איך מתחילים עם בוגרות ממי

שלום,

אני נשוי בן 35...תמיד אבל תמיד נמשכתי למבוגרות ממני, בנות 50 , 60 ויותר...

יותר נעימות, חכמות סקסיות..בקיצור כמו הקלישאה משתבחת עם השנים כמו יין טוב.

השאלה איך אני מוצא אותן ואיך אני מתחיל איתן?

לגבי השאלה איך מוצא אותן,קצרה ידי מלהושיע.

לגבי האיך מתחיל איתן, זה לא שונה מכל הבנות המין היפה באשר הן.

כמו שוומן 41 כתבה - כמו שמתחילים עם נשים צעירות יותר או עם נשים בגילך.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

איך ?

אתה יודע איפה מוצאים ויאגרה לנשים ?

מנהל הפורום
1000+

שלום,

לא מבין...

אתה רוצה להתחיל עים ממי?  emo_02.png

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

שלום,

מוצא אותן ביד לקשיש,

סתם. בסופר, במשביר, בחנויות בגדים, בקניונים, בקבוצת ריקוד סלוני, חוגי מקרמה, חחח

ומתחיל איתן באלגנטיות עדינה

בהצלחה

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

וינק יקירי, בתוך בת 49, אני מודה שממש נעלבתי בשם המגזר (בנות 50) מה זאת אומרת איך מתחילים? זה אפילו לא משעשע. אם הייתי מקללת הייתי עונה לך ~#%$&, אבל אני לא כזאת ! שתדע שבחיים, אבל בחיים, אל תאמר לאשה שהיא נראית טוב לגילה. כמה שיותר קצר יותר טוב: לא להוסיף לגילך, לא להוסיף היום, לא להוסיף "למרות 3 לידות". לא להוסיף סימן קריאה. קצר ולעניין. נתתי לך טיפ מדהים איך לא להתחיל עם מישהי בת 50. תאמין לי emo_01.png

וינק יקירי, בתוך בת 49, אני מודה שממש נעלבתי בשם המגזר (בנות 50) מה זאת אומרת איך מתחילים? זה אפילו לא משעשע. אם הייתי מקללת הייתי עונה לך ~#%$&, אבל אני לא כזאת ! שתדע שבחיים, אבל בחיים, אל תאמר לאשה שהיא נראית טוב לגילה. כמה שיותר קצר יותר טוב: לא להוסיף לגילך, לא להוסיף היום, לא להוסיף "למרות 3 לידות". לא להוסיף סימן קריאה. קצר ולעניין. נתתי לך טיפ מדהים איך לא להתחיל עם מישהי בת 50. תאמין לי emo_01.png

לייק יקירתי!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

לילי שלום,

גם אני שייך "למגזר" (50+) וממרומי גילי וניסיוני אני חייב לומר לך שהרבה נשים היו שמחות לקבל מחמאה בנוסח שהן נראות טוב לגילן. אנחנו חיים בחברה לא מפרגנת, מחוספסת, לרוב גסת רוח וחצופה (לצערנו) . במציאות כזו, כל מחמאה אפילו אם היא מגושמת ומסורבלת עדיין נשמעת טוב לעומת אי מתן מחמאה בכלל .

(דבר שלצערי נפוץ אצלנו בדרך כלל.

הי אמיר, אתה צודק לגמרי. מאוד חשוב לתת מחמאות, ואני מחמיאה לנשים וגברים כל הזמן. ברם, ממרומי גילי ונסיוני, כשאמרתי למישהי שהיא יפה היום, בדרך כלל התגובה הייתה, מה אתמול לא הייתי. כך שהתוספת מיותרת. חוץ מזה שנשים אינן חושבות כמו גברים. זו עובדה. גברים לא יגיבו בכלל אם יחמיאו שהם נראים ממש טוב היום, הם גם יוחמאו אם מישהי תאמר שהם נראים טוב לגילם. מה שאני אוהבת בחשיבה הגברית זה הפשטות, לא מחפשים כוונות נסתרות. אני למדתי עם השנים לקבל מחמאות, שנים הייתי מתנצלת. עכשיו אני פשוט אומרת תודה. אז הבונוס היום - בהיותי במגזר בנות 50 - זה לדעת שאני נראית טוב בגילי המופלג (וזה בזכות הרבה שעות של פעילות ספורטיבית) . זה גם משהו emo_04.png 

אישה היא אישה היא אישה ... בכל גיל

לכן תהייה אתה, תחזר, תשקיע ותגרום חיוך

אם זכית למיל הפרטי שלה או לנייד שלה זו התקדמות גדולה. תהייה סובלני, לא בוער כלום.

מנהל הפורום
1000+

הי אמיר, אתה צודק לגמרי. מאוד חשוב לתת מחמאות, ואני מחמיאה לנשים וגברים כל הזמן. ברם, ממרומי גילי ונסיוני, כשאמרתי למישהי שהיא יפה היום, בדרך כלל התגובה הייתה, מה אתמול לא הייתי. כך שהתוספת מיותרת. חוץ מזה שנשים אינן חושבות כמו גברים. זו עובדה. גברים לא יגיבו בכלל אם יחמיאו שהם נראים ממש טוב היום, הם גם יוחמאו אם מישהי תאמר שהם נראים טוב לגילם. מה שאני אוהבת בחשיבה הגברית זה הפשטות, לא מחפשים כוונות נסתרות. אני למדתי עם השנים לקבל מחמאות, שנים הייתי מתנצלת. עכשיו אני פשוט אומרת תודה. אז הבונוס היום - בהיותי במגזר בנות 50 - זה לדעת שאני נראית טוב בגילי המופלג (וזה בזכות הרבה שעות של פעילות ספורטיבית) . זה גם משהו emo_04.png 

מסכים עם כל מה שכתבת. כל מילה בסלע!

מסכים עם כל מה שכתבת. כל מילה בסלע!

אמיר ולילי,

בהתחלה כשקראתי את המסר של ווינק לא צרם לי.

אבל כשלילי הגיבה זה היה כל כך נכון. 50 זה עדיין לא "מחזיר ציוד" ואפילו לא כמעט. לרובנו בגיל הזה - מתחילים לחיות. אני מרגיש צעיר, יוצא עים הילדים שלי לפאבים וזה טבעי לשני הצדדים. עלה בדעת משהו לומר למשהי בת 30 - את נראית טוב לגילך?

אים אנחנו נראים טוב:

אז אנחנו נראים טוב. נקודה. בלי אבל. בלי לגילנו. לא אחרי 3 לידות, ולא אחרי 3 מלחמות ולא אחרי 3 ילדים.

אבל קורה גם שלא...

אלדד, 53....

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

תלך לערבי בינגו......

או תפתח מוסך לטיפול בקלנועיות.....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר