אני יושב וקורא את המאמר שלך ולא מבין אותך כל כך אני במצב די דומה לשלך ויודע שאם אני עם אשתי ולא אתגרש מאלף סיבות שיכולות להיות שונות מאדם לאדם אזי הפתרון הוא או לנהל רומן מחוץ לנישואים או לעשות מה שרוב הגברים הנשואים עושים וזה ללכת לנערות ליווי באופן קבוע ובכך למלא את החוסרים שיהיה בהצלחה .

עשה מה שאתה מבין או מה שהלב שלך רוצה.

אבל זכור! על מנת לקבל החלטה בעניין כזה יש לעבור שלושה שלבים.

לבדוק היטב מה יהיה המחיר

ואז לבחון אם המחיר שווה את המעשה

האם אתה מוכן לשלם את המחיר.

אם התשובה לאחד מהשלבים היא שלילית הצעד המתבקש הוא שיקום חיי הנישואים שלך ! בכל דרך שתמצא לנכון.

זכור. אחרי מעשה אין דרך חזרה!!

,תבגוד

,תבגוד

זאת התגובה הכי ארוכה שניתקלתי עד כה,התחשבות לא תזיק!!!!!!

אל תבגוד!!!! לא מתאים לך, תתגרש. סקס גרוע או היעדר סקס זו סיבה מספיק טובה לגירושין, אבל לפני הכל כדאי ללכת

ליעוץ זוגי .

רוני תודה לאל שיש עוד אנשים כמוך , לא טוב לך תאיים בגירושין , שתעזוב  אותה , שכבר נמאס לך , תעיר אותה על החיים שלה  , למה להוסיף לבעיות שלכם  בעיות של בגידה ושקרים ומה תעשה אם תגלה , היית רוצה שהיא תעשה לך אותו דבר אם היה לך בעיות בתפקוד מיני או כל בעיה אחרת?, שכחת שזאת אמורה להיות החברה הכי טובה שלך , ככה אתה מתנהג לחברים שלך כשקשה להם? 

אוי נו מה אתם מתייפיפים לי פה כולכם!!??

מה זה קשור לחברה הכי טובה?? הוא אוהב אותה ולא רוצה לפרק את הבית!! אבל רוצה לחיות!

וזה לא שהוא לא העיר, לא דיבר ולא נתן צאנס ומיד ברח!

תקשיב, עזוב אותך מה אנשים פה ימליצו, זה החלטה אישית שלך ורק שלך! חלק חושבים בצורה אחת וחלק אחרת, הכי חשוב מה אתה חושב!

תעשה מה שיעשה לך הכי טוב, לך! לא לאף אחד אחר! הכי טוב לך להתגרש תתגרש! הכי טוב לך לבגוד תבגוד!

תבגוד? מקסימום תתגרש. הרי גם בלי לבגוד תתגרש אז מה זה משנה?

קודם כל שיהיה לך ברור: אין כזה דבר "להוציא את זה מהמערכת". אם תעשו סקס פעם אחת זה לא יגרום לך לרצות פחות. להיפך.

אני אישית חושב שאין דבר יותר שפל מבגידה אז לדעתי יש לך שלוש אופציות:

1) לשכנע את אשתך ללכת לטיפול וגי לעבוד על הבעיות שלכם

2) להשאר במצב הנוכחי ולהמשיך לסבול בשקט

3) עד כמה שזה כואב-אם אשתך לא מסכימה ללכת לטיפול זוגי ואתה לא מסוגל להמשיך לחיות ככה המוצא היחיד הוא להתגרש.

ברור שזה לא הפתרון האידיאלי אבל אם אין ברירה, אין מה לעשות (ואחרי שתתגרשו תוכל להיות עם השנייה)

טיפ אליך חבר בלי יותר מדי קשוקושים מניסיון

"מה שהעין לא רואה והאוזן  לא שומעת לא כואב"

לך על זה אחי תהנה בסוף תקבל יבלות  בידים        אני מאחל לך הנאה שלימה אבל אסור להתאהב

בתור אחד נשוי שלא חושב לבגוד באישתו אולי חשבת על כך שניגמרה לך מערכת היחסים? אם אין אהבה אז תתרש תמצא לך מערכת יחסים חדשה ותחזור לחיות את החיים שלך!!!

בתור אחד נשוי שלא חושב לבגוד באישתו אולי חשבת על כך שניגמרה לך מערכת היחסים? אם אין אהבה אז תתרש תמצא לך מערכת יחסים חדשה ותחזור לחיות את החיים שלך!!!

מממ זה לא מערכת יחסים , הקמתם בית בישראל עם ילד/ה ועכשיו היא זרה לך כמו שאתה זר לה

אפשר לשים תווית כמה שאפשר , אבל קודם כל לפני שבוגדים יש כמה דברים שניתן לבצע :

לך תריב איתה , אל תדבר איתנו ותקח עצות שלנו לך תריב איתה על כך שהיא עלתה במשקל שאין יחסי מין , כעס זאת דרך טובה להוציא תסכולים .

תצא מהשגרה - תצא עם חברים או סתם לסיבוב ותדאג שהיא תראה שאתה מתחיל לצאת - ואז שהיא תבדוק את זה איתך , תאמר לה את האמת ושלא רצית לפגוע בה וזה אולי יפתח לה קצת רגש

הרבה פעמים הדרך לאשה היא דרך התינוק , תטפל בתינוק יותר , ותהיה אבא טוב וזה יכול להעיר לה כמה אינסטינקטיים

חברות - תכניס למעגל של חברות באמצעות זוגות שאתה מכיר או שתפעיל חברה שלה בנושא

בסופו של דבר מה שתעשה תהיה אקטיבי,  גם אם "תתגרש" - זה עדיין עדיף על כמה שנות התייסרות מהצד הזה , אפשר להתגרש ולהיות הורים טובים לילדים .

טוב חבר,

אם הבעייה היא רק סיפוק מיני, שלא ניתן או מתאפשר מבל מיני סיבות, ואתה מחליט ללכת לחפש את זה רק בשביל סיפוק מיני, עצתי אליך היא אחת והיא: לא ליצור בשום פנים ואופן קשר אם אישה אחרת(כמובן לא נשואה), רק ורק מפני שזה יילך לכיוון של רומן, ורגשות שלך לאישה האחרת, וההיפך, ונוצר פה משולש מסוכן.

קח לך נערת ליווי אחת ויחידה וקבועה, שהיא תקבל את התמורה שלה, ותתיתן ל את מה שאתה באמת צריך לחיים בריאים ושלמים, וזה החסך המיני.

לא יותר מנערת ליווי אחת קבועה, שזה המקצע שלה, ובשביל זה היא מתאימה לך ביותר.

הי אני כמעט בטוח שאישתך עברה שני חביות. אחת דכאון אחרי לידה. שנית משהו בעבודה פגע בה ולא יודעת איך לומר לך זאת. אלה בזעקה תיפקודית. מאחל הצלחה עם המון סבלנות!

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר