ערב טוב לכם.....מאוכזבת:

עוד פעם שכבנו השבוע... היה מדהים כרגיל וואני מרגישה הכי אוהבת אותו בעולם.

לא יכולנו להיפרד שעתיים של שכרון חושים אמיתי... לא רציתי להתנתק ממנו.

אני מסתכלת עליו לאחר מעשה, על האצבע שלו עם טבעת הנישואין ואומרת לעצמי.....כמה אבסורד יש פה, הבן אדם שוכב איתי ויש לו טבעת נישואין ממשהי אחרת שהיא אשתו...ולא מאמינה שאני בסיטואציה הזו.

לאחר מכן יומיים התנתקות.... הרגשתי זוועה בגלל זה והיום בצהריים קיבלתי ממנו טלפון שהתגעגע ואיפה אני נעלמת לו....

שוב לא פסקנו מלדבר, לסירוגין כי כל אחד בעבודתו אבל על פני כל הצהריים.......אני לא יכולה לסיים איתו שיחה.

הפעם נכנסנו לשיחה רצינית ביותר על כך שהוא מרגיש חרא בכל פעם שהוא יוצא ממני, מתניע ומסתכל על עצמו במראה.

בהתחלה הוא לא רצה לספר לי אבל לאט לאט הוא נפתח וסיפר לי שהוא מרגיש שהוא חי בנדמה לי, שכל החיים שלו הם משחק אחד גדול, שכלום שם לא אמיתי ושהוא לוקח הכל מובן נמאליו, סיפר לי על ריב ענק עם אשתו ששוב מאשימה אותו שהוא מזיין בחוץ....

אני מצידי מאוד  המומה.....לא מהמציאות הזו אלא מכך שאנחנו רואים את כל זה ולא אוזרים כוחות לקום ולפרק הכל, במיוחד את התשוקה העצומה הזו.

לאחר מכן שאלתי אותו אז למה אתה עדין עושה אתמ זה? והוא ענה שהוא אוהב אותי מאוד ושהסקס איתי מדהים וגם כי חסר לו בבית סקס......ושהוא חייב חיים מלאי תוכן ושהכל שגרתי שם.

הצעתי לו שניפרד ושהוא יתמקד בביתו, אשתו והיחלדים, הרי ביצים להתגרש איןן לו ולא יהיו לו.... אמר שאני צודקת אבל הוא לא  מוכן לוותר עלי ולעזוב אותי ומה שיש/ ביננו.צ שאני ממלאה אותו כל כך.....

וגם הרגשתי מין נימת זלזול בדבריו, כשסיפרתי לו שפגשתי מישהומ אחר...

אני קולטת קינאה שיוצאת ממנו אבל הוא לא מראה ממש אלא ברמזים. הזכרתי לו שדיברנו על כך שהתחלנו את הקשר, שאני מנסה לצאת ואם אני אפגוש מישהו אקטואל, הוא יבין..

כמובן שזה נהיה קשה כי התאהתי בו.... ופתראום הוא משחק אותה נפגע....

כועסת על עצמי מאןד .

ואני חושבת עליו כל הזמן......הוא אהוב ליבי

אני חושבת שהאדון משחק בך ואת הפכת כלי בידיו.עד כמה שזה נשמע אבסורדי אבל הקשר הזה נועד לכישלון.

תארזי אומץ וצאי מהמיטה החולה .אני יודעת שקל להגיד וקשה לבצע אבל לפעמים בחיים צריך לעשות את ההחלטות הגורליות האלה כדי לא לשקוע עמוק יותר.

אני כבר אמרתי את דעתי בעניין

ולא רק אני אומרת ואמרתי לך שזה לא קשר בריא

זה נכון שאת מנוצלת ושזה הרסני בשבילך

פשוט תקומי ותעזבי

אין פתרון אחר לזה

בהצלחה

כמו שאמרו המלומדות מעליי, את בקשר לא בריא וללא עתיד,

הבחור עם כל ההלקאה העצמית שלו ימשיך לרצות ולשכב איתך (כי מעבר לאיכויות שבטח יש לך, בתור נשוי את סידור קבוע ומאוד נוח),

וכל עוד את לא תחתכי ותתחילי את חייך מחדש, אני צופה לסיפורים דומים ממך כל שבוע מחדש......

פשוט תקומי ותעזבי

אין פתרון אחר לזה

בהצלחה

סליחה, אבל יש בכלל אהבה אסורה שהיא כן קשר בריא? 

פשוט תקומי ותעזבי

אין פתרון אחר לזה

בהצלחה

כן שגיא יש קשרים אסורים שתורמים אפילו לזוגיות בבית וגם להרגשה טובה,אז זה כן בריא וזה יפה לבריאות.

מסכים לגמרי.

יש רומנים שתורמים

אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל אין כמו הלחם שלי.

:-)

אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל אין כמו הלחם שלי.

פשוט תקומי ותעזבי

אין פתרון אחר לזה

בהצלחה

כן שגיא יש קשרים אסורים שתורמים אפילו לזוגיות בבית וגם להרגשה טובה,אז זה כן בריא וזה יפה לבריאות.

את מדברת מנסיון אישי? איך זה תורם?

אני מדברת מתוך ידע אישי ולא חשוב מאיפה.

התרומה מתבטאת בכך שרוצים לכפות על חט ואז מתנהגים בבית טוב יותר.

על ההרגשה הטובה אין טעם להרחיב את הדיבור.

פשוט תקומי ותעזבי

אין פתרון אחר לזה

בהצלחה

את מדברת מנסיון אישי? איך זה תורם?

הכוונה שלי לקשר בריא זה ששני הצדדים באותו הסטטוס.

וכמובן אם לוקחים הכל בפרופורציות הנכונות אז הקשר יכול להיות מועיל ותורם לכל הצדדים

מי שלא מקשיב, משלם ...

יש אנשים שרוצים ללמוד על בשרם, לבריאות.

מנהל הפורום
1000+

פוסט,

הפעם קלעת בו..................ל .emo_01.png

גם הפעם .... קלעתי בול

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום