אינטיליגנציה וביצועים במיטה

מה דעתכם? האם העובדה, שהוא אינטיליגנט, מעידה שהוא גם מאהב ובעל ביצועים טובים יותר במיטה?

אני אומרת שזה בכלל לא קשור אחד לשני. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לא חושבת שזה קשור לביצועים.

מה שכן קשור לביצועים הוא רמת האינטיליגנציה הרגשית שלו,

עד כמה הוא מודע למי לכמיהות ולצרכים של מי שאיתו

עד כמה אכפת לו ממנה ועד כמה הוא רוצה למקסם את החוויה

האינטיליגנציה כן קשורה למשיכה אליו..

אני אישית נמשכת מינית רק לגבר אליו אני נמשכת גם שכלית...

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אני חושב שזה כן משפיעה. אין לי נסיון ל "ההוא" אבל כשהיא עם אינטליגנציה גבוהה, זה מאוד משפיעה לטובה במיטה. כי חצי מהקיף שבזה, הוא בשיחה שלפני.

אני חושב שזה כן משפיעה. אין לי נסיון ל "ההוא" אבל כשהיא עם אינטליגנציה גבוהה, זה מאוד משפיעה לטובה במיטה. כי חצי מהקיף שבזה, הוא בשיחה שלפני.

כמובן שאתה צודק קיסס, כשיש לך קשר עם אישה אינטיליגנטית, זה כיף לא נורמלי. ככה יש גם שיחות נהדרות עם בת הזוג ומין הסתם זה גורם לחשק יותר גדול להיות עם אחת כזאת. אבל, אני שאלתי בעיקר על ביצועים של גבר, כי אם הגבר לא מי יודע מה חזק בקטע הזה גם האישה לא יכולה לעשות הרבה. אני חלילה לא מזלזלת ביכולות של נשים, ולא מורידה מחשיבות של יכולות וביצועים של נשים. 

(גארסיה מארקס)

בכל איה קיימת המיניות מתפקידו של הגבר לסחוף את האישה ולהוציא ממנה את החושניות והמיניות שבה וליהנות מזה :)

*אישה

מה דעתכם? האם העובדה, שהוא אינטיליגנט, מעידה שהוא גם מאהב ובעל ביצועים טובים יותר במיטה?

אני אומרת שזה בכלל לא קשור אחד לשני. 

אני חושבת שאין קשר בכלל.

ביצועים טובים באים מתוך נסיון נרכש ומשיכה.

עם גבר אינטלגנטי כייף לשוחח לא בהכרח גם להנות במיטה.

כמובן שאתה צודק קיסס, כשיש לך קשר עם אישה אינטיליגנטית, זה כיף לא נורמלי. ככה יש גם שיחות נהדרות עם בת הזוג ומין הסתם זה גורם לחשק יותר גדול להיות עם אחת כזאת. אבל, אני שאלתי בעיקר על ביצועים של גבר, כי אם הגבר לא מי יודע מה חזק בקטע הזה גם האישה לא יכולה לעשות הרבה. אני חלילה לא מזלזלת ביכולות של נשים, ולא מורידה מחשיבות של יכולות וביצועים של נשים. 

אוקיי אז אהיה משתתף פסיבי בנושא הזה

לדעתי galigil צודקת וזה קשור לאינטלגנציה ריגשית.

גבר שיש לו אינטלגנציה ריגשית מפותחת, מודע לרצונות ולצרכים של זאת שאיתו, יודע לקרוא את השפת גוף שלה, את האשיות שלה ולזרום לפי זה- גבר כזה יכול להוציא מאישה את המקסימום נשיות ומיניות שבה. וזה נותן את הביצועים וההנאה הכי שאפשר.

נראה לי מספיק לאהוב ולשמועה

אני לא חושב שגבר או אישה אינטלגנים משפיעים ומושפעים בביצועים.

גבר צריך להיות רגיש מבין מתחשב ולא לחשוב רק על מה שיש לו בין הרגליים. יודע להשתמש בכל איבריו על מנת לענג את בת הזוג.

לא להתנפל היכולת לדובב, לשוחח היא חשובה מאוד טרם "הביצועים". אינטלגנציה? כן, אבל לא בשמיים.

גם גבר שאין לו "אינטליגנציה ריגשית" יכול לסגל לעצמו "דפוסי פעולה" עם נשים.

הביצועים של הגבר תלויים בניסיון שלו, כי סקס, זה מקצוע, וככל שיש לך ניסיון גדול יותר ככה אתה יותר מיקצוען.

לא חושבת שזה קשור לביצועים.

מה שכן קשור לביצועים הוא רמת האינטיליגנציה הרגשית שלו,

עד כמה הוא מודע למי לכמיהות ולצרכים של מי שאיתו

עד כמה אכפת לו ממנה ועד כמה הוא רוצה למקסם את החוויה

האינטיליגנציה כן קשורה למשיכה אליו..

אני אישית נמשכת מינית רק לגבר אליו אני נמשכת גם שכלית...

גליגיל אני מסכימה איתך לגמרי. אינטיליגנציה מאד חשובה. האינטיליגנציה אכן חשובה למשיכה אחד לשני, היא מאפשרת שיחות נהדרות, שיחות על רמה בכל נושא ונושא, ודרך השיחות והקשר הזה קורה באופן טבעי גם משיכה פיזית. 

לביצועים עצמם לא מספיקה רק אינטיליגנציה, לימודים, תעודות. בשביל להיות מאהב טוב צריך כמו שכתבת אינטיליגנציה רגשית. הבנה של האישה שאיתה הוא נמצא, איכפתיות אליה. 

(גארסיה מארקס)

אני לא חושב שגבר או אישה אינטלגנים משפיעים ומושפעים בביצועים.

גבר צריך להיות רגיש מבין מתחשב ולא לחשוב רק על מה שיש לו בין הרגליים. יודע להשתמש בכל איבריו על מנת לענג את בת הזוג.

לא להתנפל היכולת לדובב, לשוחח היא חשובה מאוד טרם "הביצועים". אינטלגנציה? כן, אבל לא בשמיים.

גם גבר שאין לו "אינטליגנציה ריגשית" יכול לסגל לעצמו "דפוסי פעולה" עם נשים.

הביצועים של הגבר תלויים בניסיון שלו, כי סקס, זה מקצוע, וככל שיש לך ניסיון גדול יותר ככה אתה יותר מיקצוען.

כשאתה אומר ש"גבר צריך להיות רגיש מבין מתחשב" זו בדיוק הכוונה לאינטיליגנציה רגשית.

אינטיליגנציה באופן כללי לדעתי לא משפיעה אלא רק על המשיכה של נשים מסויימות אליהם אך לא מחייב.

נשים ידועות באינטואיציות שלהן וכשמדובר בסתם "דפוס פעולה" הן חשות בכך וזה מוריד ברמות..אנחנו נשים ולא מכונות..וכל אישה מושפעת אחרת לכן כדי להגיע לשיאים אמיתיים ועונג עילאי קיים הצורך ללמוד את בת זוגך, לדעת את הנק' הרגישות ואת יכולת ההשפעה שלך עליה בכל מני אופנים. 

סקס זה לא מדע מדוייק או מקצוע.. וזה נכון הן לגבי נשים והן לגבי גברים.

אחד יחוש בריגוש עז מעינוג כלשהו כשאחר יחוש בנעימות בלבד או אפילו חוסר נעימות

אין כללים ברורים , מלבד נושא ההסכמה ההדדית השמים הם הגבול.

כמובן שגם לנסיון יש משקל בעניין השאלה איך משתמשים בו וזה כבר תלוי במידת הרצון של הגבר.

אם הגבר מחפש איזשהו סיפוק מייד או לחילופין לא ממש אכפת לו אז גם דפוסי הפעולה הכי "מצליחים" שלו לא ישפיעו

לעומת זאת אם אכפת לו והוא באמת רוצה להוציא מהפרטנרית שלו את המיניות המקסימאלית וכך גם הוא יהנה יותר וברמות

אזי, הוא ישקיע..ילמד אותה..ויידע בדיוק איך לענג ולהתענג איתה..כל זה אמור לבוא באופן טבעי ותלוי ברמת היחסים ..

לא חושבת שיש קשר בין השניים

דוווקא מניסיוני האינטליגנטים היו פחות טובים במיטה... אולי זה במקרה ואולי לא

לא חושבת שיש קשר בין השניים

דוווקא מניסיוני האינטליגנטים היו פחות טובים במיטה... אולי זה במקרה ואולי לא

כשלמדתי לתואר הראשון למד איתי אחד שהיו לו הרבה כינויים כמו: "לא העיפרון הכי מחודד בקופסה", "חסרים לו כמה סנוויצ'ים כדי לעשות פיקניק". הוא עשה כל מבחן לפחות פעמיים ולעיתים גם את הקורסים הוא היה עושה פעמיים (מלבד כימיה אורגנית שהוא עשה 4 פעמים).

אבל מה שהיה מיוחד בבחור הזה הוא שכל הבנות בקמפוס דיברו עליו כעל אל.

כנראה שכל מה שהיה חסר לו מבחינת "אינטיליגנציה" הוא השלים בתור מאהב

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: nooname11
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר