חיפוש אחר מאהב במצבי- בעד ונגד

בת 25, נשואה שנה, כמעט שנה שבעלי לא מזיין אותי. בעלי אינטיליגנטי להחריד ובעל אינטואיציה מצויינת כך שלא כדאי, מצד שני אני ממש זקוקה לחום ולאהבה ולחיזוק לאגו שני לא מקבלת בבית.

עצות יתקבלו בברכה

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

את בסה"כ נשואה שנה

ואם כבר הגעת למצב שאת חושבת על יחסים בחוץ אולי תשקלי אם בכלל כדאי לך להמשיך את נישואייך

זו דעתי הצנועה :-)

אני גם מסכימה לדבריו של צ'י.

מה זה עוזר שהוא אינטיליגנטי וכל התכונות הטובות אם זה לא מיועד לך, אם זה לא עושה לך טוב. כל זה מעולה גם כשאת נהנית מהם. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

"כמעט שנה שבעלי לא מזיין אותי" ... ואת, מזיינת אותו ? האם את יכולה להצביע על הסיבה - מדוע אינכם מזדיינים ?

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

משהו כאן ממש לא תקין מן היסוד..נשואה שנה וכמעט שנה ללא יחסים מיניים - מהרגע שהתחתנתם אינכם מקיימים יחסי מין?

האם לפני החתונה היחסים המיניים היו תקינים? היתה תשוקה? משהו ממש מוזר פה..לדעתי יש מקום לבדק בית ..

אולי התחתנתם מהסיבות הלא נכונות..

והכי חשוב לתקן את המצב כמה שיותר מהר - לא ממליצה להשאר במערכת יחסים כזו..אם זה המצב עכשיו מה יהיה אח"כ???

קבלי את התנצלותי באם הייתי ישירה מדי בתגובתי  - אני חושבת שאת זקוקה לאמת :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

לפני החתונה היו יחסי מין מדהימים, ואני חושבת שהתחתנתי מהסיבות הנכונות ביותר- פגשתי את אהבת חיי, ולרגע לא העליתי בדעתי שכעבור שנה אפתח שיחה כזו בפורום, אבל גם לי יש צרכים והם לא באים על סיפוקם. גירושים לא באים בחשבון כי אני אוהבת את בעלי

וכרגע בשאר תחומי הזוגיות הוא מצטיין. לא פירטתי את הסיבות מכיוון שאיני יודעת מה הן. (אבל הנה קישור למה שכתבתי בפורום אחר בנושא שמפרט קצת יותר לגבי העניין http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1523&t=14636989

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

קראתי את מה שכתבת שם ואני יכולה להבין את תחושה ההשפלה שאת חשה  - כואב לי בעצמי כשאני קוראת את זה :(

העניין הוא שאת צריכה להבין שכל המסביב שהוא מצטיין בו ייעלם עם הזמן כל עוד אין לכם תשוקה בסיסית שאמורה להיות בין גבר ואישה.

כשקיימת תשוקה וכמיהה אחד לשני גם מלחמת עולמות ביניהם תבוא לפתרון. ברגע שהיא לא קיימת גם זבוב קטן יעורר מלחמת עולם שלא ברת תיקון.. את מבינה את כוונתי? זה משהו בסיסי שחייב להיות שם אחרת הכל יתפורר לאט לאט עד שיגיע היום ובו תתהי..איך הגענו למצב הזה?

התשובה נמצאת בסיבות, ואת מנית כמה מהן בפוסט השני (כמו מות אביו). אם אני קורא נכון את הסיטואציה על סמך, אני חושב שהבעייה אולי איננה טמונה בסקס שאינכם עושים או באובדן תשוקה, אלא במשהו שעובר על בעלך, והיעדרות הסקס זהו רק סימפטום. לכן, אם הייתי צריך לבחור איך לגשת לכך - לא הייתי בא אליו מהמקום של "למה אנחנו לא מזדיינים?" אלא ממקום של "מה שלומך, אהובי? איך אתה מרגיש?" ולנסות לגעת במקומות העמוקים יותר. אולי הוא זקוק ליותר אמפתיה (משחרר לחץ) מאשר ביקורת (מפעיל לחץ) ...

התשובה נמצאת בסיבות, ואת מנית כמה מהן בפוסט השני (כמו מות אביו). אם אני קורא נכון את הסיטואציה על סמך, אני חושב שהבעייה אולי איננה טמונה בסקס שאינכם עושים או באובדן תשוקה, אלא במשהו שעובר על בעלך, והיעדרות הסקס זהו רק סימפטום. לכן, אם הייתי צריך לבחור איך לגשת לכך - לא הייתי בא אליו מהמקום של "למה אנחנו לא מזדיינים?" אלא ממקום של "מה שלומך, אהובי? איך אתה מרגיש?" ולנסות לגעת במקומות העמוקים יותר. אולי הוא זקוק ליותר אמפתיה (משחרר לחץ) מאשר ביקורת (מפעיל לחץ) ...

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

ממה שאני קורא את חייבת לשוחח איתו, ולהסביר לו את הרגשתך ומצבך,

אם כפי שאת ממתארת יש לו אינטואיציה מדהימה והוא אינטילגנט, הוא אמור גם להבין את הצרכים הבסייסים שלך ולהעניק לך אותם,

גם אם אכן ישנן סיבות אובייקטיביות לבעיה, ולדעת שבסופו של דבר המשך הדחיה תביא אותך למקומות שאינכם מעוניינים להמצא בהם כרגע.

מעבר לכך, היה לי חבר שהפסיק לזיין את אישתו אחרי שנולד להם הילד הראשון,
 אבל חגג בכל מקום אפשרי אחר,

לדבריו הבעיה שלו היתה שהוא הפסיק לראות באישתו כבת זוג, אלא ראה אותה כאמא של הילד שלו, ולכן לא היה מסוגל לשכב איתה (ואחרי כמה טיפולים אצל פסיכולוג זה הסתדר).

אם כל זה לא יעזור, ואת לא מתכוונת או רוצה לפרק את המשפחה, ממליץ לך למצוא מאהב (אם את זקוקה למשהו מעבר לזיון עצמו),  או פשוט למלא את החסר עם סטוצים מזדמנים שיממלאו אותך לתקופת מה

"אם כל זה לא יעזור, ואת לא מתכוונת או רוצה לפרק את המשפחה, ממליץ לך למצוא מאהב (אם את זקוקה למשהו מעבר לזיון עצמו),  או פשוט למלא את החסר עם סטוצים מזדמנים שיממלאו אותך לתקופת מה"

הערת אגב - לדעתי, להמליץ למישהו\י למצוא מאהב, לבטח אם הוא זר ואיננו מכירים, ולא משנה מה הסיטואציה, זו המלצה לא אחראית.

מודה לכם על התגובות.

ניסיתי כבר את כל הגישות, אבל קשה מאוד להיות תומכת וקשובה כשאני לא מקבלת את מה שאני צריכה. זה עובד לחודש, לחודשיים ואז כבר נהיה קשה וגם כשאני מנסה להיות תומכת לצערי זה לא בא מכל הלב.

אולי באמת פתרון הוא לחפש סטוץ שיתן לי את ה שחסר לי בבית, כדי שאני אוכל לתת לבעלי את מה שחסר לו בלי משקעים וכעסים, מכל הלב.

נשמע כאילו כבר החלטת, עוד לפני שכתבת את הפוסט... :)

קראתי את מה שכתבת שם ואני יכולה להבין את תחושה ההשפלה שאת חשה  - כואב לי בעצמי כשאני קוראת את זה :(

העניין הוא שאת צריכה להבין שכל המסביב שהוא מצטיין בו ייעלם עם הזמן כל עוד אין לכם תשוקה בסיסית שאמורה להיות בין גבר ואישה.

כשקיימת תשוקה וכמיהה אחד לשני גם מלחמת עולמות ביניהם תבוא לפתרון. ברגע שהיא לא קיימת גם זבוב קטן יעורר מלחמת עולם שלא ברת תיקון.. את מבינה את כוונתי? זה משהו בסיסי שחייב להיות שם אחרת הכל יתפורר לאט לאט עד שיגיע היום ובו תתהי..איך הגענו למצב הזה?

אז זהו, שהייתהשם המון תשוקה, ואני לא יודעת לאן היא נעלמה. אני כבר רואה את זה שכל זבוב מעורר כמעט מלחמהו׳ והוא לא מבין למה אני כזו רעה ותוקפנית- כרגע לא מעניינים אותו יחסי מין, הוא לא צופה אפילן בפורנו, ומנקודת מבטו הכל בסדר ואני רק צריכה להתאפק קצת, להתאזר קצת בסבלנות עד שיחזור העניין שלו בסקס.

אז אני מתאפקת ומתאזרת בסבלנות כבר שנה, והסבלנות הולכת ואוזלת

בת 25, נשואה שנה, כמעט שנה שבעלי לא מזיין אותי. בעלי אינטיליגנטי להחריד ובעל אינטואיציה מצויינת כך שלא כדאי, מצד שני אני ממש זקוקה לחום ולאהבה ולחיזוק לאגו שני לא מקבלת בבית.

עצות יתקבלו בברכה

אני במקומך,הייתי יוזמת שיחה בעניין ואומרת גם שניתן לקבל את הסיפוק בחוץ.

מה תהייה תגובתו לעניין?

הרי הצורך ביחסי מין הוא בסיסי ביסודו וכשלא מתקיים בטוח שזה פוגע בזוגיות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר