זאת הבעיה שלך שגיא.

בקשר צריך להשקיע מעבר למגע הפיזי ואז לרוב גם הסקס מוצלח יותר.

זאת הבעיה שלך שגיא.

בקשר צריך להשקיע מעבר למגע הפיזי ואז לרוב גם הסקס מוצלח יותר.

מסכימה לגמרי

יש לך בעיה אם אתה לא יכול לזהות דבר כל כך חשוב באישה שאיתך ואם אתה עונה שאין לכם זמן לתקשר זה גרוע או שפשוט זו לא מישהי שיש לך קשר איתה אלא רק סקס איתה וגם אז אני לא מבינה איך אישה תהנה עם גבר שלא קשוב אליה ולצרכים שלה.

זה כל העניין באהבה אסורה, לא? יש מעט זמן לקשר וכולו מנוצל לסקס. כלומר לה יש הרבה זמן אבל אני נשוי ומוגבל בזמן... 

כמה תקשורת אפשר לפתח בזמן הזה? זו באמת בעייה.

זה כל העניין באהבה אסורה, לא? יש מעט זמן לקשר וכולו מנוצל לסקס. כלומר לה יש הרבה זמן אבל אני נשוי ומוגבל בזמן... 

שגיא בשביל זה יש מוח,והמוח במקרה ממציא לנו פטנטים. המבין יבין ואם לא אז זו בעיה שלו.

שגיא בשביל זה יש מוח,והמוח במקרה ממציא לנו פטנטים. המבין יבין ואם לא אז זו בעיה שלו.

בהמשך למה שוומן כתבה ...

לא זה לא העניין. כנראה שאצלך זה העניין ואין פה הרבה מה להוסיף.

אני רגיש וקשוב וקורה שאני לא מצליח לזהות אורגזמה.

כמה פעמים ביקשתי מבנות זוג לסמן לי שגמרו. מה יכול לקרות אם יתנו לי טפיחה בגב או יעשו לי לייק עם האגודל בתור רמז? אף פעם הן לא הסכימו, ולשאול אשה אם היא גמרה נחשב לא מנומס (למה בעצם?). ואפילו היה מקרה לא מזמן שטחנתי וטחנתי אותה שעות ובגלל שלא הייתי בטוח שהיא גמרה, החזקתי מעמד כל הזמן הזה, וכשהכל נגמר היא אמרה שגמרה 5 פעמים. למה לא חעדכן? בפעם הבאה אתן לה פעמון שתצלצל בכל שיא. או שתתקע בחצוצרות emo_04.png

מי אומר שאתה רגיש וקשוב? אתה או בנות הזוג ? ... יש הבדל גדול.

רוצה לשמוע עיצה ידידותית? אל תשאל אף פעם אם היא גמרה ... היא צריכה להנות איתך ולא משנה אם היא גמרה 10 פעמים או פעם אחת.

עצם השאלה מעידה שאתה לא רגיש לנשים, לכן אל תכנס לפינה הזו. אם תנסה להרגיש אז אחרי הרבה פעמים גם תצליח.

ברור שהן לא יסמיכו להגיד לך ... אישה רוצה גבר ליידה ולא מחפשת להיות ביביסיטר וללמד גבר/ילד. 

מנהל הפורום
1000+

פאוסט,

מלים כדורבנות!!!!

וומן,

בגלל זה הוא המנהל

וומן,

בגלל זה הוא המנהל

לא תמיד המנהל צודק,יש פעמים וגם הוא טועה,הרי כולנו אנשים לא???

אין פה עניין של להיות צודק או לעשות טעות זה הכל עניין של ניסיון, אופי ודעה אישית שכמובן מבוססת על הניסיון  ...

פאוסט,

מלים כדורבנות!!!!

זו רק דעתי. יש כאלה שרוצים ללמוד, זו המטרה של קהילות כאלה. שיתוף ...

מנהל הפורום
1000+

אין פה עניין של להיות צודק או לעשות טעות זה הכל עניין של ניסיון, אופי ודעה אישית שכמובן מבוססת על הניסיון  ...

מסכים איתך שזה עיניין של אופי ונסיון.

צריך לקבוע סדר עדיפות בחיים. יש כאלה שלא רוצים להשתנות ויש כאלה שמציבים לעצמם מטרות ומשתדלים כדי להשיג אותם.

לרוב יש פה אנשים בוגרים שכל אחד צבר ניסיון חיים זה או אחר. זה מה שאני אוהב בקהילות וירטואליות מסוג זה, מכל מלמדיי השכלתי ...

מנהל הפורום
1000+

איך אתם יכולים להגיד שאני לא קשוב ורגיש? עובדה - שאלתי אותה אם היא רוצה קולה או קינלי, איזה מוזיקה לשים ולאיזה טמפרטורה לכוון את נמזגן!!! יכולתי להיות יותר קשוב, רגיש ומתחשב מזה??? emo_02.png

טוב, האמת שאתם צודקים ועליתם עלי. רגישות והתחשבות הם לא הצדדים החזקים באופי שלי. הצדדים החזקים שלי, אם אתם ממש רוצים לדעת, הם...ממממ... המממ...תנו לי לחשוב..... אני לא זוכר עכשיו אבל בטח יש כמה.

שגיא,

אתה שקוף מדי!!!

תסיק מסקנות אישיות.

שגיא,

אתה שקוף מדי!!!

תסיק מסקנות אישיות.

emo_45.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: