לא משתחררת....

מצד אחד מאוד רוצה להתרחק מאהוב ליבי שכידוע לא מתאים לי כי הוא נשוי ולא קיבלתי את היחס שאותו רציתי ולו אני ראויה, ולכן התרחקתי ניתקתי קשר ומגע ואני יוצאת עם מישהו כבר 3 חודשים...

ומצד שני כשיש לי איזו בעיה שמערערת לי את הבטחון עם הבחור החדש אני חושבת על האהוב ה"לא אפשרי" שלי...ודיברתי איתו....כבר כמה פעמים, הוא ניסה לשכנע אותי כמה הוא אוהב ורוצה אותי, שאנחנו יכולים שוב להיות יחד ואני לא הייתי מסוגלת להיפגש איתו ולעשות את זה לחבר הנוכחי.

תבינו החבר שאני יצואת איתו מקסים, אוהב, מפנק...יש כמה דברים שאני לא משלימה איתם אבל כמו שכולם יודעים אין מושלם בחיים האלו אז מתפשרת פה ושם...

אבל למה ישר חושבת על הנשוי????

דיברתי איתו הבוקר, סיפרתי לו משהו שקרה לאחרונה וקשור לשנינו, וגם סיפרתי שאני חושבת עליו מדי פעם...הוא קצת התעצבן ואמר לי שיש לי חבר ושאני אתחתן איתו בסופו של דבר אז מה את חושבת עלי?

קצת נפגעתי אבל מיד הוא אמר שהוא מנסהה לנתרל את המחשבות כי הוא לא יכול להשיג אותי וכי אני נמצאת עם מישהו....

חולה עליו, והוא לא יצא לי מהראש......

תגידו שאני אהבלה, טיפשה, חלשת אופי פשוט לא מסוגלת יותר!!!!!!

את לא חלשה, את אוהבת

זה טבעי ולפעמים באמת לוקח זמן להשתחרר

רק קחי בחשבון שזה לא פייר לגבי הנוכחי שלך שאת איתו אך מאוהבת באחר

מסכימה ומרגישה זיפת עם ההרגשה הזו...

אני חושבת שאת טועה כשאת פונה אל האקס שלך.את לא משחררת את החבל וחבל כי את הנפגעת העיקרית כאן.

תשימי X גדול על האקס שלך ותהייה כולך עם החדש והטוב.הרצון שלך להשיג את הבלתי אפשרי הוא טבעי ,

אבל החוכמה היא להתעלות מעליו ולבנות לך חיים חדשים.אפשרי בהחלט ,הכל תלוי רק בך..

גם אני חושבת כמו וומן, את לא משחררת את עצמך מהאקס שלך. באופן כזה את רק מזיקה לעצמך. אני גם מבינה אותך, אבל זה לא דרך נכונה לנהוג אם את רוצה להשתחרר ממנו לגמרי (מתוך נסיון). 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,


מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''


(גארסיה מארקס)

סוויטי יקרה, רשמת מתוך ניסיון: מה עשית בניסיונך ע"מ להשתחרר ממנו ומהקושי?

לא עשיתי כלום. לכן אני עדיין וכנראה כל החיים שלי אחיה עם האהבה הזאת. לך המלצתי לנהוג אחרת, כי אני המשכתי במשך שנים להתכתב איתו, להיות איתו בקשר טלפוני ולא נתתי לעצמי הזדמנות להשתחרר מאהבה הזאת. כל פעם שרציתי לסיים איתו, או שאני לא הייתי מסוגלת לעשות זאת, או שהוא היה מבקש שלא נפסיק לפחות את המעט שיש בינינו. זה נמשך שנים ועדיין זה ממשיך, למרות שאין בינינו שום קשר כבר כמה חודשים. 

אני לא עשיתי ניסים ונפלאות וגם לך לא יכולה להמליץ על משהו מיוחד. רק תינסי לא להיות איתו בקשר ואל תרגילי את עצמך לרוץ לספר לו כל מה שקורה לך בחיים. כי גם זה סוג של התמכרות ודי קשה להשתחרר ממנו. כמה מהר תיתנתקי מהקשר הזה איתו, ככה יהיה טוב בשבילך. 

 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,


מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''


(גארסיה מארקס)

יקירתי, מאוד מבינה אותך למרות שלא עברתי מקרה כזה, ומקווה גם לא לעבור,

כתבו כבר הכל לפני, מה שאני רוצה להוסיף, אל תהייה מזוכיסטית, למחוק אותו לחלוטין, את הנייד, תמונות, לא ללכת למקומות שמזכירים, תנסי לשחרר, את היחידה שנפגעת כאן, ואני בטוחה שאת יודעת את זה. יש לך מישהו חדש וטוב, תשקיעי הכל בו, אם יש לך צורך לשתף ולפרוק תסכולים, אנחנו פה, בשום אופן לא לאקס, את בלבלת את עצמך וגם אותו,

בהצלחה.

מבינה אותך מאד.. זאת תחושה מוכרת ומתסכלת.

אבל כמו שענו לך כבר- זה די תלוי בך.. את חיבת לנסות להשתחרר ממנו, בעיקר לא לרוץ לספר לו כל מה שקורה לך בחיים ולא לעשות דברים שמזכירים לך אותו מידי- כמו מוזיקה או ריחות או מקומות מסיומים.

אני יכולה לומר לך מנסיון שהדבר שהכי עוזר לי להתנתק (אומנם ממש קצת.. אבל עדין משהו..) זה פשוט לא להסתמך עליו כמשענת, לא לרוץ ולספר כל דבר, אולי לשמור על קשר אבל באש נמוכה יותר..

לעזור לך להשתחרר

בשתי רמות:

ברמה הפרקטית - תפסיקי לשתף אותו במה שעובר עליך ולהתייעץ איתו וכך לאט לאט תתנתקי רגשית ותעזרי לזמן לעשות את שלו כל עוד את בקשר איתו הזמן למעשה עומד מלכת ולא מהווה את התרופה שכולם רואים בו (ב"זמן שעושה את שלו")

ברמה של התודעה - ממליצה לך לקרוא את הכתבה הבאה, מצ"ב קישור - http://www.zviagranot.co.il/%D7%96%D7%95%D7%92%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%99%D7%97%D7%94/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A1%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA/

 

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר