חיזור גורלי

חיזור גורלי

האם קרה לכם שאישה או גבר חיזרו אחריכם בצורה אובססיבית, מיכתבים, טלפונים בשעות הקטנות של הלילה, הפתיע/ה  אתכם בעבודה,לא יום ולא יומיים .............שנים.

כן מישהי בעבודה חיזרה אחרי וכל הזמן אמרה לי שהיא רוצה שנהייה ביחד. בהתחלה זה החמיא לי אבל הבנתי שאני עלול להסתבך איתה אז דחיתי אותה מאותו יום היה לי גיהנום היא הייתה מציקה לי ומתקשרת לנייד למשרד ולא מפסיקה.

בסוף פיטרו אותה מהעבודה וגם זה לא בדיוק עזר.

עם הזמן זה ירד אבל זה היה ממש מטרד. 

האם קרה לכם שאישה או גבר חיזרו אחריכם בצורה אובססיבית, מיכתבים, טלפונים בשעות הקטנות של הלילה, הפתיע/ה  אתכם בעבודה,לא יום ולא יומיים .............שנים.

מפחידדדדדדד

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

נשמע אובססיבי לגמרי... במשך שנים?? איך הצד השני (המחזר) לא התיאש?? אלא אם כן הוא קיבל סימנים מהצד המחוזר שיש סיכיו למשהו מתי שהוא.. אחרת זה ממש לא מובן..

בר 

במשך שנים גם אחרי הנישואים בכל חג ובכל יום הולדת וסתם בערב או בקר טלפון, אתה מגיע לחברים ומקבל מכתב, אתה הולך למכולת ומקבל מכתב, אתה קם בבקר ויש לך מכתב מתחת לדלת כל המיכתבים במסירה ידנית, לכל מכתב יש מספר, מה שאומר שלא קיבלת עדיין חלק מהמכתבים, ואתה לא יודע מתי והיכן ממתין לך נמכתב.

בר 

במשך שנים גם אחרי הנישואים בכל חג ובכל יום הולדת וסתם בערב או בקר טלפון, אתה מגיע לחברים ומקבל מכתב, אתה הולך למכולת ומקבל מכתב, אתה קם בבקר ויש לך מכתב מתחת לדלת כל המיכתבים במסירה ידנית, לכל מכתב יש מספר, מה שאומר שלא קיבלת עדיין חלק מהמכתבים, ואתה לא יודע מתי והיכן ממתין לך נמכתב.

לא שקלת כאן מצב של תלונה במשטרה?

ככל שההתנגדות גדולה כך האובססיה.

השוטר היה נחמד, החוקרים היו 10 אבל בפועל לא השתנה דבר. להחליף מספרי טלפון,בבית ונייד. לעבור לגור במקום אחר גם זה לא עזר. 

בר 

זה לא מלחיץ שהאישה החוקית תגלה את כל זה ויתעוררו אצלה חשדות? נשמע שהיא מאד מעורבת בחיים שלך, אם היא מגיעה למכולת, לבית שלך ולחברים..

זאת הטרדה!!!

אתה חייב לפנות למשטרה שוב

שמעתי בחדשות כבר על מקרים כאלו שהסתיימו ברע

יש לך פה עסק עם בן אדם חולה

המשטרה לא עשתה כלום רק איימה עליה, ביקשתי שלא יפתחו לה תיק, ריחמתי עליה.

היא לא אדם רע היא אובססבית, יכול להיות שהיא חולה, והיא לא מודעת אכן, היא יוצאת מדעתה לעיתים.

ניסיתי להכיר לה בחורים בכל מיני דרכים, זה לא עזר.

אחד מהם אפילו הגיע איתה למיטה, הוא אמר לי שהם דיברו עלי חצי מהערב.

המשטרה לא עשתה כלום רק איימה עליה, ביקשתי שלא יפתחו לה תיק, ריחמתי עליה.

היא לא אדם רע היא אובססבית, יכול להיות שהיא חולה, והיא לא מודעת אכן, היא יוצאת מדעתה לעיתים.

ניסיתי להכיר לה בחורים בכל מיני דרכים, זה לא עזר.

אחד מהם אפילו הגיע איתה למיטה, הוא אמר לי שהם דיברו עלי חצי מהערב.

גבר מושך emo_02.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר