אז מי משלם?

רק את? חחחח emo_04.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מסתבר שלא :) חחח

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

emo_21.png פשוט נורא והיום

אנסה להסביר: שירלי מדובר במפגש האסור :))

בסדר אז אחר כך הבנתי שמדובר בקשר אסור

לא כל דבר מבינים מהתחלה

מה לעשות שיש כאלה  שלא תמיד מבינים

מידי פעם לא יזיק לכולנו לדבר יפה   סליחה באמת שלא הבנתי   ,  אני רואה שגם היום  קמנו על צד שמאל

emo_91.png   shirly  

חחחחחחחחחח אתם באתם לצחוק עלי   emo_04.png  הצחוקים והבדיחות

זה בנושא אחר

emo_91.png   shirly  

אתם יודעים מה אתם מזה לא בסדר

כלום לא עשיתי לכם ואתם מעליבים

תמשיכו כחהההה  ולא ככה

אני עוזבת  ביי  emo_03.png

emo_91.png   shirly  

שירלי יקירתי

את לא צריכה להפגע, וגם לא לעזוב. לפעמים אנשים הם חסרי סבלנות, או שגם הם לא הבינו אותך ואת לא הבנת אותם.

הכי קל זה לצחוק ולגלג.

לא עשית כלום רק הבעת את דעתך בנושא שפרשת אותו לא נכון, לא קרה כלום.

"חוצמזה,מה איכפת לך מה כותבים" אף אחד לא מכיר אותך באמת. גם אני לא. אז מה איכפת לך?

תביעי את דעתך, ואל תחששי גם אם לא הבינו אותך. emo_01.png

ובקשר לנושא, תמיד הגבר, אלא אם, האישה מציעה לשלם.

שירלי יקירתי

את לא צריכה להפגע, וגם לא לעזוב. לפעמים אנשים הם חסרי סבלנות, או שגם הם לא הבינו אותך ואת לא הבנת אותם.

הכי קל זה לצחוק ולגלג.

לא עשית כלום רק הבעת את דעתך בנושא שפרשת אותו לא נכון, לא קרה כלום.

"חוצמזה,מה איכפת לך מה כותבים" אף אחד לא מכיר אותך באמת. גם אני לא. אז מה איכפת לך?

תביעי את דעתך, ואל תחששי גם אם לא הבינו אותך. emo_01.png

ובקשר לנושא, תמיד הגבר, אלא אם, האישה מציעה לשלם.

תודה ,  אני מעריכה שלפחות מישהו אחד חושב עלי

ומבין אותי .  שמחתי לקרוא ,  עכשיו אני לא יעזוב ,   תודה רבה emo_39.png ערב טוב   emo_01.png

emo_91.png   shirly  

למי שלא מתאים שרק הוא ישלם, הוא צריך לברר את העיניין כמעט בתחילת הקשר עם אותה אישה וככה לפחות הוא ידע אם הוא זה שישלם או יהיה לו שותפה גם לתשלום, לא רק לסקס. 

אני לא חושבת שאישה צריכה להשתתף בתשלום, אלא, כמו שכתבו לפניי, אם האישה מציעה להשתתף. 

(גארסיה מארקס)

בוקר מצויין ונעים. אני תמיד שילמתי על הכלגם כשהייתי צעיר. עד שפגשתי בחורה חמודה ושלמה עם עצמה שבכל הכוח הייתה מתנגדת שאני אשלם הכל. היא הייתה אומרת שהיא לא רוצה להרגיש מנוצל, שתרגיש בנוח עם אני השקיע בה ולא אקבל תמורה. אז תמיד היינו מחלקים הוצאות. רק עשינו כצת חכם. אני שילמתי על מסעדות בילויים וכל מה שסביב - כי אין מצב שאני מוותר על זה. ועל המלון צימר או כל דבר דומה או שהיא שילמה או שהיינו מחלקים. אז לא ידעתי שהיא תהיה אישתי ))))))))))))) 

בתקופה שהייתי באותו קשר, היתה לי בעיה להעלים כספים מבלי שיישאלו שאלות ותהיות

הוא נהג לשלם בכל פעם, והאמת שבלי קשר למצב שהייתי נתונה לו הוא די התעקש לשלם בעצמו  בכל מפגש

כשאני נזכרת בכך זה היה די בגזמה..אפילו ביום ההולדת שלו..הפתעתי אותו והזמנתי לנו סוויטה מהממת,

שילמתי מראש, לפני שהגיע. ולמחרת בבוקר גיליתי בתיק את סכום עלות הסוויטה..הוא פשוט הניח לי בתיק ..

נעלבתי מעט..למרות שהבנתי שזה מתוך דאגתו לי

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

במשך שנים הוא היה משלם. לא שנה ולא שנתיים, הרבה הרבה יותר. אפילו שהייתי מביעה רצון גם כן לשלם, כי הרגשתי ממש רע עם זה, הוא בשום אופן לא היה נותן לי אפילו לדבר על זה. היה אומר שזה המצב הנתון ואני חייבת לחיות עם זה. האמת, הוא יכל לשלם ממש בלי בעיות ולא היה צריך לתת דין וחשבון לאף אחד מה הוא עושה עם הכסף. אף היה אומר, שזה כלום לעומת התענוג שהוא מקבל בלהיות איתי. emo_30.png

(גארסיה מארקס)

אני אישית לא מרגישה בנוח שרק הגבר ישלם אלא אם כן מדובר בהתחלה של הקשר האסור.

בהמשך אני מעדיפה חצי חצי  או פעם אני פעם הוא זה יותר נוח לי מבחינת הרגשה עם עצמי.

זה לא פייר שצד אחד רק ישלם במשך המון חודשים/שנים.

זה גם יכול לתת קצת הרגשה זולה

אני אמנם חדש בעולם הזה, אך הייתה לי (ועדיין באיזשהו מקום יש) ציפייה שהאוכלוסיה כאן תהייה קצת יותר ליברלית מנאמר, האוכלוסיה הכללית הממוצעת. אוכלוסיה שחושבת מחוץ לקופסה, שהולכת נגד הנורמות, וכו וכו ...

מאכזב לשמוע כמעט תמימות דעים באמירה האוטומטית הזו ש"ברור שהגבר משלם". הדברים, לא פעם, מורכבים הרבה יותר. אין כאן ברירת מחדל. לעניות דעתי, אישה אשר לפחות לא מציעה לשלם, או יותר נכון מתעקשת לשלם, איננה מכבדת - לא את הגבר, לא את עצמה, ולא את מערכת היחסים.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אני אמנם חדש בעולם הזה, אך הייתה לי (ועדיין באיזשהו מקום יש) ציפייה שהאוכלוסיה כאן תהייה קצת יותר ליברלית מנאמר, האוכלוסיה הכללית הממוצעת. אוכלוסיה שחושבת מחוץ לקופסה, שהולכת נגד הנורמות, וכו וכו ...

מאכזב לשמוע כמעט תמימות דעים באמירה האוטומטית הזו ש"ברור שהגבר משלם". הדברים, לא פעם, מורכבים הרבה יותר. אין כאן ברירת מחדל. לעניות דעתי, אישה אשר לפחות לא מציעה לשלם, או יותר נכון מתעקשת לשלם, איננה מכבדת - לא את הגבר, לא את עצמה, ולא את מערכת היחסים.

למה אתה מרגיש מאוכזב ממה שאנשים ענו כאן?! כל אחד כתב את מה שהוא חושב על הנושא הנדון. זה שרוב הנשים חושבות שגבר הוא שצריך לשלם, לא אומר שמישהי לא פיירית כלפי הגברים. זה שגבר הוא שמשלם נותן הרגשה שהוא מכבד את האישה שאיתה הוא נמצא, איתה הוא שוכב ונהנה. 

בתגובות קודמות צויין שאם מדברים על הנושא הזה כבר בתחילת הקשר ומבהירים עדיף, מאשר לחיות עם הרגשה כאילו נשים מנצלות את הגברים. 

אני יכולה להציע להשתתף בתשלום, אבל אם גבר יגיד לי או יתן לי הרגשה שאני צריכה לשלם, אני לא שם יותר.

אם לגבר אין את האפשרות לשלם מכל סיבה שהיא שיסביר, אבל לא לדרוש מאישה להשתתף בתשלום, אלא, אם היא מציעה מרצונה להשתתף. 

(גארסיה מארקס)

ייתכן ו"מאוכזב" זו בחירת מילה קצת מוגזמת ... וייתכן שהציפיות שלי, גם הן מוגזמות .. אך מהות דבריי - אותה המהות. אין פה עניין של לדרוש. יש פה עניין של הדדיות. כשזה הדדי, הכול זורם, גם אם לא מגדירים הכול מההתחלה (על אחת כמה וכמה שמדובר בעניינים חומריים לחלוטין  - כגון כסף). כמובן, כל אחד רשאי להחזיק בעמדותיו והשקפות עולמו - אני בחרתי, בדרכי שלי, להעביר ביקורת על ההשקפה הרווחת כאן, שהיא, לעניות דעתי, שעונה על דיעות קדומות ונורמות חברתיות קלוקלות המושרשות עמוק בכולנו, נורמות שאין בהן אלא להעמיק את חוסר הכבוד בין שני המינים.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר