ביצועי גבר ביחסי מין עם אישה, זה או שהוא יודע לעשות את טוב, או שהוא לא יודע לעשות את טוב, אין באמצע.

גבר שהביצועים שלו ביחסי מין לא טובים, אז כדי שיהיה חייתי, כי בלוואי הכי כל אישה אוהבת ומפנטזת על גבר חייתי במיטה.

גברים מסוימים הביצועים שלהם במיטה כל כך טובים, שזה מגיע לרמה של אומנות, וגבר כזה יודע כבר את מה שצריך לעשות, ולגוון בין כל האלמנטים של אומנות האהבה הפיזית.

ביצועי גבר ביחסי מין עם אישה, זה או שהוא יודע לעשות את טוב, או שהוא לא יודע לעשות את טוב, אין באמצע.

גבר שהביצועים שלו ביחסי מין לא טובים, אז כדי שיהיה חייתי, כי בלוואי הכי כל אישה אוהבת ומפנטזת על גבר חייתי במיטה.

גברים מסוימים הביצועים שלהם במיטה כל כך טובים, שזה מגיע לרמה של אומנות, וגבר כזה יודע כבר את מה שצריך לעשות, ולגוון בין כל האלמנטים של אומנות האהבה הפיזית.

לפי תגובתך אדוני,

אתה דוקטור לענייני המיטה. לא ידעתי על כך......

לפי תגובתך אדוני,

דעתי האישית, ששמתי לב אליה היא, שאת לא יודעת לא רק את זה, אלא, את לא יודעת כלום, אולי במקום 41 תשני ל -14.

לפי תגובתך אדוני,

דעתי האישית, ששמתי לב אליה היא, שאת לא יודעת לא רק את זה, אלא, את לא יודעת כלום, אולי במקום 41 תשני ל -14.

ואני שמתי לב שדעותיך מתאימות לא לזמננו אנו,איתך הסליחה!!

אני חמוד בעל אנטלגנציה רגשית גר ליד האוניברסיטה

לא ציינת איזו אוניברסיטה.כי אנחנו בדרך.................

העברית מחכה לך יאמי

לפי תגובתך אדוני,

ואני שמתי לב שדעותיך מתאימות לא לזמננו אנו,איתך הסליחה!!

הניי סולח לך, women41, בכל מקרה, וגם הוכיח אותך על טעותך.

דיעותי לא מתאימות לזממנו אנו, כך כתבת.

דיעותי הן לא הגיגי לבי או רצונות שלי, להיפך, הן עובדות אמת של החיים, שקיימות ובלתי ניתנות לשינוי לא ב"זמננו אנו" או בזמן אחר בעבר , ההווה או העתיד, אלא לתמיד.

אין אחד שיגיד  לאחר מה לעשות, אבל שכל אחד ואחת, שידעו שאף אחד לא הבטיח להם גן של שושנים, זה מה שיש, ושכל אחד ואחת שיעשו מה שהם רוצים וטוב להם, רק שיידעו שלכל דבר יש שכר ומחיר, ומי שזה לא מתאים, טוב או נוח לו, אז שיילך אל הים וישתה אותו, ואל דאגה שתו הכל, הים גדול, יש מספיק לכולם.

יש מבין.

דרך אגב...

אל תשכחי לנשום.

טוב, יופי, עכשיו יותר טוב.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

אני לא חושב שיש קשר בין השכלה אינטילגנציה לרמת הביצועים במיטה. אני גם לא חושב שאינטילגנציה רגשית קשורה לביצועים.  אם נתייחס לביצועים כפרט טכני אז מן הסתם לדעתי ניסיון וכושר גופני הם הקובעים אבל אם בביצועים מדברים על רכות עדינות רגשות ורומנטיקה אז אינטילגנציה רגשית מנצחת בגדול 

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

וואוו OK  ...מאייפה הבאתה את הפוסט הזה?........

אתה יודע מה האבר הכי סקסי בגוף?

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

לא יכלה להתאפק... הראש !!!

הכל מתחיל בראש..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

לא יכלה להתאפק... הראש !!!

הכל מתחיל בראש..

emo_45.pngemo_01.png

אינטליגנציה ריגשית בהחלט תורמת לביצעים , ועם קצת נסיון, אז בכלל מעולה. 

ביצועים במיטה לא נובעים אך ורק בפרטים הטכניים, הם בעיקר נובעים מההקשבה לגוף הפרטנרית שלצידם. 

אני לא חושבת שיש קשר בכלל בין אינטלגנציה לביצועים .  חתולי שואל , למה הכוונה ביצועים ? קאמה סוטרא? תנוחות ? אם לכך התכוון המשורר חשוב גיל וכושר !

וואוו OK  ...מאייפה הבאתה את הפוסט הזה?........

אתה יודע מה האבר הכי סקסי בגוף?

אשמח לדעת מה האבר הכי סקסי ? :) עד כמה שאני יודע זה שונה מאחד לאחד ....

פוסט מדהים של חברה מדהימה ,נכון ? תמיד טוב לדשדש ולנער קצת אבק :)

אני לא חושבת שיש קשר בכלל בין אינטלגנציה לביצועים .  חתולי שואל , למה הכוונה ביצועים ? קאמה סוטרא? תנוחות ? אם לכך התכוון המשורר חשוב גיל וכושר !

אל תחשבי ביטל ! תהיא בטוחה שאין קשר לפחות לא עבורך, לא ? :)

once you take my soule you take me all

עבור לעמוד
, , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר