לי היה רק קשר אחד כזה .....עם המון אהבה ורגש ...שחלקו נישאר עד היום ....אנחנו שומרים על קשר מידי פעם ...בעיקר במיילים .... בעיקר בלהתעדכן ...וקצת ליעץ אחד לשני ...לתמוך ....שוב אם יש זכרונות טובים ....אן בזה רע ...

אני חושבת שלעתים ,דווקא השמירה הזו על הקשר של פעם חוסמת אותנו מהתקדמות למשהו אחר.

כמובן ,שאם הקשר בעברו היה עם חברות מאוד עמוקה אז יש כאן מקום לידידות .אבל מדובר על קשר אחד ומיוחד ולא רבים.

הרי אין לנו את כל הזמן שבעולם.

מסכימה איתך לחלוטין רק במקרים בודדים באמת ניתן לשמור על קשר ידידותי

לגביי כל השאר כשזה נגמר אז לגמור עם זה עד הסוף

לנתק קשר לגמרי.

לא רואה בזה דבר פסול

אני אגב בקשר עם כל האקסים שלי

בן הזוג שלי לא מתנגד

אנחנו בעד שלא להיות קנאים אלא קנאה בריאה ומתונה ברמה תקינה

בעלי בקשר עם כמעט כל האקסיות שלו (ויש הרבה) עם אחת מהן הוא גדל מאז שהיה ילד והיא מחשיבה אותו החבר הכי טוב שלה. הייתה להם תקופה שהיו היחד אך בעלי בעיקר "השתמש" בה כפאק באדי ואמר שמעולם לא נמשך אליה או הרגיש אליה קשר מיוחד חוץ מחברות. כולם יודעים שהיא מאוהבת בו עד טירוף ובגלל זה היא תמיד בוגדת בחברים שלה.. היא די משוגעת בצורה שהיא ניסתה לסכסך בינו לבין חברות אחרות שהיו לו וגם פעם היא לא סירבה לצאת לו מהבית עד שהוא התקשר למשטרה, ולכן  הוא ניתק איתה קשר כשהתחלנו לצאת. לפני כמה חודשים הוא חידש איתה את הקשר והם מדברים כל יום. 

בהתחלה זה הכעיס אותי אבל לא אמרתי כלום בסוף החלטתי לצרף אותה בפייסבוק לפי המשפט הידוע "שמור את אהוביך קרובים ואת אוייבך קרובים יותר". לא מצאתי שם כל כך הרבה דברים כמו תמונות שלהם יחד (רק תמונות שלו עם הבן שלה...) עכשיו כל סטטוס חדש שיש לה אוטומטית משתייך לי אליו, במיוחד לאור העובדה שאני אחרי לידה ובגלל כל מיני סיבוכים לא יכולה לשכב איתו לא וגינלי לא אנאלי- והוא לא מגיע הביתה עד מאוחר לפעמים מאוחר מאוד. כל כך מתסכל -_-

פעם שאלתי אותו למה הוא שומר עם כולן על קשר והוא אומר שהן פשוט ידידות שלו. לפי דעתי זה ממש מוזר. אני לא בקשר עם האקס שלי, וגם לא עם הכמעט אקסים שלי...

רק הערה: הוא השתמש בה כפאק באדי כל פעם שלא הייתה לו חברה אחרת...

כמו שמישהי/מישהו כתב פה , לשמור על קשר עם אקס/אקסית יכול לעשות מחסום על הקשר , יחד עם זאת , לפעמים כיף לצאת עם אקס/אקסית שהיא זרה לחייך , אך מכירה אותך טוב, הקשר הזה לפעמים יגרום טוב לשניכם , אבל יש בזה הרבה קשיים , כל קשר בין אקסים משאיר בתוכו הרבה אלמנטים שיכולים להפרץ לגבולות שלא רציתם להגיע , מהתגוששות חד פעמית פעם ב לבגידות חוזרות ונשנות , שזה כיף אדיר אבל ברגע שאחד ממכם נתפס זה נעשה סיוט ואז מבינים מה מפסידים בבית, מידי פעם אנחנו צריכים להגיע לפורקן לא בהכרח מיני,  אלא של ההרגשה , שאתה לא רוצה שהמשפחה שלך תדע , אז אתה מעדיף לספר לאקס/ית זה יכול לגרום לשניכם הרבה נחת וכיף

אני אישית נשוי ללא בגידות , שומר על קשר עם האקסיות , הולך איתן להופעות מידי פעם וגם ישן אצלן , לא קרה שבגדתי , קרה הרבה שדיברתי על זה איתן , ואמרתי להן שאם זה יקרה מהצד שלהן(נניח שכרות) אז אדע לשים אותה במיטה במטרה אחרת וגג אולי קצת חיבוקים וככה זה יגמר .

לא כל צורך ביחסי מין , הוא צורך של יחסי מין , לפעמים הצד השני סתם צריך חיבוק או הבנה ומספיק שאתה נותן את זה וזה סוגר פינה .

לאמר לכם שזה פשוט כמו שזה נשמע ? לא , אבל שאני מגיע הביתה לאשתי אני נהנה ממנה ויודע מה יש לי בבית , והסיבה שהקשר שלי איתה ישאר טוב זה בגלל שדברים שמורים אצלי , לא שמורים אצלי אלא אצל אדם אחר שגם מכיר אותי , חייבים סודיות בקשר , זה גורם לצדדים לרצות אחד את השנייה או אחת את השני :) את הצדדים שיגרמו לאהבה ולקשר לדעוך , אני שומר בחוץ ובדרך כלל עם האקסיות , שזה גם למה רוצות גם להפגש וזה מחזק את שני הצדדים וחייהם .

בדרך כלל לגברים יהיה קל יותר לשמור על קשר עם אקסיות, לבנות בדרך כלל קשה יותר לשמור על קשר עם אקסים כי שהן מוצאות בחור אז הן נותנות את כולן בשבילו על הטוב ועל הרע(לא תמיד דבר טוב אבל תלוי בקשר ובעוד אלמנטים אם יצליח או לא) בדרך כלל אקסיות שלי שמצאו בחורים לקשר ארוך (מגורים/חתונה) נשארתי מחוץ לתמונה ונתתי להם להמשיך את חייהן  , מבחינתי אני לעולם לא אשרוף גשר עם האקסיות , גם עוד 20 שנה אהיה מוכן לעזור להן וגם בשביל כל חבר , באש ובמים כשבאמת יצטרכו אותי .

מהניסיון שלי , כל קשר שלכם עם אנשים יכול להסתיים בתמיכה (שגורם לכם כיף ושחרור לאחר הפגישה) ולא בהכרח ביחסי מין(שבבוקר אחרי קצת תופסים את הראש ואומרים מה הייתי צריך את זה) וזה שאני מכיר את הצד שתופס את הראש לא אומר שבגדתי , אבל אני כן יודע לזהות את ההרגשה הזאת שנפלה במקומות אחרים על דברים אחרים שאינם קשורים לבגידה .

מקווה שעזרתי עם נסיוני , המשך יום טוב !

ישן בבית שלהן????????????? ואתה נשוי??????? מה זה השטויות האלה??

בטח , שאני מחזיר אותן לערים אחרות , מה את חושבת אני אסע הביתה עייף ?

יותר מזה אני גם אומר לאשתי מראש אם אני נפגש עם ידידה ושיש מצב שאשן אצלה אם אהיה עייף , לגבי הדברים שאני לא אומר , אני לא אומר אם אנחנו יוצאים להופעה כי אז היא מתבאסת נניח שלא יצאתי איתה , כי בראש שלה אני צריך לצאת רק איתה .

שזאת חשיבה ילדותית אך טבעית - תחשבי על זה קצת , אדם לא מחוייב לצאת עם אשה אחת כל חייו , הוא יכול לצאת עם כמה בדיוק כמו שיוצאים עם חברים אפשר גם לצאת עם בנות , הסביבה כל כך מקובעת בחשיבה , אז לצערי אני צריך להסתיר ממנה עובדות שהן לא רלוונטיות , ואם יוצא שאני ישן אצל מישהי אחרת ולא אחזור הביתה בלילה , אז אני אומר לה .

את מוזמנת לנסוע פעם מהקריות/ירושלים/טבריה חזרה לתל אביב ב4 בבוקר ותאמרי לי אחרי פעם אחת שתעשי את זה , אם תסעי הביתה אחרי שזה קורה .

אל תשללי דעה רק כי היא לא מתאימה להשקפת עולמך , תפתחי את הראש ותחשבי בהיגיון קודם .

המשך יום טוב .

אני לא שללתי דעה אני הבעתי התפעלות כי זה מאוד מוזר לי, לפי דעתי אם אתה יודע שלא תוכל לחזור הביתה ללילה לא צריך לצאת עם הנשים האלה למקומות רחוקים מראש. אני לא יודעת אם אשתך באמת עד כדי כך פתוחה או שהיא פשוט עוצרת את כל הסבל שלה בפנים כי היא ממש אוהבת אותך ומפחדת לפגוע בך או מפחדת שתעזוב אותה.

יש לך ילדים???

היא פתוחה לא עד כדי כך והיא עוצרת את זה , אבל זה גם לא קורה כל יום , אם אני נפגש זה שמתאפשר לשנינו , ולא אין ילדים כרגע , מה שהיא עוצרת , יותר נכון "משתגעת בשקט" זאת בחירה שלה , אני יכול לאמר שכמו שהיא סומכת עליי, אני סומך עליה ואין לי בעיה שזה יהיה הדדי , אבל אצלה המעבר הוא יותר קשה בדברים כאלה לא משנה כמה אני משכנע אותה לצאת כמה שיותר (עם חברות וחברים וכל מה שבדרך) אם היא טסה לחול עם חברות זה שוס בשבילי , אני הכי מבסוט בשבילה , ככה לא מבססים אושר על אדם אחד שאתה בקשר איתו (סה"כ קרה פעמיים) אני מאושר בלי קשר אליה היא רק עוזרת להרגשה הבסיסית שלי להתעצם

אצלה אני יכול לאמר מילה ולגרום לה להיות מאושרת וגם ההפך :) אני לא אוהב להיות ככה אני אוהב שאני בשליטה על רגשותיי הנרחבים :]

לי היה רק קשר אחד כזה .....עם המון אהבה ורגש ...שחלקו נישאר עד היום ....אנחנו שומרים על קשר מידי פעם ...בעיקר במיילים .... בעיקר בלהתעדכן ...וקצת ליעץ אחד לשני ...לתמוך ....שוב אם יש זכרונות טובים ....אן בזה רע ...

אני חושבת שלעתים ,דווקא השמירה הזו על הקשר של פעם חוסמת אותנו מהתקדמות למשהו אחר.

כמובן ,שאם הקשר בעברו היה עם חברות מאוד עמוקה אז יש כאן מקום לידידות .אבל מדובר על קשר אחד ומיוחד ולא רבים.

הרי אין לנו את כל הזמן שבעולם.

חשבתי על זה ששמירה על קשר כזה עושה במובן מסויים אפקט של חסימה......אבל מצד שני יש לזה אפקט כמוצא לשחרור תסכולים ואמצעי להרגע..יש צדדים רבים לקשר הזה ...

האמת היא,

כאשר יש קשר חדש מספק הוא משמש מפלט לתסכולים ,לכן הראשון הופך להיות לא רלוונטי עוד.

דעתי שונה.

האדם בנוי מהרבה רבדים, לא רק מהווה. העבר הוא חלק מאיתנו.

אפילו אם הקשר החדש הוא הכי טוב בעולם, הזיכרונות הנעימים הם עדיין חלק בלתי נפרד מאיתנו. לכן אם אנחנו רלוונטיים אזי גם הקשרים רלוונטיים כחלק מהעבר של כל אחד.

אני משאירה מהעבר רק זכרונות נעימים ולא קשרים.

המרחק ביניהם רב הוא.

אין כל קשר בין רלוונטיות שלי לקשרים שהיו ונגמרו.

לא חושבת שיש טעם להמשך קשר עם ה אקס. אם כשהייתם ביחד לא היה קשר חברי וטוב, למה שיהיה אחרי שניפרדתם...צריך להמשיך הלאה..לקשר טוב יותר מהקודם! 

אני נגד לשמור על קשר עם האקס. זה עוצר את החיים ומונע ממך להתקדם.

אני הייתי בקשר 3 שנים עם האקס המיתולוגי ולא הצלחתי למצוא אף גבר.

לאקס כלי גדול מאוד (24 ס"מ) וכל גבר אחר שאיתו הייתי אחריו לא הצליח לענג אותי כמו שצריך והייתי רצה מיד אח"כ לאקס. לקח לי שנה שלמה להכריח את עצמי לא להיות בקשר עם האקס. סוף סוף אני מצליחה לנהל מערכת יחסים עם גבר אחר.

הסכם ממון מוסיף המון

לאקס כלי גדול מאוד (24 ס"מ) וכל גבר אחר שאיתו הייתי אחריו לא הצליח לענג אותי כמו שצריך והייתי רצה מיד אח"כ לאקס. לקח לי שנה שלמה להכריח את עצמי לא להיות בקשר עם האקס. סוף סוף אני מצליחה לנהל מערכת יחסים עם גבר אחר.

הסכם ממון מוסיף המון

המקרה שלך,הוא הדוגמא החיה והבועטת לבעיות על קשר עם אקס.

תודה על הבאת המקרה כאן לפורום לכל אלה שמתקשים להבין את עומק הבעיה.

הסכם ממון מוסיף המון

המקרה שלך,הוא הדוגמא החיה והבועטת לבעיות על קשר עם אקס.

תודה על הבאת המקרה כאן לפורום לכל אלה שמתקשים להבין את עומק הבעיה.

תרתי משמע......זה מזכיר\מזקיר...לי את האקסית שלי ....לה היה חזה 2D ואחד התענוגות היה tit-fack  מדהים...לאף אחרת שהכרתי לא היה כזה...בעיה מוכרת...

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

הכינוי אקס לא מרמז משהו על מהותו?

כשמו כן הוא X .

בשבילי זה סימן מובהק ודיי ברור.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר