כותבת לראשונה בפורום

היי לכולם

גם אני נמצאת באהבה אסורה ומאוד נהנת מהאהבה הזו,

נחמד לראות שלא שופטים אחד את השני,

לראשונה כותבת בפורום,אך גלשתי לא מעט בפורום,

מאוד אוהבת לקרוא את הבדיחות הכחולות,רובן מצחיקות בטירוף.

היי

נעים להכיר אותך

בהצלחה   emo_39.png

emo_91.png   shirly  

היי לכולם

גם אני נמצאת באהבה אסורה ומאוד נהנת מהאהבה הזו,

נחמד לראות שלא שופטים אחד את השני,

לראשונה כותבת בפורום,אך גלשתי לא מעט בפורום,

מאוד אוהבת לקרוא את הבדיחות הכחולות,רובן מצחיקות בטירוף.

תתחילי להיות אקטיבית ולא רק פסיבית.

תני גם טיפים זה מאוד עוזר לכולנו כאן,אחד לומד מהשני.

להיות אקטיבית ולתת עצות אני לא ממש יכולה,זו פעם ראשונה שאני נמצאת בסיטואציה כזו,

מה שכן אני יכולה להגיד שאני מציעה לנסות לברוח מאהבה אסורה כמו מאש,זה מאוד מהנה אך יכול לעלות ביוקר:

מבחינה רגשית ואף בחיי הנישואין.

אני נכנסתי לזה מתוך עצבות וייאוש מחיי האישיים,היום אני מאושרת,אך יודעת שאהבה זו תגמר אני נותרת עם לב שבור.

להיות אקטיבית ולתת עצות אני לא ממש יכולה,זו פעם ראשונה שאני נמצאת בסיטואציה כזו,

מה שכן אני יכולה להגיד שאני מציעה לנסות לברוח מאהבה אסורה כמו מאש,זה מאוד מהנה אך יכול לעלות ביוקר:

אני נכנסתי לזה מתוך עצבות וייאוש מחיי האישיים,היום אני מאושרת,אך יודעת שאהבה זו תגמר אני נותרת עם לב שבור.

בוקר טוב וברוכה הבאה שרית. 

את צודקת במה שאת כותבת, נכון שאהבה אסורה מאד מהנה ועושה חשק לחיות, אבל גם מאד מסוכנת. כשהקשר הוא טוב וקרוב מין הסתם הרגש מתחיל לעבוד והרי ידוע שכל קשר שיהיה טוב כמה שיהיה בסופו של דבר נגמר ונשארים עם כאב. ובכל זאת ולמרות הכל, עדיף להרגיש את הרגש הזה שנקרא אהבה, מאשר לחיות בלי... 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

שרית,אין מה לחשוב על המחר ,היום הרווחת את האושר מן האהבה האסורה.

תקחי בחשבון שאכן יום אחד זה יכול להגמר אבל היום הרווחת.

שרית שלום וברוכה הבאה,

את יכולה לראות שאני גם הייתי עד לא מזמן בקשר אסור שהסב לי הרבה אהבה, רוגע, אושר והרגשה של סיפוק רגשית, מינית, הרגשתי אהובה ומוחמאת, מחוזרת מאוד וגם הרגשה שאני מאוד רוצה להעניק לו ולפנק...

אבל היות ואני גרושה שרוצה עתיד והוא נשוי  גם לי היה ברור שזה קשר שיגמר, עם כל האהבה הגדולה שהייתה....

נהנתי תקופה של שנה וןהתעלמתי מהרבה עובדות ומכל הסיכונים שמסביב כי הייתי קשורה אליו בדם, מאוהבת בטירוף בבן אדם, נפרדנו וחזרנו כמה פעמים.....עד שזה נגמר סופית.אני הייתי עם שברון לב וכל האושר הפך לעצב גדול. לתסכול עצום והחמצה.

אני גם בדיעה כמוך לנסות להימנע מקשר כזה, בסוף באמת נשארים עם שברון לב ואכזבה, ומשהו משתבש.

אני הייתי בסרט הזה שנה שלימה, יכולתי להמשיך איתו עוד כמה שנים / חודשים, להתעלם ממה שיש עקום ולהמשיך איתו, ולהיתקע בקשר שלא יוביל אותי לשום מקום.

למרות זאת, אני מציעה להתרחק כמו מאש מקשר כזה, לצד האהבה והיציאה מהשיגרה, יש כאב לב והרגשה של "בצד"

לא הבנתי אבל אם את נשואה? פנויה?

ממני, אליך

נשואה+שתי בנות מהממות+התוספת המעניינת שעליה סיפרתי.

בוקר טוב וברוכה הבאה שרית. 

את צודקת במה שאת כותבת, נכון שאהבה אסורה מאד מהנה ועושה חשק לחיות, אבל גם מאד מסוכנת. כשהקשר הוא טוב וקרוב מין הסתם הרגש מתחיל לעבוד והרי ידוע שכל קשר שיהיה טוב כמה שיהיה בסופו של דבר נגמר ונשארים עם כאב. ובכל זאת ולמרות הכל, עדיף להרגיש את הרגש הזה שנקרא אהבה, מאשר לחיות בלי... 

מסכימה איתך..

אני יודעת שהקשר האסור נתן לי כח וחשק לחיות אחרת, טעם אחר לכל דבר, אהבה ברמות שלא הכרתי, וגם אם מתי שהוא זה יגמר- ולמרות שאנחנו תקופה ארוכה ביחד ואני לא רואה את עצמי בלעדיו, אני יודעת שבסוף זה יגמר, ומפחדת מזה כל יום- ולמרות הסיכון העצום שיש בזה והסיכון לחיי הנישואים, זה שווה!

כי אני יודעת שגם אם זה יגמר וגם אם יהיה לי מאד מאד קשה להמשיך הלאה, אני לא יתחרט שזה קרה לי, כי מבחינתי עדיף להרגיש אהבה באמת אפילו פעם אחת בחיים, מאשר לחיות בלי לדעת את היופי שבזה בכלל..

אז שיהיה לך המון הצלחה שרית.. לך ולכולנו!

רק להבהיר את מה שכתבתי מקודם: אני לא חושבת שקשרים אסורים זה משהו חיובי, או משהו שצריך לעודד ולחפש אותו.

אבל אם זה כבר קרה, ואם כבר מרגישים ונמצאים בתוך זה (כל אחד והסיבות והדרכים שלו, ולא מתפקידנו לשפוט אף אחד..) אז לפחות להנות מזה כמה שיותר! להנות מהריגוש מהיופי מהקשר מהאהבה, ולזכור שזה לא משהו קבוע, ונגמר בסוף (זה חוסך כאבי לב בסוף הדרך).אבל עדין שווה את האהבה ואת היתורונת שבזה..

מסכימה עם כל מי שכתבה לך שצריך להנות מהרגע ומהאהבה הקיימת ולא להתעסק בעתיד.

לא מבינה איך מישהו בוחר לחיות ללא אהבה וגם אם היא לזמן קצר. הדברים הטובים שהאהבה מביאה איתה שווים הכל.

תהני מכל רגע בלי להסתכל אחורה וקדימה

בהצלחה emo_01.png

ברוכה הבאה שרית,

אכן כאן לא שופטים, הלא מי אנו שנשפוט? את כרגע נמצאת בקשר של אהבה אסורה תלמדי להפיק את המירב נולדנו בשביל לחיות וחיים בשביל לההנות.

תשמרי על המשפחה וכמו שאמרת שתי בנות מקסימות מאחל לך שתדעי לההנות משתי העולמות מבלי לפגוע בבנות.

בהצלחהemo_02.png 

שרי יקירתי, כל מי שנמצא בקשר אסור, יודע למה הגיע לזה, כל אחד וסיבותיו הוא, 

תהני מכל רגע כל עוד את יכולה, אבל תמיד תזכרי להתכונן ליום שאחרי, זה יכול לבוא בועד חודש או בעוד עשר שנים,

גם אני נמצאת כרגע בקשר כזה בפעם הראשונה, הכי חשוב זה לשמור על הכללים ולהזהר, חוץ מזה, תעשי חיים, תנצלי כל רגע, 

שלום

אהבה אסורה   מהנה  מוציאה מהשיגרה   נעים  להרגיש   מחוזר ומאוהב   והסיכון שבדבר  מהנה

אבל אים הכול מיתגלה ויש לשלם מחיר  שזה גרושין בעיקר  אז למה דווקא אז  מרגישים שהכול חרב 

והסביבה  לוחצת ומרכלת   למה דווקא אז יש פיק ברכיים  אים היה אומץ  אז שיהיה   עד הסוף אבל זה לא כך

תשובות  מנשים

שלום

אהבה אסורה   מהנה  מוציאה מהשיגרה   נעים  להרגיש   מחוזר ומאוהב   והסיכון שבדבר  מהנה

אבל אים הכול מיתגלה ויש לשלם מחיר  שזה גרושין בעיקר  אז למה דווקא אז  מרגישים שהכול חרב 

והסביבה  לוחצת ומרכלת   למה דווקא אז יש פיק ברכיים  אים היה אומץ  אז שיהיה   עד הסוף אבל זה לא כך

תשובות  מנשים

נירו,אתה יכול לשאול שאלה קונקרטית ולא לספר סיפורים כאן.

לא הבנתי דבר.באמת שניסיתי..

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר