אני לא יודעת, אבל מה עדיף? שהוא יהיה בבית עצבני כל הזמן כי הוא לא מקבל סקס בכלל ושניהם יהיו מתוסכלים והבית יהפוך לזירת קרב?

אני חושבת שהתשוקה ביניהם פשוט חלפה והם נהנים מהחברה, הם החברים הכי טובים, ויש להם ילדים, חבל להם להרוס את המשפחה... חבל להם על הילדים... וגם כלכלית זה יותר טוב להם.

טוב להם ככה.. אני יודעת? אם בעתיד ימצא לו מישהי אחרת וירצה לעזוב, טוב זה בכל מקרה היה קורה גם אם היא לא הייתה נותנת לו אור ירוק... אני לא יודעת בדיוק מה קרה איתה, אבל אני יודעת שהיא עברה בעיות אחרי הלידה האחרונה והיה לה שיקום ארוך וקשה...

יש משהו שצריך לקחת בחשבון, להזהיר ולדבר עליו עם כל אחד במצב הנ''ל- בגידות זה מסוג הסמים הקשים!! ברגע שאתה נוגע פעם אחת, הסיכוי גבוה מאוד להתמכר במקרה שלך ודומיו מניסיוני הדל ומדובר כאמור בסמים קשים מהסוג שמפרקים משפחות ולא נגמלים ממנו לפעמים כל החיים, הריגוש והסיפוק הוא הסם המסוכן ביותר לאדם לדעתי, קחו זאת בחשבון, הכל בסדר כל עוד אתם מוכנים לקחת את הסיכון שהסיפור יתגלה, במידה אתם לא מוכנים להשלכות-התרחקו!!!
נ.ב. גילוי נאות, הכותב- מכור מתוסכל )-; 

oooooooooo יקר,

תודה על הדאגה....

כן אנחנו יודעים. אנחנו כבר ילדים גדולים, ונמצאים כאן מתוך בחירה... :)

ממה אתה מתוסכל?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

לדעתי ... ברגע שתבגוד בה שם סיימת את הקשר שלכם 

לבגוד זה לא פיתרון אם אתה באמת אוהב את אישתך אתה תנסה לעזור לה ולמצוא פתרון ולא לפגוע ברגשות שלה יותר ממה שגם ככה עובר אליה

האמת תמיד יוצאת לאור

בגידה היא מעשה שפל ומגעיל

והעובדה שאתה חושב על זה ולא בטוח בעצמך מבשרת שאתה תתחרט על זה 

ובגידה אחת תפתח דלת לעוד 

אמון התחשבות תקשרות אהבה אמיתית הרבה יותר חשובים מסקס

סקס תמיד אפשר למצוא אבל נדיר למצוא את מה שאתה כבר זכית בו

מה נחשב לבגידה ?

1. איזה סטוץ חפוז ומהיר שהיה לך עם מישהי שנקרית בדרכך,כטרמפיסטית,בדרך למילואים,או סתם אחת שישבה בפאב ,החלפתם קריצה,ורגע אחרי זה בא האקט,חיש קל מלהיב ומענג,נגמר,נפרדתם ,שלום שלום,,והוא אפילו לא ידע את שמה.,מה שנותר זה רק זכרון מתוק,הוא את אשתו עדיין אוהב,והגיוון אפילו הגביר את החשוקה והחשק אליה. 

2.לאשתו לא בא לצאת לבלות,והוא יוצא בגפו,,ערב ערב,יש מישהי שהוא מנסה לכבוש,היא מראה סימנים שכדאי לו להשקיע בה,והוא אכן משקיע,זמן,מרץ,וכסף,,הרבה כסף אפילו שהוא בבית באוברדראפט נוראי,,אבל אצלו מי ששולט ,מתוח במכנס ולא בראש ,וזאת השרלילה לכל היותר נותנת לו לטיפה,מקסימום נשיקה לא מחייבת,,הכל רק כדי למשוך ממנו עוד ,אבל הסקס המיוחל לא בא,,עד שנמאס לה לחלוב ממנו,,שכבר התברר שאין יותר.

כעת,, מה דעתכם נחשב באמת לבגידה ???

"שכל הוצאות הכספיות של חדרים דיסקרטיים ונסיעות יהיו רק עליי כי היא ובעלה נמצאים גם במשבר כלכלי... "

----------------- -----------------

צר לי להרוס לך את הפנטזיה אבל יש סיכוי מסוים שאחרי שתתחילו להפגש בקביעות פעם בשבוע, אחרי כמה זמן האשה הזאת לא תצפה רק שתשלם על החדר אלא גם תבקש ממך עזרה כספית. אחרי הכל היא במשבר כספי.... להזמין נערת ליווי למלון זה כבר עיסקה יותר הגונה וישרה ובלי שמשלים אותך....

חביבי לפני שאתה מתחיל את מערכת היחסים עם המאהבת שב דבר עם אישתך על הכל כולל המערכת המקולקלת שלכם,ותסביר לה לאן זה הולך ואולי כדאי ללכת ליועץ לעיניני סקס ובכלל על הכל,ואם זה לא הולך לקראת שום שינוי, ואם אין עם מי לדבר התחל במערכת השניה,

כי להיכנס למערכת של בגידה ולטעום מהדובדבן זה כיף לא נורמלי ואחר כך אי אפשר לעצור,כי ברגע שמתחילים תמיד יש עוד אחת

ומעבר לזה אישתך יכולה לעשות לך נזקים אולי עכשיו היא אפטית ולא מגיבה אבל היא תתעורר,ואז לא תדע מאיפה זה יבוא לך ותאבד את כל מה שיש לך,כולל הרכוש או חצי וגם הילד יסבול,

אז או שאתה מגיע להבנה עם אישתך ושיחות ושינויים וכו' וייעוץ.או שהולכים לגישור או שהולכים לאבד את הראש ואת הכל,

ומצד שני אתה יכול לגנוב את הודבדבן מידי פעם ואף אחד לא ידע אבל זה יהיה על המצפון שלך ואתה תיקשר ותפתח רגשות,וזה לא רק מין אלא מעבר,בהתחלה זה מין ואחר כך זה קשר, מניסיון,אז תחשוב על זה

חביבי נערות ליווי זה לא פתרון יש מחלות ומעבר לזה זה הרבה כסף עדיף מישהי קבועה,שאתה יודע שהיא איתך לפחות בידיעה,ועדיף להשקיע בחדרים וכו',ובכלל גם קצת כסף לכיס,זה עוזר שהיא תהיה שלך,לא מזיק,עם כל המיתרנות שחוגגת היום,עדיף משהו קבוע,

וגם מונע התבוללות כזו או אחרת וזה מה שכל הגברים לא מבינים,כי בסוף גם נערות ליווי עולות והרבה בהצלחה

אם אתה שואל אותי? תזיין וזהו!!!!

תשמע חמוד אני מבין ללבך וממש יודע איך זה מרגיש

אז לפני הכל תשב כמו גבר שגמר לעשות שטויות  של גיל 16 קח את אשתך לשיחה רצינית ותבהיר לה מה שכל עם ישראל קורא

שהמצב הזה לא יכול להמשך משתי סיבות

א. לא מתאים לך ולאשיותך  המצב הזה

ב, אם אחרי השיחה איתה אתה מרגיש שדברתה לאויר קח את עצמך ותתחיל להנות איפה שצריך עדיף גרושות אלמנות רווקות רק לא נשואות זו המלצתי

לפי דעתי אתה חושב יותר מידי ...

ומה שלט יודעים לא פוגע

אל תאכל את עצמך אם רגשות אשם , לך ... ותן בראש...

תן לעצמך שעה של איסורי מצפון ולאחר מכן זה כבר יעבור!

אנחנו הגברים בעלי דחפים ויצרים מאוד חזקים לעומת הנשים שגם להם יש את היצר הזה אבל במקרה שלך נראה לי שהוא הלך לאיבוד

אההה ודבר נוסף אם האישה השנייה היא אישה נשואה אבויי לך !!!!

אל תכיש אשת איש !!! זה יכול לעלות לך בבריאות שמה לי מניסיון ....

לך תתפנק באיזה מסאז' מפנק + פעם בחודש חודשיים תרגיש כמו חדש

כמו כל דבר בחיים שמחליטים החלטה היא לטוב ולרע וצריך ללמוד לקבל את הטוב עם הרע ואת הרע עם הטוב (ההחלטה להתחתן ולהעביר איתה את שאר חייך) 

כוננתי היא: שאי אפשר לחיות עם משהו או לעשות משהו או להיות חבר של מישהו וכן אלה רק ברגעים היפים והטובים ואז ברגעים הקשים לקום ולברוח גם שקשה ורע צריך להישאר נכון יש פיתוים ויש דברים שמשתנים אבל צריך להתמודד איתם  

לדוגמא: אם ההיתה שומע סיפור על משהו  שהיה חבר של מישהו ושכל הזמן הם היו יוצאים מבלים נהנים יום אחד אחד החברים חלה וכל הזמן היה בבתי חולים והחבר השני החליט שלא מתאים לו להיות חבר של בן אדם חולה והתחיל להתחמק מימנו ולחפש חברים אחרים מה הייתה חושב על אותו בן אדם?! (אתה הבן אדם הזה ואישתך היא אותו אדם חולה שהיה בריא שהיום הוא "חולה" ואתה מחפש להחליף אותו)  

אני יושב וקורא את המאמר שלך ולא מבין אותך כל כך אני במצב די דומה לשלך ויודע שאם אני עם אשתי ולא אתגרש מאלף סיבות שיכולות להיות שונות מאדם לאדם אזי הפתרון הוא או לנהל רומן מחוץ לנישואים או לעשות מה שרוב הגברים הנשואים עושים וזה ללכת לנערות ליווי באופן קבוע ובכך למלא את החוסרים שיהיה בהצלחה .

אני יושב וקורא את המאמר שלך ולא מבין אותך כל כך אני במצב די דומה לשלך ויודע שאם אני עם אשתי ולא אתגרש מאלף סיבות שיכולות להיות שונות מאדם לאדם אזי הפתרון הוא או לנהל רומן מחוץ לנישואים או לעשות מה שרוב הגברים הנשואים עושים וזה ללכת לנערות ליווי באופן קבוע ובכך למלא את החוסרים שיהיה בהצלחה .

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר