לsaai123462 לא צריך להיות ממורמר,יש גם זוגיות אחרת,אני נשוי 32 שנה,אחרי שיצאתי עם אישתי 4 חודשים בלבד,אני מעולם לא שכבתי עם אישה אחרת לא לפני אישתי ולא אחרי שהתחתני,כנ"ל אישתי,יש לנו 2 ילדים אחד בן 31 ואחת בת 26 ,אנחנו מאושרים,אנחנו מאמינים שבגלל שלא בגדנו מעולם בורא עולם נוטה לנו חסד,אני לא דתי,אישתי באה ממשפחה דתיה,כל השנים התחשבתי בה,שמרנו שבת בבית אני יכולתי לצאת לנסוע לכל מקום שרציתי ,היא כמובן וויתרה בכך שלא הכריחה אותי להישאר בבית בשבתות,ואני ויתרתי בכך שהסכמתי על שמירת השבת בתוך הבית,לך ומצא לך אישה תקים משפחה אפשר אחרת,רק אם כל אחד יוותר,ולא ילחץ יותר מידי,בזוגיות אין מנצחים

אבי היקר

אתה לא אדם דתי כך אמרת ....

הלוואי וכל זוגיות היתה כמו שלך ...אני מודה ..שאם כל מה שאמרת אמת צרופה היא ... אזי הקנאה נשפכת לי מהאזניים ...לא פחות ...אבל כידוע לך בתורתנו הקדושה ...ידעו גם ידעו על כל המצבים ומערכות היחסים שאדם יכול לחשוב עליהם ואפילו כתבו את זה מפורשות ...אתה רוצא באופן מדוייק?? תשאל את אשתך כשמוציאים ספר תורה ביום כיפור במנחה ...מה קוראים ?? ....תחשוב בהיגיון אם כתוב וקוראים מה לא לעשות ....."כל התועבה" ....סימן שעשו ? לא ? ..כבר לפני 2000 שנה ...הכול כולל בכול ....אם אתה לא בקיא "בחומר הנלמד" תשאל אותה או תפתח בעצמך סידור של יום כיפור ...הכול כתוב באופן ברור...

בהצלחה emo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

יניב

לידיעתך אני גבר, נשוי.

הצורה שבה אתה מתבטא על נשים מקוממת, כאילו אנחנו הגברים הרבה יותר טובים מהן, היחס אל נשים כאילו הן זונות ושפחות.

אתה טועה.  בחורה ששוכבת עם הרבה גברים קוראים לה זונה, גבר כמוך ששוכב עם הרבה נשים נקרא: ג..ב..ר,  דון ז'ואן.

אבל בשבלי הוא זונה לכל דבר ועניין. 

נשים הן לא שפחות, ולא זונות, הן יכולות גם להיות האמא, הסבתא, זו שקמה בליליה כשהיית רעב, כשכאב לך הן הרגישו את הכאב שלך  בתור ילד, רוב הגברים מעורבים בגידול הילדים בשלט רחוק, רוב הגברים דואגים רק למה שיש להם בין הרגליים, אישה תדאג קודם למשפחה ואח"כ לצרכיה.

האישה היא , העזר כנגד הגבר הווה אומר הגברים והנשים זה השלם . גבר לא יכול בלי אישה ואישה לא יכולה בלי גבר.

ואין מה לעשות אין כמו אהבה ורגש של אמא. ואם אתה בחרת להיות לבד שיערב לך. 

זה עבד כך לפני 2000 שנה וזה עובד כך היום.

לא סתם כתוב על הדור הזה ובנותכם תיזננה ונשותכן תינאפנה, ואילו הנואפת מתוארת כמיתממת: "כן דרך אשה מנאָפת אכלה ומחתה פיה, ואמרה לא פעלתי אָון".אךךךךךךךךךךךךךךךך אוי לדור  שאומר על טוב רע ועל רע טוב. בגלל זה עד היום אני רווק כי החינוך בקיבלתי לימד אותי שזבל יש להוציא  מהבית ולא להכניס הביתה.

יניב את יצור פרימיטיבי.

לדעתי נולדת בטעות בזמן הזה,גם אלוהים טועה לפעמים.

livluv69

אתה כזה שוטה ואף ניראה לי חולה או שאתה אחד מהמערכת של וואלה ומנסה להוסיף עניין למערכת. לפני שאתה כותב משהו אז תבדוק קודם שאתה כותב את מה שאתה באמת חושב ,כי לפי התגובות שלך לדברים שאני כתבתי יש הרבה סטיות בכתבות אחרות שאתה כתבת.לדוגמה כאן אתה כותב שאישה לא זונה ושיש להתיחס אליה בכבוד, אך האם לפנטז על אחרות זה לכבד את אשתך או ניסיון לעשות חילופי זוגות אתה אישתך ושכנך הנחמדים ,לזה אתה קורה לכבד אישה? אתה  מאלה שלא רק דואגים למה שיש להם בין הרגלים,דואגים גם שהאישה שלהם תקבל משהו בין הרגלים,אתה אולי עכשיו מבין שאתה חולה ,מצד אחד אתה מנסה למכור לי שאישה היא לא זונה או שפחה ומצד שני אתה משתמש בה כדי לממש פנטזיות שלך ,אתה אחלה בעל,מה פיתאום אתה לא גבר,דון ז'ואן, אני זה שמקומם,איך ידעתי אם אני ינבור בכתבות שלך אני ידע היכן להפיל אותך,ידידי תלמד משהו בחיים "נאה דורש נאה מקיים"

22:13 01-03-2013|woman41 כתב:חמודה שלי אני חושב שגם את לא מבינה מה את כותבת =פרימיטיבי פרוש המילה ראשוני זאת אומרת דבר שקדם לכול,אם אינך מאמינה תבדקי ,ואם אני פרימיטיבי אז אך זה שאני נולדתי בטעות בזמן זה? אני לא מאשים אותך פשוט את שומעת מאחרים וחוזרת כמו תוקי אחריהם.לא נורא לפעמים גם את טועה

לא סתם כתוב על הדור הזה ובנותכם תיזננה ונשותכן תינאפנה, ואילו הנואפת מתוארת כמיתממת: "כן דרך אשה מנאָפת אכלה ומחתה פיה, ואמרה לא פעלתי אָון".אךךךךךךךךךךךךךךךך אוי לדור  שאומר על טוב רע ועל רע טוב. בגלל זה עד היום אני רווק כי החינוך בקיבלתי לימד אותי שזבל יש להוציא  מהבית ולא להכניס הביתה.

יניב את יצור פרימיטיבי.

22:13 01-03-2013|woman41 כתב:חמודה שלי אני חושב שגם את לא מבינה מה את כותבת =פרימיטיבי פרוש המילה ראשוני זאת אומרת דבר שקדם לכול,אם אינך מאמינה תבדקי ,ואם אני פרימיטיבי אז אך זה שאני נולדתי בטעות בזמן זה? אני לא מאשים אותך פשוט את שומעת מאחרים וחוזרת כמו תוקי אחריהם.לא נורא לפעמים גם את טועה

יניב את יצור פרימיטיבי.

יניב ,אני לגמרי מבינה את שכתבתי .,

הדעות שלך מתאימות לעולם העבר.אתה מדבר בעיקר על בגידות הנשים ולא מזכיר את הגברים בכלל.

מכאן אני מסיקה שאתה פרימיטיבי,קרי ראשוני.פעם לאשה אסור היה לצאת מהבית ללא גבר,מה דעתך על העניין?

ובכלל אין לך זכות לשפוט אף אחד,תדאג לחייך ותהייה מרוצה ממה שיש.

יניב את יצור פרימיטיבי.

הדעות שלך מתאימות לעולם העבר.אתה מדבר בעיקר על בגידות הנשים ולא מזכיר את הגברים בכלל.

מכאן אני מסיקה שאתה פרימיטיבי,קרי ראשוני.פעם לאשה אסור היה לצאת מהבית ללא גבר,מה דעתך על העניין?

עזבי ..וומן הבחור לא מכיר את התנך ....התורה לא חסכה ביקורת גם מגברים .....שפיתו נשים והתנהגו באופן בעייתי ויש הרבה דוגמאות כמו דוד עם בת שבע....דוד ויהונתן?? אבשלום..אדוניהו....ראובן....וכו.....הויכוח חסר תועלת..חבל על המאמץ...

23:11 01-03-2013|shai123462 כתב:מעניין מי זה המגלומן הזה שמכיר את התנך, מה שקרה בין דוד לבת שבע לא היה חטא משום שהיא היתה גרושה ,כל גבר שיצא למלחמה נתן לאישתו גט,דוד ויהונתן אהבו אחד את השני לא במובן החולני שלך (הומו) מה היה עם  ראובן ? אתה חושב ששכב עם אשת יעקב רק בגלל שבלבל יצועיו? אם אתה חושב כך אך אתה למדן "גדול בתורה" למד אותי משהו שאני לא יודע בבקשה מגלומן.

יניב את יצור פרימיטיבי.

עזבי ..וומן הבחור לא מכיר את התנך ....התורה לא חסכה ביקורת גם מגברים .....שפיתו נשים והתנהגו באופן בעייתי ויש הרבה דוגמאות כמו דוד עם בת שבע....דוד ויהונתן?? אבשלום..אדוניהו....ראובן....וכו.....הויכוח חסר תועלת..חבל על המאמץ...

אשרי האדם שלא בגד ולא בגדו בו.כאב הבגידה הוא נורא ומר ואינני מאחלת לאף אחד לחוות אותו.אפשר גם אחרת,במקום להגיע למקומות האלה לנסות להציל כי ההרס גדול מדיי.

יחד עם זאת קשה לומר שאת הקשר עם המאהבת  קל לסיים הוא ממכר הוא מרגש את "הזקנים"הוא מחזיר 30 שנה אחורה ואילו האישה החוקית מזכירה להם שהם לא ממש צעירים.ודווקא בגלל כל המחויביות שמצפה המשפחה{ובצדק רב}הבוגדים למינהם מוכנים ללכת עם זה עד הסוף ולהתנתק מכל העול המכביד ולהיות חופשיים,פרפרים וכן הלאה.

לצערי גם הדתיים מבינהם לא בוחלים בכלום.הדת איננה ערובה למוסריות.אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר.

צריך להיות בעל לב מתחשב ואוהב .

משום מה אנחנו כחברה רואים בגידה כדבר איום. ובפרט אם אשה בגרה וואו היא בגדה לא כך לגבי גבר. אבל בענין הבגידה. ואני מדבר על  אהבה אסורה כמובן. נניח שלאשה יש מאהב מהצד או לדבר יש מאהבת מהצד מבלי שאף אחד ידע על כך. כשאני חושב על סיטואציה כזו אני שואל את עצמי באיזה מתח נפשי חי אותו אדם? הרי רגיעה אין כאן והוא או היא כל הזמן חיים בהרגשה אולי הוא היא יודע/ת אולי משהו ראה אותנו המתח עצום זו דעתי ולכן אני לא בעד שום מאהב או מאהבת.

משום מה אנחנו כחברה רואים בגידה כדבר איום. ובפרט אם אשה בגרה וואו היא בגדה לא כך לגבי גבר. אבל בענין הבגידה. ואני מדבר על  אהבה אסורה כמובן. נניח שלאשה יש מאהב מהצד או לדבר יש מאהבת מהצד מבלי שאף אחד ידע על כך. כשאני חושב על סיטואציה כזו אני שואל את עצמי באיזה מתח נפשי חי אותו אדם? הרי רגיעה אין כאן והוא או היא כל הזמן חיים בהרגשה אולי הוא היא יודע/ת אולי משהו ראה אותנו המתח עצום זו דעתי ולכן אני לא בעד שום מאהב או מאהבת.

רגע,רגע,

אתה הרי פתחת פוסט בחיפוש ידידה,

מכאן אני מבינה שאתה מחפש משהי לדיבורים בלבד והזכרת גם שאין בינך לבין בת זוגך כלום.

זה מאוד מבלבל ,אתה סותר את עצמך,שים לב.

עקביות מאוד חשובה גם כאן בפורום למרות הזכרון שבוגד לפעמים.

רגע,רגע,

מכאן אני מבינה שאתה מחפש משהי לדיבורים בלבד והזכרת גם שאין בינך לבין בת זוגך כלום.

איזה מזל שלא אכלתי כלום .....emo_05.pngemo_06.pngemo_01.pngemo_24.png....את רעה emo_34.pngemo_34.pngאבל צודקת.....emo_45.pngemo_30.png תחליט אתה בעד או נגד אהבה ...ורגש...בלבבך...כשאתה יודע שיש לזה מחיר .....אם זה רצונך ...הייה נכול לשלם את המחיר הדרוש.....כמו שאמרו רבותינו....."מי שלא מעיז....לא מתיז"....emo_02.png

מה שמעניין אותי שלא ראיתי כאן אפילו אישה אחת שחשבה על החלופות שיש לבגידה, שהיא דבר מכוער מאין כמוהו, אפשר ורצוי לעורר יחסים מחדש, ברור שצריך פרטנר לזה, אבל הרבה פעמים שצד אחד מתחיל השני ממשיך, למצוא ריגוש בחוץ זה קל, והאמינו לי שאני יודע, אני גבר נשוי ושמור מאוד, מקפיד על תזונה וכושר, נראה ומרגיש מצוין, גם אישתי כזו, אבל אין מצב שאתה יוצא החוצה ולא נתקל בנשים אחרות יפות ומושכות, סקסיות ומפתות, אבל אז אני אומר לעצמי, שכל הרעיון של נישואין היה בעצם לוותר על זה, ועל מין ריק וחסר משמעות שחוויתי אותו אינספור פעמים, מבחינתי סטוץ זה עוד דבר שאפשר להבין, אני לא יודע אם אפשר לעכל, אבל רומן זה הבגידה המכוערת בהתגלמותה, משהו שבגללו לא רק שהייתי מחריב את הבית, אלא גורם לאשתי לסבול עד סוף חייה בכל דרך אפשרית. נשים, אומרים שגבר הוא כלב, וחושב עם הזין, ואולי זה נכון, אבל אתן פתיות מטופשות, יכול לכבוש אתכן נחש בדמות גבר ואתן אפילו לא תדעו, ובשבילו אפילו תפרקו את הבית, כי אם גבר חושב עם הזין, אתן, שאתן מתאהבות לא חושבות בכלל, וכך שגבר "מסיים" לחשוב עם הזין שלו, הוא ברוב הזמן חוזר לחושיו, וממשיך כרגיל, ואילו אתן, שקיבלתן את אותו זין, עלולות להתאהב עד סוף, רוב הזמן באשליות שאתן יוצרות לעצמכן.

רגע,רגע,

איזה מזל שלא אכלתי כלום .....emo_05.pngemo_06.pngemo_01.pngemo_24.png....את רעה emo_34.pngemo_34.pngאבל צודקת.....emo_45.pngemo_30.png תחליט אתה בעד או נגד אהבה ...ורגש...בלבבך...כשאתה יודע שיש לזה מחיר .....אם זה רצונך ...הייה נכול לשלם את המחיר הדרוש.....כמו שאמרו רבותינו....."מי שלא מעיז....לא מתיז"....emo_02.png

רעה אני ??מדוע וכי למה??מה הן עוונותיי בעניין?

צודקת כן,קניתי.

מה שמעניין אותי שלא ראיתי כאן אפילו אישה אחת שחשבה על החלופות שיש לבגידה, שהיא דבר מכוער מאין כמוהו, אפשר ורצוי לעורר יחסים מחדש, ברור שצריך פרטנר לזה, אבל הרבה פעמים שצד אחד מתחיל השני ממשיך, למצוא ריגוש בחוץ זה קל, והאמינו לי שאני יודע, אני גבר נשוי ושמור מאוד, מקפיד על תזונה וכושר, נראה ומרגיש מצוין, גם אישתי כזו, אבל אין מצב שאתה יוצא החוצה ולא נתקל בנשים אחרות יפות ומושכות, סקסיות ומפתות, אבל אז אני אומר לעצמי, שכל הרעיון של נישואין היה בעצם לוותר על זה, ועל מין ריק וחסר משמעות שחוויתי אותו אינספור פעמים, מבחינתי סטוץ זה עוד דבר שאפשר להבין, אני לא יודע אם אפשר לעכל, אבל רומן זה הבגידה המכוערת בהתגלמותה, משהו שבגללו לא רק שהייתי מחריב את הבית, אלא גורם לאשתי לסבול עד סוף חייה בכל דרך אפשרית. נשים, אומרים שגבר הוא כלב, וחושב עם הזין, ואולי זה נכון, אבל אתן פתיות מטופשות, יכול לכבוש אתכן נחש בדמות גבר ואתן אפילו לא תדעו, ובשבילו אפילו תפרקו את הבית, כי אם גבר חושב עם הזין, אתן, שאתן מתאהבות לא חושבות בכלל, וכך שגבר "מסיים" לחשוב עם הזין שלו, הוא ברוב הזמן חוזר לחושיו, וממשיך כרגיל, ואילו אתן, שקיבלתן את אותו זין, עלולות להתאהב עד סוף, רוב הזמן באשליות שאתן יוצרות לעצמכן.

סלח לי שאני לא מבין אותך.....קצת קשה לי בהבנת הניקרא....סטוצים אתה מבין? יכול לעכל? ...זאת אומרת שאם מחר בבוקר מישהי אומרת לך ..."שמע לא רוצא רומן איתך....רק "שעת איכות" היום בסוף העבודה" ....לא רומן .....רק "טובה קטנה" ....אתה תסכים? .....זה ...אתה תהיה מוכן לעכל? ....אשתך גם תעכל את זה ?

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר