היי

אחרי כל מה שקראתי פה לא נשאר לי אלה לומר לך רק תיהיה זהיר.שום דבר בעולם לא שווה שתקלקל את היחסים בבית

אם אצה בטוח ללכת על זה אז תיהי זהיר מאודדדד

תפיק מזה את המירב

מדברת מישהי מנסיון ואחכ חטפתי שברון לב בסוף

בהצלחה לך

darling,

אני איתך לגמרי

כואב לי על החסך המיני המטורף שלך, כמו שכואב לי על שלי!

לדעתי יש לך רק דבר אחד לבדוק כאן; אם אתה אוהב את אשתך ואם היא אוהבת אותך!?!?

אם יש אהבה, המיטה תתחמם והיא לא תהיה פריג'דית לנצח...

אם האהבה ברחה, אז יש פה בעיה, אולי חסרת שיקום, ותוכל "לחגוג" בראש שקט.

מה שלא יהיה, שיהיה בהצלחה.

מסכים איתך מאוד.

גם אני אותו מצב. הגעתי אפלו לסיטואציה עם אישתי שהתחלתי לעבוד על עצמי מבחינת כושר גופני.

הורדתי את הכרס הקטנה שהייתה לי, שיפרתי את הכושר הגופני ואני מקפיד על המראה.

בגלל זה אישתי בחרה להעיר לי שהורדתי במשקל יותר מידי וזה מגעיל אותה.

שתביני גבר בשיא אונו (35) עם כושר גופני כשל ילד בן 20, אוטוטו קוביות בבטן וככה היא אומרת לי?

אני מסמפט את המצב של הבחור והוא כתב את השורות שאני חשבתי (ממש כך).

וגם אני כמוהו עם מצפון מאוד חזק.

אז לבינתיים אני בחרתי לאונן (כמוהו) לצערי .

אז המלצתי אל תעשה משהו שאחר כך המצפון שלך יהרוס לך את הבריאות. עדיף לעצור לרגע ולהתקרר כי אי אפשר

להחזיר את הגלגל אחורה יקירי.

ולפחות בשביל המצפון שלך תנסה לעזור לאשתך ואל תיטוש אותה בעת צרה.

בהצלחה. ותעדכן אה!

hi koko

אני אמביוולנטית נורא לגבי דבריך האחרונים,

מצד אחד כל אישה רוצה שלבעלה יהיה יותר מצפון, ולא יד קלה על רוכסן המכנסיים.

מצד שני, בגלל גברים מצפוניים כמוכם, מסתובבות נשים מתוסכלות. חחחח

למה את אמביוולנטית?

אני חושב שתיארת בשלוש המשפטים שכתבת כל אשה לא? :-)

רוצה משהו וחושבת משהו אחר.

חושבת במשהו אבל גם רוצה את ה"דשא" של השכן

:-)

לא ממי,
זה לא מה שכתבתי.

אנחנו רוצות אהבה ותשוקה בבית, ושהבעל המהולל לא ילך אחרי אחרת, בעוד אשתו אוהבת אותו ומחכה לו בבית.

אך במצב שבו האהבה איננה אצל אחד או שניהם, אז מחפשים "לרעות בשדות זרים".

אין בעיה הלנה בואי תגידי את המילה האחרונה חחחח

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אולי לאשתך קשה לצאת ממעגל ההשמנה והאוכל והיא ויתרה על עצמה  ,קודם תנסה להבין איפה הבעיה שלה במקום לשער כל מיני דברים ואולי יש פתרון. אם תחליט ללכת לבחורה השנייה זה כבר יהפוך למעגל של בגידות שקשה לצאת ממנו

אני לא בטוח שמדובר בדיכאון

אולי כמו גרושתי שעל מנת להסיר ממני חשדות הזניחה את עצמה ואף השמינה

היתה יוצאת מהבית עם הבגד הדהוי והכתמים נאספת ע"י גבר ומחליפה בגדים ברכב

עד שגילתי את התרגיל

מהר מאוד החזרתי אותה לאמא שלה .<באישור הרבנות כמובן נתנו לי גט מהר מאוד>

שלום שמי רוז ואני כאן לא להטיף לך מוסר או לשכנע אותך לא לבגוד אלא כדי שתבין זווית קצת שונה על החיים ממשהי שהייתה בדיוק אבל בדיוק כמו אישתך.

דבר ראשון יש כאן שני דברים שונים: 1- בעיה קשה בזוגיות בינך לבין אישתך וכנראה דיכאון של אישתך 2- המלחמה שלך מול הכניעה ליצרים וכיוצא בזאת בגידה.

לגבי הפנטזיות שלך על הבחורה ,הרישום לאתר הכרויות וההיסחפות במחשבות זה בעני דרך התמודדות לא לגיטימית בכלל עם הבעיה שלך ולא קשור איזה בעיות אתה חווה עם אישתך, נכון שזה מגביר את התאווה אבל אל תשתמש בזה כתירוץ לבגוד. בגידה היא משהו שנחרט בנשמה לנצח ואין סוף ואין גבול לריגושים לפנטזיות ולפיתויים ואני הייתי מציעה לך להשאיר את זה בגדר פנטזיה ולהתמקד בבעיה האמיתית שהיא לא אם לבגוד או לא, אלא מה קורה עם אישתך.

דבר שני גם אני הייתי פצצה ומטופחת וגם אני העלתי כ30 ק"ג וגם אני הזנחתי את עצמי אחרי הלידה למשך תקופה ארוכה. אין לך מושג מה זה דיכאון של אחרי לידה. הגוף ממשיך להתקיים והנפש טובעת אין לי דרך אחרת לתאר זאת חוץ מאשר טביעה עמוקה של הנשמה למקומות כואבים ורק היד מושטת לאדם קרוב שינסה להציל. שום שיחה או הערות לא יעזרו כאן הדבר היחיד שיעזור זה ההתמדה שלך להראות לה שלא משנה מה אתה כאן בשבילה, אוהב אותה, גם אם אתה נגעל וגם אם אתה מקבל ממנה התנגדות תזכור שהיא חולה ותתגבר על זה ותמשיך לחזר אחריה להראות לה שהיא יפה שיש לה בשביל מי להתאמץ ולחזור להיות יפה.

מוזר אני ממליץ לצית עם החברה כי אשתכה תדע עומק הבעיה ותלמד לקח לחים

שלום לכולם. אני ממש חדש בעסק.

בקצרה, אני בן 40 נשוי לאשה נפלאה שמאד אוהבת אותי ואני אותה. יש לנו תינוק בן שנה. אנו נשואים 3 שנים. לפני שהתחתנו ההינו יחד שנתיים. בהתחלה כשהכרנו מאד נמשכתי אליה. היא הייתה ונשארה יפה וסקסית. תמיד נראתה מתופחת. כזוג נשוי אנו חברים טובים מאד ומדברים על הכל. בשנתיים האחרונות, מאז שהתחילה עבודה חדשה, היא אבדה כל עניין במין.. הפסיקה לפתח את עצמה. הפסיקה אפילו לדאוג להיגיינה בסיסית כמו להתקלח כל יום.. עלתה כ 35 ק"ג במשקל, עד כמה שקשה לי לומר את זה על האשה שהיא בחירת חיי, אבל אני לא רק שלא נמשך אליה פיזית יותר, אני כבר נגעל ממנה ולא מסוגל לחשוב עליה כפרטנרית למיטה... לה זה לא מזיז. כמה שניסיתי לעודד ולרמוז לה לקחת את עצמה והזוגיות שלנו ביידים, זה לא עוזר.. היא חוזרת מהעבודה ומתישבת מול הטלביזיה כשסביבה שקיות שלחטיפים ושני החתולים שלנו... מאז ינכנסו להריון (פעולה שייתה לא יותר מכאנית מאולצת וחסרת כל תשוקה) לא קיימנו יחסי מין.. אני לא מעט מנסה לרמוז לה שיש לי כוונה לנסות שוב, והיא בשלה, אפילו לא טורחת להתקלח או לשים משהו סקסי חוץ מהפיג'מה המוכתמת שהיא לובשת כל ערב...

בחודש האחרון נשברתי. אני אדם מאד יצרי ובתקופת הרווקות כל מערכות היחסים שלי היו מבוססות על משיכה מינית וסקס מעולה. אז נרשמתי לאתרי הכרויות דיסקרטיות... בתוך שבוע מצאתי משהי במצב דומה לשלי.. לאחר שיחות טלפון סוף סוף נפגשנו.. היא בדיוק הטעם שלי ואני שלה.. נראית ממש כמו אשתי לפני 5 שנים... נפגשנו אצלי ברכב לא רחוק מהדירה שלה.. דברנו הרבה ודיי התקרבנו.. בסוף הפגישה התנשקנו בלהט ובדיוק שהיא התחילה להכניס את היד למכנס שלי, עצרתי אותה בתירוץ שאני חייב ללכת ושאני מעדיף לשמור משהו לפגישה הבאה שלנו..

למחרת דברנו שוב בטלפון והיא אמרה לי שהיא מאד רוצה לראות להיות איתי.. סיכמנו שהשבוע אני אזמין לנו חדר דיסקרטי.. מחר (היום ראשון) אני אמור לטפל בהזמנה..

הבעיה שלי שאני מצד אחש להוט עד מוות לשכב איתה, כי אלוהים יודע כמה שזה חסר לי (הפכתי למאונן כפייתי מאז המפגש איתה!! :-). מצד שני המצפון ורגשות האשם הורגים אותי. איך אני מסוגל לעשות זאת לאשתי שלא מעלה בדעתה שאני אבגוד בה...?

תסלחו לי על התיאורים הגראפיים, אבל אני מנסה לעשות סימולציה. אני מדמיין אותנו עושים סקס.. מאונן ומפנטז עלייה, ואז לאחר שאני גומר אני בודק איך ההרגשה שלי.. ואכן ההרגשה היא נוראית של רגשי אשם וצער על המעשה (שנעשה רק בדמיון בינתיים).. ואז עוברת לה שעה ואני שוב משתוקק אליה...

אני ממש משתגע.. כ]י שניתן לראות אני ער ולא מצליח לישון ב 3 לפנות בוקר.. זה מתחיל להשפיע עליי בתפקוד היום יומי בעבודה.. גם אשתי לא מבינה למה פתאום הפכתי להיות מאד נחמד ומתחשב כלפיה..

אני צריך לדעת, ודחוף.. האם לממש את הפנטזיה וללכת על זה? או לעצור כאן כי כנראה שאני לא בנוי לזה? אגב מצד אותה אסורה

היא מחפשת קשר דסקרטי לתווך הארוך... וכמוני חשוב לה לשמור על מסגרת המשפחה.. היא מצפה שניפגש לפחות אחת לשבוע... היא הבהירה לי שכל הוצאות הכספיות של חדרים דיסקרטיים ונסיעות יהיו רק עליי כי היא ובעלה נמצאים גם במשבר כלכלי...

אנא, מכל אותם בעלי נסיון כאן. תנו לי עצה. כן או לא?

תודה מראש למשיבים.

שלום לך אדוני.

קראתי את הנושא אני יגיד לך הייתי באותו מצב ולא היה לי ספק ללכת על המעשה.

אני חושב שהמילה בגידה מפריע לך ואתה נרתע ממנה ולכן עוד לא הולך על זה .

אל תתייחס לנושא כבגידה אלא כבלוי שגרתי משחרר שמפרק את שגרת היום-יום.

אני בעל ניסיון במקרה שלך תחושות האשם יגברו אם לא תלך על הפיתוי זה במקום שתחשוב על רגשות אשם תרגיש פספוס ואכזבה.

עצה שלי כן תשנה את המילה בגידה לבילוי ותרגיש יותר טוב ולא תחושות אשם.

תבלה בנעימים אחי בדיסקרטיות תממש את הפנטזיה תרגיש משחורר ותיהנה אל תשכח הרוב עושים ככה.

הייתי מציע לך לבדוק טוב מאוד לפני שאתה עושה צעד של בגידה  לדעתי משהו רצני עובר על האישה שלך במקום לחשוב  או לפנטז על אחרות  תפוס יוזה ופתח שיחה עם אישתך ואז תוכל לדעת לאיזה כוון נושבת מצב רוחה  .עם היא תסכים לשבת ולדבר אז סבבא ועם לא אז  תתחיל לחשוב על זה שהיא אישה בוגדנית  כי אני הייתי בדיוק באותו מצב שלך .אני גילתי  שאישתי בוגדת בי עם בחור שהכירה  בדרך לעבודה  או חברות משותפות.

הייתי מציע לך לבדוק טוב מאוד לפני שאתה עושה צעד של בגידה  לדעתי משהו רצני עובר על האישה שלך במקום לחשוב  או לפנטז על אחרות  תפוס יוזה ופתח שיחה עם אישתך ואז תוכל לדעת לאיזה כוון נושבת מצב רוחה  .עם היא תסכים לשבת ולדבר אז סבבא ועם לא אז  תתחיל לחשוב על זה שהיא אישה בוגדנית  כי אני הייתי בדיוק באותו מצב שלך .אני גילתי  שאישתי בוגדת בי עם בחור שהכירה  בדרך לעבודה  או חברות משותפות.

do it, or live to regret, your wife should know the rules and respect them, in my eyes its not a betrayal

אם תמשיך להתחבט כן לא או לא כן זה עניין שלך, לך על זה תתנסה ואז תקבל את ההארה האם להמשיך לעצור או אולייי להתגרששש

חיים פעם אחת עדיף שגיאה שלך בחיים משגיאה של אלף יועצים שייעצו לך! ובכלל, מין זה הכי אנושי והצורך הכי הכי בסיסי כך שאם יש לך חסך, לך תעשה עם זה משהו ואל תעצור במקום !!!! בהצלחה ושתף איך ההרגשה אחרי :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

טוב..

נראה שהעניין שלך תפס מקום די גבוה בתגובות של כולם (כלומר בפוסטים)

אם לא ניחשת - הרבה גברים מכל מיני רקעים מחפשים ריגושים בין שחיים בזוגיות באושר ומרגישים חופשיים לעשות

בין שמרגישים כבולים ומחפשים לשבור את השיגרה

אח שלי היקר,באמת שאין בזה תכלית היום אתה חלילה תבגוד ואז תהיה מאושר? בשר זה בשר וריגוש של עבירה גם עובר

ופה אני אכנס רגע ואפנה שאלה למישהו שהתגובות שלו בלטו במיוחד - אלדד

"לך ותעשה אותה וכ"ו" זה לא משהו שיקדם או יגשים אותך רק יגרום להרס וחורבן

ברוך השם אני בחור יפה (ונשוי ברוך השם) ומעולם ואפילו בצחוק לא חשבתי ללכת ולשכב עם אישה נשואה לאחר ויהיה המצב אשר יהיה!

בא לך להתפרק? יש מיליון בחורות שיפנקו אותך - אישה נשואה זה קדוש וטאבו ואם היא לא מבינה את זה אל תהיה גם אתה בסרט הרע הזה איתה!

בשר זה בשר וחוץ מהריגוש של ה"פרי האסור" אין בזה ממש ולא תקום בבוקר לאחר מכן אדם שלם

תשמע קצת דברי אמת שבאמת יתנו לך הבנה לחיים כאן

http://www.youtube.com/watch?v=_cRSzvjNe-w

בברכה

אלעד

בוקר טוב

מה החלטת בסוף לעשות??

ללכת על זה הוא להשאיר בגדר פנטזיה?

אני סקרנית

בתור אחד נשוי שלא חושב לבגוד באישתו אולי חשבת על כך שניגמרה לך מערכת היחסים? אם אין אהבה אז תתרש תמצא לך מערכת יחסים חדשה ותחזור לחיות את החיים שלך!!!

לא כולם מונוגמיים, קופצים ממערכת נישואין אחת לשניה.
טבעם של חיי הנישואין להישחק, אז בכל שחיקה, הוא יתגרש ויתחתן ?

שאלה למי שכתב את זה: בואו ננסה לנחש יחד אחרי כמה פעמים הוא יפשוט את הרגל ואת היד ?!!!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

אולי לאשתך קשה לצאת ממעגל ההשמנה והאוכל והיא ויתרה על עצמה  ,קודם תנסה להבין איפה הבעיה שלה במקום לשער כל מיני דברים ואולי יש פתרון. אם תחליט ללכת לבחורה השנייה זה כבר יהפוך למעגל של בגידות שקשה לצאת ממנו

יניב,

נראה באמת כי הכותב חיפש לו חיים קלים. יאללה לבגוד, ולהשאיר את האישה בצרות של עצמה.

אין פה רגישות לזולת, רק רגישות לקטן....

לא הייתי רוצה להיות איתו שניה אחת!!!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר