נראה על פניו שמילותיי פגעו באיזה שהוא עצב אצלך, את נראית מלאת כעסים ומרירות כלפי גברים, יכול להיות שמה שאמרתי קרה בדיוק לך, ואני גם לא אתפלא על כך לאור המרירות שאת מקרינה כאן לכל עבר, צריך לדעת לנהל דיון לגופו ולא לתקוף במילים חסרות תוכן שמעידות על טפשות ולמעשה רק מאמתות את מילותיי ואת החבר היקר שכתב לך כאן דברים שראוי שתקראי ותשכילי, העולם אכן התקלקל, צורת החשיבה הפכה מסולפת, ומוח האישה שמעולם לא היה משהו להתפאר בו הפך למשהו עלוב עוד יותר, שברוב הזמן חושב על בגדים, תספורת, וכיוב', אני מכיר מעט מאוד נשים המעריכות את עצמן במידה שהן צריכות, והן אכן אינן מתעסקות בשטויות כאלה. ובקשר להיותי שובוניסט, האמיני לי שאני לא, אני רק אומר את האמת כמו שהיא, ובחדרי חדרים כשתעמדי לבדך בבושתך מול המראה אולי תוכלי גם את להודות שאת פתייה שיכולה למכור הכול בשביל הלחש הנכון באוזנך, גם הוא אשלייתי לחלוטין. מעבר לכך אני מאחל לך שתהיי גם גבר כמוני, בראש ובראשונה הייתי גורם לך להיות קצת פחות ממורמרת.

נראה על פניו שמילותיי פגעו באיזה שהוא עצב אצלך, את נראית מלאת כעסים ומרירות כלפי גברים, יכול להיות שמה שאמרתי קרה בדיוק לך, ואני גם לא אתפלא על כך לאור המרירות שאת מקרינה כאן לכל עבר, צריך לדעת לנהל דיון לגופו ולא לתקוף במילים חסרות תוכן שמעידות על טפשות ולמעשה רק מאמתות את מילותיי ואת החבר היקר שכתב לך כאן דברים שראוי שתקראי ותשכילי, העולם אכן התקלקל, צורת החשיבה הפכה מסולפת, ומוח האישה שמעולם לא היה משהו להתפאר בו הפך למשהו עלוב עוד יותר, שברוב הזמן חושב על בגדים, תספורת, וכיוב', אני מכיר מעט מאוד נשים המעריכות את עצמן במידה שהן צריכות, והן אכן אינן מתעסקות בשטויות כאלה. ובקשר להיותי שובוניסט, האמיני לי שאני לא, אני רק אומר את האמת כמו שהיא, ובחדרי חדרים כשתעמדי לבדך בבושתך מול המראה אולי תוכלי גם את להודות שאת פתייה שיכולה למכור הכול בשביל הלחש הנכון באוזנך, גם הוא אשלייתי לחלוטין. מעבר לכך אני מאחל לך שתהיי גם גבר כמוני, בראש ובראשונה הייתי גורם לך להיות קצת פחות ממורמרת.

אתה ייצור ,שלא שווה את התייחסותי!!!

כל קשר ארוך יוצר מחויבות, רגשות ומשמעותו מקום נוסף לחוות שמחה וכאב וכו.

נכון שבגידה נוצאה על מנת לברוח מהמציאות הקשה לרגע, אך אם היא לא לרגע, היא בדיוק כמו כל קשר אחר.

בקיצור, בגדת שלמת

מוסכמות החברה נבנו במשך אלפי שנים כאשר הגברים שלטו והנהיגו מוסר צבוע וכפול לטובתם כמובן.  

בעיניי בגידה היא בגידה ולא משנה אם הוא גבר או אישה ... כאשר זה מתגלה היא כואבת לצד השני באותה המידה. 

האבסורד הוא שקשרים האסורים הם יותר כנים מאשר החוקיים. 

בגלל שהעולם האסור מושתת ברובו על תחום הסקס לכן קיימת כאן הכנות בתחום המסוים הזה וגם כאן זה לא חוק גורף.

בעולם האמיתי יש כל כך הרבה תחומים משותפים חוץ מסקס ולכן לא תמיד קיימת הכנות דווקא בסקס.

אין כאן כל אבסורד!!!

צודקת, העולם האסור מבוסס ברובו על סקס.

אני שמח שעבורך זה מובן וטבעי. אין כאן כל סטירה ואין כל אבסורד.

מנהל הפורום
1000+

מוסכמות החברה נבנו במשך אלפי שנים כאשר הגברים שלטו והנהיגו מוסר צבוע וכפול לטובתם כמובן.  

בעיניי בגידה היא בגידה ולא משנה אם הוא גבר או אישה ... כאשר זה מתגלה היא כואבת לצד השני באותה המידה. 

בגלל שהעולם האסור מושתת ברובו על תחום הסקס לכן קיימת כאן הכנות בתחום המסוים הזה וגם כאן זה לא חוק גורף.

בעולם האמיתי יש כל כך הרבה תחומים משותפים חוץ מסקס ולכן לא תמיד קיימת הכנות דווקא בסקס.

אין כאן כל אבסורד!!!

ברובו הכוונה לא כולו!!!!!!!!!!!

יש לטפח גם מעבר.

אין כאן כל אבסורד!!!

ברובו הכוונה לא כולו!!!!!!!!!!!

יש לטפח גם מעבר.

אני לא מבין למה לחזור ... ברובו זה אומר ברוכו, כלומר לא כולו. מה לא ברור?

כמובן שחייבים לטפח את הכל ולא להשאיר אפילו מקום אחד מוזנח ליד הגורל.

בגילי המופלג כבר הפנמתי שבחיים יש רצוי ויש מצוי. 

אני עוד לא נתקלתי במערכת מושלמת שהכל מטופח לתפארת מדינת ישראל. אם את חוית מערכת כזו, זכית.

מנהל הפורום
1000+

חמוד שלי אני רואה שאתם רושמים פה המון םסוקים מהתנך ומדברים על מה עשו לפניי 2000 שנה אז תן לי להגיד לך משהו

את הבינה אלוהים נתן לנשים

זהו דבר ידוע.

תפתח ספרים תשאל שאלות

אתה יודע למה קראו למגילת אסתר מגילת אסתר?

לך תלמד תקבל תשובה ואז תחזור

ולהגיד על נשים שכל מה שמעניין אותן זה בגדים ותספורת זה לא להכיר נשים בכלל

כנראה שבכל חייך נתקלת בנשים שטחיות צר לי על עולמך.

וחוץ מזה אם אתם כל כך נגד מה שהולך פה ואתם כל כך מתעצבנים מהנושא למה אתם ממשיכים להכנס לפה??

לא עדיף פשוט ללחוץ על האיקס למעלה וזהו?

כנראה שתית אלכוהול לפני שכתבת את הדברים, אחרת אי אפשר לטעון אפילו בצחוק שמישהו בחר לתת לנשים את הצד שאותו הגדרת צד "הבינה". לפתוח ספרים ולשאול שאלות? נראה לך שיש לי זמן להתעסק בממבו ג'מבו?? אני חי את העולם האמיתי, לא עולם הספרים והמגילות, עולם שבו אני מעסיק קרוב למאתיים עובדים שרבות מהן הן נשים, ושוב אומר לך שיש ביניהן שמכבדות את עצמן, אבל הרוב המכריע פשוט מגוחך, וכל השטויות האלה למה קראו למגילת אסתר בשמה... את מי זה מעניין?? האמיני לי שאין צורך בשבילך להצר על על עולמי, אני מאחל לך שתגיעי למקומות שהגעתי אליהם, ולסיפוק שאני חווה מהחיים, ובכלל אם קראת את את דבריי, היכן מצאת שם כעס? הכעס הוא אצלך ואצל קודמתך.

אני קורא פה תגובות ופשוט בהלם !!!

"מותר לבגוד בבעל אבל במאהב לא ..." מה זה השיט הזה ?!?!?

גבר שבוגד באשתו הוא אפס מאופס ! אישה שבוגדת בבעלה היא זו*#@ מהסוג הכי מצחין שיש !

וכל התירוצים האלו מסביב על כך ש..."החיים קשים,הזוגיות שוחקת,הילדים,המשכנתא,המינוס בבנק" אשר משמשים כהצדקה ללכת ולפתח רומן בזמן שיש לך אישה ומשפחה פשוט גורמים לי לבחילה ! איכס !!!
מי שיש לו לב ללכת בגב של אשתו עם מישהי אחרת (כי הזוגיות שלו 'שוחקת' אותו והוא מחפש ריגושים) ואח"כ לחזור הבייתה ולהסתכל לזוגתו בעיניים כאילו כלום לא קרה ... הוא המיץ של המיץ של הזבל.הוא הדין לגבי נשים.אם קשה לך ואתה שחוק...משהו בזוגיות שלך דפוק !!! רוצה ריגושים?רוצה גיוון?!?!? לך לאתרי פורנו ותמצא פורקן.

קיבינימט!בן אדם מתחתן עם מישהי,בונה איתה משפחה,רץ איתה במסלול של החיים ובמקביל תוקע מישהי אחרת..פאק אנשים,אתם חולים !!!

הגדרת הדיון לא צריכה להיות :"לבגוד בבעל מותר ובמאהב אסור..." היא יותר צריכה להיות ... : " מי האדיוט שבכלל מעלה על דעתו לתת 'צדדיות' בזמן שהוא נשוי " ??!?!?

גבר שבוגד באשתו הוא אפס מאופס ! אישה שבוגדת בבעלה היא זו*#@ מהסוג הכי מצחין שיש !

וכל התירוצים האלו מסביב על כך ש..."החיים קשים,הזוגיות שוחקת,הילדים,המשכנתא,המינוס בבנק" אשר משמשים כהצדקה ללכת ולפתח רומן בזמן שיש לך אישה ומשפחה פשוט גורמים לי לבחילה ! איכס !!!
מי שיש לו לב ללכת בגב של אשתו עם מישהי אחרת (כי הזוגיות שלו 'שוחקת' אותו והוא מחפש ריגושים) ואח"כ לחזור הבייתה ולהסתכל לזוגתו בעיניים כאילו כלום לא קרה ... הוא המיץ של המיץ של הזבל.הוא הדין לגבי נשים.אם קשה לך ואתה שחוק...משהו בזוגיות שלך דפוק !!! רוצה ריגושים?רוצה גיוון?!?!? לך לאתרי פורנו ותמצא פורקן.

קיבינימט!בן אדם מתחתן עם מישהי,בונה איתה משפחה,רץ איתה במסלול של החיים ובמקביל תוקע מישהי אחרת..פאק אנשים,אתם חולים !!!

הגדרת הדיון לא צריכה להיות :"לבגוד בבעל מותר ובמאהב אסור..." היא יותר צריכה להיות ... : " מי האדיוט שבכלל מעלה על דעתו לתת 'צדדיות' בזמן שהוא נשוי " ??!?!?

יקירי, בן כמה אתה?

ואם לא נוח לך כאן, אז מה אתה עושה כאן? אתה מוזמן לפרוש בשקט לעולמך המושלם.

יקירי, בן כמה אתה?

ואם לא נוח לך כאן, אז מה אתה עושה כאן? אתה מוזמן לפרוש בשקט לעולמך המושלם.

emo_45.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר