אני מסכים עם רוב הדעות שמתנגדות לקשר האסור,היום את המנהלת שלו,מחר הוא יהיה המנהל שלך ובטח את לא רוצה את זה. אהבה זה דבר חזק וטוב,אהבה אסורה היא מעין הרס,זה כמו מחלה ממאירה. לא ממליץ לך להכנס לזה.

נראה לי בצער שהוא מנסה להשפיע עליך,כי לא מתחילים עם בחורה נשואה ועוד מנהלת שלי, לא נעים לא מומלץ,דיר באלק.

בתור מנהלת עלייך לדעת שאומרים שני דברים ולא שתיי דברים.

ברחי כמו מאש את כורה לך בור תשוקה חולפת מה שחשוב זוהי המשפחה.

טעות שתשלמי עלייה כל הזמן תמיד שתגיעי למצב משיכה מינית תחיגי לבעלך או לילדים ספרי להם עד כמה את אוחבת אותם ובנוסף תידעי את המנהלים הבכירים כך זה ימנע מימך לעשות טעות לא שווה אחותי בהצלחה

הלוואי ולא ההינו נולדים לעולם אכזרי שכזה ,עולם שקרי ועולם מלא פיתויים,

למה אנו צריכים כל הזמן להלחם עם היצרים ההרסניים הללו ולהגרר אחר ניקיפות מצפון,

מה שאני מציע לך ולנו זה להמשיך להלחם ביצר הרע כל הזמן עד שנתאדה מהעולם ההזוי הזה.

הלוואי ולא ההינו נולדים לעולם אכזרי שכזה ,עולם שקרי ועולם מלא פיתויים,

למה אנו צריכים כל הזמן להלחם עם היצרים ההרסניים הללו ולהגרר אחר ניקיפות מצפון,

מה שאני מציע לך ולנו זה להמשיך להלחם ביצר הרע כל הזמן עד שנתאדה מהעולם ההזוי הזה.

למה אתה פסימי כל כך?

חייך אל החיים והם יחייכו אליך.

אני סבור שבנסיבות העניין את צריכה להדחיק ולא ליצור מצב של אפשרות לקרע בחיי המשפחה שלך ושלו גם הילדים שלך ושלו ישלמו את המחיר

כאשר המחיר הפוטנציאלי כה גבוה, המסקנה אחת להדחיק, ליצור ריחוק אפילו מלאכותי (תחילה) של הרגשות,אם אפשר להעבירו למחלקה אחרת בבחינת רחוק מהעין רחוק מהלב, שאי ברכה.  

אין  ספק שאת בסיטואציה  שלרב היא  לגיטימית לעבוד עם  מישהו  יום  יום ויש גם  עם  הזמן  בעיקבות  כנראה הרבה  מצבים שלכם  הן  בשיחות הן  בכימיה  הן  בסוג אולי  של  אמפתיה  בדברים  מסוימים  ואף קירבה מסוימת  לאור  העבודה  מצב של דחף רגעי של  תשוקה זה  דבר  שבהחלט יוכול  לקרות  סביר  להניח שמשהו  קורה  באוויר אני חושבת לדעתי  שהדבר הנכון זה טוב  לפעמים להרגיש תחושה  כזו  אבל רק תדעי ותיהיה  חזקת אופי ותנסי  לפעול מהראש ולא  מהגוף אל  תתני  לייצר  של  הדחף  המיני להשטלט אל ההגיון תחשבי  תמיד צעד קדימה תדמייני  מה  יוכולה  להוביל  מערכת  ייחסים מסוג של  תשוקה והאם  הסוף  יוכול  להסתיים  טוב הריי  מדובר בהורים  למשפחות  הריי  מדובר בסוג של  דחף אז  תשבי ותבדקי  עם  עצמך מה  גורם  לך להרגיש ככה אולי מיתוך  חוסרים  בבית? אולי  את  בתקופה רגשית  לא  טובה?  אולי חיי האישיות  שלך  זקוקים לטיפול תקשורת או  כל  דבר  אחר? אני  אומרת  לך  מנסיון ומודעת  שקשה מאד אך  תביני  שאת  חייבת לעשות  עבודה אישית  רק  עם  עצמך  ולבדוק את  כל  התשובות  קיימות  אך  ורק  בך

המון  הצלחה והמון אהבה בחיים זכרי לכל  דבר  יש את  הנסיבות חשבי  טוב  טוב מה  הדבר  הכי  נכון עבורך ועבור בן  זוגך לחיים

חמודה... אני אגיד לך משהו ,עבדתי תחת בחורה רוסייה נחמדה ומושכת מאוד, היא הייתה נשואה ואני צעיר ממנה ב4 שנים (26) ראיתי בעיניים שלה שגם היא נמשכת אליי, והיא ראתה כמה אני נבוך ממנה, אבל מה לעשות צריך להתפרנסס... ולא קרה בנינינו כלום זאת הייתה סתם משיכה בין שני אנשים(לא רגש) וזה טבעי להמשך...צריך להתמודד עם זה כמו שצריך להתמודד עם לקוחות מעצבנים עמיתים תחרותיים וקנאים זה טבעי....                                                                                                                 המלצתי אלייך היא להצטלם עם בעלך בעת בילוי משותף כשאתם מתנשקים ונהנים באמת.... את התמונה את צריכה להבין לבד איפה לשים

הי, זה טבעי שזה קורה. לא להיבהל. הפחד רק יכניס אותך עמוק יותר.

השאלה היא אם יש שיממון לא רק בחיי הזוגיות אלא בחיים בכלל?

אולי העבודה קצת נכנסה לרוטינה?

אם תהיי לחוצה בעבודה, יש סיכוי שתצליחי להרחיק את המשיכה.

מקבלים זיון טוב אז עובר

0525145556

אני ממליץ לך לא להשקיע בזה הרבה מאמץ, כי אין הפוטרופוס לעריות, כך אמרו חכמנו ז"ל בגמרא, ועוד דבר אהבה שתלויה בדבר, בטל הדבר בטלה אהבה, מה שכן תסתכלי עליו כעובד מהמניין ולא יותר עם כל היופי שבזה, לגבי אם הוא רוצה להתקרב אליך את לא יודעת כי כך כתבת, את רק משערת, תלכי לבעלך תספרי לו את הסיפור ושידע שאת לא רוצה את הרומן הזה כי את אוהבת אותו, ומה להרוס שני משפחות חבלללללללללללללללללללל 

לכי עם הלב שלך

היי, הפתרון נמצא בידיים שלך.

חלק גדול מהסיבוך בו את נמצאת נובע לדעתי מהבית,מקושי במערכת היחסים עם בעלך ועוד..

המשיכה המינית כלפי אנשים היא טבעית ובסדר גם מחוץ לנישואים עד.. שהמשיכה לא מתבצעת דרך המחשבה בלבד.

חשבי טוב טוב ממה נובע הרצון העז הזה שגם גורם לך לסבול והאם לתת לו להרוס את חיי משפחתך וכמובן שלך.

תחשבי בבגרות ובהגיון!

המון הצלחה! emo_91.png

יקירתי. מנסיון אישי שלי (על עצמי גם)- סטוץ במקום עבודה זה תמיד מתכון לבלגנים, מתחים שמשליכים על העבודה, חרושת שמועות מצד העובדים ולבסוף זה עלול להביא לפיטורי אחד הצדדים או/ו לגירושים מבן/בת הזוג בבית, מעטים המיקרים שזה מוביל למשהו טוב. לדעתי או שתנסי להעביר אותו מחלקה או שתעברי את לנהל מחלקה אחרת או אפילו מקום עבודה אחר אלא אם כן אתם מצליחים לשמור על רמת מתח מיני והתרגשות מעודנת ולא לעשות עם זה כלום..emo_14.png emo_43.png emo_13.png

תודה רבה על התגובות!

החלטתי לבסוף לא לעשות עם זה כלום כי זה יכול לגרום להרבה סיבוכים לא רצויים.

אני רוצה רק להגיד כמה דברים לכל אלו ששלחו לי הודעות פרטיות וקיללו אותי ואיחלו לי דברים לא נעימים במיוחד

נכנסתם לפורום אהבה אסורה מקום שבו מתייעצים,מדברים,מכירים עם אנשים שעוברים חוויות דומות מהעולם האסור

אם תשימו לב למעלה בכניסה לפורום מתחת לתמונה כתוב :

הגעתם לקהילת אהבה אסורה - זה המקום לכתוב בו על קשרים אסורים, על בגידות קטנות ומעידות גדולות, פה לומדים מה זה עיגול פינות, ולמה מתכוונים שכותבים על שקרים לבנים. פה המקום לשתף בחוויות אישיות, להתייעץ עם אנשים ש"נמצאים באותה סירה", לקרוא על מצבים שחוו אחרים וכל זאת בשמירה על כבוד הכותב וקבלת השונה ללא תנאי.
זכרו תמיד שהכותב יכול להיות השכן שלכם ממול, הגיסה, הפקידה בבנק או כל אחד קרוב שלא בדיוק רשום לו על המצח שהוא חבר קהילה. הקהילה נועדה לשרת את הכותבים בה ולכן חשוב לנו מאוד לכתוב פה באווירה טובה. לא לחשוף פרטים אישיים של חברי הקהילה והכי חשוב, ליהנות!
אז אנא מכם אם ברצונכם לגדף תעשו קליק  של האיקס למעלה ותצאו מהעמוד.
יום טוב לכולם :)
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר