חחח כל הכבוד שאתה עדיין מאופק אני במקומך תוקע את כל השכונה והיא צריכה לקבל את זה בשקט . עכשיו כל הגברים יסכימו איתי וכל הנשים יתחילו להתבכיין ... אח שלי לך לטבול אותו דחוף במקום אחר זה מגיע לך וגם לאשתך.

לך על זה, אשתך כנראה חושבת לעצמה ש,,יאלה התחתנתי יש לי ילד הכל בסדר אני לא צריכה להתאמץ...אבל אמממ אחרי ש"תלך על זה" אתה תפרח >היא תרגיש[לאו דווקא במיטה] בזה, הרי תפסיק להציק לה, תמציא תירוצי איחור וכו', ואז הו אז היא תשיל לב אילך ותחשוב: היי זה הבעל שלי הרי!! ותלחם עליך בחזרה. [אם היא חכמה]. בהצלחה.

לא ללכת על זה, אשת איש,להיפרד דחוף לפי שיהיה מאוחר מדי, לאחר הפירוד חופשי לעשות מה שאתה מרגיש בלב שקט

לא ללכת על זה, אשת איש,להיפרד דחוף לפי שיהיה מאוחר מדי, לאחר הפירוד חופשי לעשות מה שאתה מרגיש בלב שקט

אוכל על אש גבוהה נשרף  תוריד להבה ותן לזמן לעשות שלו לא כל דשא אצל שכן ירוק יותר סבלנות ותמשיך לפנק

אוכל על אש גבוהה נשרף  תוריד להבה ותן לזמן לעשות שלו לא כל דשא אצל שכן ירוק יותר סבלנות ותמשיך לפנק

תודה. טוב, חדר הוזמן... ההתרגשות גוברת... לא יודע מה בסוף יקרה אם אתחרט ברגע האחרון... 

לדעתי ,הבחור כבר בחר מה לעשות אם טרח להזמין חדר כבר.

אז בבקשה להתעורר כל המגיבים.

תודה. טוב, חדר הוזמן... ההתרגשות גוברת... לא יודע מה בסוף יקרה אם אתחרט ברגע האחרון... 

לדעתי ,הבחור כבר בחר מה לעשות אם טרח להזמין חדר כבר.

אז בבקשה להתעורר כל המגיבים.

emo_45.png

לדעתי הנושא מוצא. כמו שאשה 41 כתבה - הוא כבר בחר.

נשאר רק לפרגן לו.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אני חושב שאת הבעיה את דוחה אתוה ליותר מאוחר כי בסוף כולם מגעים לבגידה ומי שיגיד לך ישקר אותך אם השנים היה הלך יותר מי אחת בהצלחה במה שתחלית

אני חושב שאת הבעיה את דוחה אתוה ליותר מאוחר כי בסוף כולם מגעים לבגידה ומי שיגיד לך ישקר אותך אם השנים היה הלך יותר מי אחת בהצלחה במה שתחלית

אה!!!!

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

בתור אחת שנמצאת ברומן עם מישהו נשוי אני חייבת להגיד לך שזה קשה!
זה ממש נורא לשתי הצדדים המפגשים הסודיים הידיע שאי אפשר להגיד לכולם אתמול היה לי סקס מדהים.
כל ההתחבאויות האלה והפחד של להיתפס זה נורא
אבל אם אתה רוצה לחוות את זה תדע שיש רק שתי אפשרויות

או שאתה תגיע לבור עמוק ולא תדע איך לצאת ממנו

או שתתפתח לך אהבה עם המאהבת ולא תוכל לצאת מזה...

בכל מקרה אין אפשרות טובה זה נבלה וזה טרפה... 
אבל שיהיה לך בהצלחה

what the fuck ?

עזוב את כל היועצים כאן !! למה אתה חושב שאתה צריך ייעוץ בגלל שעומד לך ה....... ואתה מתפוצץ ? כולם כאן אבל כולםםםםםם

חוזרים הבייתה מהעבודה או השד יודע מאיפה מאוננים\ת מפנטזים\ת ואפילו מנהלים או ניהלו קשר דיסקרטי במהלך חייהם, הצביעות חוגגת כשזה מגיע למישהו אחר !! אם אתה אוהב אותה ויש בעיות ארוכות שנים בזוגיות אתה תמיד מוזמן ללכת לייעוץ כמובן ולעשות הכול לשמור על הזוגיות כל עוד ניתן אבל ! ושים לב לאבל !!! להתפרפר מידי פעם להרגיש חי,צעיר במלא האון זה לא מעשה רע (אלא אם כן אתה נזיר או פרימיטבי) קיצור..... יש הורמונים וטוב שאתה מתפקד מינית, לך ותעשה עם זה משהו ותהנה ! חיים פעם אחת !

כמובן אל תהפוך להרגל או רומן לטווח ארוך כי זאת כבר סוגייה אחרת.  ושלא יעבדו עליך הליבידו זה היצר הכי הכי חזק בעולם

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מה זה אשת איש ???? מה היא רכוש של מישהו ? חפץ נטול רגש או דיעה ?

אלו משפטים של  100שערים ואפילו שם אין גול אחד

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר