בגידה

בגידה

שלום לכולם!

רציתי לדעת את תגובתכם.

אני גיליתי לא מזמן שלחבר שלי שאנחנו גרים ביחד היה רומן עם גבר,מצאתי אצלו הודעות,לא יודעת מה לעשות

מה הייתן עושות במקומי?

לפנייך מס' אפשרויות.

לבדוק לעומק את העניין לשוחח איתו לבדוק את הנושא, יכול להיות שזה בקטע של בדיחה.

אם הקטע אמיתי, את צריכה לחשוב מה את עושה.

אם את אוהבת אותו להמשיך, לסלוח,  אולי רצה לבדוק את נטיותיו, מעידה חד פעמית.

אם הוא אוהב את שני המינים את צריכה לחשוב לאן מערכת יחסים תוביל ואולי להפרד כי זה לא מתאים לך.

את יכולה גם לצרף את הבחור הנוסף ל...... 

שלום לכולם!

רציתי לדעת את תגובתכם.

אני גיליתי לא מזמן שלחבר שלי שאנחנו גרים ביחד היה רומן עם גבר,מצאתי אצלו הודעות,לא יודעת מה לעשות

מה הייתן עושות במקומי?

אם זה מאוד מפריע לך,תדברי אליו לפשר העניין.לפי תגובתו ,תחליטי לאן פנייך נטויות.

הכל לפי הרגשתך הפנימית.במצב שלך אין תשובה חד משמעית.

שימי לב שאת לא מפרשת לא נכון את הפתק ... לפעמים חברים טובים מתגעגעים, מחבקים, מכנים בכינווי חיבה ... לא תמיד יש כוונות מיניות.

את דיברת בלשון עבר כלומר "היה" רומן. אולי בעבר החבר שלך חיפש את עצמו מבחינת הזהות המינית שלו וניסה גם להיות עם גבר. עכשיו הוא אוהב אותך והחליט כי את אהבת חייו.

אני מסכים עם W41 שאת חייבת לדבר איתו בכל מקרה ולשאול לפני שאת תוקפת ואולי מפספסת קשר עם גבר מתאים לך. תקשיבי לו ואז תקחי את ההחלטה שמתאימה לך.

ברור שאין לך מה לעשות עם גבר שנמשך לגברים ...

מנהל הפורום
1000+

תודה לכם על העזרא בכל מקרה אני לא יודעת איך להתחיל איתו את השיחה על זה הוא מתנהג רגיל לא מראה לי סימנים אכפתי כלפי,פשוט אחרי שראיתי את ההודעות אצלו בפייסבוק לא מפסיקה לחשוב על זה ואני לא יכולה לספר לו על זה.

אני רמזתי לו על כך שאלתי אם היה לו פעם משהו עם גברים אמר שלא היה מופתע ששאלתי.

אמר שלא בוגד ושהוא אוהב אותי.אמר רק שיש לו חבר הומו אבל לא היה ביניהים כלום.

אבל לפי הודעות שראיתי קשה לי להאמין בכך.

איך להתחיל איתו את השיחה?אני לא יכולה לספר לו שראיתי את ההודעות אצלו בפייס.

את יכולה לומר לו שראית את ההודעות..שהשאיר את הפייס פתוח ופתאום קפצה לה שם הודעה..באת לכבות וראית..:)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

חחחחח:))הוא לא משאיר אותו פתוח:)

אני מציעה לך להגיע איתו לעימות קל,הכוונה היא לבקש ממנו הוכחה לכך שאינו מתנהל מינית עם הומואים.

לבקש ברשותו לראות את הפייס יחד איתו ושם את כבר תדעי מה לעשות.במקרה ויסרב,כאן יהיה סימן מחשיד.

כשהכל בסדר אין מה להסתיר נכון?ואז יהיה לך קל יותר.

בהצלחה.

חחחחח:))הוא לא משאיר אותו פתוח:)

אז איך הגעת להודעות האלו??? לפי דעתי תדברי איתו, תגידי לו שראית משהו שגרם לך לחשוש, תבקשי ממנו הסבר בלי לתקוף ובלי לבוא עם דעה שלילית עליו מראש, עם ראש ולב פתוח לקבל את מה שהוא אומר.

אני מאמינה שאם זאת הגישה לרוב הדברים עובדים טוב.. ואפשר ללבן גם נושאים ממש קשים.

שיהיה לך המון בהצלחה!

לא הבנתי. איך ראית את ההודעות ומה כתוב בהן ?

האם זה משהו שכתוב במפורש או פרשנות שלך?

הרי את יודעת שזה יכול להתברר כמשהו אחר לגמרי וזה הכל בראש שלך וזה גם יכול להיות חבר /חברה ...

את חייבת להיות בטוחה לפני שאת מעמידה אותו מול מסקנתך שהוא בוגד

איך להתחיל איתו את השיחה?אני לא יכולה לספר לו שראיתי את ההודעות אצלו בפייס.

את כן יכולה כי זו האמת ... לדעתי קשר טוב ועמוק חייב להיות מושטת על אמת.

אם הוא חבר שלך והקשר איתו חשוב לך אז את מעוניינת בקשר אמיתי, נכון ?

מנהל הפורום
1000+

הסיסמא שמורה אצלו בפייס ונכנסתי אליו לעמוד כי הייתי סקרנית ובמקרה ראיתיי את ההודעות מהחבר הזה...למרות שכל ההודעות באוות יותר מהצד של החבר בכך שהוא מתגעגע ורוצה לראות אותו שהיה לו טוב איתו בפגישה האחרונה.אבל החבר שלי גם ענה לו להודעות שהוא מבולבל שיש הרבה דברים על הראש שלו,הכי הזוי שהחבר הזה שאל את חבר שלי מתי חתונה ושאל אם יזמין אותו וחבר שלי ענה לו שהוא לא יודע כי זה מוזר יהיה להזמין אותו והוא ענה שלמה אני בא בתור חבר.

בקיצר הזוי אנחנו גרים ביחד ואני אוהבת אותו מאוד,מפחדת לאבד.

הסיסמא שמורה אצלו בפייס ונכנסתי אליו לעמוד כי הייתי סקרנית ובמקרה ראיתיי את ההודעות מהחבר הזה...למרות שכל ההודעות באוות יותר מהצד של החבר בכך שהוא מתגעגע ורוצה לראות אותו שהיה לו טוב איתו בפגישה האחרונה.אבל החבר שלי גם ענה לו להודעות שהוא מבולבל שיש הרבה דברים על הראש שלו,הכי הזוי שהחבר הזה שאל את חבר שלי מתי חתונה ושאל אם יזמין אותו וחבר שלי ענה לו שהוא לא יודע כי זה מוזר יהיה להזמין אותו והוא ענה שלמה אני בא בתור חבר.

בקיצר הזוי אנחנו גרים ביחד ואני אוהבת אותו מאוד,מפחדת לאבד.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר