לאבד שליטה בסקס

אני פותח את הדיון הזה בעקבות בתגובתו של מישהו אשר כתב בדיון "אינטליגנציה וביצועים במיטה" ש ...

יש משהו בחיתיות של מי שדווקא פחות אינטיליגנט ! לא יודע גברים , אבל רק בשביל לענות פה....אשה שיותר "מטומטמת" יותר קרובה לעצמה ! ז"א יותר חייתית ! יותר פשוטה ולא חושבת כל הזמן על איך היא ניראית ואיך אתה תחשוב על התגובות שלה באקט......תחשבו....(אם אתם אינטיליגנטים...)

להגיד שאישה מטומטמת היא טובה/חייתית יותר במיטה? הזוי ...

בעיניי זו מסקנה מאד לא נכונה בעליל ואסביר.

...

לדעתי הכותב התבלבל בין שני מושגים - "לא חושבת" ו-"לא בשליטה".

לדעתי הכותב אף פעם לא הצליח להביא אישה לחוסר שליטה בסקס ולכן לא הרגש מהי אישה "חייתית" במיטה. אין שום קשר לחושבת.

סקס אפשר לעשות בכמה רמות.

- אפשר סקס מכאני של נשיקה, חדירה והולכים הביתה. בסקס זה כנראה אף אחד לא נהנה יותר מדי. חדירה זה לא סקס! זה בקושי זיון ...

- אפשר סקס עם השקעה ורגש שיוביל להתרגשות ואורגזמות לוהטות.

- אפשר גם סקס שמתחיל הרבה לפני המיטה, הכרות מעמיקה שמאפשרת רגש, תשוקה מהמבט הראשון, מליקוק הצוואר, ליטוף הברך, הרמת החצאית מעלה בעדינות, לנשום את האוויר של הריאות שלה. כך זה מתקדם לאט לאט עם כל נשימה, מגע וליטוף באצבעות ובקצה הלשון מכף רגל ועד ראש. בסקס מסוג זה אפשר להגיע לפשגות חדשות של איבוד שליטה, אורגזמות מטריפות ו"סקס חייתי" עם אישה חכמה. 

...

גבר שלא יודע "להגיע" לאותה אישה ולגרות אותה מספיק, יתרץ שהיא "מטומטמת". בעיניי הוא לא ממש גבר ...

זה לפחות אומר נסיוני הדל.

מנהל הפורום
1000+

כיון שסקס טבוע בנו מאז שחר האדם וגם קודם והסקס הוא הכלי להולדת הדור הבא. אן שום קשר בין היכולת להנות ממין וכמות האיטלגנציה של האדם. במשך שנים רבות היתייחסו הגברים לנשים ככלי להולדת ילדם ולמילוי סיפוקים ולא לאישה כאדם עם רגשות ותחושות. לדעתי הגברים באמת פוחדים מהנשים ולכן הם מנסים להוריד אותם דרגה      (ראה החרדים).

הגבר המודרני מודע לצרכים של בת זוגתו ולפחות אצלי הכי חשוב בסקס זה שבת הזוג תגיע לאביונה ותהנה. אני מאמין שרוב הגברים המודרנים חשים ומנסים כמוני. אישה שלא נהנת מסקס ולא מגיעה צריכה להאשים את בן זוגה ואת עצמה לפעמים, אבל בכל מקרה אין לדבר קשר למספר שנות הלימוד ולאיטלגנציה.

מסכימה עם שניכם :)

נכון שלחלק מהנשים קשה יותר "להכנס" לזה ולהגיע למצב של חוסר שליטה והתמסרות טוטאלית

אך חלק מהעניין הוא שהגבר צריך לדעת איך להוציא את ה"חייתיות" הזו ממנה..

ככל שייחזר ויהיה שם בשבילה, בעצם יגרום לה לביטחון מלא בו ואז היא תפתח יותר והשמים הם הגבול ...

חלק בלתי נפרד מההנאה מסקס טוב הוא לראות את הפרטנר שלך מגיע לגירוי להנאה ולסיפוק 

זה הדבר הכי מגרה שיש לדעתי..וזה נכון לשני הצדדים :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

לאבד שליטה מבחינתי זה להתמסר לגמרי לגבר שאיתך

לסמוך עליו ולהרגיש איתו חופשי ובנוח וכמובן להרגיש אליו משהו

ואין קשר לאינטילגנציה או טימטום אלא לרגש ופתיחות

נכון, לכן הקשר בין חוכמת הגבר או האישה לאיבוד שליטה אינו קיים.

galigil, לדעתי אישה לא צריכה להיכנס לזה לבד אלה יחד עם בן הזו שלה. לגבר יש חלק לא קטן לכניסה ולהצלחה.

מנהל הפורום
1000+

לפי דעתי יש צדק במה שכתב kalilan, אני ממש לא מסכימה עם הניסוח שלו לדברים אבל בגדול יש הגיון, ואישה עם אינטלגנציה נמוכה (ולפי דעתי זה קשור לאינטלגנציה ריגשית בלבד!)- לא בהכרח שתהיה יותר 'משוחררת וחייתית'  אלא לרוב היא פשוט פחות מחשבנת אם הגבר שלצידה כרגע מעונין בתנוחה כזו או אחרת או איך היא תיראה בעיניו אם תתנהג ככה או ככה ומה תחשוב על התגובות שלה באקט.

בדיוק כמו שפאוסט כתב שההבדל הוא בין "לא חושבת" לבין "ללא שליטה"

סקס לא צריך להיות משהו מחושבן ועם שליטה עצמית, להפך!! לדעתי כל היופי זה שאישה מסוגלת לאבד שליטה וגבר מסוגל להביא אותה למקום הזה של ביטחון בפרטנר שלה והתמסרות מוחלטת. אבל גם בכזה מצב של חוסר שליטה ואישה שמגיעה לרמות 'החיתיות' שבה- גם אז צריך בכל זאת לחשוב על הגבר שליד, מה הוא אוהב מה הוא רוצה ומה יעשה לו טוב, ולהיות קצת מחושבנת לא ברמה שתפריע להנאה, אלא להפך- רק תגביר את היופי האהבה וההתחשבות כלפי בין הזוג, ומימלא שהוא נהנה כל כך אי אפשר שלא להגיע לשיאים חדשים כל פעם מחדש..

אני מסכים עם בר זה קשור לאינטלגנציה ריגשית. יחד עם האמינות שהגבר מקרין יכול להיות מצב שיש לאישה אינטלגניה רגשית גבוה אך היא לא לגמרה שלמה עם הקשר דבר זה ימנע ממנה להתמסרות מוחלטת.

ברור שאישה לא שלמה עם קשר יהיה לה קשה להגיע להתמסרות מוחלטת.

אבל אני לא חושבת שאיבוד שליטה (ושזה אומר הנאה מוחלטת מהסקס) קשורה לאינטלגנציה ריגשית או רגילה. איבוד שליטה קשור לרגש. לביטחון מבן הזוג. להתנהלות של הדברים הרבה לפני שמגיעים למיטה. לרצון להתמסר לגמרי.

הדבר היחיד שאני חושבת שהאינטלגציה הרגשית משפיעה עליו זה המחשבה תוך כדי, זה למרות המצב של האיבוד שליטה עדין לזכור לקרוא את בן הזוג ואת הרצונות והאהבות שלו באותו רגע ולזרום עם זה.

מסכים איתך, אין קשר לאינטליגנציה אלה לפתיחות ואמון שיש בקשר ... כל עוד יש כימיה טובה וסן/בת זוג שיכול/ה לקחת לרקיע ה7 וחזרה, יש סיכוי לאבד שליטה במיטה.

אגב גם גברים מאבדים שליטה במיטה, לא רק נשים.

מנהל הפורום
1000+

מסכים איתך, אין קשר לאינטליגנציה אלה לפתיחות ואמון שיש בקשר ... כל עוד יש כימיה טובה וסן/בת זוג שיכול/ה לקחת לרקיע ה7 וחזרה, יש סיכוי לאבד שליטה במיטה.

ואני חשבתי שרק הנשים מאבדות את השליטה,הרי משהו בסוף כן צריך לשלוט לא??

לדעתי השיוויון בין המינים קיים גם בסקס ... שני בני הזוג מאבדים שליטה אבל לא יחד :)

מנהל הפורום
1000+

לדעתי השיוויון בין המינים קיים גם בסקס ... שני בני הזוג מאבדים שליטה אבל לא יחד :)

דוקא כל הכיף זה לאבד שליטה ביחד.. ולהגיע לשיא ההנאה ביחד!! emo_30.png

emo_45.png

לצערי גם את וכם W41 מערבות ומתבלבלות בין "להגיע לשיא" לבין "לאבד שליטה". זה בכלל לא אותו הדבר גם לא קורה באותו הזמן.

כיף להגיע לשיא ביחד אבל זה בכלל לא חובה. בניגוד לגבר האישה יכולה להגיע לסידרה של אורגזמות מטריפות לכן ברוב המקרים לא יהיה שיא משותף.

לגבי איבוד השליטה זה לא תמיד מגיע יחד עם השיא, אלו זמני ריגוש שונים.

מנהל הפורום
1000+

אצל נשים איבוד שליטה יתקיים אם יש אמון בבן הזוג שזה בעצם תלוי בו, ביחס שלו אליה, בהשקעה המקדימה בקשר,

ברמת החיזור, בכמה הוא גורם לה לחוש נשית סקסית ומושכת בעיניו.

ברגע שאישה תחוש שלמה עם עצמה באותו קשר, שיש ביטחון ואמון מלא אז היא תהיה במצב בו הגבר יוכל "להוציא" את זה ממנה - את איבוד השליטה.

גם אני חושבת כמו קודמי כאן שקשה להגיע למצב של איבוד שליטה הדדי בו זמנית, באותם רגעים ממש.

הרי אחד צריך "לשלוט" במצב על מנת לכוון ולהביא את הפרטנר למצב של איבוד שליטה ..וזה כל הכיף וההנאה להיות בשליטה מסויימת ולצפות ולחוש באיבוד השליטה שלו / שלה...

האינטיליגנציה הרגשית פה עובדת מעט הפוך בין שני המינים לדעתי, בנוגע להבאת האישה לאיבוד שליטה:

אצל הגבר: רק אם הוא בעל אינטיליגנציה רגשית, כלומר, מודע לצרכים של בת זוגו ולדרכים להביא אותה לאיבוד שליטה ולשיאים (כולל החיזור וכל מה שציינתי לעיל) רק אז הוא יוכל לגרום לה לאיבוד שליטה. אם הוא חסר אכפתיות (נטול אינטיליגנציה רגשית) אז הוא ידאג לצרכים שלו ללא התחשבות מה שיגרום לחוסר סיפוק שלה שלא לדבר על ריחוק גדול מאיבוד שליטה.

אצל אישה: די הפוך..אם היא בעלת עודף אינטיליגנציה רגשית וכל הזמן טרודה במחשבות של איך לספק אותו ואיך היא נראית ואיך רק לעשות לו טוב היא בעצם רחוקה מאוד מלהתרכז בעצמה ובהנאות שלה ובעצם רחוקה מאוד מאיבוד שליטה...

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר