המזכירה שלידי...

מכירים את זה שהמזכירה מהמשרד הסמוך מחפשת סיבות להגיע למשרד שלי להעביר חומר משרדי
למזכירה שיושבת לידי....?
לפתח את זה או לא?!

אני מכירה רק את המזכיר-מהמשרד הסמוך.

והאמת,לא משהו.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

מציעה למשוך אותה לשיחה וללכת על זה?

המלצתי, תתרחק מכל קשר בעבודה ... לדעתי זה ראש בריא במיטה חולה.

עדיף לאבד זיון בעבודה מאשר את העבודה בזיון ....

מנהל הפורום
1000+

המשפט הזה צריך להיות חתימה!! חחחחח

כל כך נכון !!! FAUST emo_45.png

יכול להיות שאתה כל כך חרמן ואתה מפרשן דברים אחרת ?חוץ מזה מניין לך שזה לא באמת ובתמים פרופר עבודה ? גם לי זה קורה כל הזמן כל הנשים במקום העבודה שלי נכנסות אליי למשרד בתואנות שווא וברגע של הסח דעת הן נועלות את הדלת וקופצות עליי בפראות ובדיוק כשהזיפר נפתח אני מייד מתעורר emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תודה על התגובות...

אם לא הייתי בטוח לא הייתי שואל אני יודע שהבחורה הזו פשוט שואלת ומדברת עלי כל הזמן עם בנות אחרות.

הקטע הוא שגם היא נשואה כמוני ולמדתי קצת בחיים לפרש מבטים ורמיזות.

מעניין....

תודה על התגובות...

אם לא הייתי בטוח לא הייתי שואל אני יודע שהבחורה הזו פשוט שואלת ומדברת עלי כל הזמן עם בנות אחרות.

הקטע הוא שגם היא נשואה כמוני ולמדתי קצת בחיים לפרש מבטים ורמיזות.

מעניין....

אם כל הייתי במקומך חושב פעמיים כפי ש FAUST אמר ובצדק, שום זיון טוב שבעולם לא שווה לסכן מקום עבודה

וכמובן מקור פרנסה !! ובטח לא בתקופה זו. גם לקשר שיהיה בינכם אם יהיה, אתה תצטרך לקחת בחשבון את "היום שאחרי " כיצד תתפקדו שניכם באותו מקום העבודה והאם זה יישאר בכלל דיסקרטי ! עניין נוסף הוא כשחלילה הקשר ייגמר ובד"כ הוא נגמר, מה יהיה אז במשרד ? יהיה מאוד קשה להמשיך ולנהל יחסי עבודה שגרתיים אם בכלל המצב יישאר נסבל ! סורי שאני לא נשמע תומך ואפילו מבאס אותך קצת אבל אם ביקשת עיצה אז זו העיצה הכי כנה ואמיתית שאני יכול לתת. כך או כך, עשה לעצמך טובה ולפחות תקדיש דקה או שניים לחשוב על כך ושים את ההורמונים בצד לרגע.

שיהיה לך חג שמח

OK אתה תותח- תודה על התגובות המעודדות.

ננסה לנצל את הזמן בפסח בחו"ל עם בת זוג לפנטזיה  שלנו... :-)

תשתולל עם החוקית שלך כמה שבא לך ... כל המרבה הרי זה משובח !

בעבודה תעבוד ובבית תזיין.

בדיוק כמו שאתה משתין באסלה ועושה כלים בכיור של המטבח.

כל מקום ותפקידו !

מנהל הפורום
1000+

OK אתה תותח- תודה על התגובות המעודדות.

ננסה לנצל את הזמן בפסח בחו"ל עם בת זוג לפנטזיה  שלנו... :-)

emo_124.png זה הפידבק הכי טוב שאפשר לקבל, אם עזרתי במשהו ולו הקטן ביותר לחזק ולשמור על הזוגיות שלך ידידי, אז כל מילה שכתבתי הייתה שווה את כל הטירחה שבעולם ! אני אישית מאחל לשניכם מכל הלב נסיעה מהנה תבלו ותשתדלו לעשות מקסימום חיים משוגעיםעם המון פרפרים וריגושים, בסופו של דבר הבחירה הכי חשובה זה עם מי אנו בוחרים להזדקן ולא להזדיין !!!

שיהיה לכם חג אביב שמח ומלבלב כל השנה- לי לפחות הידיעה שעזרתי לך עשתה כבר את החג emo_01.png

עדכן אם בא לך איך היה בחופשה

לא לעשות שטויות!!!emo_102.png

זה לא שווה את זה!!!

חג שמח.

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

לא לעשות שטויות!!!emo_102.png

זה לא שווה את זה!!!

חג שמח.

העולם האסור זה לא שטויות, זה השלמות ... אבל מאד מסוכן ! 

מנהל הפורום
1000+

אני חייב לומר לך ולהזהיר אותך שהייתי באותו מצב, רק שאצלי זה התפתח הרבה מעבר להגעה מסיבות

שווא וכו'. הדבר כמעט ומוטט אותי מכל הבחינות. זוגית, נפשית, ותעסוקתית. נפלתי על אישה בעייתית מאוד שנדבקה

לי לנשמה ולא רצתה לעזוב אותי למרות הסטטוסים הזהים שלנו. למזלי הרב ניצלתי בזמן ואיכשהו הגורל זימן לה לעזוב

את מקום העבודה ובכך דעך ונעלם הקשר בינינו.

אני חייב לומר לך ולהזהיר אותך שהייתי באותו מצב, רק שאצלי זה התפתח הרבה מעבר להגעה מסיבות

שווא וכו'. הדבר כמעט ומוטט אותי מכל הבחינות. זוגית, נפשית, ותעסוקתית. נפלתי על אישה בעייתית מאוד שנדבקה

לי לנשמה ולא רצתה לעזוב אותי למרות הסטטוסים הזהים שלנו. למזלי הרב ניצלתי בזמן ואיכשהו הגורל זימן לה לעזוב

את מקום העבודה ובכך דעך ונעלם הקשר בינינו.

emo_03.png עצובה הדרך שעברת, ובכל זאת לפחות ניגמר בשלום, על כך נאמר כה רבות- שקשר עם עמית/ה לעבודה הוא קשר מסוכן לכשעצמו !

לא מחרבנים במקום בו אוכלים !! פרנסה היא פרנסה כדאי ורצוי להימנע ככל האפשר מערבוב עם קשר אינטימי כלשהו במקום העבודה, ועל כך נאמר איזהו חכם/ה הרואה את הנולד !!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר