זה מה שגם אני חשבתי כשנכנסתי לזה ותוך כדי החוויה..זה תמיד היה כמו ענן מרחף - הסוף הידוע מראש אך בחרנו להתעלם ולחוות ולהרגיש בעוצמות הכי גבוהות שקיימות..אך ברגע שזה נגמר הכאב כל כך הרסני שזה גרם לי לתהות..אמנם מצד אחד חוויתי אהבה גדולה מאוד..חוויה של פעם בחיים.

אך מצד שני הסבל..כמו אבל..החלמה קשה מאוד..אין רגע ביום שלא חשה בצביטות הללו בלב..וזה כבר לאחר תקופה ארוכה מאוד של "החלמה" בשלבים מתקדמים יחסית..בהתחלה הייתי ממש כמו זומבי..בלי חשק לכלום..על אוטומט..אני חושבת שכן צריך לחוות ולהרגיש אך לא לאבד שליטה..לא לאפשר לרגש לשלוט בך 

אני מבינה שאת מדברת מתוך נסיון וכאב.. אני אומנם לא התנסתי בפרידה סופית למרות שהיו מריבות קטנות ופרידות קצרות של יום יומיים- וזה היה קשה ובלתי נסבל וכמו להישאר בלי אויר. אני מתארת לעצמי שפרידה ממש כמו שאת מדברת עליה זה כואב מאד למרות שזה משהו די ידוע וצפוי מראש בקשר כזה.

אין ספק שאת צודקת ובשום מצב הרגש לא צריך לשלוט במאה אחוז, צריך להרגיש להנות ולתת לעצמנו לחוות את היופי שבאהבה, וכמובן שהאידיאל זה לדעת איך לשלוט על הרגש, אבל איך עושים את זה שמואהבים כל כך???? זה נשמע יפה ונכון והכי טוב בתיאוריה, אבל במציאות זה קצת יותר קשה לישום, מבחינתי בכל אופן..

הייתי כזו שההיגיון שולט בה מעל הרגש עד שהכרתי אותו..אז הכל השתנה..גיליתי על עצמי שאני הכי לא שולטת..היגיון כאילו לא קיים..הרגש מוביל אותי..כנראה שעד שהכרתי אותו לא הרגשתי באותן עוצמות כפי שחשתי כלפיו

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

תמיד עדיף לאהוב ולהנות.

אהבה אמיתית היא אהבה שמענגת. אחרי שנהנים והרגש מתחיל לכאוב חייבים לשחרר כי זו כבר לא אהבה.

כמובן שעדיף לאהוב למרות שבאופק יהיה כאב.

החיים הם לא פיקניק ...

מנהל הפורום
1000+

זה מה שגם אני חשבתי כשנכנסתי לזה ותוך כדי החוויה..זה תמיד היה כמו ענן מרחף - הסוף הידוע מראש אך בחרנו להתעלם ולחוות ולהרגיש בעוצמות הכי גבוהות שקיימות..אך ברגע שזה נגמר הכאב כל כך הרסני שזה גרם לי לתהות..אמנם מצד אחד חוויתי אהבה גדולה מאוד..חוויה של פעם בחיים.

אך מצד שני הסבל..כמו אבל..החלמה קשה מאוד..אין רגע ביום שלא חשה בצביטות הללו בלב..וזה כבר לאחר תקופה ארוכה מאוד של "החלמה" בשלבים מתקדמים יחסית..בהתחלה הייתי ממש כמו זומבי..בלי חשק לכלום..על אוטומט..אני חושבת שכן צריך לחוות ולהרגיש אך לא לאבד שליטה..לא לאפשר לרגש לשלוט בך 

אני מבינה שאת מדברת מתוך נסיון וכאב.. אני אומנם לא התנסתי בפרידה סופית למרות שהיו מריבות קטנות ופרידות קצרות של יום יומיים- וזה היה קשה ובלתי נסבל וכמו להישאר בלי אויר. אני מתארת לעצמי שפרידה ממש כמו שאת מדברת עליה זה כואב מאד למרות שזה משהו די ידוע וצפוי מראש בקשר כזה.

אין ספק שאת צודקת ובשום מצב הרגש לא צריך לשלוט במאה אחוז, צריך להרגיש להנות ולתת לעצמנו לחוות את היופי שבאהבה, וכמובן שהאידיאל זה לדעת איך לשלוט על הרגש, אבל איך עושים את זה שמואהבים כל כך???? זה נשמע יפה ונכון והכי טוב בתיאוריה, אבל במציאות זה קצת יותר קשה לישום, מבחינתי בכל אופן..

הייתי כזו שההיגיון שולט בה מעל הרגש עד שהכרתי אותו..אז הכל השתנה..גיליתי על עצמי שאני הכי לא שולטת..היגיון כאילו לא קיים..הרגש מוביל אותי..כנראה שעד שהכרתי אותו לא הרגשתי באותן עוצמות כפי שחשתי כלפיו

תמיד אומרים לי זה לא יקרה .....אבל כשזה קורה אז זה קורה ובגדול!!!!

ואני מאמין כי יבוא לך משהו עם עוצמות יותר גבוהות פשוט תהיי חזקה ואולי תני ככה בקצרה או אפילו בארוכה  על מה למה את כואבת ולמה זה נגמר?

ואני בטוח כי עכשיו את יותר חכמה ומקווה שלקחת כמה לקחים מהקשר ולכן הפעם הבאה תהייה יותר עוצמתית אבל שוב אף אחד לא מבטיח כי זה לא יגמר ויכאב שוב ....

ואני מאמין שכל הדברים ובעיקר הטובים נגמרים מהר אבל משאירים ברוב הפעמים טעם של עוד .....

מהרגע הראשון היה ביננו חיבור חזק מאוד, נכנסנו לקשר הזה מתוך מודעות מלאה שנכאב בסוף.

בכל זאת החלטנו להמשיך, לא יכולנו לסרב לרגש העז הזה..

הרגשתי אליו מה שלא הרגשתי לאף אחד אחר מימיי..

זה נגמר בגלל שהוא החליט לעשות שינוי בחייו ולהתמקד במשפחתו.

הגיע למצב שבו לא מסוגל לתפקד מינית עם אישתו וזה תסכל אותו.

אני כואבת על כך שנגמר..על העובדה שאותו אדם שאיתו הייתי בקשר אינטנסיבי (כמו בעל שני) לא יהיה חלק מחיי יותר..

בתחילה הגעגועים היו עצומים..הגעתי למצב שלא נהנית מכלום ולא מוצאת עניין בשום דבר..בסבל וכאב תמידי בכל שניה ביום..

היום אני כבר בהשלמה עם המצב..הזמן באמת עושה את שלו וזו לא סתם קלישאה..

היום זה כבר עניין של זיכרון שחרוט בלב..של נוסטלגיה משהו..מתגעגעת לתחושה של לאהוב ולחוש נאהבת..

זכרונות יפים הם חלק מהיופי של החיים.

זכית !

מנהל הפורום
1000+

אכן זכיתי לאהוב..:)

אכן זכיתי לאהוב..:)

וזכית גם להיות נאהבת.. שזה המון... :)

נשים יקרות.

הרגש שלכן ניתן לשליטה, ולא כמו שאתן חושבות ואוהבות לפרש זאת, שכך ברא אותכן הטבע, אלא, כך עם עליית המגמה של מעמד האישה, הרגלתן את עצמכן לסוג של התמכרות לרגש, שכבר אין לכן שליטה עליו, וזה נהיה כמו סם, שהחברה בכל העולם משלמת עליו מחיר כבד.

אתן יכולות לשלוט על הרגש שלכן, אבל אתן לא רוצות בזה, כי יותר נוח לכן לחיות ככה.

סליחה על הכנות.

תודה.

נשים יקרות.

הרגש שלכן ניתן לשליטה, ולא כמו שאתן חושבות ואוהבות לפרש זאת, שכך ברא אותכן הטבע, אלא, כך עם עליית המגמה של מעמד האישה, הרגלתן את עצמכן לסוג של התמכרות לרגש, שכבר אין לכן שליטה עליו, וזה נהיה כמו סם, שהחברה בכל העולם משלמת עליו מחיר כבד.

סליחה על הכנות.

תודה.

אני מבינה שבעברך היית אישה וידעת לשלוט על הרגש.

כל הכבוד שידעת להתגבר על כל מכשולי הדרך ועכשיו אתה גם יודע איך מרגיש הצד השני.

אתה מקרה מיוחד!!!

נשים יקרות.

סליחה על הכנות.

תודה.

אתה מקרה מיוחד!!!

BIG LIKE !!!!

נשים יקרות.

סליחה על הכנות.

תודה.

אתה מקרה מיוחד!!!

BIG LIKE !!!!

emo_01.png

emo_50.png

רינגו,אתה מתקפל?

כן.

קודם כל אי אפשר עליכן.

דבר שני, גם אין עליכן.

הכי חשוב, לפחות בשבילי, שאוהב אתכן יותר מכל דבר בעולם,

שבלעדיכן לא רואה סיבה לחיות.

emo_14.pngemo_14.pngemo_14.png

emo_50.pngemo_50.png