האם זה בסדר לחפש אהבה בחוץ?

מה דעתכם, 
האם זה בסדר לחפש בחוץ את תשומת הלב (הכוללת הכל...) שחסרה בבית במקום לנסות ולעבוד על הקשר החוקי?
פרטו, נמקו והסבירו בבקשה...

חדש פה.

לעניות דעתי -

אין דבר כזה "בסדר" בנושאים מהסוג הזה. יש נורמות חברתיות. והנורמות הללו משתנות מתקופה לתקופה, מחברה לחברה.

פעם היה מקובל אפילו כאן בארץ ישראל (כנען) להחזיק פילגשות וכו. היום לא מקובל בארץ, אבל יש מדינות לא מעטות בהן זה עדיין מותר, ואף מומלץ ונורמטיבי לחלוטין.

הנורמות החברתיות מתיימרות לקבוע "גבולות" שהן תוצר של אינטרסים של קבוצות (דתיות, לאומיות וכו) ובדרך כלל אין להן קשר לצרכינו ורצונותינו כיחידים (למרות שהן שואפות לעצב אותם).

כך שעבורי לפחות, ה"בסדר" נקבע אך ורק על פי צו מצפוני, ולא על פי שום דבר אחר. ואם צו מצפוני אומר שזה "בסדר" לחפש בחוץ - אז זה בסדר. עבורי. :)

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אני חושבת  שקודם כל צריך לנסות ולהציל את מה שיש בבית (טיםול זוגי,ייעוץ מיני) רק אחריי שמנסים הכל ושום דבר לא הולך יש שלוש אופציות

1 להישאר ביחד ולסבול מה שבדרך כלל לא מחזיק  מעמד הרבה זמן ואז עוברים לשתיים האחרות

2 להתגרש  ואז יש אופציה ולפגוע בילדים לאבד ממון  להישאר לבד ועוד תרחישים אפשריים

3 לבגוד ולקוות שלא להיתפס אף פעם

כל אחד בוחר במה שהוא רואה לנכון לעשות

לכל אחד מתאים משהו אחר .

היי מאיה,

תודה על תשובתך המנומקת.

אם את פה אני מניח שעשית את אחת מהבחירות שהצעת..לכן, הייתי שמח אילו היית יכולה להרחיב יותר ולספר מנסיונך.

אני למשל חש שמיציתי הכל ואני די "בשל" לחפש מישהוא לאהבה בילתי חוקית,מישהיא לרוץ איתה למרחקים ארוכים..

לא, זה לא בסדר.

נו, ואם זה לא בסדר משנה לך משהו? אתה מצפה לקבל אישור לבגידה ממישהו?

כי אישור כזה לא מקבלים. לוקחים לבד.

כשמחליטים שהאושר האישי חשוב מהמוסכמות, מהמוסר, מבןזוג ומהיושרה האישית.

הרעיון היה לא לשמוע כמה זה בסדר או לא.

אלא, לשמוע ממכם איש איש לפי נסיונו/נה בקשר ללבטים שהיו לו/לה בהקשרים הנ"ל.

מצד שני, לנסות ולהכיר פה מישהיא להשתוקק אליה..לאהוב אותה .. ולהתרגש איתה..

קודם נסי למצוא אהבה בבית, זה הכי שלם ומספק. אל תתיאשי אף פעם.

אם לא הולך אז זה בסדר גם לחפש בחוץ ... החיים שלך, לא ?

את אדם מבוגר והאחריות היא שלך על כל מעשייך, לטוב ולרע

מנהל הפורום
1000+
אני תמיד אומר שאין ואקום בעולם. כל ואקום שנוצר מתמלא איכשהו. יחסים ארוכי טווח בנויים מטבעם מעליות ומורדות ומייצרים עם השנים חסכים. יש שמשלימים את החסכים ויש שמיצצרים לעצמם תסכול ומרמור. לדעתי כדי לשמור על הקיים אם את רוצה לשמור עלייך להשלים את החסר. וזה בסדר גמור. הנה הבאתי לך אחלה סיבה לבגוד:)

מה דעתכם, 
האם זה בסדר לחפש בחוץ את תשומת הלב (הכוללת הכל...) שחסרה בבית במקום לנסות ולעבוד על הקשר החוקי?

חדש פה.

אני מתקשה להבין את השאלה.

האם זה בסדר לבגוד???כל אחד עושה את החשבון שלו ומחילט לפי ראות עיניו.

כל החלטה היא מאוד אינדיבידואלית ולכן אין כאן "כן" או "לא" יש כאן רק החלטה אישית ובוגרת.

מס' שאלות

בן כמה אתה? כמה זמן אתה נשוי? מה מפריע לך? מה לא בסדר? מה אתה רוצה?

מה דעתכם, 

חדש פה.

אני מתקשה להבין את השאלה.

האם זה בסדר לבגוד???כל אחד עושה את החשבון שלו ומחילט לפי ראות עיניו.

כל החלטה היא מאוד אינדיבידואלית ולכן אין כאן "כן" או "לא" יש כאן רק החלטה אישית ובוגרת.

אנחנו בפורום "אהבה אסורה". איך יכול להיות בסדר אם אסור?

אין כאן בסדר אלה מה הכי נכון לך ברגע זה. האם נכון לסבול במערכת יחסים לא טובה? או לעזוב? או לבגוד. זו שאלה שכול אחד שואל את עצמו. והתשובה מתאימה לו בלבד.

ההחלטה שלי היא לא לפרק מסגרת, אבל לא לוותר על אהבה. לאחר שלא הצלחתי בבית, יש רק פתרון אחד - לחפש אהבה בחוץ.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

מה דעתכם, 

חדש פה.

אף אחד לא יכול לומר ולהציע לך מה עדיף לך.

אם לפי דעתך השלום בבית לא שווה השקעה מצידך, זה עיניינך, ואם כן חשוב לך הבית, ההרמוניה בביתך שלך ועם אישתך, כמובן שכן צריך לנסות ולעבוד על הקשר. אני לא אומרת שאם תנסה זה בהכרח גם יצליח, אבל לפחות תהיה שלם עם המצפון שלך.

הקשר מחוץ לבית תמיד יכול לחכות שם. תוך זמן מאד קצר אתה יכול לראות את עצמך עם מישהי אחרת אם רק תרצה. 

אם אנחנו, כל חברי הפורום כן מחפשים את תשומת הלב מחוץ לבית, זה אומר שגם אתה יכול לעשות את אותו הדבר. אתה זה, שצריך להחליט מה מתאים לך ומה לא!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

תודה לכל המשיבים,

הרעיון היה שאתם תשתפו את חברי הפורום מנסיונכם..

אני בהחלט מיציתי את את הנסיונות לגשר על הבעיות בבית ודי סגור על עצמי לחפש ]ה בפורום את האחת לא רק לקבלת תשומת לב כפי שכתבה sweety, אלא, מישהוא לפרק ארוך וממצא מישהיא לאהבה אסורה ובדגש על אהבה.

(עדיין )אין לי ניסיון, אבל אני תוהה לעצמי- אם המצב הוא כה חמור שצריך לחפש הכל בחוץ, למה בעצם לא לפרק את החבילה וללכת לחפש משהו חדש באופן שלא יעלה בך את התהיות הללו על האם זה בסדר?

לא מעוניינת במפגשים עם גברים דרך האינטרנט, למרות שההצעות מחמיאות לי מאוד emo_15.png

(עדיין )אין לי ניסיון, אבל אני תוהה לעצמי- אם המצב הוא כה חמור שצריך לחפש הכל בחוץ, למה בעצם לא לפרק את החבילה וללכת לחפש משהו חדש באופן שלא יעלה בך את התהיות הללו על האם זה בסדר?

כוון שאת עדיין ללא ילדים אז זה תמוהה בעיניך,כשיהיו קולך יהיה שונה בטוח.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר