גם הפעם .... קלעתי בול

לא להוסיף מילים בבקשה,זה פשוט משנה את הנכתב!!!

התכוונתי למה שכתבתי!!!!

תמיד כשמדובר בשני סטטוסים שונים זו בעיה.

אגב, אני לא רואה את זה שהוא מנצל אותה. אם היא הייתה נשואה הוא היה מתנהל באותה מידה ואז הוא לא היה מנצל ?

הוא יכול לתת מה שהוא יכול, הוא מודה שהוא איתה כי טוב לו בדברים שחסרים לו ...

כמובן שגם אני חושבת שזה קשר לא בריא ומיותר.

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

מארי, אני גם לא מרגישה מנוצלת אבל העניין שהוא התחיל לקחת הכל מובן מאלו ולא להשקיע  ו8פחות לפרגו מפעם.... מראה לי קצת זלזול.... מעולם הוא לא נתן לי הרגשה שאני ה"אשה השנייה".....ונתן עדיפות לןאשתו...

אכן אני מיום ליום מרגישה נוחושבת  שזה לא קשר בריא בכלל רק שהרבה זמן הייתי מאוהבת בו ועיוורת במובן מאליו כך שקשה לי לקום ולשים את הקאט בזמן הנכון..

האם זה קשר מיותר? בהחלט לא! אני בדיעה שכל דבר בחיים מגיע ולא לחינם, בורא העולם מזמין לנו דברים לחיים לא לחינם, מכל דבר לומדים ואני למדתי מהקשר איתו  הרבה כגון: לא חשבתי שאחרי הגירושין אתאהב שוב וזה אכן קרה והתאהבתי בו, ךמדתי המון על סקס ונתינה, שיש בי המון תוכן ואני לא אציין באיזה תחום הוא עוסק אבל למדתי המון על אותו תחום בזכותו.

אין ספק שהקשר האסור הזה פתח לי אפיקים אחרים וגם על העולם החימוני הזה - אהבות שקיימות, הרבה ואסורות...

כולי תקווה לא להיכנס למערכת חולה כזאת שוב, מגיע לי הרבה יותר ומישהו שישקיעה רק בי.....

אמרת משפט שאני מאוד מסכימה איתו.

מגיע לך יותר !

את לא חייבת להיות בנישה של האישה השנייה, גם אם נדמה לך שהוא אהבת חייך .. את הרי יודעת שהזמן עושה את שלו ואחרי שתהיי במקום אחר (עם גבר אחר) הוא ישאר רק זכרון טוב וזהו ...

תזכרי - מגיע לך מה שאת צריכה !

emo_56.png ואל תאמינו לכל דבר שאתם קוראים ! emo_56.png

מנהלת קהילת אהבה אסורה

אני לגמרי לא מסכימה עם זה שיש אהבה אסורה שהיא טובה.....אולי להרגשה הזמנית, של בני הזוג, ההרפתקאה שבענין, האטרקציה הריגוש והיציאה מהשיגרה. מעבר לכך, זה הרסני למשפחה של אותם נשואים / נשואות.....

אני אלך רחוק ואומר שגם אם יש אהבה גדולה מחוץ לנישואין ובגלל הרומן הזה גבר / אישה עזבו את הבית זה מקרה קיצוני של הרס משפחה.

אם הגבר שלי נמשל שכב איתי ולא שכב עם אשתו בבית בגלל שאיתי זה הספיק בשבילי זה הרס המשפחה כי החיבור ביניהם נעלם......

אני לא רואה איך קשר אסור יכולב לעזור מלבד ההרגשה האישית הטובה שפיטתי למעלה.

לילה טוב לכולם!

אתמול הוא התקשר אלי, אחרי שיום שישי התקשרתי והוא לא ענה כי הייה בבית, דיברנו ......פתאום התחלתי להבין שהבחור התחיל  לזלזל...

אולי זו ההרגשה שלי אישית אבל אני מרגישה פגועה : כשדיברנו הייתה לו נימה כזאת של מה קרה התקשרת בשישי? אם רציתי משהו אוב קרה משהו?

אני השבתי לו שאני לא צריכה שום סיבה מיוחדת להתקשר....

חוץ מזה דיברנו על פה ועל שם ואז שאלתי אותו אם בשבת הוא חשב עלי? למען האמת גם בשביל להוכיח לי עצמי וגם בשביל למשוך ממנו מילים חמות, שאגב כל השיחה לא באו מצידו.... ואז הוא ענה לי, בשיא הרצינות שהוא לא חשב עלי, רק שהיו לו בעיות עם9 אשתו בשבת.....

ואז הוא שואל אם נפגעתי......מה שהראה לי שעשה זאת בכוונה....

אמרתי לו "
טוב תמשיך לא לחשוב עלי ואני הולכת להשכיב את הילדים ונדבר כבר..." ככה נסבתיימה השיחה המעצבנת, וגם אמרתי לו שיש לו תשובות מעצבנות.

יש פעמים שאני ממש מרגישה שהוא עושה לי בכוונה......לא יודעת למה...!!!?????

האני כמובן לא חזרתי אליו אתמול ולא היום, ממש לא מגיע לו...ואין לי כוונה.

פתאוםפ עולות לי מחשבות שאני כ"כ פראיירית שבכלל נהמשכתי לכל זה, הרי לא מזמן הייתה לי יום הולדת ואיפילו מזל טוב, או מתנה הוא לא קנה לי..... וירץ זאת בתירוצים הכי נחותים שיש אז מה מצאתי בו?????

חשבתי לעצמי היום שהוא כ"כ לא שווה אותי, ולא את הכוחות שאני מקדישה לו ובטח לא את האהבה שלי אליו.

אני שוב מחליטה לתפוס מרחק, והפעם זה סופי, נשבר לי כבר.

אני מחליטה לצאת עם מישהו אחרת שרווצה אותי כמו שבן אדם אוהב רוצה אותי , לתת ולהעניק לי, יש גבר שמחזר אחרי כבר כמה זמן, החלטתי לתת לזה צ'אנס......מה אתם אומרים??? אולי זה יעזור לי להתנתק ממנו וחוץ מזה יתן לי הרגשה של אשה אמיתית,ה עם ערך עצמי ולא שמקבלת פירורי אהבה אחת ל......

תחזיקו לי אצבעות ותודה על ההקשה,

שלכם....אני

התחלת בדרך חדשה בהצלחה!

אל תסתכלי אחורה כי זה פשוט לא קיים יותר.מקווה שהבנת אותי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר