טוב, אמשיך...

למרות מוסיקת הלילה של גלגל"צ הבוקעת מן הרדיו, שקט במכונית. שקט מתוח כזה, מוזר. אני ממשיך לנסוע, כבר לא בטוח לאן בדיוק. והיא איתי, לאן שאסע. אני מגניב אליה מבט עם חיוך לא סגור, והיא משיבה מיד את מבטה אליי. שיערה עדיין רטוב, מבטה חודר, משהו בו עדיין קר, אך גם מרמז. היא מסיטה את מבטה שוב קדימה. ואני מיד אחריה. במבוכה קלה. את תשומת ליבי תופסת ידה, שמונחת על ירכה, ובמשיכה אלגנטית, מרימה ממש מעט את חציאתה מעלה, וחושפת עוד קצת בשר ירך. ירכה עוד לח מהגשם. ושוב מסיטה מבטה אליי, מבט מופשר, מבט מפשיר... ליבי מתחיל להלום בי, גל חד של חום חולף בעורקי הראשיים...

אנחנו ממש במתח להמשך הסיפור ,זה הולך להיות חם שם?

טוב, אמשיך...

למרות מוסיקת הלילה של גלגל"צ הבוקעת מן הרדיו, שקט במכונית. שקט מתוח כזה, מוזר. אני ממשיך לנסוע, כבר לא בטוח לאן בדיוק. והיא איתי, לאן שאסע. אני מגניב אליה מבט עם חיוך לא סגור, והיא משיבה מיד את מבטה אליי. שיערה עדיין רטוב, מבטה חודר, משהו בו עדיין קר, אך גם מרמז. היא מסיטה את מבטה שוב קדימה. ואני מיד אחריה. במבוכה קלה. את תשומת ליבי תופסת ידה, שמונחת על ירכה, ובמשיכה אלגנטית, מרימה ממש מעט את חציאתה מעלה, וחושפת עוד קצת בשר ירך. ירכה עוד לח מהגשם. ושוב מסיטה מבטה אליי, מבט מופשר, מבט מפשיר... ליבי מתחיל להלום בי, גל חד של חום חולף בעורקי הראשיים...

יש לי בראש כמה תרחישים אפשריים - אבל אשאיר זאת לדימיון הקהל הרחב ... (מוזמנים כמובן להמשיך - או לתאר את שלכם)

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

פנטזיות

הפנטזיות בין הגברים והנשים הן שונות נער מתבגר מחפש את הבחורה שיוכל למזמז הבחורה מחפשת את מי שיתן לה תשומת לב ואהבה הוא מנסה לחדור והיא מנסה לחזור.

הנער התבגר והפך לגבר, ולו יש חברה, הפנטזייה שלו היא החברות שלה, והפנטזיה שלה, שיתקשר, שיקרקר סביבה ושיתן לה אהבה.

העלם והעלמה התחתנו, הילדים, העבודה תופסים חלק גדול בשגרה, העלם מחפש עמיתה מהעבודה או עמיתה חברה.

העלם דלג לגיל השלישי, ופתאום, עוזרת הבית, נראית מושכת הרבה יותר מהאישה.

לצערי, זו דרכם של רוב הגברים, דרך חשיבה על הסיפוק הרגעי "אני גבר, הייתי עושה את זו ואת זו ואת זו".

הפנטזיה שלי, להזדקן עם זוגתי,להתעורר בבקר ולהרגיש שזו שישנה לצידי היא חברתי, להשתוקק לחזור הבייתה, ובבית להרגיש שאין לי מה לחפש בחוץ. לומר לכם שאין לי פנטזיות על נשים אחרות? יש, אבל בגדר פנטזיה. אני מתנצל מראש שאני גבר. 

שומי, אהבתי את הסיפור שלך, יש לך פוטנציאל.

emo_45.png תודה ליבלוב. אגב, 69 - תנוחה מועדפת, או שנת לידה ? (או שתיהן ? ..)

תודה, תנוחה מועדפת 

פעם היו לי מלא פנטזיות, רציתי שיקשרו אותי, רצימין סקס פראי במקום ציבורי,

היום הפנטזיה שלי היא סקס עם בעלי.

כמוני כמוך... emo_03.png

סוויטי אני ממש מתבייש .....זה גם הפנטזיה שלי ....emo_10.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

טוב, אמשיך...

יש לי בראש כמה תרחישים אפשריים - אבל אשאיר זאת לדימיון הקהל הרחב ... (מוזמנים כמובן להמשיך - או לתאר את שלכם)

טיזר! תמשיך את הסיפור כעת אני סקרנית

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

טוב, מתארת את שלי.

כבר שעת ערב מאוחרת, והתינוק ישן. אני מסיימת את המשקה השני שלי ונכנסת להתקלח. (עד כאן הכל נכון)

בעלי בדיוק זקוק למשהו מהמקלחת ונכנס בדיוק כשאני מתכופפת לסבן את הרגליים. הוא פותח את רוכסן המכנסיים שלו, והופך את המקלחת שלי מחמה ללוהטת...

(גם יש לי כמה רעיונות איך להמשיך את הפנטזיה שלך אבל זה מתחיל להיות קצת מלוכלך אז אני מוותרת)

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

כמוני כמוך... emo_03.png

שי אני יכולה להבין שהמצב כואב לך, אפילו זה שאתה מתבייש... גם אני הרגשתי בושה, כי המצב הזה בבית גרם לי לבטחון עצמי ממש על הריצפה. כאילו כל זה קורה רק בגלל שאני לא שווה לא כאישה ולא כבן אדם. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

אמממ, טוב. חלק 3:

השקט המתוח התחלף ברגע למתח מיני. נדמה כאילו כל תנועה שלה, מדיפה ניחוח קסום, רענן, כמו הריח של אחרי הגשם. מוחי לא מצליח להתרכז במחשבה אחת, הכול מתבלבל. משהו קורה לי שם בין הרגליים. היד שלה. מונחת על הירך שלי, סטטית, לא נעה. אני שוב מביט אליה, והיא מביטה אלי בחיוך שהוא כבר הרבה יותר מרמז. תוך כדי מבטה, היא מעבירה את ידה אל בין רגליי ומעלה, ומחייכת שוב. ידה, המונחת על גבריותי המתמלאת במהירות, איננה זזה, בעודה רוכנת לכיוון אוזני. עצור את הרכב. היא לוחשת. שבוי בקיסמה, אך עדיין מודע לעובדה שאני כרגע בכביש מהיר, אני מביט במראה, מאותת, ועוצר את הרכב לצד הכביש. נראה שהגשם רק גובר בחוץ. מדי פעם, נשמע רעם זועם. היא מנתקת את ידה ממני, אך לא את מבטה. היא פותחת את דלת הרכב, ויוצאת ממנו לאט. היא מקיפה את הרכב מצידו הימני, ונעצרת בדיוק מול מכסה המנוע. מולי. מבעד לווישרים הפועלים במרץ, אני רואה אותה רוכנת קדימה, ידיה מונחות על מכסה המנוע, מבטה מזמין...

כמוני כמוך... emo_03.png

שי אני יכולה להבין שהמצב כואב לך, אפילו זה שאתה מתבייש... גם אני הרגשתי בושה, כי המצב הזה בבית גרם לי לבטחון עצמי ממש על הריצפה. כאילו כל זה קורה רק בגלל שאני לא שווה לא כאישה ולא כבן אדם. 

מילה במילה, 

וכשיש אהבה אסורה התחושות האלו נעלמות?

כמוני כמוך... emo_03.png

מילה במילה, 

התחושות האלה לא נעלמות הרבה זמן. רק אחרי ששמעתי המון פעמים מה חושבים עליי, רק אז התחלתי להאמין שאני לא כמו שחשבתי, אלא שווה הרבה יותר... 

זה לא אהבה אסורה בדיוק, זה הגברים שראו אצלי מה שאני באמת כנראה, ולא חסכו ממני את מה שהיה חסר לי לשמוע כל השנים מבעלי. 

(גארסיה מארקס)

כמוני כמוך... emo_03.png

מילה במילה, 

התחושות האלה לא נעלמות הרבה זמן. רק אחרי ששמעתי המון פעמים מה חושבים עליי, רק אז התחלתי להאמין שאני לא כמו שחשבתי, אלא שווה הרבה יותר... 

זה לא אהבה אסורה בדיוק, זה הגברים שראו אצלי מה שאני באמת כנראה, ולא חסכו ממני את מה שהיה חסר לי לשמוע כל השנים מבעלי. 

וואוו...

מדהים. כולנו הגענו מאותו בית, או שאים זה מה שיש בבית, מגיעים לכאן?

ואים זו תופעה, אז האהבה האחרת באמת אסורה?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

כמוני כמוך... emo_03.png

מילה במילה, 

וואוו...

מדהים. כולנו הגענו מאותו בית, או שאים זה מה שיש בבית, מגיעים לכאן?

ואים זו תופעה, אז האהבה האחרת באמת אסורה?

לא הגענו מאותו בית, הגענו בגלל אותן סיבות שכולנו עוברים כל אחד ואחד בבית שלו/ה... 

האהבה האחרת היא שעושה לנו כל כך טוב, היא שגורמת לנו להרים את הראש למעלה ולהרגיש שאנחנו כן שווים ושווים הרבה...                                                                                                                             

(גארסיה מארקס)

כמוני כמוך... emo_03.png

זה בדיוק הנקודה מכאן זה מתחיל ואכשאתה מספר את זה לפסיכולוג הוא...חושב....חושב....ואומר ...אז מה שי....יום אחד אתה קם בבוקר ומחליחט לא לחכות יותר שמשהוא יקרה ומחליט לקחת !!!! לקחת לעצמך !!! הכול !! זה לקנות מה שבא לך ... לבזבז כסף אך שאתה רוצא בלי חשבון...וכן ...לחפש אהבה בחוץ......

אבל את יודעת ......זה לא אותו דבר !!!!!! זה לא נותן לך את השלמות .... את הרוגע .....אתה חוזר הביתה אפילו אחרי בילוי סוער במלון הכי טוב והכי יקר ...עם המאהבת יום שלם של פינוקים ותשוקה אין סופית ....ובסופו של יום אתה חוזא הביתה....למציאות שלא משתנה....ו

טוב....סוויטי סליחה ....אבל בטיפול הגעתי עד לכאן..emo_03.png...תחשבי על זה....תכלס זה לא פותר כלום ולא משנה מצב...

אם יהיה לי "הברקות" מהפסיכולוג ....אעדכן אותך.....emo_04.pngemo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר