אז... מה הפנטזיה שלכם\ן ?

(קצת קלילות, מה יש... :))

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

פעם היו לי מלא פנטזיות, רציתי שיקשרו אותי, רצימין סקס פראי במקום ציבורי,

היום הפנטזיה שלי היא סקס עם בעלי.

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

ומה שלך?

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

אשכרה... לאיזה מצב מגיעים.. שה"פנטזיה" דבר שאמור להיות דמיוני שתמגשם במציאות הוא הבקשה הכי פשוטה והיא...לעשות אהבה עם בת/בן זוג.  בקשה פשוטה ביותר..

כמוני כמוך... emo_03.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

כמוני כמוך... emo_03.png

פתאום נראה לי נורא מצחיק שיש כאן הרבה נשים שחסר להן, הרבה גברים שחסר להם- למה העולם לא היה יכול לתת לאלו שמעוניינים במין גם בן זוג תואם, ואת בני הזוג שאינם מעוניינים לצוות יחד?

סקסי.. אני לא חושב שזה כך..פשוט נראה לי שהזמן עושה את שלו ומאחר ולא כל בני האדם שווים אז על כל אחד זה "עובד" שונה..

סקסי, את שואלת או אומרת את מה שאני ובטוח גם הרבה אחרים תוהים בהם... אבל לצערנו זה מה שיש. 

(גארסיה מארקס)

כן..סוויטי ... "זה מה יש"  זו החבילה ואיתה כנראה צריך לדעת להתמודד (אם ניתן)

הפנטזיות שלי כלכך מרובות, שאני לא יודע היכן להתחיל... (וגם לא לקחתי בחשבון כשכתבתי את הפוסט, שיצופה גם ממני לשתף... emo_08.png)

הפנטזיות שלי כלכך מרובות, שאני לא יודע היכן להתחיל... (וגם לא לקחתי בחשבון כשכתבתי את הפוסט, שיצופה גם ממני לשתף... emo_08.png)

אתה באמת לא אחראי למעשיך כאן......חחחחחחחemo_02.png

תתחיל מכמה,לא ביקשנו את כל הרשימה.

אמממ... אוקיי, אשתף באחת -

שעת לפנות בוקר. מאוד קר. מאוד גשום. אני בדרכי הבייתה על כביש החוף, עייף, מת לישון. בזווית עיני, דרך טיפות הגשם הצפופות, אני מזהה בחורה, מרימה את ידה לטרמפ, רטובה לגמרי... אני עוצר. היא נכנסת. אני תוהה איך לא קפאה למוות עם החצאית הקצרה הזו. מציעה לה את המעיל שלי. היא נענית. בחיוך. מגביר את החימום. שואל לאן היא צריכה. היא עונה, לאן שלא יהיה...

להמשיך? ...

אנחנו מבינים לבד מה יכולה להיות ההמשך, אבל השרשור הזה הרי מיועד לכתיבת הפנטזיות... לכן, אני חושבת שמין הראוי שתמשיך ותוציא על הכתב, כי בלב תמיד היה גם כך...

(גארסיה מארקס)

יש הבדל בין פנטזיה לצורך?

אני מפנטז על אהבה, ועל פרפרים בבטן.

אני מת להתעורר שבת הזוג גוהרת מעלי. ולא, זה לא תמיד זקפת בוקר... לפעמים זה באמת צורך

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

טוב, אמשיך...

למרות מוסיקת הלילה של גלגל"צ הבוקעת מן הרדיו, שקט במכונית. שקט מתוח כזה, מוזר. אני ממשיך לנסוע, כבר לא בטוח לאן בדיוק. והיא איתי, לאן שאסע. אני מגניב אליה מבט עם חיוך לא סגור, והיא משיבה מיד את מבטה אליי. שיערה עדיין רטוב, מבטה חודר, משהו בו עדיין קר, אך גם מרמז. היא מסיטה את מבטה שוב קדימה. ואני מיד אחריה. במבוכה קלה. את תשומת ליבי תופסת ידה, שמונחת על ירכה, ובמשיכה אלגנטית, מרימה ממש מעט את חציאתה מעלה, וחושפת עוד קצת בשר ירך. ירכה עוד לח מהגשם. ושוב מסיטה מבטה אליי, מבט מופשר, מבט מפשיר... ליבי מתחיל להלום בי, גל חד של חום חולף בעורקי הראשיים...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר