אולי תעשי בבית סקס עים הבעל לפני שאת יוצאת לעבודה ואז אולי לא תהיי חרמנית (תנצלי את הזקפה של הבוקר)

כשהייתי קטנה אמא שלי תמיד אמרה לי ולאחותי שאישה שבוגדת אלוהים לוקח לה את הילדים.

היום אני גדולה ויודעת שהיא זיינית מוח. שהחיים קצרים. אם בעלך בחור טוב ואת אוהבת אותו והכל סבבה...את יודעת.

אם חסר לך ולא בא לך לפרק את החבילה...לכי תהני ,אבל בחוכמה. אם את מרגישה משהו לבחור הזה אז סביר שזה יקרה גם עם בחור אחר. אולי עדיף שתחכי לבחור אחר כדי לא להסתבך בהתרדות מיניות או באפשרות שיום אחד הוא יפתח את הפה.

שלוםץ  אני  חושב  שאת צריכה  להיות חזקה  ולהתגבר על היצרים שלך  אסור  לך לשכוח  שאת  אשת איש יש לך משפחה  וחוץ מיזה את עמורה  לחזק את הנפש שלך לדעת  לעמוד ביצרים  ובכוח  רצון  יציב  החים והעתיד  צריכים לעמוד  מול  פניך  תמיד

שלוםץ  אני  חושב  שאת צריכה  להיות חזקה  ולהתגבר על היצרים שלך  אסור  לך לשכוח  שאת  אשת איש יש לך משפחה  וחוץ מיזה את עמורה  לחזק את הנפש שלך לדעת  לעמוד ביצרים  ובכוח  רצון  יציב  החים והעתיד  צריכים לעמוד  מול  פניך  תמיד

אם אינך יכולה לענות לעצמך על השאלה, לבטח שאף אחד אחר לא יכול ..

זה תלוי בך, בטיב יחסייך, ברצונות שלך, בצרכים שלך, וכו ...

מה שכן - דחיית צרכים ורצונות, מבלי לדאוג למלא אותם איכשהו, יכולים להוביל לאחת משתי האופציות הבאות - 1) אגירת הצרכים הללו, תחושה אינסופית של חוסר סיפוק, מעין כלא פנימי שמעמיק עם הזמן. 2) (וגם כתוצאה מ1) התפוצצות כלשהי, בין אם על ידי מימוש הצורכים לאחר זמן מה שדוכאו, ובין אם בדרכים אחרות שעל פניו נראים כאינם קשורים.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

תפסיקו לבלבל לה כאן את השכל

רוב האנשים שבפורום הזה אם לא כולם נמצאים כאם כי הם בגדו בוגדים או רוצים לבגוד

אז זה קל לתת עצות ולהטיף לה שאתם לא עמדתם במקום שהיא נמצאת כאן עכשיו

שנכנסים לקשרים אסורים יש בזה סיכון כזה או אחר

ההבדל בן סיכון לסיכוי הוא רק האות האחרונה

שיש רגש ומשיכה מאוד קשה להדחיק את זה

את זאת שצריכה לקחת החלטה אם רוצה לקחת סיכון או סיכוי

בכל מקרה שיהיה בהצלחה

היי

אכן אף אחד לא יכול לתת לך תשובת אמת ... האמת היא רק שלך (וכמובן גם שלו ) בכול מיקרה צריך רגישות וחוכמה . כבל מצב זה הפעלת יחסי מרות ... את המנהלת . גם אם החלטתם לממש תבונה למניעת חשיפה חשובה מאוד .... כאופצעה נוספת את יכולה לבוא אלי בנינו אין יחסי מרות .....

חוקית הוא נתון למרותך והדבר יכול להחשב לאונס !מעשית לא נראה לי שהוא יגיד שאנסת אותו!השאלה היא האם הנישואים באו לקיצם (ככה לפחות זה נראה).

מה הייתי עושה במקומך: מביא את הנישואים לידי גמר בדרך יפה ולאחר מכן תני לדמיון לפרוח ולהתפרע

אני קורא את הדברים הנל פה ואני מצתמרר....מה קורה איתך.!? מנסיוני ויש נסיון

זה הלהט הזה לעשות משהו שאסור משהו שלא חווית וזה בסדר אבל הלו....תסתכלי על האצבע שלך יש לך שם טבעת לא?!

לכי לים עם חברה שתי משהו תעשני משהו קני לך איזה צעצוע קטן תרדתי מעץ הזה מהר ותתחילי להתסכל על בעלך בדרך שאת מסתכל על הבחור הזה...תנסי לבחון את בעלך כמו בהתחלה!תנסי ללמוד להכיר אותו מחדש. תנסו לישבור גבולות חדשים בסקס דברים שלא ניסיתם עד היום ויש מגוון רחב של דברים שאפילו לא חשבת שאתם תהנו מהם.

תודה רבה לכל המגיבים

אני לא הולכת להצדיק את עצמי או את סיבותיי  פה מול אף אחד

שיהיה לכולנו שבוע טוב

אני מסכימה עם ES32. אני לא חושבת שסקס עם גבר אחר שווה את ההרס שתביאי על עצמך ועל המשפחה שלך, ועוד משהו למחשבה הם הוא איתך ככה לכי תדעי כמה עוד היו לפניך.

שבוע טוב תעשי חיים

אני לן ממליץ לך לנסות את זה בעבודה  בגלל שמחר יגידו שאת

שרמוטה זה לו המצב אם בחןל זאת בא לך לנסות

רצוי שזה הייה סקס מזדמן ושניגמר ושלום ולו להתראות

ידיד שלך לנצח

לדעתי את צריכה ללכת על זה חיים פעם אחת שבעתיד לא תרגישי שפיספסת משהו טוב זה לא קורה לכולם ולא כל יום

לדעתי תעשי מה שטוב לך בחיים ואל תשאלי אף אחד מה לעשות !!!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר