אפשר לבגוד בבעל אבל לא במאהב

מוזר? אולי, אבל זה נכון.

הקשר החוקי בבית נשחק עם השנים, זהו קשר לטוב ולרע כולל ילדים, משכנתא, משק בית, קניות, ספונג'יה, מינוס בבנק ועוד ... 

הקשר האסור הוא קשר רק לטוב, רק לעונג אחרת אין לו זכות קיום.

לכן אין שום צורך לבגוד במאהב/ת, הכל פתוח הכל גלוי. הרבה יותר קל לסיים קשר אסור מאשר קשר עם החוקי/ת.

מה דעתכם ?

מנהל הפורום
1000+

די מסכימה איתך

הרי הקשר האסור מתקיים על מנת לחוות בו את הטוב שניתן ברגע שהוא מאבד מהטעם הטוב אין טעם שימשיך להתקיים..

עם זאת אל לנו לשכוח שכאשר מדובר בקשר ולא משהו חד פעמי זה מגיע לרמת מערכת יחסים כמו כל מערכת יחסים כזו או אחרת עם הטוב והרע..ולכן מאחר וכל אחד בנוי אחרת ומתמודד עם דברים אחרת (זה עניין של אופי ) ישנם גם כאלו שזו להם דרך ההתמודדות עם המצב. אני לא בעד

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

מסכים רק באופן חלקי , נכון עם מאהב/מאהבת צריך לקחת רק את החלק הטוב.

אך מה לעשות אם הרומן ארוך, קשה שלא ליצור איזה מחויבות. אמנם לא משכמתא ילדים , אבל סוג של התחיבות .

שלפעמים מזכיר את הקשר עם החוקי/ת.

מסכים רק באופן חלקי , נכון עם מאהב/מאהבת צריך לקחת רק את החלק הטוב.

אך מה לעשות אם הרומן ארוך, קשה שלא ליצור איזה מחויבות. אמנם לא משכמתא ילדים , אבל סוג של התחיבות .

שלפעמים מזכיר את הקשר עם החוקי/ת.

בנות שרמוטות זונות בוגדות כל היום ואז הזונות רוצות מזונות

מסכים עם כל מילה.. לבגוד במאהב לעיתים זה גם יותר מסוכן...   כי מאהב כועס ופגוע. כוח האיום שלו לגלות לבעל ממילא ישרוף את גם את המאהב וגם את הבעל..   לכן אשה  לא תמהר לבגוד במאהב....

הבגידה בבעל והבגידה במאהב הם שני דברים שונים,

הגענו לעולם הזה, (כל אחד וסיבותיו) אחרי כך וכך שנות נישואים, שגרמו לשחיקה בחיים האינטימיים שלנו, התשוקה והריגוש נעלמו לחלוטין, והשגרה/ע תופסת את מקומה, יש כאלה שבוחרים להמשיך בדרך זו, ויש שלא. 

בשלב מסויים, אם במקרה ואם לא, נכנסים אנשים חדשים לחיים שלנו, שאיתם אנחנו מרגישים חדשים, 

המאהב/ת באים למלא את החלל שנוצר בחיים האינטימיים שלנו, את הריגוש, את התשוקה, ובעיקר את החיזור, כל עוד הם מספקים את הצרכים המסויימים שאנו זקוקים להם - אין צורך לבגוד בהם, 

מצד שני, יש כאלה שלא מסתפקים באחד/ת, וסף הריגוש שלהם מאוד נמוך.

לא סתם כתוב על הדור הזה ובנותכם תיזננה ונשותכן תינאפנה, ואילו הנואפת מתוארת כמיתממת: "כן דרך אשה מנאָפת אכלה ומחתה פיה, ואמרה לא פעלתי אָון".אךךךךךךךךךךךךךךךך אוי לדור  שאומר על טוב רע ועל רע טוב. בגלל זה עד היום אני רווק כי החינוך בקיבלתי לימד אותי שזבל יש להוציא  מהבית ולא להכניס הביתה.

לא סתם כתוב על הדור הזה ובנותכם תיזננה ונשותכן תינאפנה, ואילו הנואפת מתוארת כמיתממת: "כן דרך אשה מנאָפת אכלה ומחתה פיה, ואמרה לא פעלתי אָון".אךךךךךךךךךךךךךךךך אוי לדור  שאומר על טוב רע ועל רע טוב. בגלל זה עד היום אני רווק כי החינוך בקיבלתי לימד אותי שזבל יש להוציא  מהבית ולא להכניס הביתה.

וזה נכתב לפני כאלפיים שנה, כשלגברים מותר היה להחזיק יותר מאשה אחת..........

הצביעות בהתגלמותה, 

ואתה יכול להמשיך להיות רווק מריר ובודד, ובסוף גם תמות ככה.

שיהיו לך חיים נפלאים.

הצביעות בהתגלמותה, 

שיהיו לך חיים נפלאים.

emo_45.png

הצביעות בהתגלמותה, 

שיהיו לך חיים נפלאים.

emo_45.png

emo_01.pngemo_05.pngאיזה מזל ...סיימתי לאכול לפני שקראתי את התשובה......

לגופו של עניין ....מי שכתב לפני 2000 שנה את מה שצוטט  הבין אז את נפש האדם ...מוזר שהבחור לא מפנים זאת היום ..הכל תלוי ברגש....באהבה בן בני זוג ....אני יודע וכניראה גם מי שכתב את את מסקנה הזו יודע שרגש כזה קשה לשמור לאורך זמן ....מה שמפתיע הוא שהבחור לא הפנים שאז ...כמו היום כל אדם פתר את בעית העלמות הרגש בדיוק באותו אופן......

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מה לא ברור לכם , ילד קטן רוצה גלידה מבקש ובוכה עד שמקבל ירצה שציים יחד יחשב סוטה אז הוא נהנה אחת אחת

לsaai123462 לא צריך להיות ממורמר,יש גם זוגיות אחרת,אני נשוי 32 שנה,אחרי שיצאתי עם אישתי 4 חודשים בלבד,אני מעולם לא שכבתי עם אישה אחרת לא לפני אישתי ולא אחרי שהתחתני,כנ"ל אישתי,יש לנו 2 ילדים אחד בן 31 ואחת בת 26 ,אנחנו מאושרים,אנחנו מאמינים שבגלל שלא בגדנו מעולם בורא עולם נוטה לנו חסד,אני לא דתי,אישתי באה ממשפחה דתיה,כל השנים התחשבתי בה,שמרנו שבת בבית אני יכולתי לצאת לנסוע לכל מקום שרציתי ,היא כמובן וויתרה בכך שלא הכריחה אותי להישאר בבית בשבתות,ואני ויתרתי בכך שהסכמתי על שמירת השבת בתוך הבית,לך ומצא לך אישה תקים משפחה אפשר אחרת,רק אם כל אחד יוותר,ולא ילחץ יותר מידי,בזוגיות אין מנצחים

ליניב

אני מבין שקיבלת חינוך מעולה מההורים שלך, ונשים שהם זבל בעינך, לא תכניס אליך הבייתה, רציתי לשאול אותך, גם אבא שלך חושב שאימא שלך זבל? ומה אתה חושב על אבא שלך? או על אמא שלך?

תשאר רווק, כי מי תרצה להיות עם חרא שכמוך?. 

מצחיק אותי שכל אחד אומר לפני 2000 שנה,היום אנו נאורים,חכמים,פעם לא ידעו כלום ,ממש בורים ופרמיטיבים היו פעם ,משהו יכול להסביר לי בבקשה מה טוב בדור הזה ? רגע  בואו נראה ,פעם היו זונות אך שאר הנשים רובן שמרו על כבודן,היום כולן זונות,פעם גנבות היו אבל היום אין אחד שלא גונב ביודעין ולא ביודעין (לפעמים אדם חושב שפעולות מסויימות שהוא עושה אינם בגדר גניבה אך האמת הן פעולות גניבה) נמשיך =היום בהשוואה לפעם כמות הרציחות ,ניאוף, גניבה, זלזול ,חוסר כבוד , ועוד הרבה דברים שכמובן מי שירצה לדעת יבדוק, הרבה יותר מכל דור אחר אין בכלל מה לעשות השוואה בין הדור שלנו לדורות אחרים ,אפילו קו המחשבה כבר מקולקל כמו שציינתי ,היום הכל מותר אין קוים אדומים מזמן הערכים והחינוך פשטו רגל.ולחמודה שכתבה שאבא שלי הכניס זבל הביתה =אז קודם לימדי לקרוא נכון, כתבתי שהדור הזה הוא זבל והוריי אינם ילידיי הדור הזה ובתקופתם בגידה בבעל אינה הייתה עולה אפילו כפנטזיה בראשה של אישה,אם בחורה שאינה בתולה היה קשה מאוד מאוד למצוא אז אחת וכמה שאישה שבגדה בבעלה לא היה קיים,גם אלה שחושבים שהיה אך מנקים זאת מתחת לשטיח,אז הוא פשוט עושה עם עצמו דיסוננסקוגנטיב,לא היו דברים מעולם.=ועוד משהו אני לא טענתי שאני ממורמר בזה שאני לבד,אלה נישמע מכם שאתם ממורמרות ולכן אתן  בוגדות.פוסל במומו פוסל. ואין לי ממש בעיה להיות רווק כל חיי (זה מצחיק לשמוע מבחורות שוטות שאומרות תשאר רווק אם דיעות כאלה ,כאילו אומרות ,או שתתחתן עם הזבל ולא תהיה רווק , או תמשיך בדעתך ותהיה רווק חרא לבד )אני בוחר להיות רווק מאשר לאכול את החרא מאותן "הנאמנות" של ימיינו. ונשים שכועסות אני מרגיש את זה עד לכאן ,וזה אומר כאשר אדם כועס "יש דברים בגו"

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר