מהרהר בקול(בכתב)

אני רק עתה הצטרפתי, פורום מעניין שהגעתי אליו, כי גם אני שייך לבוגדים או כמו שמישהי הגדירה זאת ל"משלימים".

אציין  שהיו לי שלושה רומנים משמעותיים, ועדיין לא נס לחיי.

לאחר שנים של ניסיון (בבגידות),לפעמים אני תוהה .

האם זה קורה בגלל הבן זוג או אולי זה תירוץ?

האם עצם הבגידה גורמת לריגוש, מבחינת "מים גנובים ימתקו"?

לא לא אם מישהו תוהה , איני מצטער לרגע על רגעי האושר. אדרבא זה דווקא שיפר את היחסים עם החוקית.

לכן נשאלת השאלה האם הטלת רפש על בת/בן הזוג נועדה "לטהר" את הבוגד או המשלים?

אני מאמינה שבהתחלה זה קורה בגלל בן הזוג ובנוסף בגלל השגרה המחלחלת .

הריגוש נובע מכמה דברים ואחד מהם בוודאי "מים גנובים ימתקו".

אני לא חושבת שיש כאן מקום להטלת רפש בכלל,כולנו אנשים שונים עם צרכים שונים ומכאן ההבדל בין המצוי לרצוי.

ה"טיהור" כשמו כן הוא נועד להרגעת המצפון ,שכן מציק ,כי פועלים כאן בניגוד למוסכמות החברה המקובלות.

ממש לא, אסור בשום אופן להטיל רפש על בן הזוג החוקי/ת גם אם אנחנו נמצאים במצב הזה בגללם וגם אם לא,

מבחינתי המשפט מים גנובים......  לא משחק אצלי, הריגוש הוא ריגוש, בגלל האדם המסויים שאנחנו נמצאים איתו והוא זה שגורם לנו לריגוש.

גם אני בדיוק כמוך, לא מצטערת על הכיף שלי, מבחינתי, זה בהחלט מגיע לי.

אני לא יכולה לענות במקום כל הבוגדים או המשלימים, אלא, יכולה לכתוב רק את דעתי ואת מה שהביא אותי לזה. 

אני הגעתי לזה אך ורק "בזכות" בן זוגי! זה סיפור ארוך (כנראה, כמו של רבים אחרים). 

אני אתוודא, שמה שאני עושה אכן גורם לי לריגוש, בעיקר הייתי מתה "להראות" לו כמה טעה בכל היחס שלו אליי וכמה הוא דחף אותי לעשות מעשים שמעולם לא העזתי אפילו לחשוב עליהם. 

וגם אני לא מצטערת על כלום, כי ככה הוכחתי קודם כל לעצמי מי אני האמיתית, ולא מה שהוא החדיר לי למח.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

סוויטי נורא מעניין אותי לשמוע את הסיפור שלך.

בבעלי לא בגדתי מעולם, אני כאן כי אני שוקלת צעד כזה ולצערי זה רק ״בגללו״, אין לי ״אופי בוגדני״, מעולם לא בגדתי באף אחד מבני הזוג שלי בעבר למרות שהיו לי שלל אפשרויות. לא חושבת שמים גנובים ימתקו לי, הריגוש לא מעניין אותי כי בעלי מרגש אותי מאוד ואם אבגוד בו זה מ סיבה הפשוטה שלמרות שאני מעריצה אותו, מאוהבת בו ונמשכת אליו בטירוף הוא כמעט ולא נוגע בי. לא חושבת שאני מטילה רפש.

בין חבריי הלא נאמנים אף אחד לא מטיל רפש, כשיוצא לנו לשוחח על זה הם תמיד מזכירים בכאב את החסך שיש להם בזוגיות שגרם להם ללכת לחפש זיון / אהבה מהצד. 

סה״כ אני מאמינה שרוב הבוגדים לא עושים את זה בשביל הריגוש אלא כי חסר להם משהו בבית והם צריכים להשלים את החסר במקום אחר. 

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

על מה אתה מהרהר בדיוק? זה בא ומילא אצלך את מה שצריך.

סוויטי נורא מעניין אותי לשמוע את הסיפור שלך.

בבעלי לא בגדתי מעולם, אני כאן כי אני שוקלת צעד כזה ולצערי זה רק ״בגללו״, אין לי ״אופי בוגדני״, מעולם לא בגדתי באף אחד מבני הזוג שלי בעבר למרות שהיו לי שלל אפשרויות. לא חושבת שמים גנובים ימתקו לי, הריגוש לא מעניין אותי כי בעלי מרגש אותי מאוד ואם אבגוד בו זה מ סיבה הפשוטה שלמרות שאני מעריצה אותו, מאוהבת בו ונמשכת אליו בטירוף הוא כמעט ולא נוגע בי. לא חושבת שאני מטילה רפש.

בין חבריי הלא נאמנים אף אחד לא מטיל רפש, כשיוצא לנו לשוחח על זה הם תמיד מזכירים בכאב את החסך שיש להם בזוגיות שגרם להם ללכת לחפש זיון / אהבה מהצד. 

סה״כ אני מאמינה שרוב הבוגדים לא עושים את זה בשביל הריגוש אלא כי חסר להם משהו בבית והם צריכים להשלים את החסר במקום אחר. 

מה את בעצם רוצה לדעת או לשמוע ממני? 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר