נניח ... ש....

לפעמים כן (אנשים מסויימים) ולפעמים לא

תלוי כמה בא לי לשתף ואם יש על מה

לי היה קשר אסור לפני כ 3 שנים ולא שיתפתי למרות שזה מפתה...

אין סיכוי שאחשוף את זה

קשר אסור כשמו כן הוא- אסור!!! מספיק לי שאני יודעת והפרטנר שלי, חוץ מזה אף אחד בעולם לא צריך לדעת על דבר כזה!!!!!!!!!!!

בשביל אליבי טוב לא צריך לשתף אחרים, זה סיכון יותר עצום, צריך פשוט יצרתיות.. והמון!!!! ולספר סיפור כמה שיותר קרוב לאמת (מבחינת מקום שהיתי בו, זמן ושעה).

לדעתי,

כל אחד יעשה את הישר בעיניו,לפי הרגשתו האישית.

בנות זונות
בנות זונות

מלא  פיך מים והסתלק !!!

אנשים כמוך לא מתקבלים כאן!!

משתפת רק בעולם הוירטואלי, אנשים שכותבים איתי ומכירים אותי מפה ...  לא רוצה לתת מטען לאף אחד מחיי האמיתיים.

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

אני דווקא שיתפתי 2 חברות טובות שידעתי שלא ישפטו אותי מראש,וידי נפש מאוןד טוב,  כן קיבלתי על הראש אבל בעדינות, אבל לגמרי לא שפטו אותי.

כי ברגע שקורה לכי משהו טוב אני מהסוג שחייבת לשתף.

מלבד זאת אל תספרו לאלו שיעלו עליכם ביקורת או יחשפו אתכם.

אני התברכתי בחברות מדהימות ובידיד נפש מקסים מקסים , מקווה שגם אתם.

אני

בדיחה/סיפור מהחיים באותו הנושא.

אשה מאחרת הביתה,מגיעה לפנות בוקר קצת פרועה וסמוקה ומספרת לבעל המודאג שהיתה אצל חברה טובה ששפכה את הלב ולכן היא לא יכולה לספר מי!!

הבעל המודאג ולא ממש מאמין מתקשר ל10 החברות הכי טובות שלה 7 מהן מכחישות שניפגשו בכלל ו3 אומרות שהתראו במהלך הערב אתמול.

בעל מגיע בסיטואציה דומה, מספר סיפור דומה וההמשך דומה בחלקו. האישה מתקשרת ל10 החברים ומקבלת 10 תשובות חיוביות 3 מהן מצינים שהבעל ההולל עדיין כאן אבל במקלחת!!!

מסקנה אם לשתף אז רק גברים (לבנות בחבורה זו אינה השמצה פשוט כולנו נמצאים במצב הזה מדי פעם ואין כמו אחוות אשמים)

יש דברים שהשתיקה יפה להם.....

לא סומכת על אף אחד.... לעולם אין לדעת מאיפה זה יצוץ.... חברים לא נשארים חברים לעולם....

בנושא האליבי.... פשוט להיות יצירתיים....

שלום לכולם

אני מסכים עם מיקה, יש דברים שעדיף לנצור אצלינו

זה בעצם כל הכיף, להסתובב ברחוב בהרגשה עילאית, כאילו אתה מרחף ושרק אתה תדע את זה, כל העולם מהלך סביבך ורק אתה יודע מהיכן הגעת וכמה טוב היה שם!

מה שנקרא, אני קופץ אליה ושכולם יקפצו...

שיהיה יום מצוין!

בנות ישראל אתן זונות של ערבים וכושים סודנים המשיכו להשתרלל עם בני ישמעאל

בנות ישראל אתן זונות של ערבים וכושים סודנים המשיכו להשתרלל עם בני ישמעאל

אני לא משתף, מיהסיבה הכי פשוטה, זה כבר לא ילדות כשהינו שמים V בפנקס ומספרים לחברים איזה גבר ואיך דפקתי. זה כבר כבוד המשפחה. נכון איזה מין כבוד משפחה עם בגידה, אבל הזוגיות היא לא מושלמת, וברור שיש סדקים, אבל אף לא אחד צריך לדעת על זה שיש לי סדקים במשפחה. אני משפץ אותם ומהצד  הזוגיות ושלמות של המשפחה נראת למופת, דוגמא לכול. נכון, מראה חיצוני למשפחה לא טוב, אבל זה מה שיש לשון במקום הנכון יכול להרוג. ואם כבר אני מת לספר על זה,אז בה עם יין לחוף הים ומספר לדגים.

מי מספר יותר?! אין כאן מקום להשוואות שווה בשווה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר