ועצה נוספת ידידי אל תקשיב לכל ה"פסיכופטים\לוגים ויועצים" למיניהם סמוך על הרגש והשיקול שלך וכמו שאני רואה הוא דיי בריא

אז לך על זה ,מקווה שתעשה את הצעד הנכון ולא חשוב מהו העיקר שלך יהיה טוב ולילד\ה שלך

ממליץ לך בחום לא להעז לעשות שטויות עם המאהבת. 

דחיית סיפוקים ועבודה עצמית תעשה לך הרבה. גם לאישתך. לא חושב שמיצית את כל הדרכים על מנת לפתור את הבעיות עם אישתך. אתה עושה טעות איומה שתשלם עליה הרבה מאד זמן. שאל את עצמך שוב אם המיץ שווה את הסחיטה בעיניין הפילגש.

אם אתה איש רגיש כמו שאתה מתאר,תעשה הכל כדי להציל את הנישואים שלך. לכו לייעוץ זוגי במקום להזמין חדר להגשמת סיפוקים מידיים.

יום טוב.

darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

הורדתי את הכרס הקטנה שהייתה לי, שיפרתי את הכושר הגופני ואני מקפיד על המראה.

בגלל זה אישתי בחרה להעיר לי שהורדתי במשקל יותר מידי וזה מגעיל אותה.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אני מסמפט את המצב של הבחור והוא כתב את השורות שאני חשבתי (ממש כך).

וגם אני כמוהו עם מצפון מאוד חזק.

אז לבינתיים אני בחרתי לאונן (כמוהו) לצערי .

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

להחזיר את הגלגל אחורה יקירי.

ולפחות בשביל המצפון שלך תנסה לעזור לאשתך ואל תיטוש אותה בעת צרה.

בהצלחה. ותעדכן אה!

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

הבט חבר.

קודם כל אין לך שום בעייה, כי אין שום דבר פסול, לא נורמאלי, לא מוסרי לא בריא הן לאישה ולגבר נשוי, שיהיה לגבר פילגש, וזה דבר מאוד מקובל בכל החברות ובכל המעמדות, בעיקר במגזר הדתי, והעשירון העליון, מה עוד שלך יש היתר כיוון שתיארת פה שיתוק מיני מצד האישה, ולא רק שבועיים של נידה.

הבעייה היחידה היא שהפרטרנית שלך אסורה עליך בתכלית האיסור כי היא אישה נשואה, וכדאי לך מאוד להיזהר לנפשך לפני שאתה נכנס לרומן עם אישה נשואה.

אני באותו מצב רק שבעלי העלה 30 קג' - כל הריון שלי נתקע אצלו. בקשתי ובקשתי, אבל האוכל יותר מושך ממני כנראה.

תממש את הפנטזיה שלך ידידי. לך תדע אם זה היה ההפך מה היא הייתה עושה? ואם לא מזיז לה מה שאתה מבקש בנימוס אז שתדע שיש לכך השלחות. 

אני אחרי 15 שנות נישואין ב 8 שנים האחרונות אני בקשתי ממנו שיעשה דיאטה כי קצת קשה וכבד עלי 130 קג' כשאני שוקלת 50.

אז היום אנחנו כבר לא שוכבים אני רק יורדת לו מתי שהוא רוצה רק בשביל השקט שלי. (ולא אני לא בוגדת עדיין). כי אני פחדנית. אבל אתה אל תפחד כי חבל על הזמן שלך ועל האושר הפנימי שלך.

צודקת נוריאל גם אני כמעט כמוך סקס פעם ב נמעס כבר חיפשתי משהו כמוני שרוצה כמעט כל יום ואין לי בעיה כל יום  צה אחי מרגשות אשם פעם פעמיים זה יעבור מבטיח

לדעתי,,אין (כמעט) גבר שלא שכב/שיגל/זיין,מהצד,,בין ההיא מקצוענית בין  אחת סתם,,כי כך בנוי הגבר,,ומי שלא סבור כך

חי בשקר,,עם הסביבה או עם עצמו,,כמובן שלא להגזים,,סטוץ כמוהו כקמצוץ פלפל לאוכל,,אם חסר אזי האוכל תפל,,אם מגזימים אז שורף

ולא רק בפה,,,

אין בין כל זה לבין חיי משפחה מאושרים ואישה מטופחת ומאושרת,,ומסופקת,,כבודם במקום מונח,,וחלילה שמשהו יהיה על חשבונם /חשבונה

כל אחד צריך להגדיר לעצמו את הגבולות והמינון הנכון,,באיזון מחושב  והכי חשוב,,להיות דיסקרטי,,ולא לרוץ לספר לחברה,,,

נסה הפוך 

תשקר לה ותגיד לה שהיא נראה טוב ורזתה קצת

אולי יתן לה מרץ לכוון של הורדת משקל

לא בטוח שאתה יכול להתמודד לבד יעוץ גם עם בהתחלה זה לבד.....

לך על זה גבר ואל תהסס

זיון טוב לא הזיק לאף אחד....

לעיתים קרובות כל מה שחסר לאישה זה חום ולעיתים גם דרבון מעשי לדימוי עצמי גבוה יותר

ודווקא עם נשים זה קל יותר עקב רמות הרגש הגבוהות שהם מפתחות באופן שוטף 24/7

לבגוד? ממש לא וגם במקרה של חלילה כן - לא עם אשת איש!

ככול שתלך ותפנטז במקום "ההוא" ככה תתרחק מעצמך יותר ומהאפשרות ריפוי ושיקום מהנה לחיים טובים ובריאים בכל מובן שהוא

השאלה המתבקשת :)

טיפול זוגי שיחזיר לה גם את המודעות ואת ההערכה העצמית ובתוכה כמובן הדימוי,כבר ניסיתם?

זה יהפוך אתכם לזוג מאושר ומסופק תמיד

עשה כל מה שאתה יכול כדי לגרום לה לחזור לעצמה. אני לא מציעה לך לרמוז לה על יחסי מין, אני ממליצה לך להיות אגרסיבי לבוא ולשאול אותה "למה אנחנו לא שוכבים יותר? אני רוצה את אשתי בחזרה" אל תתן לה להתחמק, תקבע לכם פגישה לייעוץ זוגי ותגיד לה שהיא צריכה לבוא. אם היא תתנגד לזה..... לך על הבחורה הדיסקרטית. אין לך אפילו סיבה להרגיש רע, נשים בתת מודע יודעות טוב מאוד שאם הן לא יתנו לבעלים שלהן, הם ילכו למישהי אחרת. יש מצב שזה יותר נוח לה ככה.... בת דודה שלי לא שכבה עם בעלה כבר 5 שנים כי היא פשוט כבר לא מעוניינת הם עדיין אוהבים והם החברים הכי טובים ויש להם שלושה ילדים קטנים והם לא רוצים להרוס את המשפחה..... היא נתנה לבעלה אור ירוק בתנאי שלא יביא מחלות הביתה......

עשה כל מה שאתה יכול כדי לגרום לה לחזור לעצמה. אני לא מציעה לך לרמוז לה על יחסי מין, אני ממליצה לך להיות אגרסיבי לבוא ולשאול אותה "למה אנחנו לא שוכבים יותר? אני רוצה את אשתי בחזרה" אל תתן לה להתחמק, תקבע לכם פגישה לייעוץ זוגי ותגיד לה שהיא צריכה לבוא. אם היא תתנגד לזה..... לך על הבחורה הדיסקרטית. אין לך אפילו סיבה להרגיש רע, נשים בתת מודע יודעות טוב מאוד שאם הן לא יתנו לבעלים שלהן, הם ילכו למישהי אחרת. יש מצב שזה יותר נוח לה ככה.... בת דודה שלי לא שכבה עם בעלה כבר 5 שנים כי היא פשוט כבר לא מעוניינת הם עדיין אוהבים והם החברים הכי טובים ויש להם שלושה ילדים קטנים והם לא רוצים להרוס את המשפחה..... היא נתנה לבעלה אור ירוק בתנאי שלא יביא מחלות הביתה......

לא הבנתי את הפיתרון של הבת דודה .....לדעתי קיצוני ומוגזם ...בסופו של דבר מצב כזה אותו בעל ימצא מישהי שגם תרגש אותו ובת דודתך ...תישאר לבד....לדעתי פיתרון גרוע

עדיף שיקום או גירושין ...

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

לפעמים נשים נכנסות לדיכאון אחרי לידה.. תנסה לבדוק אם זה המצב ונסה לערב איש מקצוע כלשהו כדי להציל את הקשר שלכם.
חבל שזה יהרס

"We all change, when we think of that we all different people all through our life and thats okay, thats good.
You got to keep moving so long as you remember all the people that you used to be." The 11th Doctor

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר