פרידה קשה

פרידה קשה

שלום!

חוויתי אהבה אסורה במשך שנים, גיליתי בעצם מהיא אהבה אמיתית עם המאהבת, ניסינו להיפרד ולא הצלחנו, פעמיים אשתי גילתה זאת לאחר שבפעם הריאשונה מישהוא לחש לה, לאחר הפסקה של חדשיים בערך חזרנו ונזהרנו ובשל טעות מהטלפון הנייד אשתי עלתה עלינו שוב ומאז כבר חדשיים אין ביננו קשר כי אשתי מאיימת ללכת לבעלה של המאהבת וזה מסבך את העניין, אני כל יום נלחם לא לתקשר איתה וזה קשה לי מאוד.

יש למשהו רעיון מה לעשות?                   י.א.

שמע, העולם האסור הוא לא משחק ועל טעויות משלמים.

שניכם אנשים בוגרים וחייבים לקחת אחריות על מעשיכם.

תלוי מה המטרה שלך ... אם אתה רוצה לעזוב לתמיד את העולם האסור (אני לא מאמין שתצליח) או בכל מקרה אתה תכננת להתגרש בעתיד אז נצל את ההזדמנות (אתה חייב עו"ד טוב וזה מאד קשה).

נסה לדבר לליבה של אישתך, תתנצל ותגיד כמה אתה חי בכאב כבר שנים רבות,  הקשר ביניכם הוא בעייתי ואתה רוצה לתקן ולהציל את המשפחה ואפילו תציע טיפול זוגי. יחד עם זאת אין שום צורך להרוס משפחה נוספת וזה יהיה על מצפונה. 

מנהל הפורום
1000+

מכירה סיפור דומה, 

כל מה שפאוסט כתב פה, הכל נכון, תנסה להציע טיפול זוגי, אם עדיין יש משיכה ביניכם זה יעבוד,

עכשיו לצד השני - הכי טוב למצוא ערוץ תקשורת אחר, חוץ מהטלפון, בדרך כלל זה המכשיר שבגללו נתפסים כל "הבוגדים". אני והגבר שלי למשל לא מתקרבים לטלפון בכלל, בדיוק מהסיבה הזאת,  או שתרכוש טלפון נוסף, שיהיה צמוד עליך כל הזמן. זה בעייתי, אבל אין ברירה, 

ותזהרו תזהרו תזהרו,

חרא צף... במועד כזה או אחר.

זה נשמע כאילו היא שומרת אבל אתה עושה טעויות אנוש

מה שאני עושה זה הכי פשוט, מתקשר מהעבודה דרך המחשב :) לא בבית ולא בטלפון

בגלל זה אני זמין לכולכם רק באמצע שבוע עד שש חחחחח

דרך אגב, נעים מאוד, פעם ראשונה שאני מגיב בפורום אחרי תקופה ארוכה שאני רק קורא :)

דיסקרטי מישהו ? חחחח

בשביל מה ללכת לבעל של המאהבת אם שניכם כבר בתוך הסחי הזה? היא לא תעשה שום דבר חוץ מלבעוט לך בתחת בזמן הנכון.

את העיתוי- תשאיר לה. בסוף תישאר עם כל הבושה והחרא עם המאהבת ואז הכל כבר לא ייראה כזה יפה כי אין ולא יהיה לכם מה להסתיר יותר, לא יהיה לכם "מתוק" יותר כי הכל יהיה גלוי, גם האופי החרא שלה שתגלה אותו בדיוק רק כשהיא לא תצטרך להיות כזו מתוקה כשהיא מוסתרת.

אהבה גדולה?! כמה שאתה מעורר רחמים, זה משהו. כשתהיה בנאדם - תבוא לכאן. לפחות היית נאמן למאהבת, שזה גם משהו.
מנימת הדיבור ה"קיצונית" והמתמרחת שלך, אין לך רגשות לאף אחד מלבד עצמך.
המאהבת מרגשת כי היא כרגע מתעסקת בך, חכה שתהיה בלי אישתך ורק אז נהיה חכמים יותר ונשאל אותך למי אתה באמת מתגעגע.

לך לישון, ולא על האף.

לנהל פרשת אהבים במקביל לחוקית, זה לא קל דובר על זה רבות בפורום זה מה לעשות כדי לא להתפס. אבל נתפסת פעמיים, והאמת שאני במקום אשתך לא הייתי מאמין לך.

אם הבנתי נכון, בעלה של המאהבת לא יודע, אז תנסה להניא את אשתך מלהרוס את נישואיה של המאהבת.

לדעתי , והלוואי שאני טועה, אתה לא תיזכה לאמון מאשתך.

אני לא מאחל לך זאת, אך זו דעתי.

בשביל מה ללכת לבעל של המאהבת אם שניכם כבר בתוך הסחי הזה? היא לא תעשה שום דבר חוץ מלבעוט לך בתחת בזמן הנכון.

את העיתוי- תשאיר לה. בסוף תישאר עם כל הבושה והחרא עם המאהבת ואז הכל כבר לא ייראה כזה יפה כי אין ולא יהיה לכם מה להסתיר יותר, לא יהיה לכם "מתוק" יותר כי הכל יהיה גלוי, גם האופי החרא שלה שתגלה אותו בדיוק רק כשהיא לא תצטרך להיות כזו מתוקה כשהיא מוסתרת.

אהבה גדולה?! כמה שאתה מעורר רחמים, זה משהו. כשתהיה בנאדם - תבוא לכאן. לפחות היית נאמן למאהבת, שזה גם משהו.
מנימת הדיבור ה"קיצונית" והמתמרחת שלך, אין לך רגשות לאף אחד מלבד עצמך.
המאהבת מרגשת כי היא כרגע מתעסקת בך, חכה שתהיה בלי אישתך ורק אז נהיה חכמים יותר ונשאל אותך למי אתה באמת מתגעגע.

לך לישון, ולא על האף.

כל כך נכון...

שלום!

חוויתי אהבה אסורה במשך שנים, גיליתי בעצם מהיא אהבה אמיתית עם המאהבת, ניסינו להיפרד ולא הצלחנו, פעמיים אשתי גילתה זאת לאחר שבפעם הריאשונה מישהוא לחש לה, לאחר הפסקה של חדשיים בערך חזרנו ונזהרנו ובשל טעות מהטלפון הנייד אשתי עלתה עלינו שוב ומאז כבר חדשיים אין ביננו קשר כי אשתי מאיימת ללכת לבעלה של המאהבת וזה מסבך את העניין, אני כל יום נלחם לא לתקשר איתה וזה קשה לי מאוד.

יש למשהו רעיון מה לעשות?                   י.א.

אל אתה טוען שיש אהבת אמת עם המאהבת נראה לי שהפתרון הוא להתגרש.

אני חושבת שבמקרה חמור כזה גם אם חושבים על הילדים אולי הדבר הטוב יותר עבורם לחיות עם הורים מאושרים ולא עם הורים שיש ביניהם קנאה וחוסר אמון?

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר