אח שלי היקר והדיסקרטי

אני ממליץ לך בחום רב מאוד

תתרחק כמה שיותר מהר ורחוק יותר מהפיתוי הרע הזה שעלול לסבך לך את הצורה

עצתי השניה לך תשפוך בפני אשתך באופן ישיר וגלוי את כל מה שאתה חושב.כמו ההתנהגות האוכל הפיגמה ,בתקיפות אם צריך

ובשלב הבא אם לא תהיה הבנה מבחינתה תאיים שאתה מחפס ריגושים וסקס וזה חסר לך,ואם אצלך שאת אשתי אני לא יקבל אהבה חוזרת רגש וסקס  אז לא תהיה לי ברירה לצערי אצתרך לחפס במקום אחר .

ואז תאמין לי שיפול לה האסימון

כמו כן במקביל תבדוק שאין לה איזה סיפור מהצד

ואם כל זה לא עוזר תציע לה יועץ זוגיות או רבנות ...

זה בטוח יזעזע אותה כי לא ייתכן שאשה מתהפכת בצורה כל כך קיצונית ללא סיבה הגיונית ,כי לי לא נראה שבגלל מקום עבודה או הריון ולידה מסתבכת לה מערכת יחסים בצורה כל כך קיצונית כפי שאתה מתאר

דבר נוסף לסיום ,

האם אתה בטוח שלך אין איזה תרומה לכל המצב ?

בברכה והמון הצלחה

ממליצה בחום שלא לבגוד א. כי לשקר אין רגליים וכשהוא יצא .. והוא יצא זה יהיה הרבה יותר גרוע מ"מותק בואי איתי לחדר כושר היום.

ב. כי עם היחסים נגמרו בינינכם עדיף לסיים אותם וללכת ליחסים אמיתיים - לא חפוז במושב האחורי פעם בשבוע.

ג. יכול להיות - אפילו סביר שאישתך בדיכאון אחרי לידה כבד, והיא זקוקה להמון עזרה לצאת מזה לדעתי אם היא הייתה מספיק בקשר אוהב איתך ללדת לך ילד אתה חייב לה לפחות עזרה להשתקם לפני שאתם ניפרדים.

ד. אין חיה כזאת קשר דיסקרטי להזכירך את סיוט כל התיכוניסטים - ומה אם היא תיכנס להריון...

בקיצור לא כדי גם לא במחיר כבד - אם היחסים עם איתך מתו - עדיף לגמור יפה ולהתחיל שוב.... ועם לא אז עדיף אישה מאושרת בבית.

לך על זה בגדול...אשתך לא מספקת אותך.

אז אין פה שום עניין של יסוריי מצפון.

לא קראתי את התגובות פה כי אני בטוחה שיועדדו אותך לעשות מעשה משפיל שכזה

אני בחורה צעירה ואני נגעלת מאנשים כמוך

אתה צריך לחשוב על מה שהיה לך פעם עם אישתך, ותהיה בטוח שהיא תגלה את זה כי בסוף מגלים הכל

אשתך תהיה שבורה, אני בטוחה שאתה לא תרצה לראות אותה במצב כזה

שיהיה לך הצלחה בהמשך החיים המאוד עלובים שלך!!!!!!!!

חבר יקר

אתה צריך להתרחק מהאיסור הזה באופן בהול!!!

אתה לא יודע מה ההשלכות של המעשה שלך ומה יקרה אם תתאהב בבחורה הזו

ותהיה בקונפליקט גדול זה עלול להרוס לך את המשפחה שלך עצתי היא אליך שהשקר הכי טוב זה האמת

עם כל האי נעימות אתה חייב לשבת עם אשתך לשיחה כנה ולשפוך את ליבך והתריע בפניה מפורשות ולא ברמזים שאתה לא יכול יותר להמשיך במצב הקיים והיא חייבת להשתנות אך לשקר ולבגוד מתוך נסיון מוביל רק לדברים רעים

לכל החכמים שממליצים על בגידות כנראה לא התנסו בתוצאה של בגידה.

ביום שאנשים יבינו וישכילו לשמר את הקיים ולהשקיע,ולתקן, ומה שיש להם הוא הכי טוב . העולם יראה אחרת

די להסתכל על הדשא של השכן. התא המשפחתי הבן זוג או הבת הזוג חייבים להשקיע ולאהוב ולפרגן כי גם הפנטזיה הזו לאישה האחרת

גם היא תגמר אחרי המימוש ואפילו אם נרחיק לכת ותתגרש מאישתך ותתחתן עם האחרת. נראה לך שהבעיות שלך הסתימו. סליחה הם רק התחילו.

אל תכנסו להרפתקאות שיש עלהם מחיר יקר. מתחילים דבר ואף פעם לא יודעים איך הוא יסתיים.

קראתי באיחור את שכתבת אבל לצערי המצב שאתה מתאר הינו מצב די שכיח אצל הרבה זוגות, לא משנה מה יגידו כולם - אני אומר לך לך על זה, גם אני במצבך ואני אף פעם לא הבנתי ולא אבין את הנשים, הם בהתחלה עושות הכל כדי למשוך אותנו, להתחתן לעשות ילדים ואז מזניחות את עצמן ואת הבעל הן לא מבינות שהבעל רוצה מהם רק דבר אחד ועם אין סקס הוא יחפש במקום אחר, ואנו הגברים נשבים אחר הקסם הנשי שמפיל אותנו ואז אנו מתגרשים אבל יש כאלו שמעדיפים לא להתגרש ולהשאר ככה ולחפש בצד אולי זה עדיף לפעמים? לא יודע הרי כשאתה מתגרש אתה חפשי לעשות זאת..בכל מקרה אני גם מציע לך ללכת לייעוץ זוגו אם תרצה משהו טוב אוכל להמליץ אבל זה לא הבטחה שזה עוזר. בסופו של דבר אנו מחפשים את הריגושים בצד ומוצאים כי גם יש נשים כאלו שמחפשות.

כתבת: "היא הבהירה לי שכל הוצאות הכספיות של חדרים דיסקרטיים ונסיעות יהיו רק עליי כי היא ובעלה נמצאים גם במשבר כלכלי"

איש יקר, אני מציע לך תרגיל: נניח שאשתך היתה מנסה לבגוד בך וגם היא לא היתה מסתדרת עם כסף, האם גם היא היתה מבהירה לו שכל ההוצאות יהיו עליו?

רק תחשוב. לא חייב לענות. כשהתשובה תהיה ברורה לך, יתכן שגם תדע אם ללכת על זה או לא.

לך לזיין ותפסיק לקשקש

לך לזיין ותפסיק לקשקש

מנסיון של 32 שנות נשאואים..אם לאישתך לא אכפת מאך שהיא נראית ומתי בפעם האחרונה נכנסתם למיטה..וזאת למרות שאמרת ורמזת בעדינות-כנראה שזה כבר לא בראש שלה או בצורך שלה.ואתה כאדם בוגר ..לך על זה.פעם בשבוע תחגוג תהנה ולך חזרה הביתה לאישתך..המשך לנסות לשכנע .מי יודע אולי בסוף תשתכנע.

לך על זה החיים קצרים כשתיתעורר תגלה שאתה בגיל שגם אם תרצה לא תוכל לממש

בקשר להוצאות אם אתה נהנה מזה תשלם רק תיזהר מקשר מדבק

עד  עכשיו ראיתי  רק תמיכה מנשים  שרוצות שתאוננן  כל הזמן החיים קצרים  ותמשיך לאהוב את אישתך ותמשיך לחפש מסביב

בכל מצב הנישואים שלך על הפנים ואל תעשה ילדים נוספים כי זה יעלה לך ביוקר בעתיד  תהיה חזק

ראשית בקש אותה לצאת איתך לבית קפה ונסה לדבראל ליבה שתשתנה ותחזור למערכת מובן שזה לא יקרא בפעם אחת,

שנית תפנה ליועצת שתנסה להפגש גם איתה וזאת לפני חציית הקווים. והנכון זה תהליך די ארוך אבל שווה לנסות לפני שבירת כלי וחציית קווים כך אני רואה וחושב שצריך לפעול בזהר בנפשך!

שגרת החיים במיוחד שנשואים עם ילדים אין מה להשוות מה היה ואיך עכשיו. לשאלתך קשה מאוד לעמוד בפיתוי לפעמים זה נמשך מעבר למין ומתאהבים ואז מפרקים את החבילה ויש ילד בתמונה וזה לא פשוט. ההחלטה היא שלך קשה לי  לתת לך תשובה לכאן או לכאן. רק שתחזור בסוף לביתך ואל תחשוב לרגע שהדשא של השכן יותר ירוק כי זה ממש לא. הכל סובב סביב ריגושים וסקס וברגע שמשעמם מתחילים לחפש ריגוש חדש נוסף וכך סובב הגלגל ובסוףףף הכל מתגלה ולפעמים מגיעה החרטה וזה כבר מאוחר.

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר