מימוש המאוואים הכמוסים והסמויים שלנו.

עד כמה באמת,אנשים בפורום מצאו את אשר חיפשו?מי באמת מצא את האהבה באתר זה-או דומה לו?

מי באמת מימש את המאוואים הכי כמוסים שלו?

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אני עדיין בשלבי גישוש ראשונים ולכן לא יכול להעיד שכבר מצאתי....

יצא לי להכיר מספר נשים נחמדות מאוד ולנהל שיחות בסקייפ אבל עדיין לא שום דבר מעבר.

אבל עדיין אופטימי.

מיכאלה, כמו שציינתי בהודעה הקודמת שלי... במידה ואמצא אני בהחלט מתכוון ללכת עם זה עד הסוף.

לא ממש...

פעמיים הגעתי לאתרים כאלה, זה ואחר, לאחר שפל ביחסים בבית. יחד עם העלמות התשוקה גם התרחקנו האחד מהשניה, וחיפשתי באתרים מה שלא מצאתי בבית.

בסך הכל יצרתי קשר עם שלוש נשים. שתיים לפני כשנה ואחת עכשיו.

בפעם הראשונה, היה סטוץ עם סקס מדהים!!!! היתה פגישה נהדרת ומרתקת שלא היה לה המשך......:)

בקשר השני היתה עם אישה נשואה. היה לנו קשר וירטואלי כמה חודשים. בדיעבד התברר שעדיין אהבה את בעלה וכנראה שלא באמת היתה מוכנה להגיע אל מעבר למיילים וצטים בסקייפ. הקשר הסתיים בפיצוץ אדיר לאחר הפגישה הראשונה, ובמחשבה אחורה - טוב שכך.

הקשר השלישי, עדיין נמשך, עם אישה שנמצאת בזוגיות. אישה מיוחדת, חמה וחכמה. יש לנו קשר טלפוני יום יומי של לפחות חצי שעה כול פעם, ואנחנו משוחחים על הכול מה שלא זכיתי עים אשתי כבר הרבה שנים. היא מקבלת אותי איך שאני ואני מרגיש שמצאתי את הנפש התאומה שלי. הקשר הזה ישאר אפלטוני.... :)

לא ממש השקעתי בחיפוש, וכנראה שאם לא באמת אשקיע, לא באמת אמצא איך להשלים את מה שחסר....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

הכותרת נראית לקוחה מאיי האוקיינוס השקט. גם מאווי וגם סמואה.

כאן בפורום אני מביע דעות. לא ציפיתי למצוא כאן אהבה אסורה (אם כי ניסיתי).

מחוץ לפורום - אני עדיין מנסה, יוצר קשרים ומקווה.

עד כמה באמת,אנשים בפורום מצאו את אשר חיפשו?מי באמת מצא את האהבה באתר זה-או דומה לו?

לגבי המאוואים לא מצאתי ! אבל בהחלט מצאתי אנשים איכפתיים ורגישים כאן !

לגבי המימוש ישנו טישטוש emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הכותרת נראית לקוחה מאיי האוקיינוס השקט. גם מאווי וגם סמואה.

כאן בפורום אני מביע דעות. לא ציפיתי למצוא כאן אהבה אסורה (אם כי ניסיתי).

מחוץ לפורום - אני עדיין מנסה, יוצר קשרים ומקווה.

זה הסגנון שלי וטוב שכך.אחר לא יהיה.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

נו לא אמרת הרבה מאוויים. לדעתי ישנו כשל באופן בו אנו נגשים לסיטואצייה שנקראת מאוויים. אותם אנו יכולים ללמוד רק תוך כדי ניסוי ותעייה. אין פורמט מוכן באשר למאוויים.

יכולה רק להעיד שהקשר היחיד ששרד כל כך הרבה שנים ולשביעות רצוני היה קשר שהיה מושתת על מין בלבד. וזה היה הרבה לפני שנשאתי. היה לי מה שאני צריכה בלי כל המניירות המיותרות. אין לי ספק שקשה מאוד לרצות אותי מבחינה זוגית, לדעתי זהוי משימה כמעט בלתי אפשרית. ויחד עם עם זאת עדיין מחפשת את המאהב שיוכל למלא את נפשי ואחר כך את תאוותי.

אושר הוא כמו כדור

כשהוא מתגלגל אנחנו רצים אחריו

כשהוא עוצר אנחנו בועטים בו

פרנסואה רנה דה שאטובריאן

אני מאמינה שזה בהחלט אפשרי דווקא ברשת יותר מבכל מקום אחר..הרי בחוץ מטעמי דיסקרטיות זה די מפחיד וקשה יותר להפתח ובמידה וזה מישהו שמכירים מהסביבה הקרובה זה קשה עוד יותר (לדוגמא הפוסט של edmond.dantes) 

לא יודעת אם זה אפשרי בפורום הספציפי הזה אבל חשוב לשמור על ראש פתוח..אף פעם אין לדעת מהיכן זה יצוץ..:)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אז איך לדעתכן מוצאות את מה שלא מוצאים בבית (ואולי גם לא נמצא)....? למה זה כ"כ מורכב למצוא קצת ריגושים בחוץ?

כל מערכות היחסים בחיים ואלו שבינו לבינה בפרט הינם מורכבים תוסיף על זה את עניין הדיסקרטיות מה שמקשה עוד יותר...

נכון שקשה למצוא ומסיבות שונות שכולן בסופו של דבר מסתכמות בהתאמה..

ולהתאמה אני מתכוונת מכמה בחינות: ציפיות שונות מהקשר, מראה חיצוני, מנטליות וכו'

זה משהו שלא ישתנה לעולם..תמיד קשה למצוא את האחד שמתאים מכל הבחינות אך כשזה קורה זה עולם ומלואו,

זה משהו חזק ואדיר בוער וגועש סוער ומדהים...כשאתה שם, בפסגת העולם,

מבחינתך כל דקה של חיפוש ותעיה היה שווה את רגעי האושר הללו..

גלה סבלנות..דברים שמגיעים בלחץ או בחיפזון (נפשי) מתומצתים במהרה או מתגלים כאכזבה..

דברים שמתבשלים לאט טעמם בסופו של דבר כגן עדן עלי אדמות emo_91.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אז איך לדעתכן מוצאות את מה שלא מוצאים בבית (ואולי גם לא נמצא)....? למה זה כ"כ מורכב למצוא קצת ריגושים בחוץ?

המורכבות העיקרית לעניות דעתי היא הפחד והרתיעה מההשלכות שיש לכך זאת בנוסף כמובן לדיסקרטיות המתבקשת בד"כ

בכל אופן הצדק עימך זו בהחלט משימה מורכבת לצערי בעיקר כשרוצים איכות ולא משהו חד פעמי

אהבה כן מצאתי באתר דומה לפני כמה שנים, אבל העיניין הוא שכל קשר שנקרא "אהבה אסורה" או "קשר אסור" בסופו של דבר נגמר בגלל סיבה כזאת או אחרת. 

לא חיפשתי שום דבר מיוחד. האמת בכלל לא חיפשתי קשר כזה, אבל זה קרה ואני שמחה על זה, למרות שסיום הקשר הרס אותי לשנים רבות.

זה שחוויתי אהבה גדולה למישהו מאד מיוחד שהייתה משני הצדדים, בשבילי זה היה מימוש כל המאוואים.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

אהבה כן מצאתי באתר דומה לפני כמה שנים, אבל העיניין הוא שכל קשר שנקרא "אהבה אסורה" או "קשר אסור" בסופו של דבר נגמר בגלל סיבה כזאת או אחרת. 

לא חיפשתי שום דבר מיוחד. האמת בכלל לא חיפשתי קשר כזה, אבל זה קרה ואני שמחה על זה, למרות שסיום הקשר הרס אותי לשנים רבות.

זה שחוויתי אהבה גדולה למישהו מאד מיוחד שהייתה משני הצדדים, בשבילי זה היה מימוש כל המאוואים.

בד"כ האהבות הגדולות באות דווקא כשלא מחפשים !! כך או כך המלאכה הכי קשה היא להתגבר על שברון הלב, כשהלב מעורב הרסיסים בניפוץ כה קשים לליקוט.  אני אהבתי את הסיכום בנימה אופטימית שלך  emo_124.png זה ממש לא מובן מאליו !

גם אני מצאתי אהבה  באתר דומה ,אך אהבה אסורה שסופה להסתיים.בנתיים אני חיה את הרגע.כל רגע שאנו מתראים אני חיה ונהנת מחדש .אני יודעת שיגיע הסוף המר ולמרות זאת נהנת מהדבש שלעכשו.

זה נשמע טיפשי ווחסר טעם ,אך למדתי לחיות את הרגע,להנות ממה שיש.

אהבתי את מה שנאמר פה ,מזדהה עם כל הברה.

לכולנו מאחלת אהבה רבה זה אומנם נשמע נדוש אך זה סם החיים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר