בגידה

אם את אוהבת אותו זה לא צריך להפריע אם יש לו קשר עם החבר קשר מיני תני לו להנות שינסה ואיתך אם הוא מקיים יחסים והוא נהנה מה טוב

שלום לכולם!

רציתי לדעת את תגובתכם.

אני גיליתי לא מזמן שלחבר שלי שאנחנו גרים ביחד היה רומן עם גבר,מצאתי אצלו הודעות,לא יודעת מה לעשות

מה הייתן עושות במקומי?

התגובה הספונטנית שלי אומרת שאם את לא מספיק טובה כדי לספק אותו, ולגרום לו את ההרגשה, והסיפוק המלא כדי שלא יצטרך לקיים יחסי מין עם אחרות או אחרים, אז מן הראוי, שתעשי זאת, ואם את עושה זאת, והוא עדיין מחפש, ויש לו זמן וכוח ליחסי מין מהצד, להסיק את המסקנות, אלא אם כן זה לא איכפת לך או לא מפריע לך.

יש לנו דיי הרבה סקס כמעט כל יום ואני ברוב המקרים היוזמת איתו סקס.ואני יודעת שכן יש לו רגש אלי והוא רוצה אותי

אבל מפריע לי המחשבה שיכול להיות לו משהו עם גבר.

למרות שרמזתי לו על סקס בשלישיה וסקס אנאלי הוא לא מסקים:))

יש לנו דיי הרבה סקס כמעט כל יום ואני ברוב המקרים היוזמת איתו סקס.ואני יודעת שכן יש לו רגש אלי והוא רוצה אותי

אין לך מה להצטדק,אין קשר בין זה שהוא מסופק לפזילה שלו להומואים.אני מאמינה שזאת נטייתו אז בידך להחליט אם זה מתאים לך או לא?

לגבי התגובה של רינגו,שאת לא מספקת את החבר שלך,הוא שח שטויות בוקר וערב ,אין מה לייחס חשיבות למילותיו כלל וכלל.

תקשיבי זה יכול להשתמע לשני כיוונים.

או שבאמת יש לו משהו עם מישהו וזה רק את יכולה לענות לעצמך אם אתה מסוגלת לחיות עם זה

או שיש לו משהו עם מישהי והמישהו הזה הוא סיפור כיסוי ... לא חשבת על זה אבל זה אפשרי.

בכל מקרה אני הייתי מתעמתת איתו. למה להישאר בחוסר וודאות? למה להתחתן עם מישהו שיש לך ספקות או חוסר ידע לגבי ?

אין לך מה להצטדק,אין קשר בין זה שהוא מסופק לפזילה שלו להומואים.אני מאמינה שזאת נטייתו אז בידך להחליט אם זה מתאים לך או לא?

לגבי התגובה של רינגו,שאת לא מספקת את החבר שלך,הוא שח שטויות בוקר וערב ,אין מה לייחס חשיבות למילותיו כלל וכלל.

מה את להגיד.

את בטח חושבת שאיבר מין של גבר זה רובוט, שרק מתי שהוא רוצה ובא לו, אז יאלה קדימה.

כנראה שהגברים שאת מכירה הם כאלה, שגם אנוכי מודע למיעוט הזה שנקראים בשפה רפואית מקצועית = "חולי מין ".

טוב, שטויות מחלה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר