מה שמעניין אותי שלא ראיתי כאן אפילו אישה אחת שחשבה על החלופות שיש לבגידה, שהיא דבר מכוער מאין כמוהו, אפשר ורצוי לעורר יחסים מחדש, ברור שצריך פרטנר לזה, אבל הרבה פעמים שצד אחד מתחיל השני ממשיך, למצוא ריגוש בחוץ זה קל, והאמינו לי שאני יודע, אני גבר נשוי ושמור מאוד, מקפיד על תזונה וכושר, נראה ומרגיש מצוין, גם אישתי כזו, אבל אין מצב שאתה יוצא החוצה ולא נתקל בנשים אחרות יפות ומושכות, סקסיות ומפתות, אבל אז אני אומר לעצמי, שכל הרעיון של נישואין היה בעצם לוותר על זה, ועל מין ריק וחסר משמעות שחוויתי אותו אינספור פעמים, מבחינתי סטוץ זה עוד דבר שאפשר להבין, אני לא יודע אם אפשר לעכל, אבל רומן זה הבגידה המכוערת בהתגלמותה, משהו שבגללו לא רק שהייתי מחריב את הבית, אלא גורם לאשתי לסבול עד סוף חייה בכל דרך אפשרית. נשים, אומרים שגבר הוא כלב, וחושב עם הזין, ואולי זה נכון, אבל אתן פתיות מטופשות, יכול לכבוש אתכן נחש בדמות גבר ואתן אפילו לא תדעו, ובשבילו אפילו תפרקו את הבית, כי אם גבר חושב עם הזין, אתן, שאתן מתאהבות לא חושבות בכלל, וכך שגבר "מסיים" לחשוב עם הזין שלו, הוא ברוב הזמן חוזר לחושיו, וממשיך כרגיל, ואילו אתן, שקיבלתן את אותו זין, עלולות להתאהב עד סוף, רוב הזמן באשליות שאתן יוצרות לעצמכן.

איזו זכות יש לך לתקוף את המין הנשי??מי אתה??יצור  שוביניסט שכמוך.

קשה לי לקרוא לך גבר כי בעיניי אתה לא!!!!

לפני שאתה כותב שטויות ,ראוי שתבדוק את עצמך.

וומן הוא הכניס לך אותו כמו שצריך.אתה גדול ידידי. נשים שיער ארוך שכל קצר וחיים ארוכים

וומן הוא הכניס לך אותו כמו שצריך.אתה גדול ידידי. נשים שיער ארוך שכל קצר וחיים ארוכים

גם אתה וגם הוא מצאתם אחד את  השני.אני שמחה על כך.

הוא ממש לא התקרב אליי,כי כאלה יצורים אני מזהה מרחוק הם מסריחים פשוט.

הוא יכול להכניס רק לך ,לי לא זה בטוח!!!!

אתה כותב על שכל???יש לך מושג מה זה בכלל??לא נראה לי.

מה שאני שכחתי את עוד לא למדת, ובקשר למי יש להכניס אז אני ממש לא מפותח עדין כמוך כדי לעבור לצד השני ,אני פרימיטיבי בדברים האלה לא התפתחתי כמוך ,אני עדין מעדיף נשים אולי עברי את לצד השני כי ממש אין לנו חשק להיות עם "נשים" כמוך, לפעמים אני חושב שיש יותר מידיי גברים בעולם,אלה שנולדו כגברים ואלה שנולדו בגוף של אישה לכן אתן מתנהגות כגברים,יש משפט שאומר "אשת חיל מי ימצא" זה נאמר לפני 3000 שנים בערך, היום יש להגיד =אישה מי ימצא

מה שאני שכחתי את עוד לא למדת, ובקשר למי יש להכניס אז אני ממש לא מפותח עדין כמוך כדי לעבור לצד השני ,אני פרימיטיבי בדברים האלה לא התפתחתי כמוך ,אני עדין מעדיף נשים אולי עברי את לצד השני כי ממש אין לנו חשק להיות עם "נשים" כמוך, לפעמים אני חושב שיש יותר מידיי גברים בעולם,אלה שנולדו כגברים ואלה שנולדו בגוף של אישה לכן אתן מתנהגות כגברים,יש משפט שאומר "אשת חיל מי ימצא" זה נאמר לפני 3000 שנים בערך, היום יש להגיד =אישה מי ימצא

אני רק אומר שכדי שהוא יכניס לך אתה לא צריך לעבור שום צד,תשאר היכן שאתה ותסתדרו כבר.

אל תציע לי כלום כי את העצות שלך שמור לעצמך,הרמה שלך נמוכה מדיי שבכלל אתייחס אליך.

אני בוחרת כאן לסיים את הדיון איתך כי זה לשאוו.

לי נראה שנשים זה לא הצד החזק שלך, אז אולי כבר כדאי שתעבור לצד השני, שם בטוח תסדר היטב emo_48.png

עליך נאמר "אל תען כסיל כאיוולתופן תשווה לו גם אתה",שנן זאת

ילדים, תתבגרו...

גם פעם גם היום היו ויהיו בוגדים ובוגדות. יודעים מה ההבדל?לפני 2700 שנים לגבר היה מותר לבגוד, לאישה היה אסור, וככה היה מקובל בכל התרבויות השונות בעולם, לא רק ביהדות.

למרות זאת, מבחינה חברתית גם בגידה של גבר הייתה נחשבת בגידה, או לפחות מעשה טפשי ושנוא ע"י האל, ראו ציטוט ממלאכי:

כִּֽי-ה֩' הֵעִ֨יד בֵּינְךָ֝ וּבֵ֣ין׀ אֵ֣שֶׁת נְעוּרֶ֗יךָ אֲשֶׁ֤ר אַתָּה֙ בָּגַ֣דְתָּה בָּ֔הּ וְהִ֥יא חֲבֶרְתְּךָ֖ וְאֵ֥שֶׁת בְּרִיתֶֽךָ׃ (מלאכי ב 14)

ולגבי בגידה במאהב - זה פרדוקס טיפשי. אם שניכם בוגדים שניכם לא בדיוק הטיפוס האמין, אז ברור שיהיו בגידות.

מוסכמות החברה נבנו במשך אלפי שנים כאשר הגברים שלטו והנהיגו מוסר צבוע וכפול לטובתם כמובן.  

בעיניי בגידה היא בגידה ולא משנה אם הוא גבר או אישה ... כאשר זה מתגלה היא כואבת לצד השני באותה המידה. 

האבסורד הוא שקשרים האסורים הם יותר כנים מאשר החוקיים. 

מנהל הפורום
1000+

מוסכמות החברה נבנו במשך אלפי שנים כאשר הגברים שלטו והנהיגו מוסר צבוע וכפול לטובתם כמובן.  

בעיניי בגידה היא בגידה ולא משנה אם הוא גבר או אישה ... כאשר זה מתגלה היא כואבת לצד השני באותה המידה. 

וואו, אתה כל כך צודק פאוסט...

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

היום הכל הפוך

מילים כסלע

וואו, אתה כל כך צודק פאוסט...

תביני את שורש ההבדל ... 

קשר אסור הוא לא קשר אמיתי של זוגיות. זהו קשר להשלמת החוסרים בבית (כל אחד עם החוסרים שלו). זהו קשר חד צדדי לטוב בלבד ולא לשיתוף זוגי מלא בחיים הכוללים כמובן גם מכשולים בלתי תלויים בקשר.

אז אם חושבים שוב, ההבדל לא כל כך אבסורד, אפילו טבעי.

מנהל הפורום
1000+

בגלל שהעולם האסור מושתת ברובו על תחום הסקס לכן קיימת כאן הכנות בתחום המסוים הזה וגם כאן זה לא חוק גורף.

בעולם האמיתי יש כל כך הרבה תחומים משותפים חוץ מסקס ולכן לא תמיד קיימת הכנות דווקא בסקס.

אין כאן כל אבסורד!!!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר