סבל זה לא מטרה בחיים

לפני שאתה נופל למעגל הקסמים המתוק חמוץ מר.

1. אם אתה יכול לחיות בשתי העולמות במקביל  לך על זה.

2 . תמיד אבל תמיד מישהו בסוף נפגע... ומאד- (מנסיון אישי )... אני מבין לליבך אך בטבע אין וואקום

בהצלחה

סליחה שאני קצת חוצפן אחי אבל אפשר לדעת איזה אתר נרשמת?

הסיפור שלי קצת דומה לשלך..

מסכימה עם מישהו שאמר כאן לבדוק אם עדיין יש אהבה ביניכם , ולפי איך שקראתי אותך אתה אדם עם הרבה אהבה ולא רק צרכים פיזיים!הפזילה החוצה, לפי ניסיוני מתחילה כשהאהבה נגמרת!! ואת זה אתה צריך לבדוק טוב טוב עם עצמך..אני עשיתי את זה פעם ראשונה אחרי 35 שנות..אבל הייתי מאוד שלמה עם עצמי.חייבת לומר-היה אדיר! הצעה מאחת עם ניסיון-תבדוק טוב טוב מי הבעל... אני נפלתי על אישתו של המאהב שהיא כלבה מארץ הכלבים ובנוסף מכשפה שמתעסקת בשחור ומאגיה שחורה... אמיתי!! אני לא יכולתי להמשיך לשקר לעצמי(ערך עליון אצלי)לכן גם התגרשתי. (הוא עד היום חי איתה- בכלא, אישה רעה קנאית נוקמת לא משחררת אותו. מסכןןן) אני מאמינה שבאהבה ואם לא קיימת בני הזוז רק מאמללים ומרעילים את עצמם וסביבתם-מה שלא מועיל לאף אחד! תעשה רגע פוס.. תבדוק את הדברים לעומק, האם אתה צריך רק סקס או גם אהבה , פירגון, האם אישתך אוהבת אותך. מקווה שהארתי את עינייך מניסיוני, ומה שתעשה שיהיה בהצלחה!

לכל הגברים באשר הם! עם מצב דומה לשלך. כולם עם אותה גישה, תתחילו לשנות חשיבה קצת.

צאו מהצורך לבגוד סתם כשיש עדיין את נקיפות המצפון (שזה כשלעצמו מאוד יפה מצידכם) אל תעשו טעויות שיהרסו את המשפחה שלכם ותתחרטו אח"כ. כבת להורים גרושים מהרבה סיבות וזו בעיקר, אחרי בגידה- אין דרך חזרה!!ולא משנה מה תעשו. לב שבור אי אפשר לתקן והמחשבה שהיא בחיים לא תוכל לסמוך עליך יותר, לא ממש תשתנה ואז הזוגיות שלכם רק תלך ותידרדר.

הריגוש במשהו חדש ולא מוכר תמיד יהיה ותמיד יראה מרחוק כמאתגר ומעניין....אבל אחרי כמה פגישות של סקס איתה תבין כי עשית טעות מרה ופתאום היא לא תהיה כזו יפה וכזו סקסית , ואז תצטרך לבוא הביתה למחשבה הזו.

אני בעד האמת- תמיד!גם אם היא מרה. תגיד לה בדיוק את מה שעובר עליך ואת חוסר המשיכה אליה, ואם אתה לא מסוגל אז תרשום לה מכתב. ותהיה בטוח במאה אחוז שהיא מאוד מודעת למצבה ויודעת שהיא עלתה במשקל ואז זה נגרר לגלגל שאי אפשר לצאת ממנו. תציע לה או תפתיע אותה (אחרי שתפתח בפניה הכל) במאמן כושר אישי או בתוכניות הרזייה. כל אישה שמשמינה מרגישה לא טוב עם עצמה!

אתה נראה כגבר עם רגשות ומוסר - אל תהרוס את זה! זה נחמד לדעת שעוד נשארו כאלה.

בהצלחה!

darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

הורדתי את הכרס הקטנה שהייתה לי, שיפרתי את הכושר הגופני ואני מקפיד על המראה.

בגלל זה אישתי בחרה להעיר לי שהורדתי במשקל יותר מידי וזה מגעיל אותה.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אני מסמפט את המצב של הבחור והוא כתב את השורות שאני חשבתי (ממש כך).

וגם אני כמוהו עם מצפון מאוד חזק.

אז לבינתיים אני בחרתי לאונן (כמוהו) לצערי .

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

להחזיר את הגלגל אחורה יקירי.

ולפחות בשביל המצפון שלך תנסה לעזור לאשתך ואל תיטוש אותה בעת צרה.

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

אני אמביוולנטית נורא לגבי דבריך האחרונים,

מצד אחד כל אישה רוצה שלבעלה יהיה יותר מצפון, ולא יד קלה על רוכסן המכנסיים.

מצד שני, בגלל גברים מצפוניים כמוכם, מסתובבות נשים מתוסכלות. חחחח

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

שלום לך..

נראה כי אתה בהתלבטויות ובל עמוק כבר החלטת והשלמת שאתה הולך על זה למרות המצפון הלא שקט שלך..

מניסיון, עז וסוחף בהרבה ממה שאתה מתאר אני יכולה לומר לך שניתך להתגבר על הכל!!

לכו לייעוץ זוגי מסודר אחת לשבוע  או יותר, תלוי ע"פ המייעץ... ואני סבורה כי הלך הדברים יראו ויתנהלו אחרת.

תזכור שאתה מחפש את אשתך בגוף אחר... (הרי אמרת כי היא נראת בדיוק כפי אשתך, מטופחת ומסודרת...וכו )

משמע אתה אוהב את אשתך ומחפש אותה אי שם... בדרך מסורבלת, קשה ועמוסת מצפון,

בעודה יושבת על הכורסא, טוחנת חטיפים ומי כמונו עם ישראלי יודע שהנחמה הגדולה היא באוכל..? ו" הלב והנאת החיים של האשה" היא לקום בבוקר להתאפר, לדפוק הופעה טובה ולהרגיש מיליון דולר ...

יקירי אשתך זועקת לעזרה, רק ההבדל בין מה שאתה מספר שאתם חברים טובים נשארה אצלך ולא אצלה, אחרת כבר מזמן היית לא כאן.

הנחתי עבורך כמה נק לחשיבה, תחשוב טוב ולדעתי תאט את הקצב עם האחרת... אתם רצים מידי מהר לסקס !

סליחה שאני קצת חוצפן אחי אבל אפשר לדעת איזה אתר נרשמת?

הסיפור שלי קצת דומה לשלך..

חחחחחחח

חסר אתרים ?

האתר זה לא האישיו.  המזל זה האישיו.

שלום לך..

נראה כי אתה בהתלבטויות ובל עמוק כבר החלטת והשלמת שאתה הולך על זה למרות המצפון הלא שקט שלך..

מניסיון, עז וסוחף בהרבה ממה שאתה מתאר אני יכולה לומר לך שניתך להתגבר על הכל!!

לכו לייעוץ זוגי מסודר אחת לשבוע  או יותר, תלוי ע"פ המייעץ... ואני סבורה כי הלך הדברים יראו ויתנהלו אחרת.

תזכור שאתה מחפש את אשתך בגוף אחר... (הרי אמרת כי היא נראת בדיוק כפי אשתך, מטופחת ומסודרת...וכו )

משמע אתה אוהב את אשתך ומחפש אותה אי שם... בדרך מסורבלת, קשה ועמוסת מצפון,

בעודה יושבת על הכורסא, טוחנת חטיפים ומי כמונו עם ישראלי יודע שהנחמה הגדולה היא באוכל..? ו" הלב והנאת החיים של האשה" היא לקום בבוקר להתאפר, לדפוק הופעה טובה ולהרגיש מיליון דולר ...

יקירי אשתך זועקת לעזרה, רק ההבדל בין מה שאתה מספר שאתם חברים טובים נשארה אצלך ולא אצלה, אחרת כבר מזמן היית לא כאן.

הנחתי עבורך כמה נק לחשיבה, תחשוב טוב ולדעתי תאט את הקצב עם האחרת... אתם רצים מידי מהר לסקס !

אני לא בטוחה כבר לאיזה עזרה היא זועקת. 

יש מצב שהיא לא זועקת לשום עזרה.

היא מתנהגת כמו "פטטה" במובן של הזנחה עצמית והשמנה, בגישה של: תעזבו אותי בשקט ותניחו לי כולם.

פשוט בא לך לנוח ולהשמין אחרי שיצאה לעבודה.

אם אין משהו מטריד אותה בעבודה, אז היא לא זועקת לעזרה. היא פשוט צריכה פסיכולוגית שתנער אותי ותגיד לה: "גברת החיים שלך התחילו, אז תתחילי לחיות"!!!

אני לא בטוחה כבר לאיזה עזרה היא זועקת. 

יש מצב שהיא לא זועקת לשום עזרה.

היא מתנהגת כמו "פטטה" במובן של הזנחה עצמית והשמנה, בגישה של: תעזבו אותי בשקט ותניחו לי כולם.

פשוט בא לך לנוח ולהשמין אחרי שיצאה לעבודה.

אם אין משהו מטריד אותה בעבודה, אז היא לא זועקת לעזרה. היא פשוט צריכה פסיכולוגית שתנער אותי ותגיד לה: "גברת החיים שלך התחילו, אז תתחילי לחיות"!!!

darling,

אני איתך לגמרי

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

למה את אמביוולנטית?

אני חושב שתיארת בשלוש המשפטים שכתבת כל אשה לא? :-)

רוצה משהו וחושבת משהו אחר.

חושבת במשהו אבל גם רוצה את ה"דשא" של השכן

:-)

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

darling,

אני איתך לגמרי

מסכים איתך מאוד.

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

למה את אמביוולנטית?

אני חושב שתיארת בשלוש המשפטים שכתבת כל אשה לא? :-)

רוצה משהו וחושבת משהו אחר.

חושבת במשהו אבל גם רוצה את ה"דשא" של השכן

:-)

לא ממי,
זה לא מה שכתבתי.

אנחנו רוצות אהבה ותשוקה בבית, ושהבעל המהולל לא ילך אחרי אחרת, בעוד אשתו אוהבת אותו ומחכה לו בבית.

אך במצב שבו האהבה איננה אצל אחד או שניהם, אז מחפשים "לרעות בשדות זרים".

הכי פשוט תראה לה את המכתב שכתבת וזהו

יקירתי,

אותי לימדו לא לשפוט אנשים מהר מידי, אנחנו שומעים צד אחד, מן הסתם שנתחשב גם בצד השני הלא ?????

וחוצזה אני תמיד בעד לתת צאנס, להתגרש, לבגוד ולזיין ללא הכרה תמיד אפשר !!

אנשים פה לא רואם בעיניים ואומרים תבגוד, תשחרר- זה בא להם ממקום שהם כבר ניטרלו את המצפון שלהם והם חיים במסכת שקרים אחת גדולה.

אני בטוחה שהוא כבר מתוסכל מכל התגובות כי הן מתפרשות לאינספור כיוונים ...

אני חושבת לך עם הלב שלך והוא ינחה אותך- נקודה !

ובהצלחה לכל כיוון שלא תבחר - העיקר שתהייה שלם, מאושר ומסופק :) !!!!!

היי

אני חושבת שעליך לשוחח עם אשתך ולהעלות את מה שאתה מרגיש, תאמר לה שאתה מאוד אוהב אותה וכהנה וכהנה ושמאוד חסר לך הקטע המיני נהלו שיחה פתוחה אני מאמינה שהכל יהיה בסדר

היי ושלום לך,
דבר ראשון עליך להיזהר מהאסורה כי אתה לךא יודע מיהי ומיהו בעלה, הדבר הזה יכול להיגמר לא טוב אם בעלה ידע מזה.
דבר שני אין כמו טיפול זוגי על מנת להבין ממה מורכב הריחוק ולפתור אותו, מה גם שלא היית רוצה שאישתך תעשה את זה נכון?? תנסה לחשוב על זה ואני בטוחה שהמחשבה שלך תשתנה...
בקשר לסקס תתלבשו יפה צאו למסעדה טובה חיזרו הביתה שתו כמה דרינקים טובים ותזרמוווווווו

עבור לעמוד
, , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: xhdk1960
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר