באיזה גיל מתחילים...

באיזה גיל מתחילים בדרך כלל לחשוב על "אהבה אסורה"? לא מדובר בגיל של בני אדם, אלא של נישואים. 5 שנים? פחות יותר. אחרי ילד הראשון???

באיזה גיל מתחילים בדרך כלל לחשוב על "אהבה אסורה"? לא מדובר בגיל של בני אדם, אלא של נישואים. 5 שנים? פחות יותר. אחרי ילד הראשון???

אין כאן גיל בכלל אלא מצב נתון.

כל אחד/ת ומצבו/ה.

באופן כללי ניתן לומר שזה מגיע כשמרגישים שחסר משהו ולא מצילחים להשלים את הפער בבית.

המשהו מתייחס לאו דווקא למין,לעתים זה גם רגשי ולפעמים שניהם יחד.

נשיקה ב...

כמו שכתבה לך  41 WOMAN היא צודקת, אין גיל אין שנים שבועות או ימים.

כשזה קורה אתה צריך לשאול את עצמך היכן טעיתי מה לא עשיתי בסדר? לפני שאתה מתחיל ב"אהבה אסורה" תנסה להתמודד בבית עם בת הזוג לנסות ולפתור את המשבר לפני שאתה מחפש פתרון בחוץ.

אל תתבלבל, הילד הראשון לוקח לך את הזמן כי השלב של להיות הורים בפעם הראשונה זה עבודה מסביב לשעון אין זמן לנוח אין זמן לעצמך.  זו לא סיבה לחפש בחוץ נהפוכו תתמודד. יש נשים שחוות משבר בהריון וגם אחרי לידה תתמוך תשקיע אל תברח היא צריכה אותך לידה וגם הילד לא פחות. הריחוק יכול לנבוע מטראומה עייפות תשישות מהתמודדות עם מצב חדש בבית.זה לא סיבה לחפש "אהבה אסורה" בחוץ.

נשיקה ב... זה שהעגת לפורום הזה ואתה חבר בו, לא אומר שאתה גם חייב ליישם את מה שאתה קורא כאן. 

היו כאלה שהגיעו לעולם הזה כמעט ממש אחרי הנישואין, יש כאלה שהתחילו הרבה אחריי. כל אחד מרגיש מתי הוא זקוק לזה. הרבה אנשים חיים עם המחסור אבל לא הולכים, או יותר נכון, לא רצים לעולם האסור.

הייתי גם ממליצה, אם תרשה לי - תעשה ותנסה את הכל, כדי לא להגיע לזה. השאר זה כבר עיניין שלך. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לא מדובר כאן על משהו אישי, סתם שאילה שתמיד שאלתי. איך אנשים מגיעים לזה והאם זה ברוב קשור לגיל של הברית או הרגל פשוט מחיים הקודמים. אני מבחינתי לא חושב שבגידה פיזית זו בגידה לכל דבר, הבגידה מסוג זה זה סתם השלמת חוסרים. אבל בגידה רגשית זו כבר עולם אחר, כאן לדעתי אין מקום לקיים ברית.

אין קשר לגיל ולכמה זמן נשואים ...

זה קשור בהרגשה, בצורך, בחוסרים וכו...

יש כאלו שמתחילים אחרי שנה ועשר שנים או אפילו בזמן החברות

אני מכיר מישהי ששכבה עם החבר הקודם שלה בזמן החתונה שלה !!!

מצד שני מכיר זוגות שלא בוגדים אחד בשני כבר 40 שנה ...

הכל קיים ... מה נכון ? זה אישי לכל אחד ואחד.

מנהל הפורום
1000+

מהשיחות שלי עם אנשים "בתחום" נראה לי שיש בכל זאת תחום שבו זה יותר נפוץ

איפה שהו בין 7-9 שנים אחרי החתונה.

אבל שוב, כמו שנכתב כבר, זה אישי ותלויי מאוד בדינמיקה בין בני הזוג

ולכן יכול להיות ביום אחרי החתונה או 40 שנה

לא מדובר כאן על משהו אישי, סתם שאילה שתמיד שאלתי. איך אנשים מגיעים לזה והאם זה ברוב קשור לגיל של הברית או הרגל פשוט מחיים הקודמים. אני מבחינתי לא חושב שבגידה פיזית זו בגידה לכל דבר, הבגידה מסוג זה זה סתם השלמת חוסרים. אבל בגידה רגשית זו כבר עולם אחר, כאן לדעתי אין מקום לקיים ברית.

גם בגידה פיזית היא בגידה לכל דבר בעיני. אולי אני מרגישה את זה כאישה, ואולי כי מבחינתי להגיע למצב כזה אינטימי עם גבר מחייב רגשות, והרבה, אבל בגידה היא כל דבר שהיתי רוצה להסתיר מבן-הזוג שלי.

ברור שצריך להסתיר גם בגידה פיזית, רק מצפון פנימי לא יגיב...

ברור שצריך להסתיר גם בגידה פיזית, רק מצפון פנימי לא יגיב...

גם בגידה פיזית וגם בגידה נפשית זה בגידה, את שניהם צריך להסתיר ובעקבות שניהם המצפון עובד שעות נוספות.. (שלי בכל אופן..)

אולי אצלך המצפון לא מתעורר כי בגידה פיזית זה אקט פיזי בלבד בעיניך, הנאה גשמית וזהו.

בעיני זה משהו שמחובר וקשור לרגש ולכן אין הבדל בין השניים.

אצלי אין מצפון כי באמת מה שחסר זה רק מגע פיזית... דברים אחרים בשפע ברוך השם. אישתי מדהימה מכל הכיוונים וצדדים :))) 

המצפון שלי נקי ... אני לא משתמש בו :)

מנהל הפורום
1000+

אצלי אין מצפון כי באמת מה שחסר זה רק מגע פיזית... דברים אחרים בשפע ברוך השם. אישתי מדהימה מכל הכיוונים וצדדים :))) 

אתה פשוט משאיר את המצפון בבית?

הכיצד??

תן כמה טיפים??

כשיש צורך רק במגע פיזי המצפון הולך לישון שינה עמוקה. קיסס נזכר כמה אישתו מדהימה וזה מקל על המצפון... emo_07.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר