מיואשת...

טוב,

הרמתי ידיים בויכוח בינינו.עדיין לא השתכנעתי אבל זה בסדר.

אם הטיפול שאתה עובר עוזר לך בהתמודדות שלך בחייך אז אשריך!

W41 לא מתאים לך להרים ידיים.

טוב,

אםםםםםםםםם....בעיקר נותן לי מודעות לגבי עצמי ...לעזור ? את האמת ? אני עדיין לא רואה ...אך זה עוזר עדיין ...אני רוצה לתת לזה צ'נס ...ואל תיבשרי לי עכשיו ....emo_04.pngemo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

טוב,

אםםםםםםםםם....בעיקר נותן לי מודעות לגבי עצמי ...לעזור ? את האמת ? אני עדיין לא רואה ...אך זה עוזר עדיין ...אני רוצה לתת לזה צ'נס ...

ואל תישברי לי עכשיו ....emo_04.pngemo_02.png

זה ממש כמו "קבוצת תמיכה פה."...

טוב,

אםםםםםםםםם....בעיקר נותן לי מודעות לגבי עצמי ...לעזור ? את האמת ? אני עדיין לא רואה ...אך זה עוזר עדיין ...אני רוצה לתת לזה צ'נס ...ואל תיבשרי לי עכשיו ....emo_04.pngemo_02.png

זהו, נגמר. אולי זו העת עבורכם לחפש "לריב" מהצד... (;

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

W41 לא מתאים לך להרים ידיים.

אתה רואה גם אני בת אדם ומעדיפה לעתים לוותר.

לא מרגישה חלשה כך ,אלא להפך.

טוב,

אםםםםםםםםם....בעיקר נותן לי מודעות לגבי עצמי ...לעזור ? את האמת ? אני עדיין לא רואה ...אך זה עוזר עדיין ...אני רוצה לתת לזה צ'נס ...

ואל תישברי לי עכשיו ....emo_04.pngemo_02.png

זה ממש כמו "קבוצת תמיכה פה."...

באמת קיבלתי הרגשה נעימה מתמיכתכם,תודה!!!

לא נשברתי בכלל,פשוט לפעמים בוחרת לוותר.

ממש מבאס לשמוע שיש עוד נשים בגיל כל כך צעיר ללא כל עניין בחיי הנשואים אני פשוט באותו מצב ריק ומעצבן אבל רק הילדים מחזיקים את הנשואים 

תותית איה ואחרות,

כמעט כל משפחה עוברת שלב של "יאוש". הסיבות שונות: שגרה-האויב הכי גדול של אהבה אלא אם אתן בות שמונים.

חוסר חשק מיני של אחד מבני הזוג משאיר את הצד השני מתוסכל -הדעה הרווחת כאן בפורום הינה שמין הוא צורך קיומי כמו אוכל ומים.

הכרה מאוחרת במה שהיה אמור להיות מובן מאליו-הוא לא הגבר אליו שאפתי ובינינו מעולם לא היה. (נכון לשני הצדדים)

בעיה כואבת אחרת ומוכרת: המצב הכספי-במצב המשק היום ששני בני זוג שעובדים ומרגישים על הקצה כל הזמן המריבות פורחות.

פתרון אחד מקובל הוא לחשוק שיניים ולהמשיך בתקוה שישתנה.

הפתרון האחר הוא למצוא השלמות ואחת מההשלמות האולטמטיביות היא המאהב/ת.

למרבה הפליאה דוקא הפתרון השני מביא לרוב לרגיעה במשבר המשפחתי ולא פעם לפריחה מחודשת ביחסים.

בהצלחה בבחירה. כולנו כאן אני מניח נחזיק לכן אצבעות.

ממש מבאס לשמוע שיש עוד נשים בגיל כל כך צעיר ללא כל עניין בחיי הנשואים אני פשוט באותו מצב ריק ומעצבן אבל רק הילדים מחזיקים את הנשואים 

תותית אני לא יודע בת כמה את אבל אם את אישה צעירה אולי באמת כדאי לנסות טיפול ...אני עדיין ממשיך לנסות

תלוי הרבה על איזה בסיס את יושבת...את עדיין אוהבת את בן זוגך? ....זה בסיס טוב שעליו אפשר להתחיל טיפול ...

אני יכול להגיד על עצמי שאני עדיין מנסה וממשיך....

האתגר הגדול שלנו בחיים, בזוגיות או בכל תחום אחר, הוא היכולת להקשיב לעצמנו. התשובות תמיד נמצאות בפנים. תמיד. אך לעתים קרובות (מדי) ישנן יותר מדי הפרעות בינינו לבין אותן התשובות, הפרעות שהן תולדה ישירה של פגיעותינו כבני אנוש אשר לרוב מתהלכים כסומים באפלה, תוהים על קיומנו, ומה טוב ומה רע. מי שהתמזל מזלו למצוא את התשובות הללו, או לפחות את חלקן, היה עליו לעשות עבודה עצמית קשה - עבודה של חפירה עמוקה בתוך נבכי עצמו, כאשר שוב ושוב היה עליו להביט לעצמו בעיניים, להכיר באמיתות קשות, ולהמשיך הלאה.

לחלקנו מספיק לחפור ברמת המחשבה - נשב ונחשוב ונחשוב, ובסוף איכשהו, נגלה את עצמנו. חלקנו יכתבו יומן, מכתבים, וכו, כלומר ישתמשו ביכולת להתבטא בכתב כדי להכיר את עצמם. חלקנו זקוקים לדיבור. ומשום שלדבר לעצמנו - לא מרגיש נוח - אנו נזדקק למושא כלשהו- בן זוג, חבר טוב, הכותל המערבי, או - טיפול.

וזוהי מהותו של הטיפול - פלטפורמה עבור מי שכלי הדיבור הכרחי עבורו כדי לגעת בעצמו. המטפל הוא רק ניצב, גורם מכוון, מראה, איך שלא נקרא לזה. הדיבור - הוא זה שמביא את אותם האנשים למקומות אליהם ירצו להגיע.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר