darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

הורדתי את הכרס הקטנה שהייתה לי, שיפרתי את הכושר הגופני ואני מקפיד על המראה.

בגלל זה אישתי בחרה להעיר לי שהורדתי במשקל יותר מידי וזה מגעיל אותה.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אני מסמפט את המצב של הבחור והוא כתב את השורות שאני חשבתי (ממש כך).

וגם אני כמוהו עם מצפון מאוד חזק.

אז לבינתיים אני בחרתי לאונן (כמוהו) לצערי .

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

להחזיר את הגלגל אחורה יקירי.

ולפחות בשביל המצפון שלך תנסה לעזור לאשתך ואל תיטוש אותה בעת צרה.

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

אני אמביוולנטית נורא לגבי דבריך האחרונים,

מצד אחד כל אישה רוצה שלבעלה יהיה יותר מצפון, ולא יד קלה על רוכסן המכנסיים.

מצד שני, בגלל גברים מצפוניים כמוכם, מסתובבות נשים מתוסכלות. חחחח

למה את אמביוולנטית?

אני חושב שתיארת בשלוש המשפטים שכתבת כל אשה לא? :-)

רוצה משהו וחושבת משהו אחר.

חושבת במשהו אבל גם רוצה את ה"דשא" של השכן

:-)

לא ממי,
זה לא מה שכתבתי.

אנחנו רוצות אהבה ותשוקה בבית, ושהבעל המהולל לא ילך אחרי אחרת, בעוד אשתו אוהבת אותו ומחכה לו בבית.

אך במצב שבו האהבה איננה אצל אחד או שניהם, אז מחפשים "לרעות בשדות זרים".

אין בעיה הלנה בואי תגידי את המילה האחרונה חחחח

יש לך בעיית אגו כלשהי ?

לא בבית ספרנו!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

לך על זה אחי, חיים רק פעם אחת ותהנה מהם!

אולי לאשתך קשה לצאת ממעגל ההשמנה והאוכל והיא ויתרה על עצמה  ,קודם תנסה להבין איפה הבעיה שלה במקום לשער כל מיני דברים ואולי יש פתרון. אם תחליט ללכת לבחורה השנייה זה כבר יהפוך למעגל של בגידות שקשה לצאת ממנו

יניב,

נראה באמת כי הכותב חיפש לו חיים קלים. יאללה לבגוד, ולהשאיר את האישה בצרות של עצמה.

אין פה רגישות לזולת, רק רגישות לקטן....

לא הייתי רוצה להיות איתו שניה אחת!!!

אני לא הייתי מסיק בכזו מהירות למה הוא רגיש ולמה לא? גם לקטן צריך לדאוג לפעמים ולכל אחד סדר עדיפויות או הגדרות לרגישות מהיבט אחר ! זה שאת לא רוצה להיות איתו זה בסדר יבואו אחרות, אבל לגבי החיים הקלים - מי מאיתנו לא יעדיף חים קלים אם אפשר!

אני לא חושב שהמלצה היא רלוונטית לגביך, איך אפשר להמליץ למישהו אם לבגוד או לא, לכל אחד יש את הסיבות והמניעים שלו שרק עפ"י הם קיבל את ההחלטה אם כן או לא, לדעתי תעשה את השיקולים שלך קצת חשבון נפש כמו מה אתה רוצה מה הסיכונים ועוד , בסופו של יום אתה צריך לחיות עם עצמך ולא הממליץ או ממליצים ! אבל עיצות כדאי לך לקבל ולשמוע לפני שאתה מקבל החלטה לכאן או לכאן

" לדאוג לקטן זה ממש לא בושה אחרי הכל האחריות הבלעדית עליו היא שלך " רק קח בחשבון שלקטן הזה יש יכולות מיניפולטיביים על המוח !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הייתי בסרט שלך באופן מדוייק להפליא!

יש לי כמה הצעות בשבילך!

1- ההמתנה מיותרת, אם לא היום, מחר תעשה את זה, אז יפה שעה אחת קודם.

2- יקוזה היפנית אומרים, "גבר מושלם זה גבר שיש לו (אישה), אימא לילדים בבית ומאהבת כוסית בחוץ.

3- מנסיוני, להחזיר את המצב עם אשתך, זו משימה בלתי אפשרית.

4- אני מבטיח לך שהבגידה רק תחזק לך את הסבלנות כלפי אשתך ותתחיל להבין אותה (ללא לחץ) ולאט-לאט, להוציא אותה מזה.

5- שורה תחתונה, אין לך סיכוי להחזיק מעמד כי לא לקיים יחסי מין זה כמו לא לחרבן, אני רוצה לראות יפה נפש אחד שבא לו לחרבן ויושב להקשיב לחירטוטים פילוסופיים של אחרים.

ממני..... תפרק אותה ושים ז.... על המצפון כי לא עשיתה שום דבר רע...

בהצלחה

יש לי כמה הצעות בשבילך!

2- יקוזה היפנית אומרים, "גבר מושלם זה גבר שיש לו (אישה), אימא לילדים בבית ומאהבת כוסית בחוץ.

4- אני מבטיח לך שהבגידה רק תחזק לך את הסבלנות כלפי אשתך ותתחיל להבין אותה (ללא לחץ) ולאט-לאט, להוציא אותה מזה.

5- שורה תחתונה, אין לך סיכוי להחזיק מעמד כי לא לקיים יחסי מין זה כמו לא לחרבן, אני רוצה לראות יפה נפש אחד שבא לו לחרבן ויושב להקשיב לחירטוטים פילוסופיים של אחרים.

בהצלחה

darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

הורדתי את הכרס הקטנה שהייתה לי, שיפרתי את הכושר הגופני ואני מקפיד על המראה.

בגלל זה אישתי בחרה להעיר לי שהורדתי במשקל יותר מידי וזה מגעיל אותה.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אני מסמפט את המצב של הבחור והוא כתב את השורות שאני חשבתי (ממש כך).

וגם אני כמוהו עם מצפון מאוד חזק.

אז לבינתיים אני בחרתי לאונן (כמוהו) לצערי .

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

להחזיר את הגלגל אחורה יקירי.

ולפחות בשביל המצפון שלך תנסה לעזור לאשתך ואל תיטוש אותה בעת צרה.

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

אני אמביוולנטית נורא לגבי דבריך האחרונים,

מצד אחד כל אישה רוצה שלבעלה יהיה יותר מצפון, ולא יד קלה על רוכסן המכנסיים.

מצד שני, בגלל גברים מצפוניים כמוכם, מסתובבות נשים מתוסכלות. חחחח

למה את אמביוולנטית?

אני חושב שתיארת בשלוש המשפטים שכתבת כל אשה לא? :-)

רוצה משהו וחושבת משהו אחר.

חושבת במשהו אבל גם רוצה את ה"דשא" של השכן

:-)

לא ממי,
זה לא מה שכתבתי.

אנחנו רוצות אהבה ותשוקה בבית, ושהבעל המהולל לא ילך אחרי אחרת, בעוד אשתו אוהבת אותו ומחכה לו בבית.

אך במצב שבו האהבה איננה אצל אחד או שניהם, אז מחפשים "לרעות בשדות זרים".

אין בעיה הלנה בואי תגידי את המילה האחרונה חחחח

יש לך בעיית אגו כלשהי ?

לא בבית ספרנו!

you just proved my point... :-)

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אני מאוד מציע לך לא להתקרב לזה.

אתה יודע איך מתחיל ולא יודע איך זה יגמר.

זו דעתי ובהצלחה עם אשתך

אם הסיפור שלך כאן נכון ולא איזה גימיק,,,הרי שכדאי לך לחשוב ברצינות להתייחס לשינויים שזוגתך עוברת,,,

יש משהו שנקרא "דיכאון של אחרי לידה"....ואלה הם בדיוק הסימפטומים,,,,יתכן כי זה מה שקורה לאישתך,,,,והיא זקוקה לטיפול פסיכולוגי ע"מ שאישתך תוכל לחזור לעצמה - וגם אליך ואל הילד המשותף שלכם,,,,,

בכל מקרה, חייבים לערב רופא משפחה +פסיכולוג,,,,משהו קשה (בעיקר לאישתך) עובר עליה.....

אם אתה אוהב אותה כפי שציינת, זהו הדבר שתעשה,

בהצלחה.....

אם הסיפור שלך כאן נכון ולא איזה גימיק,,,הרי שכדאי לך לחשוב ברצינות להתייחס לשינויים שזוגתך עוברת,,,

יש משהו שנקרא "דיכאון של אחרי לידה"....ואלה הם בדיוק הסימפטומים,,,,יתכן כי זה מה שקורה לאישתך,,,,והיא זקוקה לטיפול פסיכולוגי ע"מ שאישתך תוכל לחזור לעצמה - וגם אליך ואל הילד המשותף שלכם,,,,,

בכל מקרה, חייבים לערב רופא משפחה +פסיכולוג,,,,משהו קשה (בעיקר לאישתך) עובר עליה.....

אם אתה אוהב אותה כפי שציינת, זהו הדבר שתעשה,

בהצלחה.....

הי. הייתי מייעצת לך לנער אותה ופשוט לספר לה את כל מה שאתה עובר,אם אתה חשוב לה והיא לא תרצה לאבד אותך היא תפעל ואולי תציל את היחסים שלכם.

אני עברתי מקרה דומה,עליתי מס' קג' אחרי הלידה ובעלי העיר לי פה ושם,לא הבנתי עד כמה זה מפריע לו ולא עשיתי כלום לשנות את המראה ואכן גיליתי מאוחר מדי שהבחור מצא לו מישהי ופצח ברומן. אם הייתי מתארת לעצמי שזה מה שיקרה הייתי משקיעה יותר ומנסה לגרום לו להיות מרוצה מהמראה שלי.

כשגיליתי היה מאוחר מדי ולא יכולתי לסלוח.

אחרי הגירושים ירדתי במשקל ונראיתי כפי שנראיתי כשרק הכרנו .

היום אני נשואה לגבר אחר ויודעת שהטיפוח וההשקעה בעצמי חשובה לא רק לי אלא גם לזוגיות.

אתה יכול לקבל הרבה מאוד אים תכנס איתה למיטה למשל תינוק חדש למשפחה או אולי קצת  מנת חידקים 

אבל אים האישה שלך אתה יכול לעשות הכל ולהנות יותר שמנה רזה שטויות לבסוף כולם אותו דבר 

אני חושב שאתה נמצא במשבר זוגיות מאוד גדול אולי כדי לכם ללכת לטיפול זוגי .

אם אתה רואה שהמצב לא משתפר ממש בזמן הקרוב תמשיך קדימה בחיים כולל לפרק את חבילת הנשאוים .

יש לי כמה הצעות בשבילך!

בהצלחה

אין לי מושג אם ההמתנה שלו היא מיותרת ! חשבון נפש ובחינת המצב לעולם לא הזיקו ,

אבל לגבי היקוזה ? מה הקשר ? תרשה לי להנחית אותך בארץ ישראל, יש משפט שאומר סוף מעשה במחשבה תחילה !

אם ליאקוזות מתאים הסידור של האישה הקטנה היא עקרת הבית שכל היום רובצת בבית ומתעסקת בבישול וגידול הילדים ועוד כמה מטלות כש"הגבר בחוץ כל היום עם המאהבת הכוסית ", וזה כמובן ההשראה שלך אז לא פלא שעניין האישה השמנה הרובצת מול הטלויזיה מוכר לך !! עוד כמה גברים כמוך והכלכלה הישראלית הייתה נופלת ממזמן, לידיעתך הנשים כיום בישראל מפרנסות וגם מתחזקות את הבית הבעל והילדים ולבסוף גם סועדות גברים כמוך כשהגיעו לגיל שגם הזיין לא מתפקד, אז איפה המאהבת הכוסית מהיאקוזה ? סליחה שכחתי, היאקוזה לא מגיעים לגיל זקנה בכלל.

עיצה שלי חזור ליאקוזה שובניסט

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר