היי....אני רוצה לעדכן אתכם :

דבר ראשון תודה לכם שלא שפטתם אותי ותודה שיש מקום שיכולים להבין.

שלא תבינו, אני מאוד כועסת על עצמי שנתתי לעצמי להיכנס למערבולת אהבה אסורה כזאת, אבל נסיבות חיי הובילו אותי לשם, ללא הצטדקות כמובן אבל החולשה שלי ניצחה פה.

אז לעדכון: לאחר שעדכנתי אתכם במה שנאמר בשיחה האחרונה שלי איתו,הוא התקשר אלי במוצ"ש דיברנו על כך שהוא לא יכל לענות לי בשישי כי היה בבית, עם משפחתו.

דיברנו ובמהלך השיחה שאלתי אותו, כדי למשוך את תשומת ליבו והתייחסות, אם הוא חשב עלי במהלך הסופ"ש, בפשטות הוא אמר לי שלא חשב, רק שהת'קשרתי, הוא חשב על הסיבה שהתקשרתי (כאילו שזה דבר נדיר.....) בכל מקרה אני נפגעתי מזה והראתי לו שהתעצבנתי מהקרירות הזאת.

הוא הרגיש שהתעצבנתי ועוד שאל אם התעצבנתי מזה, אמרתי לו שהוא מעצבן מאוד מהתשובות המעצבות שלו, ונפגעתי ושנדבר כבר, וזהו סגרתי את השיחה.

כמה ימים לפני כן אמרתי לו שאני אוהבת אוהבת אותו הכי בעולם, אבל אני לא אתן לו לדרוך עלי בחיים, לא עוד!!

אני לא הרמתי לו טלפון, ולא חצי טלפון, הוא גם לא הרים ואחרי שבוע....

אחרי שבוןע הבן אדם נזכר שאני קיימת וכתב SMS: "סחטין שאת מחזיקה מעמד, כל הכבוד!" אני התעצבנתי כ"כ : כאילו מי אתה חושב את עצמך? והשבתי לו בהודעה שאני לא מבנה על מה הוא דבר....

אח"כ כתבתי לו שמי שמזלזל בי אין לו מקום בחיים שלי והוא לא שווה יחס....

ואז הוא התחיל להאשים אותי בהאשמות שבחיים לא חשבתי שהוא ירד לרמה כזאת.....של פגיעות באגו המנופח שלו. לא האמנתי שהבן כזה, לא ראיתי בו עד עכשיו את הצד הזה, הצד הרע והאגואיסט משהו...

הוא הפך את כל הקערה על פיה, אמר שהוא נפגע ושאני יהלום עבורו כי הוא מאוד אוהב אותי ובטיפשוטו אני ברחתי לו בין הידיים ויצאתיעם אחרים.

שהוא אוהב אותי מאוד ושכל פעם שסיפרתי לו שאני מנסה לצא  פה ושם עם אחרים, כאב לו מאוד והא היה מרוסק מזה ...ועוד האשמות כאלו ואחרות.

השיא הגיע שהוא הוציא מהפה שלו את המילה שאני בגדתי בו, ולא תמיד סיפרתי לו שאני מנסה עם אחרים. וזה נכון אבל רק בגלל שלא רציתי לפגוע בו....

אמרתי לו שהייתה לו אפשרות בחירה, יכלנו להיות ביחד כי גם ככה רע לו והוא מתכוון במוקדם או במאוחר להתגרש...

התפלאתי על הדברים שהוא אמר וכאילו הפנה הכל עלי...הכל אני אשמה, אני בגדתי והכל אני הרסתי... לא האמנתי למשמע אוזני.. זה לאאאא הבן אדם שאני הכרתי ואהבתי כ"כ.

כששאלתי אותו למה רק עכשיו הוא אומר לי את הכל הוא ענה לי שהוא גבר וככזה, הוא לא מראה חולשות...

הזכרתי לו שמרוב שהוא "אוהב " אותי, הוא לא טרח אפילו לעשות אאותי מאושרת ביום ההו7לדת שלי, אפילו לא קיבלתי ממנו פרח שאהיה מאושרת שאהוב ליבי טורח לשמח אותי ולעומת זאת בחג פסח קנה לאישתו בושם. והפעם גם התכחש לזה ואמר לי שהוא סיפר לי רק כדי לנסות אותי ולשמוע את תגובתי.....

אני כועסת על עצמי מאוד ויותר מכך, מרגישה שהוא כ"כ לא שווה אותי, את המאמץ שלי להשקיע בו או ב"קשר" הזה..כל הכאבי לב האלו....למההההה? מה הייתי לא בסדר איתך שזה מגיע לי......

בכל אופן אנחנו כבר 3 שבועות לא בקשר, אני בקשר עם מישהו אחר שחולה עלי מאוד ומשקיע בי בטירוף.....משהו נדיר באנמת.

אבל לא מפסיקה לחשבו עליו ועל השיחה האחרונה שלנו.....מציק לי שהוא אפילו לא שווה את זה ובכל זאת יש לי עדיין זכרונות טובים ומתוקים ממנו שלא נעלמים מהר.

תודה על ההקשבה ואשמח לתגובות..

אני

תשאירי את הקשר הישן בזכרונות נעימים וזהו.

תפתחי דף חדש,אבל קודם תסגרי את הדף הקודם.

תני סיכוי לקשר החדש ותלמדי להעריך את הטוב שיש עכשיו ולא את הרע שחוית.

וומן יקרה, את צודקת בהחלט, מעריכה כל רגע שאני איתו, הוא מקסים.

אבלקשה לי לשכוח אהבה גדולה שלא מומשה עד תום.....ושנגמרה לא יפה..

אני

אהבה גדולה שלא מומשה עם הגבר שלא מגיע לו את שהענקת לו?

תשקיעי בקשר החדש וגם בו תחוי אהבה גדולה ואולי אף גדולה יותר מזו שידעת בעבר.

אני גם חושבת שאת צריכה להניח לעבר ולהתמקד בהווה

אם טוב לך עם הבחור החדש תתמקדי בזה ותתעסקי רק בו ובכייף שלכם ובכל מה שהוא עושה לך ובשבילך.

תני לעבר להישאר בעבר ואל תחשבי על מה לא היה ומה לא מומש כי מחשבות לא יביאו אותך לשום מקום.

תחשבי על זה ככה, מה שקרה היה צריך לקרות והכל קורה לטובה (גם אם זה לא נראה כרגע)

פשוט תצעדי קדימה מבלי להסתכל אחורה עם כמה שזה קשה והזמן יעשה את שלו וזה יהפוך להיות הרבה יותר קל

בהצלחה חמודה

לפי דעתי תגידי תודה לחיים שזימנו לך אהבה חדשה, וגבר שמשקיע ואוהב אותך כמו שמגיע לך, תנסי לזרום איתו ולשכוח מה היה או מה היה יכול להיות עם האחר.. זה קשה, אבל כמו כל דבר בחיים.. ושווה לגמרי את המאמץ!!

בהצלחה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר