הדרך היחידה?

הדרך היחידה?

אני עוברת כבר כמה ימים פה על הפורום ומעלה בעצמי שאלות... 
גם אני נשואה כבר כמה שנים בזוגיות לא הכי טובה,בעלי כל היום בעבודה ושהוא חוזר אנחנו בקושי מדברים ושלא נדבר בכלל על סקס.
אני תממיד הייתי אחת שצריכה ריגושים ומגע והיה לי את כל זה איתו לפני שהתחתנו.
אני באמת אוהבת אותו והוא באמת חשוב לי אבל הוא פשוט לא בעניין. הוא תמיד מדבר איתי על זה שהוא רוצה ילדים אבל אני לא מרגישה אני יכולה לעשות איתו כבר משהו אחרי שהוא הזניח את עצמו הוא לא יוזם סקס או אפילו שאני יוזמת הוא לא רוצה או שאנחנו עושים אבל אנחנו לא נהנים כמו פעם.
לפני כמה זמן פגשתי מישהו שגם הוא נשוי דומה למצב שלי והתחיל להתפתח בנינו משהו. אנחנו יצאנו כבר לכמה דייטים וכל דייט מחדש פחדתי שבעלי יגלה. אני מאוד מפחדת לשכב עם המאהב למרות שאני מאוד רוצה, אני לא יודעת אם בכלל כדאי לי להיכנס לזה ולפגוע בבעלי כי אני באמת אוהבת אותו, אבל כשאנחנו ביחד אני מרגישה את כל מה שלא הרגשתי כבר הרבה מאוד זמן.
אני לא יודעת אם ללכת על זה או לא, ואני מפחדת שמישהו יגלה ואיך אני ירגיש אחרי זה.

אשמח לעצות מהנסיון שיש לכם.... 

את באמת אוהבת אותו??
איך את יכולה להגיד שאת אוהבת אותו אבל לא מוכנה לעשות איתו ילדים... אני לא בטוחה שיש שם אהבה אני במקומך הייתי בודקת עם עצמי שוב אם אני בכלל אוהבת אותו

את באמת אוהבת אותו??
איך את יכולה להגיד שאת אוהבת אותו אבל לא מוכנה לעשות איתו ילדים... אני לא בטוחה שיש שם אהבה אני במקומך הייתי בודקת עם עצמי שוב אם אני בכלל אוהבת אותו

אני אוהבת אותו אין לי ספק בזה לשנייה!
אבל אני לא יכולה לעשות ילדים עם מישהו שאין לי איתו כבר קשר אינטימי.....

יקירתי,

אולי לא יפה לאמר-אבל מתיי לאחרונה ,פגשת נשוי מאושר או נשואה מאושרת?

כאלו החיים לאורך זמן ויש להם אהבה מבורכת?

לפעמים נדמה כי נישואין הוא מוסד אשר ,כבר מזמן פשט את הרגל.משהו שם לא עובד.

נישואין הם בעיקר אילוץ חברתי.

צר לי עלייך-על כי אין בזוגיות שלך אינטימיות ריגשית,מילולית ופיזית-שזה הבסיס,איילו היסודות לקשר טוב ומבורך

מה שבהכרך לעניות דעתי-מביא לאהבה.

במוקדם או במאוחר,תמצאי את עצמך במקום ממנו את כל-כך מפחדת.

ואל לך לפחד-רק הפחד מפחיד!הדבר ממנו את כה מפחדת הוא-הוא,אשר יביא לך את כל הטוב.לכי לשם.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

הי love...

לדעתי אין שום דבר שמחזיק אותך בנישואין שלך. הנישואין האלו נגמרו. ותשמחי שזה קרה לפני שהבאת ממנו ילדים.

יש לך את הלוקסוס ליצור לך חיים חדשים לחלוטין, עם אפס נפגעים. בטוחני שגם הבעל יסתדר לו.

emo_123.png

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

הי לאב,

מדברייך אני מבינה כמה דברים. אני כן חושבת שיש אהבה עם בעלך, ושכן איכפת לך ממנו מאוד. מה שקרה לך, מתרחש לרוב הזוגות. השגרה לפעמים תופסת מקום מרכזי. אין צורך בחיזור, פחות משקיעים. לפי דעתי את צריכה ליזום יותר סופי שבוע עם בעלך, במקום רומנטי/שקט (אני טיפוס לא רומנטי אז אעייץ על מלון בוטיק שווה) ופשוט ליצור את האינטימיות/ והאש שהייתה לפני. לדברייך. אם זה היה אז זה יצוץ שוב. בעלך שוקע בעבודה, חוזר גמור. זה כשלעצמו מסרס ואת מרגישה דחויה. רק אז תוכלי לבדוק אם הוא אוהב/ ומוכן להשקיע. את חייבת לדבר איתו, לא במעמד של האשמות כי תזכרי שההגנה הטובה ביותר היא תמיד ההתקפה. את חייבת לבדוק אם יש בסיס לזוגיות. זוגיות מורכבת מהרבה אלמנטים: חברות/משיכה/דיאלוג/תחביבים/פעילויות משותפים/ - זה עוד לפני ילדים. אליהם אגיע א"כ. את במצב מעולה שכרגע אין לך שום מחוייבות, אין ילדים ברקע כך שאת יכולה לבדוק עם בעלך אם יש את הדבק הזה. דברים ישתנו בדרך, את חייבת לבדוק שהבסיס יציב. תמיד יש אחד שפחות בקטע לסקס, לרוב יקירתי זה אצל הנשים. ולעניין השני, הסיבה שאת לא רוצה ילדים, לא בהכרח מצביע על זה שאת לא אוהבת אותו כמו שחשבו כמה, אלא שאת מפחדת. זה לגטימי, מי שלא חושב לעומק על המחוייבות הזו הוא מבחינתי אידיוט. הכל משתנה אחרי ילדים, את עלולה דווקא לגלות שהוא יהיה יותר בעניין סקס ממך emo_02.png

מי לא אוהב להיות מחוזר, זה מחמיא לאגו שלנו, זה כיף. אבל אני אישית - וזה לפי קריאה בלבד ממה שרשמת, קולטת שאת לא רוצה לעשות את הצעד הזה. אני חושבת שכן שווה להשקיע עם בעלך. שתדעי שזוגיות זה מערכת יחסים שזקוקה להשקעה כל הזמן. זה בדיוק ההבחנה בין להיות תייר במדינה לבין להיות אזרח. כאזרח אתה חלק מהכל מהטוב ומהרע, כתייר אתה יכול לומר הצרפתיים האלה מגעילים אבל יש להם אחלה של אוכל. (: . תזמינה חדר במלון דה רוטשילד, תזמיני מסעדה טובה הרברט סמואל, ואחרי כמה כוסות, הניצוצות יחזרו, ואז יש מקום לדבר. תוכלי לומר לו בעדינות שמאוד חשוב לך שהוא ימשיך לחזר, להשקיע בעצמו. תחשבי על זה ובהצלחה יקירתי. emo_15.png

lilir,

מה,את באמת חושבת שאפשר ליצור יש מאין?

שאפשר ליצור תשוקה ?

שאפשר פשוט להזמין חדר נאה בבית מלון-והכל יקרה מעצמו?

שנשתה יין ופתאום-כך סתם משום מקום,בא תבוא לה האהבה?

למייטב ידיעתי,רוביינו כאן איינם לבורנטים-ומכייוון שכך אנו רוצים לראות כימיה בין שני אנשים מבלי שנידרש לבחוש ולערבב.

אם הכל היה כל כך פשוט,וקל לנחש-הפורום הזה של אהבה אסורה ( לדעתי-מותרת )פשוט היה גווע לו לאיטו.

מיכאלה, אי אפשר ליצור תשוקה, אך אם תקראי, היא כתבה שהיה לה את כל זה לפני הנשואין. כך שזה היה. היא רצתה לקבל עיצות, אז אני יכולה לתת לה כמה - כי יש לי מידה מסויימת של אובייקטיביות. הכי קל זה להרוס, קשה לבנות. זה לא קשור למצפון. אם היא ניסתה וזה לא הצליח אז אני כן מאמינה שלא תחשוב לעשות ילדים. אבל היא רשמה שהיא אוהבת אותו. ממרום גילי ומהסיפורים ששמעתי מכל כך הרבה נשים, גיליתי שהרבה נהרס בגלל חוסר תקשורת. השגרה מפרידה. פחות משיקעים, כל אחד לוקח את השני כמובן מאליו. לפעמים פרק ב' זה אותו דבר, רק שונה.

lilri... 
ניסית כבר פעם אחת לפני כמה חודשים את העניין אבל הוא לא יכל לבוא בטענה שיש לו מלא עבודה על הראש בגללל הקידום החדש והוא לא יכל לקחת חופש....
אם יש לך רעיון איך אני אוכל גם לגרום לו לקחת חופש מהעבודה שלו זה מאוד יעזור לי ....

ליליר,

אני יודעת שהכוונה שלך היא טובה.אין לי כל ספק בכך.

פשוט איני מאמינה באילוצים-יש בזה משהו מלאכותי וצבוע.

הריי אם הם היו רוצים-כבר מזמן,היו מזמנים את עצמם לכל סוג כלשהו של בילוי-אשר יקרב בייניהם.

אין בהם את הרצון.אין שם דרייב.עושה רושם שהם עייפים איש מרעהו.

ליליר,

אני יודעת שהכוונה שלך היא טובה.אין לי כל ספק בכך.

פשוט איני מאמינה באילוצים-יש בזה משהו מלאכותי וצבוע.

הריי אם הם היו רוצים-כבר מזמן,היו מזמנים את עצמם לכל סוג כלשהו של בילוי-אשר יקרב בייניהם.

אין בהם את הרצון.אין שם דרייב.עושה רושם שהם עייפים איש מרעהו.

מיכאלה יש משהו במה שאת אומרת כי אני לא מרגישה שהוא מתאמץ לקשר שלנו כמו שאני ניסיתי והתאמצתי. הוא החליט להזניח הכל....
אבל תמיד אפשר לנסות ולהחיות את הקשר כל זוג בדרך שלו....
במקרה שלי אני לא בטוחה שבעלי ינסה אפילו לחדש את הקשר אולי רק אם יקרה לי משהו אולי אז יפול לו האסימון שקקרה משהו לקשר שלנו....
ואני לא יחכה עד שחס וחלילה יקרה לי משהו........

לאב, מיכאלה,

אם הוא כל כך עסוק, תזרקי את הכדור אצלו. שיקבע את הלוז לזמן מתאים שתהיו רק שניכם. את חייבת לפחות נסיון אחרון. לפי דעתי את צריכה לומר לו שאת מרגישה ריחוק ושאת לא רוצה זוגיות כזו. אני חושבת שזה מספיק ברור. רק אחרי שתנסי להבהיר לו שאת סובלת מזה ושזו לא הזוגיות שקיווית לה, רק אז תוכלי לדעת מה עתיד יחסיכם.

לאב,

רק את יודעת מה יהיה טוב עבורך.

רק את יכולה להביא מזור לעצמך.

ששום דבר רע לא יקרה לך.

נראה כי את מאוד מודעת למצבך-ואני מייטיבה להבין כי זה יוצר תיסכול.איינך מצליחה להגיע אליו-לבן זוגך.נראה כי הוא חי

בעולם משלו ואת איינך מתקיימת שם-בעולמו.זה מסוג הדברים שהפתרון שלהם -ולא חשוב באיזה תבחרי-הוא יהיה כואב.

הלוואי והיה פיתרון פשוט........

יקירתי,

אל לך להתייאש.

אני למודת ניסיון חיים-ואני יכולה לנסות ולעודד אותך,ולאמר לך כי לפעמים אנו מגיעים למבוי סתום ולפרשת דרכים.והכל נראה לנו כדרך ללא מוצא וללא פיתרון.וככלל-יש דברים בחיים המסתדרים מעצמם-פשוטו כמשמעו.ויש דברים שצריך להסדיר אותם.

וגם אם הכל נראה קודר ובלתי פתיר-אז לא כך.לא תמיד אפשר למצוא פתרון בזמן אמת.ונכון אין קסמים.

אבל יש מחר חדש-עם רעיונות חדשים וראייה רחבה יותר מיום קודם.

ולפעמים קורים לנו גם דברים טובים.

וגם לך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר