מצד אחד אני מבין אותך מאוד כמו שלגבר יש את הצרכים שלו גם לאשה באותה מידה וזה מה שמביא אותך למחשבה של מאהב מהצד. מצד שני זה צעד מסוכן כלומר שנה שבעלך לא מקיים איתך יחסים זו בעיה לא פשוטה וזה לא שמנה כמה זמן את נשואה לו אני חושב שחשוב שתדברו על זה

האם יש לך מושג כלשהו מה יכול היה לשנות את הגישה שלו כלפי סקס?

האם ניסית לגרות אותו ולהביא אותו למצב שיירצה זאת?

אני בהחלט יכול להבין את הצורך שלך להשלים את החסר, זה צורך טבעי והכרחי ואם את נכנסת לשם תצטרכי למצוא את הפרטנר המתאים ולשמור על דיסקרטיות מלאה... זה יעזור. השאלה מה לדעתך יקרה בטווח הרחוק?

אני חושבת שחוסר העניין שלו בסקס יגמר מתישהו, אני חושבת שבטווח הרחוק זה שאני ארגיש יותר טוב עם עצמי יתרום למערכת היחסים בינינו, כי במצב כפי שהוא קשה לי להיות תומכת ומפרגנת וזה שוחק את היחסים בינינו אט אט.

כמובן שניסיתי לשנות את הגישה שלו אבל שום דבר לא עוזר, הוא פשוט כרגע לא מתעניין במין (וגם בהרבה דברים אחרים, אגב)

יקירתי, הוא בדיכאון, תשלחי אותו מהר לטיפול.

הלוואי, הוא לא מוכן ולא מאמין בדברים האלו, והלוואי ואני יכולתי לעזור לו יותר אבל חוסר העניין שלו בלהעניק לי חיבה רק מרחיק בינינו

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

אני בהחלט יכול להבין את הצורך שלך להשלים את החסר, זה צורך טבעי והכרחי ואם את נכנסת לשם תצטרכי למצוא את הפרטנר המתאים ולשמור על דיסקרטיות מלאה... זה יעזור. השאלה מה לדעתך יקרה בטווח הרחוק?

אני חושבת שחוסר העניין שלו בסקס יגמר מתישהו, אני חושבת שבטווח הרחוק זה שאני ארגיש יותר טוב עם עצמי יתרום למערכת היחסים בינינו, כי במצב כפי שהוא קשה לי להיות תומכת ומפרגנת וזה שוחק את היחסים בינינו אט אט.

כמובן שניסיתי לשנות את הגישה שלו אבל שום דבר לא עוזר, הוא פשוט כרגע לא מתעניין במין (וגם בהרבה דברים אחרים, אגב)

הלוואי, הוא לא מוכן ולא מאמין בדברים האלו, והלוואי ואני יכולתי לעזור לו יותר אבל חוסר העניין שלו בלהעניק לי חיבה רק מרחיק בינינו

מבין אותך ......מכיר את הבעיה מקרוב ....והחמור מכול זה שהוא לא מכיר בחומרת הבעיה ואף לא מעוניין לשתף פעולה בלטפל בעצמו .....אני נקטתי בשיטת השביתה האיטלקית....עד שהגברת תואיל בטובה לשתף פעולה ...זאת שיטה בעייתית השיטה הזאת....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מסכים עם המכשפה. נשמע שהוא בדכאון. לכו לטיפול זוגי, כזה שיעזור לכם לשים את כל הדברים על השולחן בצורה הפשוטה ובהירה ביותר. ברגע שהכול ברור, זה כבר חצי דרך להצלחה. נכון שרק חצי, אבל יותר טוב מכלום....

למקרה שלא יסכים, את יכולה לשקול להציב אטלטימטום (לא בהכרח לישם, אבל את יכולה לאיים....) - או טיפול זוגי או פירוק החבילה.

הרי לא תוכלי להמשיך לחיות כך ללא פתרון. סקס ובעיקר אינטימיות הוא צורך מאוד בסיסי.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מוזר מאוד ששנה פיתאום הוא איבד עניין בך.האמת שאצלי זה אחרת אבל אם עדיין יש ביניכם אהבה אולי עדיף שתלכו לייעוץ זוגי אולי יש אפשרות לתקן.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר