חברים מה עם האישה?

בשביל טנגו צריכים שניים לאישה יש חלק לא מבוטל בסקס טוב.

זה כמו זמר ענק ללא תזמורת, המנגינה, הלמות התופים, נגינת כלי המיתר והקשת, הם אלו בגורמים לנו לפרפרים.

זה כמו שף ללא תבלינים, איך אפשר לאכול את התבשיל ללא תבלינים, ריח התבשיל פותח את התיאבון. 

לאישה יש חלק בסקס טוב, האיטליגנציה הריגשית של הגבר לא תעזור אם הפרטנרית היא קרה,לא פתוחה אבל איטלגנטית נורא.

והשאלה "האם העובדה, שהוא אינטיליגנט, מעידה שהוא גם מאהב ובעל ביצועים טובים יותר במיטה?"

נוגעת גם לבת הזוג.

תפתח בבקשה נושא חדש,יש כאן יותר מדיי דפים לעבור וחוץ מזה תככב כבעל פוסט חדש....

היי לכם

לדעתי כתבה מישהי או מישהו שאינטליגנציה רגשית היא המפתח לקיום יחסים ברמה אחרת, ולדעתי הצדק איתו\איתה

חברים מה עם האישה?

בשביל טנגו צריכים שניים לאישה יש חלק לא מבוטל בסקס טוב.

זה כמו זמר ענק ללא תזמורת, המנגינה, הלמות התופים, נגינת כלי המיתר והקשת, הם אלו בגורמים לנו לפרפרים.

זה כמו שף ללא תבלינים, איך אפשר לאכול את התבשיל ללא תבלינים, ריח התבשיל פותח את התיאבון. 

לאישה יש חלק בסקס טוב, האיטליגנציה הריגשית של הגבר לא תעזור אם הפרטנרית היא קרה,לא פתוחה אבל איטלגנטית נורא.

והשאלה "האם העובדה, שהוא אינטיליגנט, מעידה שהוא גם מאהב ובעל ביצועים טובים יותר במיטה?"

נוגעת גם לבת הזוג.

צודק בהחלט! לאישה יש חלק נכבד בביצועים במיטה.. אני חושבת שאצל האישה (כמו אצל הגבר) זה לא קשור לאינטלגנציה בכלל.

על הגבר משפיעה האינטלגנציה הריגשית מאד. אבל אצל האישה יותר חשוב שתהיה חמה.. ומאד.. משתפת פעולה ויודעת לתת לפרטנר שלה את התחושה הכי טובה. אישה גם צריכה להיות מאד משוחררת נפשית וגופנית (גבר טוב וחכם שיודע להתנהג ולקרוא את בת זוגו רק יתרום לזה..) אבל עדין להשאיר בפרטנר שלה תחושה של משהו נסתר בה, זה רק שומר על התשוקה בקשר ועל הנשיות שלה בעיניו.

זאת דעתי בכל אופן..

לפי דעתי אינטליגנט יהיה יותר טוב במיטה מסיבה שלרוב בן אדם אינטליגנט מודע לעצמו ולא יהיה מרוכז בעצמו. לרוב יופי ואינטליגנציה לא נפגשים ובחור יפה לא יהיה אינטליגנט במיוחד ומרוכז בעצמו. אישה לא יכולה להינות עם מישהו שרק רוצה להראות עד כמה הוא יפה ואישה זה רק כלי לניפוח האגו שלו. היא תמיד תיהיה משנית במיטה.

יש משהו בחיתיות של מי שדווקא פחות אינטיליגנט ! לא יודע גברים , אבל רק בשביל לענות פה....אשה שיותר "מטומטמת" יותר קרובה לעצמה ! ז"א יותר חייתית ! יותר פשוטה ולא חושבת כל הזמן על איך היא ניראית ואיך אתה תחשוב על התגובות שלה באקט......תחשבו....(אם אתם אינטיליגנטים...)

קודם כל תגדירי מזה  מבחינתך "ביצועים במיטה"?

מישהו שעושה לך טוב ונעים להיות איתו בזמן סקס,או מישהו שמז,,, לך את הצורה כמו שאת אוהבת?

ההנאה ממין מורכבת ממספר גורמים.

אגע מחלק החשוב שבהם.

1-המוח במרכיב זה שהוא החלק החשוב ביותר להנאות או לאי ההנאה מסקס. מגע יכול להתפרש כמהנה אם המוח משדר כך.

2-היכולות הפסיולוגיות כאשר לגבר/אישה יש יכולות פסיולוגיות לסקס

3-יכולת שליטה על זמן הסקס. ברור לכול כשגבר יכול למשוך את הסקס לזמן ארוך מאוד יכול לגרום אן סוף הנאות אצל בת הזוג

(במידה ולה יש יכולת פסיולוגית לכך) או לסים את הסקס בזמן שהוא מבחין שבת הזוג מאבדת את היכולות שלה להמשך.

4-האנטלגנציה רגשית שבה בני הזוג יודעים להתחשב ולקרא אחת את השני וברור מאוד שהוא משפיע גם על המוח.

ההנאה ממין מורכבת ממספר גורמים.

אגע מחלק החשוב שבהם.

1-המוח במרכיב זה שהוא החלק החשוב ביותר להנאות או לאי ההנאה מסקס. מגע יכול להתפרש כמהנה אם המוח משדר כך.

2-היכולות הפסיולוגיות כאשר לגבר/אישה יש יכולות פסיולוגיות לסקס

3-יכולת שליטה על זמן הסקס. ברור לכול כשגבר יכול למשוך את הסקס לזמן ארוך מאוד יכול לגרום אן סוף הנאות אצל בת הזוג

(במידה ולה יש יכולת פסיולוגית לכך) או לסים את הסקס בזמן שהוא מבחין שבת הזוג מאבדת את היכולות שלה להמשך.

4-האנטלגנציה רגשית שבה בני הזוג יודעים להתחשב ולקרא אחת את השני וברור מאוד שהוא משפיע גם על המוח.

לדעתי "ביצועים במיטה" זה לא רק הפעילות במיטה. הסקס מתחיל הרבה קודם.

גבר שחושב שסקס טוב מתחיל במיטה, טועה.

אף אישה לא תחכה לו על הגב (או על 4) עם חיוך וחרמנית במיטה, כאשר כל היום הוא לא נתן לה יחס, איכפתית, חיזור, מילה טובה וכו'.

לכן לפי דעתי הצנועה "ביצועים במיטה" מתחילים הרבה קודם ...

מאה אחוז נכון, מאהב טוב יודע להתיחס לאישה קודם כל מחוץ למיטה, לפרגן, לפנק, תהקדיש תשומת לב, מאהב טוב הוא זה שידע לגרום לאישה להיות מגורה עוד לפני שהוא נוגע בה, 

אני לא מבין למה את מציינת רק מאהב ... זה נכון לכל בעל וגם כל גבר שרוצה להצליח במיטה

כי ממאהב מצפים ליותר מאשר מהבעל.לכן בעצם הוא שם כי אם לא אז למה בכלל צריך אותו?

דעתי שונה משלך ...

עצם קיומו של המאהב מצביעה על כך שיש בעיה בקשר עם הבעל. הבעל לא מספק את הסחורה בהתאם לציפיות אזן מגיע המאהב.

המאהב לא יכול להחליף את הבעל בכל תחום. אם למשל הבעל הוא אבא גרוע שלא תורם כלום לחינוך הילדים או אפילו גורם נזק חינוכי. במקרה זה שום מאהב לא יעזור.

אבא טוב משפיע גם על הביצועים במיטה כי זה נותן הרגשת שיתוף, השלמה, תמיכה, הבנה של הקשר.

לכן לדעתי הציפיות הגבוהות ביותר הן מהבעל החל מהחתונה בכל תחום כאשר התחום המיני הוא אחד החשובים. 

הכל נכון, אבל אנחנו מדברים כאן על ביצועים במיטה ולא באופן כללי בחיים, ברור כשייש מאהב זה מפני שהבעל לא מספק את הסחורה - במיטה,  בתיפקוד הכללי הבעל יכול להיות אדם נהדר, אבא טוב לילדים, חבר טוב ואפילו איש סוד, אבל מה לעשות?  אחרי כך וכך שנות נישואין ושיגרה שמכרסמת בכל פינה, התפקוד במיטה איך לומר בעדינות? לא משהו, וכאן נכנס המאהב לתמונה שאמור להשלים את כל התחום הזה, והוא צריך לעשות את זה בצורה בכי מדהימה שאפשר, כי אחרת למה צריך אותו?

אני מסכים איתך בעיניין התחון המיני.

בכל זאת רציתי לדייק שאם תפקוד הבעל "לא משהו" במיטה, המאהב נכנס לא רק לתמונה אלה גם ל"פתח תקווה" ... emo_07.png

מנהל הפורום
1000+

יש משהו בחיתיות של מי שדווקא פחות אינטיליגנט ! לא יודע גברים , אבל רק בשביל לענות פה....אשה שיותר "מטומטמת" יותר קרובה לעצמה ! ז"א יותר חייתית ! יותר פשוטה ולא חושבת כל הזמן על איך היא ניראית ואיך אתה תחשוב על התגובות שלה באקט......תחשבו....(אם אתם אינטיליגנטים...)

אההההההה ??? ....

אני מאד מכבד את דעתו של כל אחד, אבל להגיד שאישה מטומטמת היא טובה יותר במיטה ? הזוי ...

אני אפתח נושא חדש ואפרט את דעתי.

מנהל הפורום
1000+

אני חמוד בעל אנטלגנציה רגשית גר ליד האוניברסיטה

אני חמוד בעל אנטלגנציה רגשית גר ליד האוניברסיטה

לא ציינת איזו אוניברסיטה.כי אנחנו בדרך.................

יש בכל הנאמר אמת אך הקשר הוא לא ישיר .... יכולה להיות ללא אינטילגנציה אך עם אטילגנציה ריגשית של נתינה והתחשבות וזה העיקר ...

אני בעל אינטלגנציה רגשית וזה נכון שיותר חשוב לנו לתת לצד השני להנות נכון שאנחנו פועלים עלפי הרגש ולא השכל לפעמים זה רע ולפעמיים זה נפלא לטנגו צריך שניים ואם בת הזוג מאהבת נפלאה השמיים הם הגבול לפעמים היופי הפנמי יותר חשוב  מחיצוני אבל אני חמוד

לדעתי "ביצועים במיטה" זה לא רק הפעילות במיטה. הסקס מתחיל הרבה קודם.

גבר שחושב שסקס טוב מתחיל במיטה, טועה.

אף אישה לא תחכה לו על הגב (או על 4) עם חיוך וחרמנית במיטה, כאשר כל היום הוא לא נתן לה יחס, איכפתית, חיזור, מילה טובה וכו'.

לכן לפי דעתי הצנועה "ביצועים במיטה" מתחילים הרבה קודם ...

מאה אחוז נכון, מאהב טוב יודע להתיחס לאישה קודם כל מחוץ למיטה, לפרגן, לפנק, תהקדיש תשומת לב, מאהב טוב הוא זה שידע לגרום לאישה להיות מגורה עוד לפני שהוא נוגע בה, 

אני לא מבין למה את מציינת רק מאהב ... זה נכון לכל בעל וגם כל גבר שרוצה להצליח במיטה

כי ממאהב מצפים ליותר מאשר מהבעל.לכן בעצם הוא שם כי אם לא אז למה בכלל צריך אותו?

דעתי שונה משלך ...

עצם קיומו של המאהב מצביעה על כך שיש בעיה בקשר עם הבעל. הבעל לא מספק את הסחורה בהתאם לציפיות אזן מגיע המאהב.

המאהב לא יכול להחליף את הבעל בכל תחום. אם למשל הבעל הוא אבא גרוע שלא תורם כלום לחינוך הילדים או אפילו גורם נזק חינוכי. במקרה זה שום מאהב לא יעזור.

אבא טוב משפיע גם על הביצועים במיטה כי זה נותן הרגשת שיתוף, השלמה, תמיכה, הבנה של הקשר.

לכן לדעתי הציפיות הגבוהות ביותר הן מהבעל החל מהחתונה בכל תחום כאשר התחום המיני הוא אחד החשובים. 

הכל נכון, אבל אנחנו מדברים כאן על ביצועים במיטה ולא באופן כללי בחיים, ברור כשייש מאהב זה מפני שהבעל לא מספק את הסחורה - במיטה,  בתיפקוד הכללי הבעל יכול להיות אדם נהדר, אבא טוב לילדים, חבר טוב ואפילו איש סוד, אבל מה לעשות?  אחרי כך וכך שנות נישואין ושיגרה שמכרסמת בכל פינה, התפקוד במיטה איך לומר בעדינות? לא משהו, וכאן נכנס המאהב לתמונה שאמור להשלים את כל התחום הזה, והוא צריך לעשות את זה בצורה בכי מדהימה שאפשר, כי אחרת למה צריך אותו?

אני מסכים איתך בעיניין התחון המיני.

בכל זאת רציתי לדייק שאם תפקוד הבעל "לא משהו" במיטה, המאהב נכנס לא רק לתמונה אלה גם ל"פתח תקווה" ... emo_07.png

emo_04.pngemo_04.png

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר