שי,

לדעתי אותה המאהבת שבילית איתה לא ענתה על צרכיך שהם לא תמיד מחסור בסקס אלא מעבר.

כשמתקיים קשר טוב בקשר המקביל ,האגו שלך מקבל טפיחה ואתה מרגיש בן אדם.

לרוב אחרי בילוי עם אדם אהוב ,ולא רק עם בובת מין ,חוזרים הביתה עם כוחות מחודשים,מצב רוח טוב ורצון עז לדבר אל בן הזוג

ולשפר את הקיים בבית.בכל אופן זהו הנסיון האישי שלי.

אני ביליתי עם אדם אהוב והאגו שלי קיבל טפיחה

היום אנחנו בקשר במיילים ויש לי את אותה הרגשה נעימה בלב ....

עדיין את חוזרת הביתה ומולך עומדת אותה בעיה עם בן הזוג שדורשת פיתרון

ההרגשה הטובה בלב אכן מקילה אבל לא יותר מזה

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אז יש כמה אפשרויות,אחת לעבור טיפול זוגי ואני מדגישה זוגי.

השנייה היא פשוט לחיות עם חוסר פתרון הבעיה(אנשים מתרגלים לכל דבר,כך שרדנו עד הלום) והשלמה של החסר .

והשלישית הקיצונית היא לשבור כלים ולא משחקים עוד.

בהצלחה

אז יש כמה אפשרויות,אחת לעבור טיפול זוגי ואני מדגישה זוגי.

השנייה היא פשוט לחיות עם חוסר פתרון הבעיה(אנשים מתרגלים לכל דבר,כך שרדנו עד הלום) והשלמה של החסר .

והשלישית הקיצונית היא לשבור כלים ולא משחקים עוד.

בהצלחה

בינתיים אני הולך לבד היא לרגישה משום מה שזה לא נחוץ לה...

אני חיי בנתיים עם חוסר פיתרון ....לגבי השלמות? ...לא פוסל אפשרות כזו ...כמו שכתבתי על עצמי ...אין אהבה אסורה emo_91.png

אני חושבת שכדאי כן לשכנע אותה להצטרף או אפילו ללכת בעצמה.שווה את המאמץ.

בכל מערכת זוגית כשקיימת בעיה היא תמיד של שני הצדדים,כי לכל מטבע שני צדדים.

לא תמיד אנחנו מצליחים לראות את הטעות שלנו ולכן קיים הגורם השלישי להאיר את עינינו.

אני חושבת שכדאי כן לשכנע אותה להצטרף או אפילו ללכת בעצמה.שווה את המאמץ.

בכל מערכת זוגית כשקיימת בעיה היא תמיד של שני הצדדים,כי לכל מטבע שני צדדים.

לא תמיד אנחנו מצליחים לראות את הטעות שלנו ולכן קיים הגורם השלישי להאיר את עינינו.

צודקת ....emo_01.png

פעם היו לי מלא פנטזיות, רציתי שיקשרו אותי, רצימין סקס פראי במקום ציבורי,

היום הפנטזיה שלי היא סקס עם בעלי.

כמוני כמוך... emo_03.png

סוויטי אני ממש מתבייש .....זה גם הפנטזיה שלי ....emo_10.png

שי אני יכולה להבין שהמצב כואב לך, אפילו זה שאתה מתבייש... גם אני הרגשתי בושה, כי המצב הזה בבית גרם לי לבטחון עצמי ממש על הריצפה. כאילו כל זה קורה רק בגלל שאני לא שווה לא כאישה ולא כבן אדם. 

זה בדיוק הנקודה מכאן זה מתחיל ואכשאתה מספר את זה לפסיכולוג הוא...חושב....חושב....ואומר ...אז מה שי....יום אחד אתה קם בבוקר ומחליחט לא לחכות יותר שמשהוא יקרה ומחליט לקחת !!!! לקחת לעצמך !!! הכול !! זה לקנות מה שבא לך ... לבזבז כסף אך שאתה רוצא בלי חשבון...וכן ...לחפש אהבה בחוץ......

אבל את יודעת ......זה לא אותו דבר !!!!!! זה לא נותן לך את השלמות .... את הרוגע .....אתה חוזר הביתה אפילו אחרי בילוי סוער במלון הכי טוב והכי יקר ...עם המאהבת יום שלם של פינוקים ותשוקה אין סופית ....ובסופו של יום אתה חוזא הביתה....למציאות שלא משתנה....ו

טוב....סוויטי סליחה ....אבל בטיפול הגעתי עד לכאן..emo_03.png...תחשבי על זה....תכלס זה לא פותר כלום ולא משנה מצב...

אם יהיה לי "הברקות" מהפסיכולוג ....אעדכן אותך.....emo_04.pngemo_02.png

אולי המציאות בבית לא משתנה, אבל אתה חוזר הבית כשאתה מרגיש יותר טוב, בכוחות מחודשים ואולי לך תהיה יותר מוטיבציה לעבוד על מה שיש בבית.

לא שיש לי ניסיון, אני פשוט מרגישה שאם הי לי את המפלט את המקום להרגיש ו קצת יותר טוב עם עצמי אז הייתי חוזרת הביתה ומסוגלת להיות בת זוג טובה יותר, היו לי יותר כלים כדי להכיל את כל הקושי שיש בבית

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

פעם היו לי מלא פנטזיות, רציתי שיקשרו אותי, רצימין סקס פראי במקום ציבורי,

היום הפנטזיה שלי היא סקס עם בעלי.

כמוני כמוך... emo_03.png

סוויטי אני ממש מתבייש .....זה גם הפנטזיה שלי ....emo_10.png

שי אני יכולה להבין שהמצב כואב לך, אפילו זה שאתה מתבייש... גם אני הרגשתי בושה, כי המצב הזה בבית גרם לי לבטחון עצמי ממש על הריצפה. כאילו כל זה קורה רק בגלל שאני לא שווה לא כאישה ולא כבן אדם. 

זה בדיוק הנקודה מכאן זה מתחיל ואכשאתה מספר את זה לפסיכולוג הוא...חושב....חושב....ואומר ...אז מה שי....יום אחד אתה קם בבוקר ומחליחט לא לחכות יותר שמשהוא יקרה ומחליט לקחת !!!! לקחת לעצמך !!! הכול !! זה לקנות מה שבא לך ... לבזבז כסף אך שאתה רוצא בלי חשבון...וכן ...לחפש אהבה בחוץ......

אבל את יודעת ......זה לא אותו דבר !!!!!! זה לא נותן לך את השלמות .... את הרוגע .....אתה חוזר הביתה אפילו אחרי בילוי סוער במלון הכי טוב והכי יקר ...עם המאהבת יום שלם של פינוקים ותשוקה אין סופית ....ובסופו של יום אתה חוזא הביתה....למציאות שלא משתנה....ו

טוב....סוויטי סליחה ....אבל בטיפול הגעתי עד לכאן..emo_03.png...תחשבי על זה....תכלס זה לא פותר כלום ולא משנה מצב...

אם יהיה לי "הברקות" מהפסיכולוג ....אעדכן אותך.....emo_04.pngemo_02.png

אולי המציאות בבית לא משתנה, אבל אתה חוזר הבית כשאתה מרגיש יותר טוב, בכוחות מחודשים ואולי לך תהיה יותר מוטיבציה לעבוד על מה שיש בבית.

לא שיש לי ניסיון, אני פשוט מרגישה שאם הי לי את המפלט את המקום להרגיש ו קצת יותר טוב עם עצמי אז הייתי חוזרת הביתה ומסוגלת להיות בת זוג טובה יותר, היו לי יותר כלים כדי להכיל את כל הקושי שיש בבית

לי זה הדבר היחידי שזה עשה איפשר לי להכיל את הבעיה ולו רק בשביל לא להתגרש מיד מאחר ורציתי ועדיין אני רוצה לתת לזה סיכוי  בשביל הילדים ...אבל זו דרך מסוכנת אני עכשיו מנסה טיפול ...אני מקווה שזה יעזור וזו עצתי לך בשלב זה

לקיים יחסים עם שתי נשים

יש לי יום הולדת בקרוב.......ואשתי שואלת אותי מה אני רוצה ....צימר? בית מלון? חו"ל? ........אמרתי שאני רוצה את התשוקה....את האהבה......את אותם דברים שאי אפשר לקנות בכסף........

יש לי יום הולדת בקרוב.......ואשתי שואלת אותי מה אני רוצה ....צימר? בית מלון? חו"ל? ........אמרתי שאני רוצה את התשוקה....את האהבה......את אותם דברים שאי אפשר לקנות בכסף........

ומה הגיבה?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

שי, הצעתי הצנועה:

תבחר מה שלא יהיה, העיקר שיהיה לכם זמן איכות לבד (צימר?)... ותכין לה הפתעה לכבוד היומולדת שלך. תדאג לאלכוהול (או כל אמצעי אחר) שיעזור לשיחרור, תביא אמצעים טכניים למין (אזיקים ? .. ), תבנה משחק מיני, וכו וכו... קח יוזמה, אולי תגלה עולמות חדשים.

(הנ"ל בהנחה ואתה באמת מאמין שניתן לעורר את התשוקה שוב, כי אם אתה לא, אז אולי באמת חבל על הזמן... )

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

חמוד..emo_01.png.ההצעה שלך בהחלט לא צנועה ...עשיתי כבר הכול ....אתה צריך להבין ...זה לא בעיה לצאת לחול או לצימר או להפתיע בביגוד סקסי ...תאמין לי ברשת "בנוגע לגוף" היו מחייכים מאוזן לאוזן כשאני מגיע...העניין זה מספיק ניצוץ קטן והיתה מתפתחת מריבה ולפעמים על שטויות ...אחרי זה כבר אתה לא נהנה מכלום....לאשתי אין בעיה לעשות סוויטש ולהנות משופינג...ולי אין עניין בזה אותי מעניין רק היחסים שלנו ...לכן כמו שכתבתי הרבה לפני ...שמתי לב שמה שעובד הכי טוב אצלנו זה שביתה ...מהסוג שעושים עובדי הנמל...עד שהצד השני ישתף פעולה ותתפלה זה עובד ...אבל זה תהליך ממושך ולא פשוט ....אני מנסה להאמין שזה יצליח ...אני לא שוכח לרגע שדרוש שיתוף פעולה גם מצידה....וגם על זה עובדים ...emo_01.png

יש לי המון פנטזיות השאלה האם יש פרטנרית מתאימה להגשים אותן?

אמממ... אוקיי, אשתף באחת -

שעת לפנות בוקר. מאוד קר. מאוד גשום. אני בדרכי הבייתה על כביש החוף, עייף, מת לישון. בזווית עיני, דרך טיפות הגשם הצפופות, אני מזהה בחורה, מרימה את ידה לטרמפ, רטובה לגמרי... אני עוצר. היא נכנסת. אני תוהה איך לא קפאה למוות עם החצאית הקצרה הזו. מציעה לה את המעיל שלי. היא נענית. בחיוך. מגביר את החימום. שואל לאן היא צריכה. היא עונה, לאן שלא יהיה...

להמשיך? ...

אני מקווה שבפנטזיה שלך יש גם קונדום ... אותה בחורה תופשת טרמפ כל לילה :)

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר