המטרה היא בסך הכל לאכול את הפרי האסור .

כלומר להנות ואני משאר שכולם מכוונים לסקס שאין בבית .

מימוש פנטזיות בצורה הדדית -כמובן שגם פה יש שיתוף פעולה ולא הנאה חד צדדית.

תלותיות וחופשיות קל מאד לגלות -שיחות דחופות מחויבות לקשר גורם לאנשים לברוח את זה יש להם בבית.

לפי דעתי אישה עצמית שחיה את חייה ואת סדר היום שלה ובין לבין בורחת כדי להשתובב זה הדבר האידיאלי.

מאהבת  היא אחת שיודעת מה טוב למאהב שלה וגורמת לו להרגיש שבאותו שניה אין כמוה בעולם.....ואין כמוה בעולם בזמן שהיא נותנת את כולה בחוייה של סקס מטורף שאומר לה ולו לשניה אחת את הורגת אותי ....מטריפה אותי...זה השלל שרומן אסור המילים והפיתוי אז רומן אסור שיהיה אבל כל עוד אף אחד לא ניפגע המים ימתוקוווו...........בסופו של דבר כל אחד חוזר לביתו בהרגשה שהוא   הכי טוב.....אז מה איכפת כמה ולמה.....?

למה אף אחד לא כותב על מאהב פוטנציאלי??

כל הגברים מתלוננים רק על תלותיות של האסורות שלהם ותו לא.היא צריכה להיות קשובה,אכפתית בקיצור בובה שותקת!!(כזו שמנפחים כשזקוקים לה ומרוקנים את האוויר כשהופכת להיות מיותרת).

אין דרישות ממאהב רק ממאהבת?.

גם כאן קיימת אפלייה לצערי.

הרי בסופו של יום לכל מטבע שני צדדים.

לאישה - שאני רוצה בחיי:
>> אני חושב לפעמים כמה חבל
שכל החום האנושי .יכולת האהבה
>> והנתינה.חוכמת ושמחת החיים.

>> {ועוד דברים טובים המצויים בי}[ מתבזבזים לריק רק מפני שאת -

>> עדיין אינך יודעת על קיומי.
>> נכון- יש לי חלק בחוסר
הידיעה שלך .כנראה שאני לא מחפש אותך
>> בלהיטות גדולה מידי.

>> למרות היותי גבר בשל. עצמאי באופיי. ומצליח בחיי. אני מאמין

>> שאלוהים כפי שאני מביון אותו
>> ברא אותנו שונים זה מזה אך
שווים זה לזה.
>> כדי שכל אחד מאיתנו יעשה את חלקו בקיום המשותף שלנו. אני רוצה
>> שאת תחזרי אחריי
>> ואת יודעת מה?
>> גם
שתפתחי לי את דלת המכונית .ובכל זאת -אני מחפש אותך כשאני
>> הולך

>> למסעדה.להצגה .או לסרט. כשאני מסתובב בים או בבריכה.עם חברים.

>> כשאני שר בערבי קריוקי. או סתם כשאני נמצא בחברה נעימה ומעניינת

>> של אנשים נבונים.
>> כשאני מתלבש יפה {ונראה לא רע} ורוקד
במסיבות.ושומע קול נשי
>> נעים אומר משהו כן.
>> חם פתוח
.אמיתי או חכם..אני מרים את העיניים האם זו את?
>> ואני יודע שאת די -
דומה לי בשנות הפריחה והבשלות שלך
>> כשמאחורייך
>> מערכת
זוגית אחת -שתמה
>> מסיבה כל שהיא.
>> היחסים שהיו לך בודאי
ביגרו אותך מספיק. את כמוני אוהבת את
>> החיים .ואת חייך שלך בפרט.

>> מצליחה ושלימה עם עצמך. אוהבת חברה.ולא חוששת לחיות לבד. או

>> בשניים. את אחראית.משכילה. חילונית.גלוית לב .
>>
אסתטית...ואני יודע שהמגע הגופני בייננו יהיה
>> נהדר ומשלים. כן גם זה
חשוב לי.
>> ואם את האישה האמיתית שלי.הרי שאת מאמינה בחברות. גם באהבה

>> ובזוגיות.
>> אינך חוששת ממרחקים או מקריירה .ואת מוכנה
להשקיע בקשר אם הוא
>> טוב.
>> אני יודע שתכבדי את העצמאות שלי
ותיתני ליחד שלנו לצמוח
>> לאט.בצורה בוגרת בשלה ובטוחה.
>>
והכי אני יודע שגם את כמוני יודע שיום אחד את תגיעי.וכשאני
>> אשמע קול
נשי אומר משהו
>> שנון כן אמיתי או חכם.ואת תישאי עיניים סביב.וכשהמבטים
שלנו
>> יצטלבו.נדע שמצאנו אחד את השני.
>> אז מה עושים עכשיו
עם כל מה שאני יודע -וגם את יודעת?
>> אם את טיפוס של מנצח שאני חושב
שאת- אני בטוח שעכשיו כשאת
>> מבינה שאני קיים תצליחי להגיע אליי.אני
מחכה לך....
>> וזכרי- האהבה הכי גדולה שורדת במצבים הכי קשים.

>> חברך האפשרי לחיים אבי
>>

לאישה - שאני רוצה בחיי:
>> אני חושב לפעמים כמה חבל
שכל החום האנושי .יכולת האהבה
>> והנתינה.חוכמת ושמחת החיים.

>> {ועוד דברים טובים המצויים בי}[ מתבזבזים לריק רק מפני שאת -

>> עדיין אינך יודעת על קיומי.
>> נכון- יש לי חלק בחוסר
הידיעה שלך .כנראה שאני לא מחפש אותך
>> בלהיטות גדולה מידי.

>> למרות היותי גבר בשל. עצמאי באופיי. ומצליח בחיי. אני מאמין

>> שאלוהים כפי שאני מביון אותו
>> ברא אותנו שונים זה מזה אך
שווים זה לזה.
>> כדי שכל אחד מאיתנו יעשה את חלקו בקיום המשותף שלנו. אני רוצה
>> שאת תחזרי אחריי
>> ואת יודעת מה?
>> גם
שתפתחי לי את דלת המכונית .ובכל זאת -אני מחפש אותך כשאני
>> הולך

>> למסעדה.להצגה .או לסרט. כשאני מסתובב בים או בבריכה.עם חברים.

>> כשאני שר בערבי קריוקי. או סתם כשאני נמצא בחברה נעימה ומעניינת

>> של אנשים נבונים.
>> כשאני מתלבש יפה {ונראה לא רע} ורוקד
במסיבות.ושומע קול נשי
>> נעים אומר משהו כן.
>> חם פתוח
.אמיתי או חכם..אני מרים את העיניים האם זו את?
>> ואני יודע שאת די -
דומה לי בשנות הפריחה והבשלות שלך
>> כשמאחורייך
>> מערכת
זוגית אחת -שתמה
>> מסיבה כל שהיא.
>> היחסים שהיו לך בודאי
ביגרו אותך מספיק. את כמוני אוהבת את
>> החיים .ואת חייך שלך בפרט.

>> מצליחה ושלימה עם עצמך. אוהבת חברה.ולא חוששת לחיות לבד. או

>> בשניים. את אחראית.משכילה. חילונית.גלוית לב .
>>
אסתטית...ואני יודע שהמגע הגופני בייננו יהיה
>> נהדר ומשלים. כן גם זה
חשוב לי.
>> ואם את האישה האמיתית שלי.הרי שאת מאמינה בחברות. גם באהבה

>> ובזוגיות.
>> אינך חוששת ממרחקים או מקריירה .ואת מוכנה
להשקיע בקשר אם הוא
>> טוב.
>> אני יודע שתכבדי את העצמאות שלי
ותיתני ליחד שלנו לצמוח
>> לאט.בצורה בוגרת בשלה ובטוחה.
>>
והכי אני יודע שגם את כמוני יודע שיום אחד את תגיעי.וכשאני
>> אשמע קול
נשי אומר משהו
>> שנון כן אמיתי או חכם.ואת תישאי עיניים סביב.וכשהמבטים
שלנו
>> יצטלבו.נדע שמצאנו אחד את השני.
>> אז מה עושים עכשיו
עם כל מה שאני יודע -וגם את יודעת?
>> אם את טיפוס של מנצח שאני חושב
שאת- אני בטוח שעכשיו כשאת
>> מבינה שאני קיים תצליחי להגיע אליי.אני
מחכה לך....
>> וזכרי- האהבה הכי גדולה שורדת במצבים הכי קשים.

>> חברך האפשרי לחיים אבי
>>

התכונות שיש לה:מבינה,מקשיבה ,בעלת סבלנות,מקבלת ,מתחשבת מאוד ובעיקר יודעת לתת אהבה וחום .אלה התכונות הטובות שלה ולכן הוא איתה אך למעשה היא יותר מדיי מתפשרת כי היא תמיד בעדיפות שנייה ומוותרת על המקום האמיתי שלה -הראשונה.

היא צמאה לאהבה וליחס חם ובשביל זה היא נרמסת ונדרסת וזו התכונה הכי גרועה שלה -הקורבן .

עצוב וכואב אך ברגע אחד של שפיות הכל קורס בשבילו ,בשבילה בשביל שניהם ואז המשבר שלה עמוק והרסיסים מתפזרים בכל מקום.

זו המציאות והיא בעיה חמורה כי יש פער ענק בין הרצוי -אהבה נצחית למצוי אהבה של רגע.

התכונות שיש לה:מבינה,מקשיבה ,בעלת סבלנות,מקבלת ,מתחשבת מאוד ובעיקר יודעת לתת אהבה וחום .אלה התכונות הטובות שלה ולכן הוא איתה אך למעשה היא יותר מדיי מתפשרת כי היא תמיד בעדיפות שנייה ומוותרת על המקום האמיתי שלה -הראשונה.

היא צמאה לאהבה וליחס חם ובשביל זה היא נרמסת ונדרסת וזו התכונה הכי גרועה שלה -הקורבן .

עצוב וכואב אך ברגע אחד של שפיות הכל קורס בשבילו ,בשבילה בשביל שניהם ואז המשבר שלה עמוק והרסיסים מתפזרים בכל מקום.

זו המציאות והיא בעיה חמורה כי יש פער ענק בין הרצוי -אהבה נצחית למצוי אהבה של רגע.

טוב, אז ככה, 

המאהב (הפוטנציאלי) שלי

ומכיוון שאני יודעת שהגבר שלי נוהג להסתובב כאן מידי פעם ואולי קצת יותר ממדי פעם - מותק זה בשבילך, אתה יכול להיות גאה, אני רק מקווה שלא תתפוס עלי תחת בפגישה הבאה שלנו emo_04.png.

אני די צנועה, אז הרשימה לא תהיה ארוכה מידי.

הוא צריך להיות:  גבוה, נאה, אסטטי, קשוב, בעל סגנון לבוש מסויים (טופל emo_45.png), ויודע מה הוא רוצה.....  (עכשיו אתה כבר בטח מזהה).

חוץ מזה, הוא צריך לדעת לפרגן בכל הזדמנות, במיוחד בין הסדינים .

שידע לפנק, לפנק, לפנק .

מידי פעם שיפתיע אותי בדברים קטנים - ורד אדום / כתום / צהוב  או שלושתם גם יחד emo_01.png  (שים לב - רמז :))

דברים קטנים שאוכל לשים בתיק שלי ושיזכירו לי אותך.

והעיקר, להרגיש שאני האחת והיחידה.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר