מי שבוחר בדרך של בגידה הוא מי שרע לו בחיי הנישואין ואין לו אומץ להתגרש.

לכן אשתך לא עושה את הצעד לקראת גירושין ולא תעשה.

היא בדכאון כי היה לה ממש רע בנישואין בגללך ו/או בגלל הקשיים האוביקטיבים - 4 ילדים קטנים, אשה זה לא כמו גבר, אשה לא סתם בוגדת, ועכשיו אין לה לאן לברוח כי גילית, היא לא תפסיק לבגוד, היא חושבת עכשיו איך להרגיע אותך, כדי שהיא תוכל להפגש איתו ואם לא הוא אז מישהו אחר יבוא מתישהו.

אז אתה או שתסלח לה ותהיה בסוף כמוה ותלך לדרך של בגידות כי האמון נשבר או שתתגרש, מה שהרבה יותר בריא לילדים מכל המתח שהם חווים עכשיו.

ואם אכפת לך מהילדים, תעשה את זה בדרך יפה בלי הרבה מלחמות.

גירושין, דרך אגב זה לא סוף פסוק, כשהיא תמצא את עצמה לבד ותתפקח, אולי היא תראה את הדברים אחרת, תלכו לטיפול זוגי כמו שצריך ואולי תחזרו להיות בני זוג אמיתיים בפרק ב.

מה זו הגישה הפרימיטיבית הזו??

מאיזו אירה(תקופת זמן) נחתת עלינו??ודווקא לפורום כאן,מרגיש לא נוח איתך......

מה קורה?

איך עובר עליך סוף השבוע, יש התקדמות? 

תודה לכולם על התגובות....

אני מנסה לתת לה את הזמן אבל זה מאוד כואב לדעת שהיא יכול להפגש איתו כול רגע.

כן החתלתנו להתגרש וגם אם הייתי רוצה אחרת אני לא יכול לשבת ולחכות עד שהקשר שלהם יגמר ולסבול בינתיים.

כן החתלתנו להתגרש וגם אם הייתי רוצה אחרת אני לא יכול לשבת ולחכות עד שהקשר שלהם יגמר ולסבול בינתיים.

לא נעים לקרוא את אשר החלטתם,אבל תדע שיש חיים גם אחרי הגירושין.

מאחלת לך שאם זאת ההחלטה קיבלתם, שתצלחו לבצע את זה בצורה הכי טובה ויפה עם מינימום פגיעה בילדים ובעצמכם..

אני מדבר מניסיון בזוגיות צריך שניים זוגיות זה המון המון השקעה של שני הצדדים אם צד אחד לא מעוניין זה אבוד

אני מציע לקבל את המצב כפי שהוא שום דבר לא ישתנה אם כן לשנה שנתיים ויחזור לקדמותו עם גבר אחר תשקם את עצמך תשקיע בעצמך תתאמן תגמרו את הסיפור בצורה יפה בלי כעס ומטענים יש המון כאב בלפרק את המשפחה אין פיתרון רק שצד אחד רוצה צריך שתיים חבל על זמנך וכספכם לא תוכל לסמוך עליה תהיה קנאה והיא תתרחק ממך הפיתרון הוא לאהוב את עצמך לעבוד רק עם הגיון בלי הרגש בלי כעס וריגשות נקם הרי יש לכם 4 ילדים המון המון בהצלחה... בכל  דרך שתבחר

על סמך מה אתה מדבר?נסיון אישי או שטויות שעלו לך לראש?

לא הייתי מקשיבה לך בכל מקרה,אתה מקרה אבוד מבחינתי!!!

אני מדבר מניסיון בזוגיות צריך שניים זוגיות זה המון המון השקעה של שני הצדדים אם צד אחד לא מעוניין זה אבוד

שלום רב

אני לא בטוח שזה המקום, אבל אני חייב עזרה ומהר. אשתי מנהלת רומן עם גבר נשוי בן 49 ואב ל4 ילדים. אנחנו סביבות 40 עם 4 ילדים קטנים. אני גיליתי את זה וגיליתי לה, אחרי עימותים ואשמות הדדיות היא אמרה שהיא רוצה להתגרש. עד עכשיו היא לארצה לעשות זאת ואני מעוניין לשמור על המשפחה. הוא ככול הנראה לא מתגרש בשבילה והיא במצב דיכאון, חסרת סבלנות ועדיין לא עושה את הצד הראשון כדי לסיים את הנישואין.

איך אני מחזיר אותה למשפחה וכדי שהיא תסיים את הקשר איתו לגמרי, בכול זאת יש 4 ילדים קטנים  בתמונה?????   

חבר נכבד.

הבעייה שלך זה הילדים ? או שאתה אוהב ורוצה את האישה ?

1 -במצב כזה הילדים הם אלו שנפגעים הכי הרבה, במיוחד בגיל צעיר, ואל תנסה לחשוב שילד קטן לא מבין, ילד קטן מבין ויודע לפרש דברים בצורה הכי נכונה שיש, והפגיעה בהם לעתיד קשה.

2 -האישה אמרה לך שהיא רוצה להתגרש, ואתה עדיין רוצה ואוהב אותה ?

במקרה כזה רק איש מקצוע יכול לעזור לך, ולא בידיעתה או יחד איתה.

שלום רב

אני לא בטוח שזה המקום, אבל אני חייב עזרה ומהר. אשתי מנהלת רומן עם גבר נשוי בן 49 ואב ל4 ילדים. אנחנו סביבות 40 עם 4 ילדים קטנים. אני גיליתי את זה וגיליתי לה, אחרי עימותים ואשמות הדדיות היא אמרה שהיא רוצה להתגרש. עד עכשיו היא לארצה לעשות זאת ואני מעוניין לשמור על המשפחה. הוא ככול הנראה לא מתגרש בשבילה והיא במצב דיכאון, חסרת סבלנות ועדיין לא עושה את הצד הראשון כדי לסיים את הנישואין.

איך אני מחזיר אותה למשפחה וכדי שהיא תסיים את הקשר איתו לגמרי, בכול זאת יש 4 ילדים קטנים  בתמונה?????   

חבר נכבד.

הבעייה שלך זה הילדים ? או שאתה אוהב ורוצה את האישה ?

1 -במצב כזה הילדים הם אלו שנפגעים הכי הרבה, במיוחד בגיל צעיר, ואל תנסה לחשוב שילד קטן לא מבין, ילד קטן מבין ויודע לפרש דברים בצורה הכי נכונה שיש, והפגיעה בהם לעתיד קשה.

2 -האישה אמרה לך שהיא רוצה להתגרש, ואתה עדיין רוצה ואוהב אותה ?

במקרה כזה רק איש מקצוע יכול לעזור לך, ולא בידיעתה או יחד איתה.

אני מסכימה איתך לגמרי שבגירושים ילדים נפגעים ומאד, וגם אם הם מאד קטנים הם מבינים הכל ולטווח הרחוק (או אפילו הקרוב) זה משפיע עליהם.

אבל יש מצבים (ולאו דוקא סיפור כמו בדיון הזה) שגירושים הם בלתי נמנעים, ו'לא להתגרש בשביל הילדים' ולחיות בבית עם מריבות מתחים וזוגיות לא תקינה בין ההורים- לפעמים עושה יותר נזק מגירושים.

שמור על איפוק  ותנהלו את העיניין אתם  ולא העיניין    ינהל אותכם

שלום שוב, חזרתי לבעיה שלי והיא רק גודלת כמו כדור שלג...

היא ממש בדיכאון, לא יודעת מה להחליט. מצד אחד היא מבינה כנרא שהוא לא מתגרש בשבילה אבל היא אוהבת אותו. מצד שני היא מפחדת להשאר עם 4 ילדים לבד כאשר היא אמרה לי שלא היתה רוצה להתגרש אבל היא לא יודעת אם היא יכולה להרגיש עלי שוב דברים. מצד אחד אני לא רוצה לשבת ולחכות שהיא תחלית לעשות לי טובה ולחזור הביתה  ועד אז שהיא לא תראה נכונות אני לא יכול להשפיל את עצמי ולאתחיל לחזר אחריה. מצד שני המשפחה שלי חשובה לי מאוד. האם אולטימטום יכול לעזור במשהו???

זקוק להצעה

קודם תחליטו לגבי ההמשך שלכם.האולטימטום לדעתי לא מתאים כאן.

לחזר אחריה זה לא נקרא השפלה בכלל.לפעמים דווקא החיזור שלך יכול להחזיר אותה אליך .

תחשבו על הילדים שלכם.

בהצלחה.

הבעיה שאני כן חושב על הילדים שלי והיא חושבת רק על זה שמגיע לה להיות מאושרת והדרך לאושר זה להתגרש ממני. איפה כאן היא חושבת על הילדים או על החיים האמיתיים ,ולא על פנטזיה על אביר על סוס לבן?

לדעתי במקרה שלכם אין מנוס מטיפול זוגי.

אולי משהו בהתנהלות שלך מולה מאוד מפריע לה? ואולי לך יש גם טענות לגביה?

גורם בלתי תלוי  מקצועי יוכל לעזור לכם.

בהצלחה.

טוב קראתי כאן הכול מהתחלה

ניסיוני מראה משהוא באמצע ......אפשר ללכת לטיפול זוגי ..אבל זה לא יעבוד אם שני בני הזוג לא ממגיעם לשם עם נחכונות בסיסית לחיות ביחד ולשפר את הזוגיות .....ובאמת טיפול כזה לא זול וזה אף בזבוז כסף משווע אם רק אחד מעוניין והשני עושה טובה שהוא בא לפגישות וכול הזמן מרגיש ממורמר וכועס.

ואז מסתבר שיש אנשים לא משנה אם זה הגבר או האישה זה היינו אך... שפשות מבינים רק כשעושים צעד קיצוני כמו פרוק הזוגיות...

נכון אהבה אי אפשר להחזיר דרך "צעד מינהלי" כמו גירושין אבל נכונות לתת לזה סיכוי וזמן מסתבר שזה כן נותן !!!!!!פתאום בחלק מהמקרים הקלים שבהם אפשר לתת צ'אנס.

כמובן אני לא יודע מה קרה אצלכם וכמה התהום פעורה ואינה ניתנת לגישור אבל .....מישהו אמר פעם .....באהבה כמו במלחמה הכול מותר.....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר