איך אני מחזיר את אישתי????

שלום רב

אני לא בטוח שזה המקום, אבל אני חייב עזרה ומהר. אשתי מנהלת רומן עם גבר נשוי בן 49 ואב ל4 ילדים. אנחנו סביבות 40 עם 4 ילדים קטנים. אני גיליתי את זה וגיליתי לה, אחרי עימותים ואשמות הדדיות היא אמרה שהיא רוצה להתגרש. עד עכשיו היא לארצה לעשות זאת ואני מעוניין לשמור על המשפחה. הוא ככול הנראה לא מתגרש בשבילה והיא במצב דיכאון, חסרת סבלנות ועדיין לא עושה את הצד הראשון כדי לסיים את הנישואין.

איך אני מחזיר אותה למשפחה וכדי שהיא תסיים את הקשר איתו לגמרי, בכול זאת יש 4 ילדים קטנים  בתמונה?????   

שלום לך,אני מאוד מצטערת על הכאב שאתה חווה,אני מניחה שעליכם לגשת לייעוץ זוגי על מנת לנסות לתקן את

מערכת היחסים בינכם,אני בטוחה שאם תדבר לליבה אשתך תשקול את תיקון היחסים,מאחלת לכם המון בהצלחה

מכל הלב.

ניסינו יעוץ בשלו מוקדם זה גרם לפיצוץ גדול יותר

ניסינו יעוץ בשלו מוקדם זה גרם לפיצוץ גדול יותר

שלום רב

אני לא בטוח שזה המקום, אבל אני חייב עזרה ומהר. אשתי מנהלת רומן עם גבר נשוי בן 49 ואב ל4 ילדים. אנחנו סביבות 40 עם 4 ילדים קטנים. אני גיליתי את זה וגיליתי לה, אחרי עימותים ואשמות הדדיות היא אמרה שהיא רוצה להתגרש. עד עכשיו היא לארצה לעשות זאת ואני מעוניין לשמור על המשפחה. הוא ככול הנראה לא מתגרש בשבילה והיא במצב דיכאון, חסרת סבלנות ועדיין לא עושה את הצד הראשון כדי לסיים את הנישואין.

איך אני מחזיר אותה למשפחה וכדי שהיא תסיים את הקשר איתו לגמרי, בכול זאת יש 4 ילדים קטנים  בתמונה?????   

תתחיל לחזר אחריה,כמו בימים עברו.אף על פי שאתה פגוע,תתגבר על זה ותתחיל מחדש.

אולי זה מה שיחזיר אותה אליך.

בהצלחה!

אל תישבר,

תהפוך את החיסרון ליתרון, אם הוא היה מפרק את המשפחה בשבילה אז היית בבעיה גדולה יותר, כיום היא בדילמה קשה,אני בטוח שהתפתח קשר ריגשי עם הבחור השני וכנראה שהיא ציפתה שהוא יתגרש בשבילה.

לשמור על המשפחה זה מצויין, השאלה באיזה מחיר,מחיר ששניכם צריכים לקחת בחשבון,ורק יעוץ זוגי יעזור לכם. הכוונה מבחוץ ככל שתמרחו את היעוץ כך תסתחררו יותר. חפש יעוץ אחר, וכן כמו שאמרה W41 תחזר אחריה תהיה יותר רגיש "תהפוך למבוגר האחראי" תראה לה שהמשפחה חשובה, היא מעדה אבל זה לא סוף העולם.

אתה מצד שני תצטרך להכיל את הבגידה, אני מאחל לך הצלחה גדולה.

לא רוצה לייאש אותך בתשובה שלי, אבל...... הפתרון היחיד כמו שאני רואה את זה הוא (וכמו שכתבו פה לפני) לא לקחת אותה כמובן מאליו, תחזר אחריה כאילו אין מחר, תפנק אותה בכל דרך שתיראה לך ושאתה יודע שהיא אוהבת, ופשוט לחכות בסבלנות, להיתעמת איתה ולנסות להפסיק את הקשר שלה עם הגבר האחר רק תיצור אצלה התנגדות גדולה יותר אליך, תתגבר על הקושי ותחושת הקינאה שלך, עד יעבור זעם, תן לרומן הזה לדעוך מעצמו.

מאד התפעלתי שקראתי את הדברים שלך איך למרות שאישתך בגדה בך והיתה מעונינת לפרק את המשפחה, אתה לא מתעסק בלהאשים או בכאב ובפגיעה שלך (שאני בטוחה שזה קיים..) אלא במה לעשות כדי לתקן את המצב ולהחזיר את אישתך.

דעתי היא כמו אלו לפני שכתבו לך על יעוץ, אבל מנסיון יועץ זוגי צריך להיות אדם שבאופי ובגישת חיים מקובל לשני בני הזוג, ששניכם תתחברו ותרגישו נוח בזמן הטיפול. יועץ זוגי שיהיה מעולה לזוג אחד יהיה גרוע לשני, ולכן צריך לחפש מישהו טוב בשבילכם, ולא להתיאש גם אם היעוץ הקודם שפינתם אליו גרם לפיצוץ.

וגם תתן לה את הזמן שלה.. את המרחב שלה, תראה לה שהיא והמשפחה שלכם חשובה לך, תחזר אחריה בעדינות בלי לגרום לה ללחץ, במיוחד אם אתה אומר שהיא במצב עדין עכשיו.

שיהיה לך המון המון בהצלחה!!

אני מציע לקבל את המצב כפי שהוא שום דבר לא ישתנה אם כן לשנה שנתיים ויחזור לקדמותו עם גבר אחר תשקם את עצמך תשקיע בעצמך תתאמן תגמרו את הסיפור בצורה יפה בלי כעס ומטענים יש המון כאב בלפרק את המשפחה אין פיתרון רק שצד אחד רוצה צריך שתיים חבל על זמנך וכספכם לא תוכל לסמוך עליה תהיה קנאה והיא תתרחק ממך הפיתרון הוא לאהוב את עצמך לעבוד רק עם הגיון בלי הרגש בלי כעס וריגשות נקם הרי יש לכם 4 ילדים המון המון בהצלחה... בכל  דרך שתבחר

אני מציע לקבל את המצב כפי שהוא שום דבר לא ישתנה אם כן לשנה שנתיים ויחזור לקדמותו עם גבר אחר תשקם את עצמך תשקיע בעצמך תתאמן תגמרו את הסיפור בצורה יפה בלי כעס ומטענים יש המון כאב בלפרק את המשפחה אין פיתרון רק שצד אחד רוצה צריך שתיים חבל על זמנך וכספכם לא תוכל לסמוך עליה תהיה קנאה והיא תתרחק ממך הפיתרון הוא לאהוב את עצמך לעבוד רק עם הגיון בלי הרגש בלי כעס וריגשות נקם הרי יש לכם 4 ילדים המון המון בהצלחה... בכל  דרך שתבחר

מניסיון אישי רק ההפך   להחזיר את בעלי למציאות ולמשפחה גלה לאשתו של הגבר על הרומן דבר איתה וראה הענין יגמר חיש מהר ואז  שקם את יחסיך עם אשתך אבל תמיד תנקוט ב כבדהו וחשדהו בהצלחה

אני לא חושב ש naekdar צודקת.

תן לה את הזמן והמרחב להתאושש, אם תספר לאישתו אתה רק יכול להחמיר את המצב מה שעבד אצל  naekdar לא בטוח שיעבוד אצלך. תכלכל מעשיך היטב, שלא תמצא את עצמך במצב הרבה יותר קשה. סבלנות. התמדה,מילה טובה. תפגין אהבה וסלחנות, לא יותר מידי שהיא לא תחשוב שאתה סמרטוט,תראה לה שמה שחשוב לך זה המשפחה, הילדים,וכך אני חושב הלב שלה יפתח לך שוב.

בהצלחה וסוף שבוע נעים. 

אין לי את הנסיון לייעץ, אבל הכי חשוב - פשוט לדאוג להוריד את המתח והלחץ בבית. רוגע יאפשר ייצוב הקשר ואח"כ אולי גם חיזוק שלו.

בהצלחה!

על סמך מה אתה מדבר?נסיון אישי או שטויות שעלו לך לראש?

לא הייתי מקשיבה לך בכל מקרה,אתה מקרה אבוד מבחינתי!!!

מי שבוחר בדרך של בגידה הוא מי שרע לו בחיי הנישואין ואין לו אומץ להתגרש.

לכן אשתך לא עושה את הצעד לקראת גירושין ולא תעשה.

היא בדכאון כי היה לה ממש רע בנישואין בגללך ו/או בגלל הקשיים האוביקטיבים - 4 ילדים קטנים, אשה זה לא כמו גבר, אשה לא סתם בוגדת, ועכשיו אין לה לאן לברוח כי גילית, היא לא תפסיק לבגוד, היא חושבת עכשיו איך להרגיע אותך, כדי שהיא תוכל להפגש איתו ואם לא הוא אז מישהו אחר יבוא מתישהו.

אז אתה או שתסלח לה ותהיה בסוף כמוה ותלך לדרך של בגידות כי האמון נשבר או שתתגרש, מה שהרבה יותר בריא לילדים מכל המתח שהם חווים עכשיו.

ואם אכפת לך מהילדים, תעשה את זה בדרך יפה בלי הרבה מלחמות.

גירושין, דרך אגב זה לא סוף פסוק, כשהיא תמצא את עצמה לבד ותתפקח, אולי היא תראה את הדברים אחרת, תלכו לטיפול זוגי כמו שצריך ואולי תחזרו להיות בני זוג אמיתיים בפרק ב.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר