במילה אחת - מחפשת את כריסטיאן גריי - מ- 50 גוונים של אפור emo_02.png

טלטל,מה שיש בספר לא קיים במציאות!!!ספרים וחיים לא דבר אחד הם!!

אני חושבת שלנסות 'להגדיר' מה התכונות של המאהב הפוטנצילי לגמרי מצמצם את האפשרויות, ולפעמים גם משנה לנו את הנקודת מבט על אחרים- וחבל.

יכולה להיות למשל אישה שתגדיר מבחינתה גבר לא רגיש כמשהו שלא בא בחשבון,  אבל יכול להיות מאד שיש גברים שאומנם לא מתברכים ברגישות יתרה אבל יש להם כל כך הרבה תכונות נפלאות שמאזנות את העסק.

לכן לפי דעתי הכי חשוב והבסי להכל זה: כימיה!!!!!!!! והמון!!!!!!!!! ותקשורת והבנה...

כל השאר (מראה חיצוני, תכונות אופי) מתגמדים שיש בסיס טוב לקשר. והרי סופו של דבר זה לא קשר לנישואים, ככה שאפשר להחליק ולהתעלם מכמה דברים גם אם הם לא מושלמים לפי החלומות שלנו.

אני חושבת שלנסות 'להגדיר' מה התכונות של המאהב הפוטנצילי לגמרי מצמצם את האפשרויות, ולפעמים גם משנה לנו את הנקודת מבט על אחרים- וחבל.

יכולה להיות למשל אישה שתגדיר מבחינתה גבר לא רגיש כמשהו שלא בא בחשבון,  אבל יכול להיות מאד שיש גברים שאומנם לא מתברכים ברגישות יתרה אבל יש להם כל כך הרבה תכונות נפלאות שמאזנות את העסק.

לכן לפי דעתי הכי חשוב והבסי להכל זה: כימיה!!!!!!!! והמון!!!!!!!!! ותקשורת והבנה...

כל השאר (מראה חיצוני, תכונות אופי) מתגמדים שיש בסיס טוב לקשר. והרי סופו של דבר זה לא קשר לנישואים, ככה שאפשר להחליק ולהתעלם מכמה דברים גם אם הם לא מושלמים לפי החלומות שלנו.

מה כוללת כימיה בתוכה??לא תכונות אופי אלא כל המרכיבים שיש במעבדה,כמו מינרלים,תרכובות כימיות וכד'.

נכון שאצל כל אחד מאיתנו המצב מתפרש אחרת,כי כל אחד מאיתנו הוא עולם ומלואו.

מהו בסיס טוב לקשר?

מה כוללת כימיה בתוכה??לא תכונות אופי אלא כל המרכיבים שיש במעבדה,כמו מינרלים,תרכובות כימיות וכד'.

נכון שאצל כל אחד מאיתנו המצב מתפרש אחרת,כי כל אחד מאיתנו הוא עולם ומלואו.

מהו בסיס טוב לקשר?

בסיס טוב לקשר זה כימיה,  ולהגדיר לך מהי כימיה... אני ממש לא יודעת איך.. אולי גדולים ממני יצליחו..

לא נראה לי שאפשר להגדיר את הדברים האלה לא? זה פשוט משהו שמרגישים.. ואני אישית לא אוהבת לכלוא רגשות בהגדות, זה מוריד מהיופי שלהם..

גם לא בוחרים במי להתאהב ומימלא להגדיר תכונות לא עוזר בעיני, כי זה משהו שפשוט בא מהלב, ואין לזה הרבה הסברים מתקבלים על הדעת..

שהיתי ילדה תמיד רציתי להתאהב בגבר שהוא גבוה, נאה,רגיש מאד, מתחשב וחושב על כולם,אומר מה שצריך מתי שצריך, חרוץ,אוהב מאד לבלות ולהנות וכ'ו. (ואז, להבדיל מהיום- היתי מאד ברורה ברצונות שלי..) ופתאום התברר לי שבלי שליטה ובלי רצון התאהבתי בגבר שלא עונה לקריטריונים האלה, ובעיני הוא מושלם וטוב ואני מאושרת עד הגג שאני איתו. ומה היה הבסיס לקשר הזה? כימיה טובה, והרבה, התחושה הזאת של להסתכל לו בעיניים ולהרגיש הכי שלמה, ולדבר ולהרגיש שהצד השני מבין בלי הרבה הסברים, ועוד הרבה תחושות- אבל זה תחושות שאני הרגשתי, וזה נראה לי משהו שמשתנה מאדם לאדם, ככה שלא יודעת איך (ואם אפשר בכלל..) להגדיר כימיה.

מקווה שהיתי ברורה..

בר,אני אנסה לפשט את העניין.

קודם כל כימיה נוצרת לפני הרגשות.זה הסיפתח של היחסים וכדי שזה יהיה קל יותר לדעתי כימיה זה בעצם אנרגיה חיובית באוויר שמתקיימת בין שני אנשים,לכן קשה להסבירה.אני לא קושרת אותה לרגשות בכלל.כלומר באותו הרגע מה שאנו רואים ומרגישים מתורגם להרגשה טובה שאנו חשים באותו הזמן.

רגשות נבנים מחוויות משותפות שחווים האנשים .

מאהב או מאהבת   חברה  צריך   לזכור  שמחפשים אצלו את מה שאין בבית

ווגם זה עיניין זמני   כי אחרכך מתגלה   בן האדם האמיתי  כפי שהוא בבית

לכן  צריך שזה יהיה זמני וישר לריגוש הבא

המאהבת הפוטנצאלי צריכה להיות אחת שאפשר לספר לה הכל גם אם יש לך קשיים ופחדים.

המאהבת הפוטנצאלית צריכה להיות אחת ששומרת סוד ולא גורמת למבוכה (שולחת מיסרון בזמן שאתה עם כל המשפחה באוטו).

היא עצמה צריכה להיות פתותחה עם המון חוש הומר וסבלנות.

וכמובן ההפך ממה שיש לנו בבית כי אנחנו חייבים להתרגש לקראת פגישה עם המאהבת ולא להרגיש שחזרנו למגרש המוכר.

באמת חשוב מאוד לדעת לקבוע את הגבולות הללו על מנת לא לסבך את העניינים ..

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

אני למשל, רוצה לראות בה קודם כל מימוש פנטזיות, ורק אחר כך דיסקרטיות, נעימות, הומור בלה בלה בלה...

קיס ... אתה בן 16 ?

מנהל הפורום
1000+

אני למשל, רוצה לראות בה קודם כל מימוש פנטזיות, ורק אחר כך דיסקרטיות, נעימות, הומור בלה בלה בלה...

ואם מימוש הפנטזיות יעלה לך ביוקר בגלל חוסר הבנה שלה בדיסקרטיות? emo_08.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

ואם מימוש הפנטזיות יעלה לך ביוקר בגלל חוסר הבנה שלה בדיסקרטיות? emo_08.png

לא חושבים על דיסקרטיות במצבו של קיס אלא רק על פנטזיות ומימושן.

לא, אני קצת יותר :) אבל עצם הבגידה מימוש משהו, מילוףאי חסר... כך שכל השער אחר כך. קודם מוציאים מישהיא שאיתה צרצה אחר כך חושבים על איך!

לא, אני קצת יותר :) אבל עצם הבגידה מימוש משהו, מילוףאי חסר... כך שכל השער אחר כך. קודם מוציאים מישהיא שאיתה צרצה אחר כך חושבים על איך!

אני מציעה קודם כל כיתת עברית נכונה ואחר כך באמת הכל...

מסכים, אבל לא בכבנתי לחפש כאן מישהיא סתם חולק בחוויות שלי והיתנהגות במצבים מסויימים. :)))) עיברית שלי מודע לא משהו

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר