כתבה מעניינת לנושא הפורום...

שלום לכולם,

אני דיי חדש פה, מידי פעם קורא אבל עד היום עוד לא כתבתי כלום. ראיתי כתבה מעניינת שרציתי לשתף:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000829088#fromelement=hp_magazin

עד כמה שאני מבינה, המאמר עוסק בסטוצים, ולא ברומנים - שזה מה שרוב אוכלוסיית הבוגדים תחפש בסופו של דבר

שלום לכולם,

אני דיי חדש פה, מידי פעם קורא אבל עד היום עוד לא כתבתי כלום. ראיתי כתבה מעניינת שרציתי לשתף:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000829088#fromelement=hp_magazin

הנה כתבת כמה מילים לראשונה- מברוק emo_02.png

יש מצב לכתבת המשך משלך ולא לינק ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ניתוח יפה ... יש כאלה שמתאים להם ויש כאלה שלא.

מנהל הפורום
1000+

כתבה טובה. אהבתי. זה נכון שגברים פחות מחזרים, זה נכון שנשים כיביכול וויתרו על זה וחבל כי כל אחד אוהב שמחזרים אחריו.נשים וגברים. אני מסכימה שמתאהבים כשמכבים את המפסק השליטה שלנו. מה גורם לנו להתאהב, מכלול של אלמנטים. באופן כללי זוגיות צריכה טיפוח אין סופי, ומאוד נוח "לא להשקיע". מה עושים כשאין (נגמר) משיכה פיזית מצד אחד, זו הבעיה. איך לשחזר את זה, זה בלתי אפשרי וזה מאוד עצוב עוד יותר לגלות על עצמך שאתה בסך הכל "אדם די שטחי". אולי כשאנו צעירים אנו משכנעים את עצמנו שמצאנו אהבה, ואחרי כמה שנים של חיים עם הלחצים עבודה-בית-כסף/הילדים/ אנו מגלים שהיה חסר שם משהו ואת המשהו הזה כולנו מחפשים ויש לזה מחיר.

כתבה טובה. אהבתי. זה נכון שגברים פחות מחזרים, זה נכון שנשים כיביכול וויתרו על זה וחבל כי כל אחד אוהב שמחזרים אחריו.נשים וגברים. אני מסכימה שמתאהבים כשמכבים את המפסק השליטה שלנו. מה גורם לנו להתאהב, מכלול של אלמנטים. באופן כללי זוגיות צריכה טיפוח אין סופי, ומאוד נוח "לא להשקיע". מה עושים כשאין (נגמר) משיכה פיזית מצד אחד, זו הבעיה. איך לשחזר את זה, זה בלתי אפשרי וזה מאוד עצוב עוד יותר לגלות על עצמך שאתה בסך הכל "אדם די שטחי". אולי כשאנו צעירים אנו משכנעים את עצמנו שמצאנו אהבה, ואחרי כמה שנים של חיים עם הלחצים עבודה-בית-כסף/הילדים/ אנו מגלים שהיה חסר שם משהו ואת המשהו הזה כולנו מחפשים ויש לזה מחיר.

יש בזה משהו מאוד מעציב של כרוניקה ידועה מראש.זה מעייף ושוחק לחשוב שכל אחד מאיתנו בסופו של יום מגיע לשם.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אז העולם האסור והבגידות הן נבואה שמגשימה את עצמה ?

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר